» »

24ur

24ur

turist1 ::

ima še kdo težave, če gleda video na 24ur, da vsake nekaj sekund video prekine in te vrže ven iz videa, in moraš vsakič od začetka gledat video?+reklame.

pa me zanima ali so res na 24ur tako nesposobni, da ne znajo uredit predvajalnika video brez prekinitev? ali so namerno naredili da te meče ven iz videa, da 7x pogledaš en video dolg 4min, in to vsakič z oglasom dolgim skoraj pol minute.? da lahko rečejo naročnikom, da je bil video ogledan 1500x, čeprav vsi naročniki potem sovražijo izdelek, ki se reklamira.(Mu cuisine, Pedigre, citroen ipd..)

video dolg 1min sploh ne odpiram, da e 2x ven vrže ni vredno živcev.

drvo ::

Pa ne samo to, reklama se ponavadi zavrti, posnetek zaradi katerega si na strani pa se ne zažene. ?

enemon ::

Nimam težav, ker ne gledam 24ur greznice. Če bi bili ti videi njihova največja težava bi bilo še dobro... Tako pa morje tračev o nekih nepoznanih estradnikih, ne hvala.

hr_natakar ::

kere fore. Najprej pod njihovimi clanki cim vec potrolajo, z namenom, da postane greznica. Potem pa povedo, da je tam greznica in da tega ne berejo. lol kera dobra taktika. Drugac pa po mojih izkusnjah, se v komentarjih da ponavad vec zvedet od navadnih drzavljanov iz prve roke, kot pa iz propagandnih clankov. Zato pa vrjetno imajo dezurne trole, ki skrbijo, da so komentarji cim bolj neberljivi in da odvrnejo marsikaterga bralca od te greznice. Ampak vseen, ce imas cas, lahko izluscis plevel komentarjev.

showsover ::

Čemu bi vlagal čas v razumevanje tistega, kar vsi po vrsti tam gnojijo? Pogledaš enkrat in imaš za nekaj let dovolj.

hr_natakar ::

Ves, niso cist vsi komentarji napisani s strani trolov. Ni cisto vse greznica, cetudi bi nekateri radi naredili taksen vtis. Ne kupim tega. Tudi ce je samo 1 procent odlicnih komentarjev, je vcasih vredno prebrati vse.

showsover ::

Ja, ne vem, lej, jaz sem preprost človek, če ni (širša) družina, g'nar, biznis ali pa kakšna ljubica, ne berem.

hr_natakar ::

Drugac pa se strinjam, da portal kot tak, prevec propagandnih clankov je noter in jih skoraj nikol ne berem. Redko kdaj.

Zgodovina sprememb…

turist1 ::

ok nekaj odziva je bilo na temo, torej če sem vas pravilno razumel, mislite da je težava v flash vtičniku?

KTr1sk ::

a še komu ne delajo video posnetki na 24ur?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

vnetidebater ::

turist1 je izjavil:

ima še kdo težave, če gleda video na 24ur, da vsake nekaj sekund video prekine in te vrže ven iz videa, in moraš vsakič od začetka gledat video?+reklame.

pa me zanima ali so res na 24ur tako nesposobni, da ne znajo uredit predvajalnika video brez prekinitev? ali so namerno naredili da te meče ven iz videa, da 7x pogledaš en video dolg 4min, in to vsakič z oglasom dolgim skoraj pol minute.? da lahko rečejo naročnikom, da je bil video ogledan 1500x, čeprav vsi naročniki potem sovražijo izdelek, ki se reklamira.(Mu cuisine, Pedigre, citroen ipd..)

video dolg 1min sploh ne odpiram, da e 2x ven vrže ni vredno živcev.



pomojem namerno jebejo ljudi ki uporabljajo kakšen addblock.

KTr1sk je izjavil:

a še komu ne delajo video posnetki na 24ur?


ja, add-block ozirom ublock sta kriva (oziroma 24ur, ki najbrž namerno blokira take uporabnike, ki jim ne more prikazat oglasa).

Zgodovina sprememb…

KTr1sk ::

@eventyr: hvala, bil je ublock vzrok, ne vem kako se nisem spomnil na to...kakorkoli je kakšen drug adblock ki ga lahko imaš vklopljenega pri 24ur?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

xseki ::

Pred nekaj tedni sem napisal kratki "tutorial" kako blokirati vse oglase na 24ur: https://slo-tech.com/forum/t651546/p722...

Video posnetki tudi delajo z adblockom.

KTr1sk ::

@xseki: hvala :)
sem pa ugotovil da z "AdBlocker Ultimate" deluje video in blokira ostale oglase
https://chrome.google.com/webstore/deta...

našel sem ga tukaj
https://www.guru99.com/best-ad-blockers...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Leko ::

Halo! A na 24 ur res nimajo ene "boljše" voditeljice kot je ta nafilana z boteksom in vsa "popravljena" Petra Krčmar.
Tako je grda, da samo zaradi nje ne morem več gledat teh poročil.
Tolk mladih luštnih sposobnih voditeljic pa kr to tlačijo pred zaslon. Komu ga vleče? Čakramišu?
V klet v skladišče jo naj dajo delat ne pa pred zaslon.

xseki ::

1.029.139 uporabnikov! Hvala za zaupanje
Spletna stran 24ur.com je v maju zabeležila največ obiskov v obdobju enega meseca.
https://www.24ur.com/novice/znanost-in-...

mtosev ::

Čestitke.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

eriCartman ::

parkrat letno pogledam začetno stran da preverim če refleks za bruhanje še deluje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdBlock Plus in 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
447500 (588) KTr1sk
»

24ur ni več najbolj obiskana spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110140 (6860) korenje3
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187632 (2612) harvey
»

Papez namesto reklamnih filmov na 24ur.com

Oddelek: Programska oprema
71859 (1113) SaXsIm
»

voyo.si aplikacija (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
7427997 (21722) matbal

Več podobnih tem