Prijavi se z GoogleID

» »

predstavil bi svojo glasbo

predstavil bi svojo glasbo

strani: 1 2 3 »

slott ::

everyday track mi je od vseh najbolj za pohvalt. En dobronameren nasvet...izogibaj se monotonosti po moje v smeri ustvarjanja kot je everday nimas kej velik zgresit glede navijanja popularnosti, samo razmigat tehnike notri, ekstra res, kaksna je ta glasbena zvrs, electro edm al? my 2 cents GL!

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: slott ()

Ijus ::

glede monotonosti so mi že rekli.
ja dobro. teli komadi ki so narejeni bodo taki ostali.
za naprej bom pa videl.
sej tehnikalije niso tolk problem. problem je če nimaš ideje kako osnovni loop nadgradit v dinamičen komad.
to je druga zgodba. drugače mam še teh loopov za izpeljat v komade ene 100+. lol velik.
delam loope že od 2007. takrat mel še piratski reason 4 pa pol 5. pol sem le kupil original.
pa majk mam. pa tv z 4k. pol pa ko not padem delam.

drugač ja men kot ustvarjalcu te moje glasbe teli komadi niso tolk dolgočasni kot vi pravite za sebe.
sorry. šit. bom vzel v obzir. sej se bom še naučil tehnikalij da bo še bolš. pa neki bom probal naredit na dinamičnosti melodij pa zgradb.

drugače: glasba je poved. sej je lahko en stavek. pa to poveš v 3-4-5 minutah. ni treba da narediš odstavek. da še kaj dodaš ki je al kar je vzporedno recimo korelativno.
sej poveš v enem stavku. tko jaz delam musko.

vem drugač kaj vi holete povedat. mi je čist jasno. sam ... kokr jaz poznam undergorund elektronske glasbe je ves underground več al manj tak. drugačen glih glede tega kar vi men pravite od komercialne glasbe. to je ena od main razlik.

ps: aja. zvrst. a to misliš za zadnji komad? ja je neki kot recimo elektro z mal hard discota hehe. pa mal tech housa je not še vpelanga.
Corpse & Mrhovina, Inc.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Ijus ()

Rotted cows on their way!
Remixed, remastered and all new and fresh!
Beherit can hide themselves...

Rising Night Wave - Rotted Cows (remixed & remastered) (demo version)
Corpse & Mrhovina, Inc.

Cruz ::

Všečna zadeva. In ja, tvoja zvrst je v osnovi minimalistična in repetitivna. To ni nujno slabo, ampak pri nekaterih komadih je pač sam "groove" premalo dober/močan, da bi držal celo pesem pokonci. V tem zadnjem komadu, Rotted Cows, je bil dober groove in je repeticija bila primerna ter zaželena.

Morda streljam v prazno, ampak bi ti priporočal, da se ne omejiš na tak minimalističen in repetitiven stil samo zato, ker drugi tako delajo. Bodi odprt in obravnavaj vsak komad zase. Vprašaj se kaj bi bilo kul dodati in dodaj, čeprav bi ta dodatek pomenil izstop iz tvoje zvrsti. Samo tako naprej. Te bom danes poslušal. :)

Sam se posvečam live glasbi, ampak se občasno igram v FL Studiu. Nimam MIDI keyboarda, zato je malce zamudno vse skupaj. Drugače pa izdelujem večinoma hip hop beat-e, "space piano" komade ter theme songs primerne za kakšne tv serije(minimalistične ala The Office, Parks and Recreation, King Of The Hill, How Not To Live Your Life). Bom mogoče enkrat objavil kakšen komad.
Between thought and expression lies a lifetime.

cool. dobro to. hehe. te podpiram. objavi - veš, da.

drugače pa zdej tko: jaz sem samo rekel kam spadam - s tem, da delam glasbo, ki je enaka po dinamiki in sporočilnosti v smislu povedi kot je underground elektronske glasbe.
nisem s tem hotel povedati, da se zgledujem po njih. oziroma vsaj zavestno se ne zgledujem po njih - nimam te underground glasbe v mislih, ko delam svojo glasbo.
po večini poslušam underground od elektronske glasbe kot je recimo techno ali pa kak house. tudi ostale zvrsti elektrosnek glasbe so mi všeč.
poslušam pa tudi komercialno sceno od le-te glasbene zvrsti.

