» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
13 / 28
»»

opeter ::

Mato989 je izjavil:

nisem pa niti pomislil da bi lepilo tako "hitro" popustilo.


Najboljše bi bilo, če je vmes kakšna nitka med polami, ampak to je potem spet dražje ... tisto je spet izven lige.

Drugače pa so se v zadnjih letih pojavila neka nova lepila, možno, da dlje časa držijo od tistih v preteklosti.

PALOMINO je izjavil:

Naročnino (kot produkt) zaženemo nalednji teden kot tudi najavimo #2.


Hvala za info!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

PALOMINO ::

Mato989 je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

@PALOMINO

Kaj na mail narocnine(ali naronina)@jazbina.si če smo poslali je to ok? Jaz sem tja poslal da bi se naročil na letno Jazbino, verjamem da mate dosti dela samo zanima me če bo upoštevano in je to ok, da ne kličemo brezveze.


Naročnino (kot produkt) zaženemo nalednji teden kot tudi najavimo #2.


Aha, ker jaz sem poslal na oni mail spodaj pod uvodnikom podatke in da bi se naročil... bomo morali še enkrat ali boste tisto upoštevali?


Vsi maili se upoštevajo in niso spregledani, brez skrbi. :)

dottor ::

Komaj čakam oddat letno naročnino :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

NejcSSD ::

Naročil sem še en izvod za v arhiv, ampak to ne bo ta drugi izvod, ker poglejte slike. Prilivam še malo olja na ogenj (dostavljalce).
Zvil ga je kot rolo, prej pa morda še prebral ker je bila pocufana kuverta sicer zalepljena.

Prvega naročil 31.12. popoldne, dobil v torek takoj po praznikih.
Drugega naročil 6.1., dobil 8.1.

Slika 1
https://bit.ly/2XjiZJY

Slika 2
https://bit.ly/39cdiTR

Se ne pritožujem bom pač potrpel, za naprej pa zrihtite, ker revija ni poceni da bi se delalo z njim kot s časnikom za 1eur.

Hvala :)

PS: Avtorji, zakon ste!
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

PALOMINO ::

NejcSSD: poslano sporočilo v zs.
Izvod bomo seveda nadomestili.

NejcSSD ::

Hvala za hitro rešitev.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

drvo ::

NejcSSD je izjavil:

Naročil sem še en izvod za v arhiv, ampak to ne bo ta drugi izvod, ker poglejte slike. Prilivam še malo olja na ogenj (dostavljalce).
Zvil ga je kot rolo, prej pa morda še prebral ker je bila pocufana kuverta sicer zalepljena.

Prvega naročil 31.12. popoldne, dobil v torek takoj po praznikih.
Drugega naročil 6.1., dobil 8.1.

Slika 1
https://bit.ly/2XjiZJY

Slika 2
https://bit.ly/39cdiTR

Se ne pritožujem bom pač potrpel, za naprej pa zrihtite, ker revija ni poceni da bi se delalo z njim kot s časnikom za 1eur.

Hvala :)

PS: Avtorji, zakon ste!


Zdaj pa poslikaj še nabiralnik, da se vidi kaj je bil vzrok pregibanja.

NejcSSD ::

Danes ni bilo reklam, tako da je bila poleg enega letaka samo ta kuverta z revijo v nabiralniku. Je pa nabiralnik z vstavljanjem na vrhu
in nima tistega tulca kjer zviješ zadeve.

