» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
19 / 28
»»

bambam20 ::

HappyPills je izjavil:

P.B. se vrača :)


resno? Od vseh risarjev niso zmogli najdet boljšega

Gagatronix ::

tony1 je izjavil:

Bilo je še nekaj zamud za tiste naročnike, ki so bili naročeni pri Iti plus.


Ita Pujs se je reklo tej firmi, ker so bili jebeno nesposobni po celi crti. :))

vimos ::

Jaz je danes nisem prejel, upam da bo jutri in da jo bom za vikend prebral :)

FireSnake ::

Dobil revijo.
Brezhibno ohranjeno, kot prvič.

Tokrat sem si takoj vzel čas za branje (danes ni treninga in ostalih obveznosti).

Imel bi samo eno pripombo: fino bi bilo, če bi pri oceni, poleg ostalih podatkov, pisal tudi žanr igre.
Gre zgolj za to, da na strategije bolj trzam in bi se branja lotil prej (beri: takoj).

Vse pohvale za izdelek. Sem vesel, da sem vas podprl.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Dobil.

Hvala lepa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

GR2 ::

dottor je izjavil:

Se pravi lahko pričakujem poštarja danes? Upam da pride v boljšem stanju kot prva, ker sem jo mogu dat pod knjige da se je zravnala. Še en razlog zakaj je blo dobro da sem nabavu Igro prestolov v trdi vezavi :))

Mogoče en predlog, pri naročilu bi bila lahko opcija komentarja in napišeš pač naj dajo zraven listek - ne tlačiti v kaslc. Pri nas je samo 7 kaslcev in ni neke bojazni da bi jo kdo drug vzel in bi lahko pisalo "položiti na kaslc in ne tlačiti vanj". Druga opcija, če hočeš mint revijo, bi bila, da je sploh ne nosi okoli poštar, ampak greš sam ponjo na pošto, se pravi kot poštno ležeče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

opeter ::

Nisem še prejel. Verjetno jutri ...8-)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Danes dobil št 2 :) naslovna stran je super :)

dottor ::

GR2 je izjavil:

dottor je izjavil:

Se pravi lahko pričakujem poštarja danes? Upam da pride v boljšem stanju kot prva, ker sem jo mogu dat pod knjige da se je zravnala. Še en razlog zakaj je blo dobro da sem nabavu Igro prestolov v trdi vezavi :))

Mogoče en predlog, pri naročilu bi bila lahko opcija komentarja in napišeš pač naj dajo zraven listek - ne tlačiti v kaslc. Pri nas je samo 7 kaslcev in ni neke bojazni da bi jo kdo drug vzel in bi lahko pisalo "položiti na kaslc in ne tlačiti vanj". Druga opcija, če hočeš mint revijo, bi bila, da je sploh ne nosi okoli poštar, ampak greš sam ponjo na pošto, se pravi kot poštno ležeče.


Dejansko možnost poštno ležeče bi blo super :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Baja ::

poštno ležeče še ti ne zagotavlja da bo revija ravna. izločiš samo zadnji člen.

PALOMINO ::

Pri dostavi kaj dosti ne moremo narediti.
Vsekakor pa vsako močneje poškodovano revijo nadomestimo - brezplačno.

gregor ::

Z eno besedo: odlično! :)

kayz1 ::

#2 je pa čisto nekaj drugega. Nimam pripomb, bravo.

Gagatronix ::

Baja je izjavil:

poštno ležeče še ti ne zagotavlja da bo revija ravna. izločiš samo zadnji člen.


Tocno tako, ker ponavadi manjse posiljke stlacijo v tiste predalcke, ki jih imajo na prevzemu posiljk in ce pride revija, jo bodo brez da bi 2x pomislili lepo prepognili na pol in zadegali v enega od predalckov.

IcyFox ::

Saj poštno ležečo vam ne more Jazbina zagotovit, vi morate pri naslovu napisati da želite Poštno ležeče, čemur sledi naslov pošte kjer želite revijo prevzeti. Edina težava je seveda, da ne boste obveščeni, kdaj bo revija prišla na pošto, ampak če okvirno veste (glede na druge naročnike) se lahko na pošto pokliče in vpraša

PALOMINO ::

IcyFox je izjavil:

Saj poštno ležečo vam ne more Jazbina zagotovit, vi morate pri naslovu napisati da želite Poštno ležeče, čemur sledi naslov pošte kjer želite revijo prevzeti. Edina težava je seveda, da ne boste obveščeni, kdaj bo revija prišla na pošto, ampak če okvirno veste (glede na druge naročnike) se lahko na pošto pokliče in vpraša


Da, stranka sama lahko izrazi to željo.
Sicer se tega ni poslužil še nihče, sem prav danes preveril.

