» »

abit drivers

abit drivers

aleskos ::

nabavil sem abit KT7A in athlon 900. vse lepo tece samo, ko sem instaliral driverje (service pack) za plosco, se win 98SE neki sesuvajo in zmrzujejo. 2000 lepo tece brez driverjev - me zanima, jih je treba instalirat in kaj je vzrok tezavam v 98?

drugo vprasanje je temperatura procesorja - v biosu kaze tudi tja do 60°C, medtem ko v win monitorju je tam 42°C pa kar niha tam za 10 stopinj?

lp, aleskos

aleskos ::

aja, via drivers so 4.26, bios od plosce je 15/12/2000 je to potrebno kaj nadgradit in zakaj?

lp, aleskos

JLP ::

Tukej boš najdu vse odgovore u zvezi s to plato:
Abit KT7 Motherboard FAQ
Live long and prosper!

msmiha ::

Daj gor najnovejši BIOS. Driverje pa ne vem zakaj bi mogu inštalirat za mama platao.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Pojdi sem pogledat za driverje, pa zakva so. Za temperaturo je pa v biosu bolj pravilna kot v win. Kakšno hlajenje pa imaš?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

A.L.T. ::

service pack za ploščo?? js mam KT7-raid in nikoli nism ču za noben service pack, še manj pa da sm ga inštaliru! Pa mi win98 delajo čist v redu. Če pa si mislu driverje za disk kontroler, moraš to prvo inštalirat, pol resetiraš in šele nato vse ostale driverje gor zmečeš.0:)
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

VASkO ::

kak se nisi slisal? kaj pa je so tvojem mnenju VIA 4in1 gonilniki? to so gonilniki za AGP, IDE, in se INF file za cipovje na maticni plosci.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191298 (1059) AvAkI
»

Kupček vprašanj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121065 (823) Paramedic
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251439 (1178) MaD_Mavr0
»

RAID FAkju

Oddelek: Pomoč in nasveti
191936 (1640) Paramedic
»

Pocasen racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
191611 (1347) CEZAR

Več podobnih tem