» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
18 / 28
»»

D3m ::

Stojč a si se pomiril?
|HP EliteBook|R5 6650U|

endelin ::

FlyingBee: sir, are you all right?

GupeM ::

FireSnake je izjavil:

Tistih par fičjenkov bi mu bilo treba v gofljo stlačiti!

Jap. In to v kovancih po en cent. V kakršnikoli drugi obliki bi zasedlo premalo prostora za tako veliko gofljo.

FireSnake ::

Sem vesel, da ta negativna gnojnica ne dvigne pritiska samo meni.

Jaz še zadnjega izvoda nisem prebral v celoti (ni bilo časa).
Tako, da bom imel "delo" do druge številke.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tony1 ::

Machete je izjavil:

Če nisi lociran trenutno v Hospicu, tovrstna zamuda nima ravno velike teže, da bi bila vredna godrnjanja.


Predlagam uvedbo rubrike v 3. številki: Naši bralci čestitajo in pozdravljajo, seveda naj bo v njej prostor le za kakovostne prispevke. Tale zgornji si zasluži mesto na fizičnem papirju :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

D3m ::

Lahko bi imeli Shamewall. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

tony1 ::

Ah, za to imamo že S-T... :D

FlyingBee ::

oemdzi je izjavil:

destroyer2k je izjavil:

PALOMINO

A naslednjo izdajo bo spet dostavljala izberi d.o.o.?


Saj je že napisal, da je to šola za naslednjič.

Jazbini res ne smemo zameriti zaradi zamude, ampak, če jih izberejo še enkrat, pa znova tedenska zamuda, potem pa.... Verjamem pa, da gre jazbec le 1x na led :D

2 tedenska, pri 3. številki bo 3 tedne.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FlyingBee ::

FireSnake je izjavil:

@Quagmire:
To so zakompleksane pizde, ki v življenju niso nič dosegle.
Lajanje preko interneta (tipkovnica pač vse prenese) je še edino, kar jim ostane.

Čeprav jaz nimam popolnoma nič od tega: hvala za podporo ;)

Karkoli te že vzburja :)
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

FlyingBee ::

endelin je izjavil:

FlyingBee: sir, are you all right?

Ja, me pa zanima ali ni za vprašati tudi tiste, ki bi tukaj zaradi ene revije radi kar fizično obračunali z mano. Ko jim postaviš ogledalo pa jim ni všeč kar vidijo. V živo bi seveda bili potuhnjeni revčki, geeki pač.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

D3m ::

Ni potrebno fizično.

Samo en dolg spis s polno pravopisnih napak ti bomo dali.

That should do the trick. xD
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Uf, tega je veliko že tako ali tako, od tebe tudi, čeprav si še najbolj normalen tukaj.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

jocoj ::

Kakorkoli obrnete, človek ima po eni strani svoj prav. Vidi se, da je zadeva na ravni fanzina brez založniškega ozadja in s tem seveda ni nič narobe. Bil sem naročen recimo na Joker in revija v 25 letih enkrat ni zamudila dostave. Če je bil 15. na vikend, je prišla dan ali dva prej. Tukaj bomo pač potrpeli. Bo, ko bo.

matobeli ::

1. Je fanzine, če je kdo pričakoval kaj drugega je pričakoval zaman
2. Joker ni imel niti približno podobnega scenarija kot je trenutno, bistveno večje firme imajo težave z dobavo.
3. Porodne težave pri novih zadevah so običajne

Glede na ciljno publiko kupcev pač ni neka blazna težava kdaj točno bo prišla :D

D3m ::

FlyingBee je izjavil:

Uf, tega je veliko že tako ali tako, od tebe tudi, čeprav si še najbolj normalen tukaj.


Hvala lepa. In lepe praznike. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

FlyingBee je izjavil:

endelin je izjavil:

FlyingBee: sir, are you all right?

Ja, me pa zanima ali ni za vprašati tudi tiste, ki bi tukaj zaradi ene revije radi kar fizično obračunali z mano. Ko jim postaviš ogledalo pa jim ni všeč kar vidijo. V živo bi seveda bili potuhnjeni revčki, geeki pač.


Lažniva pijavka (že drugič v tej temi), da se ne bi niti za sekundo slepil, slučajno, kdo je komu nastavil ogledalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

D3m, se mi je zdelo, da rabiš potrditev. Lepše bi bilo napisano: Hvala lepa in lepe praznike.

Fanzine je brez založbe, brez cene ali le toliko da pokrije stroške tiska in dostave, avtorji niso plačani.

FireSnake, pretiravaš.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Če bi pretiraval bi rekel, da si se zlagal trikrat.