PS: Če je kdo, ki danes (naročene) Jazbine še ni dobil naj me kontaktira. Ampak kot kaže po prvih rezultatih, je bila dostava tokrat bistveno bolje izvedena kot pri prvi.

Gregor P ::

Zdaj ko gledam oz. berem o vseh teh igrah, ki jih ne poznam - in teh je veliko - bi morda prišla prav ena zbirna lestvica vseh ocenjenih iger po žanrih z zgolj kratkim opisom.

Kar pa bi sam z zanimanjem prebral, pa je neko zbirno novico o najboljših strateških igrah za različne platforme, ki jih mogoče še danes igrati.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

matobeli ::

En seznam za čez eno leto, kaj bi se splačalo preigrat, pa ni blo GPUjev da bi se igralo :D

Ali pa vsaj review top špilov ki delujejo dobro na 4650G.

Drugač pa pohvale za hitro dostavo (in za TASa).

Je bla pa prepognjena, če to še štejemo ;)

NejcSSD ::

Jaz še nisem dobil številke 2, je še kdo tak. Februarja prednaročil.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

opeter ::

Danes prejel. Hvala! Ta številka je res stopničko ali dve višja, vsaj kar se oblike tiče. Bravo! Edino ... dobro bi bilo, če bi pri ocenah navedli še zvrst/žanr opisane igre.

SPOILER!
Strip na zadnji strani je super, lepo ste ga pokopali - klovna s pingvinom in tisto zaseko.
Fora obračanja pa, heh.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Ganon ::

Če že naslovnica ne razkriva vsebine, bi jo lahko omenili vsaj na uradni spletni strani. Razmišljam s stališča potencialnega kupca/naročnika. Saj sploh ne ve, kaj kupuje. Čisto na slepo. Se res ne da omeniti vsaj glavnih stvari?

opeter ::

A ni fajn, da je presenečenje? ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vimos ::

Danes prejel. Vse pohvale, ze prva stevilka mi je bila fajn, v novi pa bom tudi imel veliko zanimivega za prebrat :)

bauci ::

Dobil danes. Dolenjska.

Mihec_ ::

Revijo prejel danes - Mengeš.

Niste razočarali, bravo!
Na prvi prelet zgleda super, lična, vizualno precej bolj privlačna in berljiva.

FireSnake ::

opeter je izjavil:

Danes prejel. Hvala! Ta številka je res stopničko ali dve višja, vsaj kar se oblike tiče. Bravo! Edino ... dobro bi bilo, če bi pri ocenah navedli še zvrst/žanr opisane igre.

SPOILER!
Strip na zadnji strani je super, lepo ste ga pokopali - klovna s pingvinom in tisto zaseko.
Fora obračanja pa, heh.


Haha, še eden, ki je isto predlagal, kot jaz.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Hatchback678 ::

Nabavil sedaj pa počakat :).

Pa še vedno nisem prebral prve številke :/.

dottor ::

Pri meni pa še vedno nič. Poslan tudi že ZS.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Mato989 ::

Pri meni tudi zaenkrat nič =) Nazadnje je prišla z manjšo zamudo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scythe ::

Danes prejel revijo:D Odlična, zanimivo branje8-)
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

sleby ::

Nova stevilka je super! Popravljeno vse, kar so ljudje predlagali. Lahko recem samo bravo, pa kar tako naprej.

Ps: meni bi bila sklamfana verzija sicer boljsa, ampak to so malenkosti.

mile ::

Osmega sem dobil drugo stevilko, super je

Machete ::

Poslal mail na trgovina@jazbina.si, da nisem dobil še. Ni frke, bom še danes pogledal popoldne, sicer pa kako se potem psotopa? Hvala
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NejcSSD ::

Tudi jaz še nisem. Plačano 25.2.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Hatchback678 ::

V nedeljo mislim da sem naročil na dan torka dobil :).

In to dva izvoda čeprav sem naročil enega, lahko ga komu šenkam prepošljem ali kako?

PALOMINO ::

Hatchback678 je izjavil:

V nedeljo mislim da sem naročil na dan torka dobil :).

In to dva izvoda čeprav sem naročil enega, lahko ga komu šenkam prepošljem ali kako?


Najbolje da se ga šenka komu, če sta že bila dva...

Hatchback678 ::

Če je kakšen kupec iz okolice Ajdovščine mu ga dam potem ko plača pri vas revijo.