kar se tiče groova in držanja pesmi pokonci z le-tem je tako: res je - nekateri komadi so predolgi. vendar moraš vedet, da, ko sem delal te komade, sem imel v mislih: moram končati ta komad tak kot bo, ker drugače ne bi bil narejen pravilno - ne bi bilo pravega sporočila - v kontekstu cele moje diskografije.

rekel sem že: najprje naredim loop potem naredim iz tega loopa komad. in teli komadi, ki sem jih izpeljal iz loopov, niso vsi loopi. imam še mnogo loopov, ki niso končani v smislu skladbe. cca. 100+ jih še imam. tisti, ki bi slišal moje vse loope po kronološkem vrstnem redu in prebral naslove le teh loopov ter si pogledal naslovnice in imena albumov/epjev, bi štekal in vedel zakaj so nekateri komadi taki kot so.

vi kot poslušalci še nimate cele slike.

v osnovi gre za opisovanje propada družbe še iz praveka. tisto kar se nismo nujno učili v šolah. tisto kar vidiš, če znaš razbrati (med vrstricami), kar je vpisano v naš DNK pa RNK pa podobno - kar je dedno še od pradavnine - kar se vidi po obnašanju in nravi ter značaju. tudi živali so vpeljane v to. ter rastlinje. ter škodljivi mikroorganizmi.

veliko zgodovine je še nepojasnjene in nepotrjene. vendar se dokazuje v mojih očeh. ni nujno, da se boste z mano strinjali. posamezniki vedo.
v končni fazi ni to nič posebnega. samo nekateri sloj in tip ljudi ima v intersu to prikrivat. zaradi svoje varnosti in očitkov.

pač: f.u. life. kot recimo: zakaj še kar živimo v svetu, ki je kot greznica - polna škodljivih mikroorganizmov. od kje to izvira? itd/ipd. zakaj smo tle. kaj tle delamo. čemu to vse. itd/ipd. zakaj trpljenje. zakaj sovraštvo. od kje tekmovanje. zakaj se gre. ...

moja mat sploh ne ve kaj je geizhals.eu. ne ve kaj je računalnik. a mi posamezniki vemo. nekaj v tem smislu ilustrativno. saj samo razbrati je treba to kar nam je ponujeno pred očmi.
mojo mat ne zanima nitzi geizhals niti komp. mene pa zanima to kar sem povedal.

v glavnem: da ne zaidem preveč, ker ni toliko pomembno to kar sem vmes napisal. komadi še pridejo. učenje s tem vzporedno tudi. trenutno nimam predstave kaj me čaka. tako, da ne vem kaj povedat kaki bodo še nekončani loopi. torej naslednji komadi. upam pa, da samo dobri - res dobri, tistim, ki jim je v osnovi namenjeno da poslušajo mojo glasbo. to bo pa vleik izziv, ker vem in se zavedam, da moja gladsba ni velikim všeč ter da je zelo specifična. - velikokrat primerjam svojo glasbo s svojo zbirko mp3jev in flacov na mojem kompu od elektronske glasbe. in moram rečt, da je moja glasba res svojevrstna. se ve, da je to subjektivni pogleda vendar bi si upal trditi, da je tako.

tudi ti si rekel, da se preveč ponavljam. cela zgodovina se ponavlja. to je main korelacija. koliko časa bom pa delal komade - take ne toliko pokončne, pa ne vem. bo že naneslo, ko bo.

ps: sorry za mal daljši post. am, khm, imam v riti ene 7+ kav + da sedaj pijem nek HELL energy drink. lol no. sorry! my bad.
Corpse & Mrhovina, Inc.

Rising Night Wave presents the fall of humanity:

Rising Night Wave - Derangeness (demo version)

Game EP

Game EP

PS: sej komad je že bil prej objavljen samo proper export sem naredil v reasnu - daw-u ki ga uporabljam
Corpse & Mrhovina, Inc.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Ijus ()
strani: 1 2 3 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

youtube - lossless video upload

Oddelek: Pomoč in nasveti
5396 (170) Ijus
»

*sodobna* glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
565963 (4456) Trololololol
»

Skladba ki vam naježi kožo... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

46265561 (27345) coffeetime12
»

Nekaj moje muzike...

212067 (1390) manniac

Več podobnih tem