» »

Delo v Iskra PRO

Delo v Iskra PRO

kva_dugaja ::

Živijo,

sem videl, da Iskra PRO v Kranju išče PLC programerje, pa se mi zdi kar zanimivo s čim se ukvarjajo in tudi sebe vidim na tem področju.

Ima mogoče kdo od vas kaj izkušenj s tem podjetjem, kakšni so kaj odnosi tam?

Hvala za vse informacije

urli ::

A to je podjetje od tega osebka?

kva_dugaja ::

Mislim da ne, to je lastnik neke druge Iskre, vsaj kolikor jaz vem.

A. Smith ::

Šešok je lastnik Iskre d.d. v Stegnah (Mariborski radarji) in Iskre kondenzatorji v Semiču. Ostale Iskre, ki so sicer prav tako opravile neko pot privatizacije, so (kolikor meni znano) v lasti drugih.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Cveto ::

Lastnik Iskre PRO je Iskra ISD, njen lastnik pa je Luksemburški sklad KJK. Zadaj je lahko kdorkoli, a za nekoga, ki tam dela, to niti ni važne.

enemon ::

urli je izjavil:

A to je podjetje od tega osebka?



Kar zelen ratam v obraz, ko vidim tega osebka, še bolj pa ko vidim njegova dva sinčka, ki sta še za odtenek bolj pokvarjena.

cekr ::

Cveto je izjavil:

Lastnik Iskre PRO je Iskra ISD, njen lastnik pa je Luksemburški sklad KJK. Zadaj je lahko kdorkoli, a za nekoga, ki tam dela, to niti ni važne.

Če misliš, da za tem skladom niso iste osebe kot pri ostali Iskri, si zelo naiven. Od nekdanjih Iskr v Kranju/Šenčurju samo Emeco in Ero nista pod krovno Iskro. Vse ostalo je en velik mišmaš.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

enemon ::

cekr je izjavil:

Cveto je izjavil:

Lastnik Iskre PRO je Iskra ISD, njen lastnik pa je Luksemburški sklad KJK. Zadaj je lahko kdorkoli, a za nekoga, ki tam dela, to niti ni važne.

Če misliš, da za tem skladom niso iste osebe kot pri ostali Iskri, si zelo naiven. Od nekdanjih Iskr v Kranju/Šenčurju samo Emeco in Ero nista pod krovno Iskro. Vse ostalo je en velik mišmaš.


Ampak če nimaš opravka s Šešoki, ker so samo lastniki, ne pa tudi vodje kot v primeru Iskre, je to že velik plus.

SambaShare ::

cekr je izjavil:

Cveto je izjavil:

Lastnik Iskre PRO je Iskra ISD, njen lastnik pa je Luksemburški sklad KJK. Zadaj je lahko kdorkoli, a za nekoga, ki tam dela, to niti ni važne.

Če misliš, da za tem skladom niso iste osebe kot pri ostali Iskri, si zelo naiven. Od nekdanjih Iskr v Kranju/Šenčurju samo Emeco in Ero nista pod krovno Iskro. Vse ostalo je en velik mišmaš.


Iskratel?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvig urne postavke, Bruto in Neto plača (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8119279 (16895) McHusch
»

Iskra Delta ter računalniška industrija v Jugoslaviji

Oddelek: Loža
215364 (4234) bluefish
»

Cenejša elektropnevmatska kladiva - primerjava in nasveti

Oddelek: Loža
2514884 (7942) barbarpapa1
»

Nemci milijarde od koncesij vlagajo v optiko

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
327751 (6260) BlueRunner

Več podobnih tem