Verjemi da se ne bi lagal za 6,90€ in tudi napisal sem da ni potrebno rešiti zadeve ampak naj se opozori za naprej dostavo, da se pač tko ne dela
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

drvo ::

Če je reža preozka ozr. po širini prekratka je to edini način, da ti jo da v nabiralnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

NejcSSD ::

Evo sem ti slikal nabiralnik, vse gre notri, celo ribežen je enkrat bil notri sicer malo na silo.

https://bit.ly/2XmqKyR

Dve jazbine bi šle vštric notri, če pa je prepognil na pol pa je šlo že težje
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NejcSSD ()

Thompic ::

No prednaročena revija itak ni prišla. Po tem, ko sem poslal mail, mi je bilo v ponedeljek rečeno, da bo poslana ponovno. Pa še vedno nič. To postaja počasi že malo tečno :|

Anney ::

Da povem svojo zgodbo. Naročil sem enkrat novembra in čakal. Revijo sem prejel 7.1.2021.
Ni bila krivda pošiljatelja, ampak raznašalcev ekipe Izberi. Mojo revijo so prejeli 31.12. 2020, pa mi je niso dostavili, ker menda niso vedeli kam (čeprav naslov piše na veliko), kasneje sem jo dobil na službeno mesto iz vrat osebnega avtomobila okoli poldneva. Ok, poznam raznašalca za Izberi, kaj je mučkal pa ne vem, dobil sem 101 izgovor. Če naslov piše na paketu se dostavi tja, ni neke umetnosti, pa dnevno razvaža časopisje po naselju. Svetujem, da sodelujete samo s pošto, bo manj težav, ali pa zahtevate penale raznašalcev za vsak zamujen dan.

PS. Vsaj prišla je v odličnem stanju.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

rdecaluc ::

Prva je prišla 30.12. v kaselc za časopis. Druge ni bilo in je prišla naslednji dan preko pošte. Poštar je celo potrkal in dal osebno v roke, ker je menil da bi se v kaslcu poškodovala.

Zgleda je nekaterim poštarjem bolj mar kot drugim. Revija mi je kul, stric pa mi je omenil da mu je bil joker vsebinsko boljši.

Lp
Est modus in rebus. ,typos

endelin ::

Meni je bil tudi Joker vsebinsko boljši, če sem povsem iskren.;)

PALOMINO ::

Že večkrat omenjeno; Jazbina ni Joker 2.0 niti to ne želi biti in ne bo.
Morda bi avtor teme iz naslova odstranil (novi Joker) da ne bo dvomov.

ikslm ::

Thompic je izjavil:

No prednaročena revija itak ni prišla. Po tem, ko sem poslal mail, mi je bilo v ponedeljek rečeno, da bo poslana ponovno. Pa še vedno nič. To postaja počasi že malo tečno :|


Nisi edini, isto težavo imam tudi jaz.

gregor ::

Jaz sem dobil izvod v plastični vrečki z natisnjenim naslovom.

Kurzweil ::

Danes pa sem jo tudi jaz dobil!

ajdov ::

gregor je izjavil:

Jaz sem dobil izvod v plastični vrečki z natisnjenim naslovom.

tak je bil tudi moj izvod par dni nazaj

Tsunamii ::

PALOMINO je izjavil:

Že večkrat omenjeno; Jazbina ni Joker 2.0 niti to ne želi biti in ne bo.
Morda bi avtor teme iz naslova odstranil (novi Joker) da ne bo dvomov.



In le tako je prav !

Kralj je mrtev, naj živi kralj ! 8-)

Cveto ::

Jaz se tudi strinjam. Pustimo zgodovino, tale revija si sama po sebi zasluži vso pohvalo in prav je, da gre tudi v drugo smer.

Parkelj ::

Cveto je izjavil:

Jaz se tudi strinjam. Pustimo zgodovino, tale revija si sama po sebi zasluži vso pohvalo in prav je, da gre tudi v drugo smer.
Se strinjam, sam da jo se jaz dobim. :D :D :D :D

legion ::

glede na to, da je glavni urednik drugi, se bom verjetno kar naročil, ko najdem koliko znaša letna naročnina.
v vsakem primeru pa srečno pri temu projektu, upam da se obdržite!

Mato989 ::

legion je izjavil:

glede na to, da je glavni urednik drugi, se bom verjetno kar naročil, ko najdem koliko znaša letna naročnina.
v vsakem primeru pa srečno pri temu projektu, upam da se obdržite!