Ne (samo???) 2x si se.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FlyingBee ::

Preveč si agresiven, verjetno, ker si ne gledava iz oči v oči.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Bawagan ::

Mimogrede, a kdo ve zakaj je bila tema o Jazbini izbrisana iz Mn3njalnika? Ne mi rečt, da gre Febotu v nos ta revija?

FlyingBee ::

Ker si želijo prodati več izvodov na račun slave Jokerja, vmes pa seveda trdijo, da poleg nekaj avtorjev, nimajo nič skupnega. Igrajo na čustveno noto fanbojev Jokerja, ker drugega jim ne preostane. Slog pisanja je isti, večinoma se gre o igrah. Zdaj je na 4 mesece in že prej je bilo vse z do enomesečnim zamikom glede na day one opise na netu, zdaj pa kar do 4. Žal bo propadlo, ker ni dovolj neumnih fanbojev ali pa so prestari.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

Bawagan je izjavil:

Mimogrede, a kdo ve zakaj je bila tema o Jazbini izbrisana iz Mn3njalnika? Ne mi rečt, da gre Febotu v nos ta revija?


Mnenjalnik še obstoja?

FlyingBee je izjavil:

Preveč si agresiven, verjetno, ker si ne gledava iz oči v oči.


Bodi srečen, da si ne.
Lažnivec!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

D3m ::

FlyingBee je izjavil:

D3m, se mi je zdelo, da rabiš potrditev. Lepše bi bilo napisano: Hvala lepa in lepe praznike.

Fanzine je brez založbe, brez cene ali le toliko da pokrije stroške tiska in dostave, avtorji niso plačani.

FireSnake, pretiravaš.


Malo te pa moram zezat.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tony1 ::

jocoj je izjavil:

Kakorkoli obrnete, človek ima po eni strani svoj prav. Vidi se, da je zadeva na ravni fanzina brez založniškega ozadja in s tem seveda ni nič narobe. Bil sem naročen recimo na Joker in revija v 25 letih enkrat ni zamudila dostave. Če je bil 15. na vikend, je prišla dan ali dva prej. Tukaj bomo pač potrpeli. Bo, ko bo.


Se strinjam. Lockdown je, in cajtng bo ko bo.

Ene dvakrat je sicer tudi Joker zamudil. Prvič je zamudil junija 1992, ko je vrlo Delo revije dalo projekt na hladno, drugič pa oktobra 1994, ko so zamenjali glavnega urednika... Bilo je še nekaj zamud za tiste naročnike, ki so bili naročeni pri Iti plus. Pa pustimo ta kuriozitetna zgodovinska dejstva iz časov, ko smo bili še mladi. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

49106 ::

tony1 je izjavil:



Se strinjam. Lockdown je, in cajtng bo ko bo.


Kaj ima lockdown z zamudo Jazbine? Kolikor vem, druge revije izhajajo ob predvidem času, covid gor ali dol.

FlyingBee ::

S tako malo izvodi so jebe#a stranka pri tiskarju, saj je za razumet in noben ni zaradi tega opeharjen. Mogoče pa je to šola za naprej in bodo junija zmagali tako po številu prednaročil in pravočasni izdaji oziroma dostavi. Bomo videli, če je tak model sploh vzdržen, začetna evforija je popustila in mogoče bi knjižnice delno reševale na daljši rok, tako kot je slovenskim založbam knjig v navadi.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

49106 ::

Obakrat so imeli smolo s prazniki, porodne težave pač.

Jerry000 ::

Kaj pa če bi vi tega težaka ignoriral? Ker sam smeti temo in ni nič uporabnega tu gor. Dejte nehat mu odgovarjat pa se bo naveličal, škoda časa in te teme za takšne, res

FlyingBee ::

Čustveno izzove, vem, ampak ne more biti vse rožnato kot na njihovih straneh, kjer se briše kritika, samo pohvale pustijo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

Machete ::

Res nimaš boljših radosti v življenju, kot tu se zaganjati in vrteti, kot en moron? Si povedal svoje, to je dovolj en post, ne pa 2 strani spamanja. So in smo te slišali, zdaj pa pojdi reševat svoje podjetje, da ne bo kje slučajno kaj zamudilo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Res nimaš boljših radosti v življenju, kot tu se zaganjati in vrteti, kot en moron? Si povedal svoje, to je dovolj en post, ne pa 2 strani spamanja. So in smo te slišali, zdaj pa pojdi reševat svoje podjetje, da ne bo kje slučajno kaj zamudilo.

