» »

Sodobnejša glasba

Sodobnejša glasba

1
2
»

mihec87 ::

echo je izjavil:


Eni so trmasti in hočejo pokazati svojemu selu še kaj več od sprane in neizvirne komerciale, eni pa pač pobirajo tiste ušive evre, ter si na slušalkah vrtijo zanimive komade :)


Bolje teško poveš..

Tear_DR0P ::

m0LN4r je izjavil:

Nevem kako smo prišli iz časov mocarta, bethovna, čajkovskija, nenazadnje rachmaninova na nivo lejdi gage, lmfao, bibera.

sej nismo. do tega nivoja smo prišl iz cigumigu, ki ga danes lahko slišiš po vogalih ulic in na kakih slabih vaških veselicah. to je pač glasba za zgarane množice, ki so utrujene od vsakodnevnega dela in si ne morejo privoščiti razmišljati ob glasbi.

glasbe na nivoju mocarta, bethovna, čajkovskega in nenazadnje rachmaninova, pa imaš danes še veliko več in iz več različnih slogov - ker se ljudje na več področjih trudijo s skladanjem, ker še bolje razumemo harmonijo in vlogo zvoka.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Jst ::

Ko poslušam soundtrack Battlestar Galactica, ki mi je super, potem pa gledam na youtube piano version by Bear McReary - ta tip je zame car - mi je škoda, da ne izda piano CDja. Pri nekaterih delih mi gredo kar solze v oči, ko se spomnim na točno tisti del BSGja. Dela tudi glasbo za recimo The Walking dead, BSG, Caprica, tista Terminator nadaljevanka,...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Glasba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12612701 (4506) Meizu
»

Milenijska glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9813180 (11557) Machete
»

Eminem in ostala muzika

Oddelek: Sedem umetnosti
499957 (8622) Gladi
»

Rock glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
538205 (7057) Pebkac
»

Glasbeniki

Oddelek: Sedem umetnosti
343681 (3085) gzibret

Več podobnih tem