» »

moja nova pesem, feedback welcome (ni zadnja verzija)

moja nova pesem, feedback welcome (ni zadnja verzija)

w0mbat ::

pozdravljeni,

Tukaj imam en SC account za neizdane pesmi.

Trenutno pesem še končujem in potem gre v Anglijo na mixing & mastering.
Meni osebno je všeč, ampak par stvari bi še spremenil, tisti bass/reece mi je malo čuden, bobni so mogoče preveč dinamični.

Tukaj lahko poslušate https://soundcloud.com/glowblade/kaparr...

Kaj se vam zdi?
In če je mogoče kak producent tukaj, bi prosil če mi pove kje dobim tisti bass iz pesmi 'Dynoro - In My Mind'

hojnikb ::

Hi Shintaro!
#brezpodpisa

HotBurek ::

Lahko bi bil še daljši komad., violina in beat mi je ok.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

w0mbat ::

HotBurek je izjavil:

Lahko bi bil še daljši komad., violina in beat mi je ok.

ja super feedback. Morem še ga pogruntat malo je kar težek da producirat.


Imam še enega super kratkega in nevem kateri mi je boljši. Al prvi al ta https://soundcloud.com/glowblade/sejsej... (samo 1.40 minute)

In bi prosil če je kak producent/glasbenik, če mi pove če je ta druge 'out of tune' , ker sem dodal eno melodijo iz komada katerega je zbral en sodelavec James Camerona in postickal čez en arabski sempl.
Meni je zelo všeč, ampak sem slab za out of tune sceno.

Vse to mislim izdat, a nevem točno kdaj.

IL_DIAVOLO ::

Skoraj začutim pohanje.

w0mbat ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Skoraj začutim pohanje.

no more.

endelin ::

Hi Shintaro.

Si mel že boljše momente bi rekel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

JaVonTech ::

Meni je komad všeč.

w0mbat ::

JaVonTech je izjavil:

Meni je komad všeč.

thx. bo na spotify drug let

Cruz ::

Meni je drug, "sejsej", boljši oz. bolj zanimiv.

w0mbat ::

Cruz je izjavil:

Meni je drug, "sejsej", boljši oz. bolj zanimiv.

thx za feedback, meni je tudi poseben ta. Samo me skrbi če je 'out of tune'. Vsekakor oba bom uporabil drugo leto.

forplan ::

:) Rajši poslušam šum med radijskimi postajami kot to...
da se strinjam

w0mbat ::

forplan je izjavil:

:) Rajši poslušam šum med radijskimi postajami kot to...

let me guess, metalc al rocker. :P

IL_DIAVOLO ::

forplan je izjavil:

:) Rajši poslušam šum med radijskimi postajami kot to...


Haha, saj pravim :))

w0mbat ::

ja enim pač ta zvrst ni, al pa komad. Se ne obremenjujem, je dosti slabše glasbe naokol

Kripto mesi ::

Komad je sicer zanič, pa rad poslušam elektronsko glasbo.
Ampak shintaro vse pohvale za obnašanje, s tem profilom si kar daleč prilezel in odpiraš/pišeš manj neumnih tem/komentarjev kot v povprečju. Le tako naprej!

shadeX ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Skoraj začutim pohanje.


Brez drog človek težko dela karkoli kreativnega, pa da je za povrhu še uporabno. Shintaro mi je top, ker zna to izkoristit, medtem ko večina zapohancev se usede pred tv in ne dela nič produktivnega.

Drugače so tud einsteinu govorili da ni lih glih. Tle pa maš nekoga, ki se ga zapoha, naredi komad in ga proda, zasluži pa več kot večina sloteha.

Roflmao, kdo je tu nor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

w0mbat ::

ne kadim več trave, tokrat za vedno. Se sprašujem malo me skrbi kako šla produkcija naprej, ma pomoje ne bo panike, mogoče bo še bolja.

w0mbat ::

100 ogledov lol, forum power. Hvala vsem k ste poslušali in dali feedback. Zgleda da bo treba še delat na komadu, pa tud engineer se mi javi jutri (že vidim pizdenje njegovo da ni še to to).

borisk ::

začetek mi ni všeč so pa dobri odseki med 0:40-1:20 1:50...

opeter ::

borisk je izjavil:

začetek mi ni všeč so pa dobri odseki med 0:40-1:20 1:50...


Se strinjam. Meni je tudi del od nekje 0:38 do 1:20 naprej všeč.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

radmannsdorf ::

Dej ugasn tale cigumigu.

WhiteAngel ::

Kaj uporabljaš za en software?

max00slo ::

w0mbat je izjavil:

pozdravljeni,

Tukaj imam en SC account za neizdane pesmi.

Trenutno pesem še končujem in potem gre v Anglijo na mixing & mastering.
Meni osebno je všeč, ampak par stvari bi še spremenil, tisti bass/reece mi je malo čuden, bobni so mogoče preveč dinamični.

Tukaj lahko poslušate https://soundcloud.com/glowblade/kaparr...

Kaj se vam zdi?
In če je mogoče kak producent tukaj, bi prosil če mi pove kje dobim tisti bass iz pesmi 'Dynoro - In My Mind'

Ko sem dal play sem mislil da imam še vedno val202 prižgan, ko so bili dogodki in odmevi :D

w0mbat je izjavil:

HotBurek je izjavil:

Lahko bi bil še daljši komad., violina in beat mi je ok.

ja super feedback. Morem še ga pogruntat malo je kar težek da producirat.


