» »

[Problem]Igre delajo sploh ne

[Problem]Igre delajo sploh ne

no-limits ::

Imam en velik problemček:
Torej če poskušam katerokoli igro zagnati me vrže po nekaj sekundah vn...hmm kaj mi je storiti? :O
Imam pa Duron 800mhz,plošča Abit kt7,320mb ram,win xp in geforce2mx
ter tui sveže gonilnike.
Zelo bi bil hvaležen vaše pomoči :P
hvala

Sydk ::

to je isto kt ce bi reku, joj crknu mi je auto ne morm se vec vozit
zdej loh mas gume u riti cist prazne, loh si brez benza, loh si tak kekec da ne znas prestavt v prvo
a ves:))
problema se loti postopoma, jst bi zacel z reinstalacijo winsov (saj samo tko ves pri cem si)
potem z namescanjem updatov sistema in gonilnikov...
si je treba vzeti cas!

bobby ::

ZAKAJ reinštalacija winsov???????
k maš glih winxp dej wincd notr, pejt v repair mode, da ti pobriše praktično ves win file in jih na nov nameče. po restartu ponovno naredi konfiguracijo sistema in voila, sistem je kot nov. to kar se winsow reinstall winsow tiče. drgač pa dej mal bl podrobno opiš kaj ina kako. maš kej navito mašino, ji je prevroče,..?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

bobby ::

dej ram prečekiri, a je možno da maš ram kje v riti ko ti pride do določene točke zasedenosti.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

no-limits ::

Mah verjetno je maticna...ker so mi jo vceraj menjali. Z ramom mislim,da ni problema imam 265 + 64 mb, sem zui izmenicno zagnal enkrat posebej z enim enkrat z drugim. S sistemom mislim,da je vse v redu,ker sem tako al tako imel formatirano.Mašina ni navita in tui vroče ji ne bi smelo biti imam kr precejšen hladilnik.
Meni skrbi al je maticna ali pa celo graficna.Sicer pa bom itak nesel, na servis ker imam maticno se v garanciji.
hvala za pomoč


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen RAM

Oddelek: Strojna oprema
221306 (1065) mare92
»

procesor na notebooku?

Oddelek: Strojna oprema
9834 (729) zee
»

Random zmrz z ATI catalyst 3.6. Še kdo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
533160 (2596) pingo76
»

kernel32.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
91387 (1208) alf__
»

GF4 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191222 (923) BroTheR

Več podobnih tem