Če imaš prvo revijo imaš pod uvodnikom v kvadratku vse napisano, drugače pa 4 izvodi bodo in letna naročnina znaša 26,9€...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slovenec_89 ::

Jaz pa še nič? :/
Prednaročil 26.11.

Thompic ::

slovenec_89 je izjavil:

Jaz pa še nič? :/
Prednaročil 26.11.

Enako..:8)

DocFreud ::

Oba izvoda dobil takoj po novem letu. Zelo zadovoljen. Komaj čakam na novo revijo. V vmesnem času pa vsem nostalgikom posredujem to povezavo:

https://issuu.com/futurepublishing/docs...

Še enkrat hvala celotni ekipi Jazbine.
Back to the kitchen... I smell something burning.

NejcSSD ::

Thompic je izjavil:

slovenec_89 je izjavil:

Jaz pa še nič? :/
Prednaročil 26.11.

Enako..:8)


Jaz sem že tretji izvodil dobil v manj kot 2 delovnih dneh od oddaje naročila.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

dsg114 ::

NejcSSD je izjavil:

Naročil sem še en izvod za v arhiv, ampak to ne bo ta drugi izvod, ker poglejte slike. Prilivam še malo olja na ogenj (dostavljalce).
Zvil ga je kot rolo, prej pa morda še prebral ker je bila pocufana kuverta sicer zalepljena.

Prvega naročil 31.12. popoldne, dobil v torek takoj po praznikih.
Drugega naročil 6.1., dobil 8.1.

Slika 1
https://bit.ly/2XjiZJY

Slika 2
https://bit.ly/39cdiTR

Se ne pritožujem bom pač potrpel, za naprej pa zrihtite, ker revija ni poceni da bi se delalo z njim kot s časnikom za 1eur.

Hvala :)

PS: Avtorji, zakon ste!


Se pridružujem zgornjemu zapisu, revija je bila podobno zmečkana, sem jo dal pod par knjig da se je poravnala :)

lp

Baja ::

moja izvoda sta oba prišla isti dan, vsak v svoji oblazinjeni kuverti, preko pošte. eden od njih je bil tudi rahlo deformiran, očitno je bil med transportom nekam stisnjen. ni bil kriv nabiralnik, izročena sta bila osebno staršem. ampak ni panike, drugi je prišel v brezhibnem stanju. verjetno kriva guzva med prazniki, upam da bo ob naslednji številki boljše.

 jazbina

jazbina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Parkelj ::

Baja je izjavil:

moja izvoda sta oba prišla isti dan, vsak v svoji oblazinjeni kuverti, preko pošte. eden od njih je bil tudi rahlo deformiran, očitno je bil med transportom nekam stisnjen. ni bil kriv nabiralnik, izročena sta bila osebno staršem. ampak ni panike, drugi je prišel v brezhibnem stanju. verjetno kriva guzva med prazniki, upam da bo ob naslednji številki boljše.

Pri meni se nic ... Malo prej pogledal v nabiralnik ... :D

Baja ::

pol boljše da ti ne povem da sem jih naročil 30.12. in dobil 31.12. :D

Parkelj ::

Baja je izjavil:

pol boljše da ti ne povem da sem jih naročil 30.12. in dobil 31.12. :D

:D Res tale informacija pa boli, vsaj mene. :D

Thompic ::

Parkelj je izjavil:

Baja je izjavil:

moja izvoda sta oba prišla isti dan, vsak v svoji oblazinjeni kuverti, preko pošte. eden od njih je bil tudi rahlo deformiran, očitno je bil med transportom nekam stisnjen. ni bil kriv nabiralnik, izročena sta bila osebno staršem. ampak ni panike, drugi je prišel v brezhibnem stanju. verjetno kriva guzva med prazniki, upam da bo ob naslednji številki boljše.