Imam še enega super kratkega in nevem kateri mi je boljši. Al prvi al ta https://soundcloud.com/glowblade/sejsej... (samo 1.40 minute)

In bi prosil če je kak producent/glasbenik, če mi pove če je ta druge 'out of tune' , ker sem dodal eno melodijo iz komada katerega je zbral en sodelavec James Camerona in postickal čez en arabski sempl.
Meni je zelo všeč, ampak sem slab za out of tune sceno.

Vse to mislim izdat, a nevem točno kdaj.

Tole je bolj všečno od prvega posta.
Si non confectus, non reficiat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: max00slo ()

w0mbat ::

ja tale drugi bo zihr uspešnica, bomo vidli kako ga sprejmejo curatorji na spotifyju.

WhiteAngel je izjavil:

Kaj uporabljaš za en software?

cubase, fl, audacity, večinoma vse temelji na VST tehnologiji in eno miljardo semplov pobranih

mr_chai ::

Men je kul. Pa drugače igraš kak inštrument ? Pri ustvarjanju elektronske glasbe namreč pomaga... Mi pa komadi zvenijo kot kakšni odlomki iz filma. Lahko bi mogoče ustvarjal filmsko glasbo...sam predlog ;)

w0mbat ::

mr_chai je izjavil:

Men je kul. Pa drugače igraš kak inštrument ? Pri ustvarjanju elektronske glasbe namreč pomaga... Mi pa komadi zvenijo kot kakšni odlomki iz filma. Lahko bi mogoče ustvarjal filmsko glasbo...sam predlog ;)

Igram malo klavir, teorijo pa sm se sam naučil.

Ja glede filmov, izvoli poglej kaj mi je uspelo leta 2010... Me je celo vabil v ZDA, ampak me je bolezen zjebala in pol nisem šel. Sicer sm vsaj eno pogodbo z njim podpisal.

James Cameron (Avatar, Terminator)...

mr_chai ::

Kako pa se da kaj preživeti z ustvarjanjem elektronske glasbe ? Verjetno je eno če ti delaš za maso, drugo pa če delaš bolj tist kar je teb všeč. Se mi zdi, da ti delaš raj bl neki kar je teb všeč, kar je kul. Če mi dovoliš, ti predstavim enga glasbenika, ki se nikoli ni uklonil pop glasbi. Sicer gre za kitarista, ime mu je bilo Allan Holdsworth. Med household kitaristi po svetu je opevan, kot virtuoz in one and only. Ampak v main stream množici nikoli ni bil znan, vedno je bil nekje na robu s svojo musko, imel je zlo ozek fan base in temu primerno je bila potem tudi denarnica ozka. Žal je umrl tri leta nazaj :( Ampak njegova muska je fucking izven tega sveta. Ampak ko to rečem, ni nujno, da ti bo takoj všeč. Meni tudi ni bila...

(vse kar lahk rečem je: wait for it...)

w0mbat ::

mr_chai je izjavil:

Kako pa se da kaj preživeti z ustvarjanjem elektronske glasbe ? Verjetno je eno če ti delaš za maso, drugo pa če delaš bolj tist kar je teb všeč. Se mi zdi, da ti delaš raj bl neki kar je teb všeč, kar je kul. Če mi dovoliš, ti predstavim enga glasbenika, ki se nikoli ni uklonil pop glasbi. Sicer gre za kitarista, ime mu je bilo Allan Holdsworth. Med household kitaristi po svetu je opevan, kot virtuoz in one and only. Ampak v main stream množici nikoli ni bil znan, vedno je bil nekje na robu s svojo musko, imel je zlo ozek fan base in temu primerno je bila potem tudi denarnica ozka. Žal je umrl tri leta nazaj :( Ampak njegova muska je fucking izven tega sveta. Ampak ko to rečem, ni nujno, da ti bo takoj všeč. Meni tudi ni bila...

(vse kar lahk rečem je: wait for it...)

izredno težko je blo nekoč. Potem so prišli razni spotify, apple, amazon in tako dalje in nekako se da preživet. Samo to je železo ki ga moreš tolč dok je vroče in vzdrževat. Je pa izredno težko kaj konkretnega zaslužit.

Seveda če nisi Gramatik, ki je miljonar od tega. Tko da raje vprašaj gramatika kako se da od tega živet, pa skadi več trave kot cel slo tech skupaj.

Bom poslušal, v starih cajtih al si imel neko fajn založbo al ni blo za burek. Zdej z digitalizacijo je dosti bolj enostavno. In tudi Gramatik je prodrl na trg hvala založbi COLD BUSTED, s katero se je skregal na smrt.

In še zadnje: VSE JE ODVISNO OD TVOJE GLASBE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: w0mbat ()

w0mbat ::

imam enega res nor komad, z vokalom in produkcijo da peče glava. Na žalost sem z engineerjem se skregal kdo je naredil več in trdi da ima on pravice do komada, čeprav sem jaz vse melodije in vokal snemal in na žalost ga ne morem izdat.

https://soundcloud.com/glowblade/glowbl...

magar če je komu všeč bom dal da si ga lahk pobere, itak ne sme it nkamor k bo un bedak falšonski nemški težil za copyright, čeprav je vse moje praktično, on je samo preuredil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

predstavil bi svojo glasbo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21631311 (116) Ijus
»

Nekaj moje muzike...

Oddelek: Sedem umetnosti
254235 (358) HolyFuck1
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613219 (8030) PreviousUser
»

Sodobnejša glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5211977 (10945) Jst
»

kateri konec preferirate? (moj komad)

Oddelek: Loža
213096 (2383) psyke

Več podobnih tem