» »

Kreditne kartice - Woocomerce

Kreditne kartice - Woocomerce

mit3k ::

Torej čist na kratko, woocommerce - plačila s kreditno kartico, katera je dobra in ugodna rešitev?

Hvala
  • spremenil: mit3k ()

Ales ::

Vpliva npr. s čim se ukvarjaš in koliko prometa boš mel. Drugo pa je tvoja ciljna skupina, ker zna biti, da bo en ponudnik precej sprejemljivejši za tvoje stranke, kot kak drug. Tretje je šele, ali bo Woocommerce že imel vtičnik za ponudnika ali ne.

Če ti nič od tega ni ne vem kak faktor, poglej tiste najbolj znane in primerjaj provizijo in druge stroške ter se odloči. PayPal, Stripe, tvoja banka tukaj v Slo. Pa boš hitro videl pri čem si.

mit3k ::

Hvala, bom poskusil stripe. Paypal imam ze nekaj casa, ampak so zelje po karticah.:)

blackbfm ::

Poglej se braintree

matejm1994 ::

Jaz imam PayLike, zaenkrat zadovoljen, poceni je in hitro pripravljen.

Ales ::

mit3k je izjavil:

Hvala, bom poskusil stripe. Paypal imam ze nekaj casa, ampak so zelje po karticah.:)

Čez PayPal lahko stranke plačujejo s karticami, brez da bi imele PayPal račun.

SebyDiamant ::

Ales je izjavil:

mit3k je izjavil:

Hvala, bom poskusil stripe. Paypal imam ze nekaj casa, ampak so zelje po karticah.:)

Čez PayPal lahko stranke plačujejo s karticami, brez da bi imele PayPal račun.

Točno tako, tudi jaz imam PayPal vtičnik in gre z vsemi karticami plačevati.
www.jabadabadu.eu
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

mit3k ::

Tega pa nisem vedel, se pa bojim, da bi stranke tole zmedlo.

Ales ::

Nič bolj, kot če dodaš še enega procesorja kreditnih zraven k temu, ki ga že imaš, IMHO.

mit3k ::

V glavnem Stripe dela zaenkrat super, hvala vsem za nasvete.

Netrunner ::

Bom kar tukaj povprašal. Do sedaj sem že integriral bankart in banka koper plačevanje ter paypall v razne sisteme. Nisem se pa nikoli poglabljal v te že obstoječe alternative: Authorize.net, Adyen, Braintree, Mollie, MultiSafePay, Paymill, SagePay, Stripe,...

Kako te zadeve delujejo za stranko? Kaj lahko povežeš bilokakšen račun za prejemanje denarja od kartic ali se denar zbira pri njih in nato prenakazuješ k sebi ali kaj tretjega? Pa so dovolj ugodni napram opcijam v SLO ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ales ::

Poglej konkretno Authorize.net in Stripe ter ta dva primerjaj z Bankartom in PayPalom pa ti bo hitro jasno kaj je kaj.

Večina drugih so potem nianse enega in istega.

Comandante ::

Da obudim temo - kaksne so kaj provizije pri placilih s kreditnimi karticami pri raznih ponudnikih na WooCommerce? Govorimo o standardnih 2-3%? Za Paypal sem zasledil, da hocejo okoli 3%.

Iscem opcije za zelo simpl spletno trgovino (6 razlicnih izdelkov), pa se mi celotni paket WooCommerce se najbolj dopade. Shopify recimo pri placilih pobere nekih 2,9% + nek fiksni del (pri osnovnih paketih).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738288 (21319) plusdzabaka1
»

Kateri ponudnik plačil na spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
141047 (693) dunda
»

Paypal in izdajanje računov

Oddelek: Loža
81800 (1428) simpatija
»

PayPal se podaja tudi izven interneta

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
226679 (4997) ToniT
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213738 (12178) fosil

Več podobnih tem