Mato989 ::

Danes dobil revijo in moram rečt da je SVETOVNA =) Ogromno izboljšav, marsikatero kritiko se je upoštevalo in moram rečt da sem vesel da sem naročilo dal za celo leto...

Edini predlog ki ga osebno še imam je (kot kripto navdušenec) da bi morda bilo dobro če bi namenili 1 stran v reviji "crypto" NFT gamingu in morda zaplavali tudi v to, nenazadnje se tudi ta scena zelo razvija sicer za moj okus prepočasi ampak ja, vredno kakšnega poglobljenega pregleda po moje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Jaz sem samo nahitro prelistal par strani. TO JE TO. Hvala za podnapise slik. Poljubljam vas, objemam vas.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Hatchback678 ::

Če zanima koga z ajdovskega konca imam revijo viška in jo podarjam.

Ekos ::

Super revija. To mi je manjkalo. Do zdaj so bile reklame v nabiralniku nek vrhunec slabega papirja :D .
Imam pa eno opazko. Določen tekst v reviji se izgubi proti sredini kjer je vpeta skupaj. Takoj vidno na drugi strani pri Kažipot itd.

PALOMINO ::

Ekos je izjavil:

Super revija. To mi je manjkalo. Do zdaj so bile reklame v nabiralniku nek vrhunec slabega papirja :D .
Imam pa eno opazko. Določen tekst v reviji se izgubi proti sredini kjer je vpeta skupaj. Takoj vidno na drugi strani pri Kažipot itd.


Da, smo opazili.
Sicer če bi bila revija sklamfana se to ne bi dogajalo. :)
Pri broširani vezavi pa ja, je treba še malo bolj umakniti od roba. Bo urejeno v prihodnje.

Ob tem bi rad še omenil da bo zaživela tudi aplikacija na App Store in Play Store.
Se kdo najde ki bi raje bral digitalno namesto da bi se fiksal z vonjem papirja?

HappyPills ::

Ne. Bi pa oboje. :)

Gregor P ::

Oboje :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

opeter ::

@PALOMINO, revijo sem zdaj malo bolj podrobno preštudiral :D

Samo ena malenkost: pri ploskvah/ozadjih, ki so sestavljene iz več barv, besedilo včasih baš ni oštro, oziroma megleno, pa čeprav je sama pisava bele barve (papir). Izgleda da se zgodi ta premik pri tisku? Pri meni je to najbolj moteče npr. na 10. in 11. strani (spodaj pri Resident Evil Village, pa Mass Effect Legendasy). Ko je temnejše je relativno v redu ali pa tudi ne (str. 17 - Srd megažlevaka in str. 22 - The Medium), v teh primerih izgeda, da se zlije pri črkah. Verjetno je problem v manjši in tanjši pisavi, ker pri naslovih to sploh ni moteče ... Recimo stran 44 je odlično natisnjena, tukaj ni takšnega premika barv. Vsaj pri mojem izvodu.

Primer premika (slika iz interneta):


https://www.wikiwand.com/en/Printing_re...

Je pa dobra zamisel, da se z barvnimi ozadji ločijo posamezni članki, oz. je kar kontrast.

...

Drugače mi je revija všeč. Res je velika nadgradnja od prvotne številke.
Rubrika KNJIŽNICA je odlična! Več tega prosim.

Aja, še odgovor na vprašanje: jaz bi tudi rade volje imel oboje (print + digitalni).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Gagatronix ::

Heh, nekdo pri CTP-ju bil malo povrsen. :))

endelin ::

Meni zadostuje papir:D

Srchko ::

Izboljšanje glede na prvo številko je očitno... Knjižnica in Korenine pa sta sploh top! Pa čim več okvirčkov, to so sladki bombončki med branjem večje celote. Vse pohvale :D

Vseeno pa moram priznat, da so mi klamfe nedvomno udobnejše za branje, sploh ko revijo postaviš na mizo - da sekreta niti ne omenjam he,he. Tekst, ki je zaradi vezave preblizu sredini, pa je nekdo že omenil.

Verjetno ni opcije, da bi v prihodnjosti imeli na izbiro tudi klamfe? Estetski izgled na polici mi je v tem primeru sekundarnega pomena, saj je revija ipak namenjena branju, po možnosti večkratnemu.

Cr00k ::

Zame papir... digitalnih vsebin na to temo je že sedaj glih ene 6454x preveč.

Hatchback678 ::

Hatchback678 je izjavil:

Če zanima koga z ajdovskega konca imam revijo viška in jo podarjam.

Anyone?
««
19 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82455 (1338) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037515 (8787) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599660 (5638) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406161 (2992) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198934 (110040) opeter

Več podobnih tem