Sej ste tud vi krivi, da mu odgovarjate. Pusti ga, ga bo že minilo. Sej veš kako je s troli

FireSnake ::

Sem ti že prej mislil odgovoriti: tej pijavki neumnih enovrstičnic ne bo nikoli zmanjkalo (govorim iz izkušenj v drugih temah).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Jerry000 ::

Ker jih sami hranite. Ignore in je. Ne pa da je tema ki je bila uporabna postala leglo trolov in brezveznih postov

GupeM ::

FireSnake je izjavil:

Sem ti že prej mislil odgovoriti: tej pijavki neumnih enovrstičnic ne bo nikoli zmanjkalo (govorim iz izkušenj v drugih temah).

Bo, bo. Odgovori na njihove poste, so za trole najboljša hrana. Če jim ne odgovarjaš, ne dobijo hrane in zečnejo stradati, nato hitro poginejo, ker ugotovijo, da proizvajajo le drek, katerega pa ne morejo jesti.

PALOMINO ::

Malo smo zašli a ni panike. :)

Jazbina #2 bi morala biti jutri tekom dneva dostavljena. Prav tako ponatis številke 1.

Revijo smo nadgradili dobesedno na vseh področjih, začenši s postavitvijo, nadaljevavši z razgibanostjo vsebine in končavši s presenečenjci, kot je izdelek na zadnji platnici. Enaka pa sta ostalo zanesenjaštvo pri njenem pisanju in premijski papir.

Hatchback678 ::

A se da še nabaviti?

PALOMINO ::

Hatchback678 je izjavil:

A se da še nabaviti?


Revij imamo toliko da jih prodajamo. ;)
Seveda, na zalogi tako številka 1 kot sveža številka 2.

Hatchback678 ::

Ok bom nabavil :).

kayz1 ::

Zjutraj je bila v nabiralniku druga številka. V foliji in s stripom na zadnji platnici.

rezl ::

Naročil sem letno naročnino in hkrati ločeno marčevsko številko. V kaslc sem dobil samo eno marčevsko številko, a ne bi moral dobiti dve?

Strip na zadnji strani je pri meni obrnjen na glavo, tiskarska napaka ali je mišljeno tako? :D

PALOMINO ::

rezl je izjavil:

Naročil sem letno naročnino in hkrati ločeno marčevsko številko. V kaslc sem dobil samo eno marčevsko številko, a ne bi moral dobiti dve?

Strip na zadnji strani je pri meni obrnjen na glavo, tiskarska napaka ali je mišljeno tako? :D


Poslal ZS.
Ni napaka. :)

dottor ::

Se pravi lahko pričakujem poštarja danes? Upam da pride v boljšem stanju kot prva, ker sem jo mogu dat pod knjige da se je zravnala. Še en razlog zakaj je blo dobro da sem nabavu Igro prestolov v trdi vezavi :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

D3m ::

dottor je izjavil:

Se pravi lahko pričakujem poštarja danes? Upam da pride v boljšem stanju kot prva, ker sem jo mogu dat pod knjige da se je zravnala. Še en razlog zakaj je blo dobro da sem nabavu Igro prestolov v trdi vezavi :))


Ni važno.

Še večji izziv za poštarja, da zatlači v nabiralnik. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

mungo2890 ::

Juhuhu, Jazbina je tuuuuuuuu....

Thompic ::

Je prišla in zdi se odlična :)

Matevz96 ::

Tudi pri meni se je oglasil poštar s prvima številkama Jazbine. Zaenkrat samo prelistal, izgleda super.

Edino eno majhno pripombo imam, napis JAZBINA št.X na hrbu ni enak na obeh številkah.
#hooldthedoor

HappyPills ::

P.B. se vrača :)

Mitja86 ::

Tudi sam prejel danes, prelistam, ko bo čas, hvala 8-)

melvin ::

Super, vrhunsko. Všeč mi je tudi, da so se vrnili napisi pod slikami.
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

Val202 ::

Tudi jaz moram pohvaliti izgled revije. Izredno dobro. Pisava (fonti) je prava, velikost tudi, oblikovanje na nivoju, naslovnice so enkratne (kupi marke, khm, grafo...), vsebina je raznolika. Vsekakor obcutni napredek glede na prvo stevilko. Ni mi zal, da sem Jazbino narocil za celo leto.

Le tako naprej. Ce boste tako nadaljevali, bo slovenski zalozniski prostor ponovno imel odlicno domaco revijo s podrocja iger.

Pripombo bi imel le na sliki na str. 62 in 63. Angleske napise je potrebno vedno prevesti, ne glede na to, da znamo anglesko. To so mi na faksu vbijali v glavo in od takrat dalje sem malce alergicen na to :)

Me pa res zanima razlog zasuka stripa na zadnji strani. Baje, da ni napaka, ampak zakaj?

Za konec pa le: PLOSK PLOSK! Odlicno! Le tako naprej! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Val202 ()
««
18 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82372 (1255) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036674 (7946) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599339 (5317) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406048 (2879) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153196481 (107587) opeter

Več podobnih tem