Pri meni se nic ... Malo prej pogledal v nabiralnik ... :D


Ma očitno je odvisno od območne enote/izpostave. Ta naša je očitno nesposobna, ali pa poštar, glede na to, da v svoj kaslc večkrat dobim sosedov račun :) Tako da so se jazbine, poslane na moj naslov, porazgubile na poštnih brezpotjih. Edino upanje je še priporočena pošiljka na žalost. Za popenit.. Pohvalim pa lahko trud jazbecev, ki se res trudijo, da bi prejel svoj izvod Jazbine.

drvo ::

Thompic je izjavil:

Parkelj je izjavil:

Baja je izjavil:

moja izvoda sta oba prišla isti dan, vsak v svoji oblazinjeni kuverti, preko pošte. eden od njih je bil tudi rahlo deformiran, očitno je bil med transportom nekam stisnjen. ni bil kriv nabiralnik, izročena sta bila osebno staršem. ampak ni panike, drugi je prišel v brezhibnem stanju. verjetno kriva guzva med prazniki, upam da bo ob naslednji številki boljše.

Pri meni se nic ... Malo prej pogledal v nabiralnik ... :D


Ma očitno je odvisno od območne enote/izpostave. Ta naša je očitno nesposobna, ali pa poštar, glede na to, da v svoj kaslc večkrat dobim sosedov račun :) Tako da so se jazbine, poslane na moj naslov, porazgubile na poštnih brezpotjih. Edino upanje je še priporočena pošiljka na žalost. Za popenit.. Pohvalim pa lahko trud jazbecev, ki se res trudijo, da bi prejel svoj izvod Jazbine.


Verjetno imate dostavljalca, če bi ti poslali po pošti bi skoraj sigurno dobil.

PALOMINO ::

Thompic ima res smolo.
V četrtek bo končno rešen muk in bo lahko začel z branjem.
Resnično se ti opravičujem.

Enega je "izgubil" raznašalec, drugega pošta. Tretji bo poslan priporočeno.

Anney ::

Verjetno je revija ''vroča'' roba med raznašalci in poštarji ter se enostavno ''izgubi''.
Čudno, da jih ima toliko probleme, mogoče je kriva plozorna folija. Samo razmišljam na glas.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

drvo ::

PALOMINO je izjavil:

Thompic ima res smolo.
V četrtek bo končno rešen muk in bo lahko začel z branjem.
Resnično se ti opravičujem.

Enega je "izgubil" raznašalec, drugega pošta. Tretji bo poslan priporočeno.


Pa imate pravi naslov? :)

Parkelj ::

drvo je izjavil:

Thompic je izjavil:

Parkelj je izjavil:

Baja je izjavil:

moja izvoda sta oba prišla isti dan, vsak v svoji oblazinjeni kuverti, preko pošte. eden od njih je bil tudi rahlo deformiran, očitno je bil med transportom nekam stisnjen. ni bil kriv nabiralnik, izročena sta bila osebno staršem. ampak ni panike, drugi je prišel v brezhibnem stanju. verjetno kriva guzva med prazniki, upam da bo ob naslednji številki boljše.

Pri meni se nic ... Malo prej pogledal v nabiralnik ... :D


Ma očitno je odvisno od območne enote/izpostave. Ta naša je očitno nesposobna, ali pa poštar, glede na to, da v svoj kaslc večkrat dobim sosedov račun :) Tako da so se jazbine, poslane na moj naslov, porazgubile na poštnih brezpotjih. Edino upanje je še priporočena pošiljka na žalost. Za popenit.. Pohvalim pa lahko trud jazbecev, ki se res trudijo, da bi prejel svoj izvod Jazbine.


Verjetno imate dostavljalca, če bi ti poslali po pošti bi skoraj sigurno dobil.

Mozno, ceprav, sem tudi bolj urgentno posto od banke (registrska stevilka za spletne nakupe) cakal 1 mesec skoraj, banka je nato v ponedeljek poslala se 1x in je postar vceraj prinesel 2 kuverti od banke z identicno vsebino - registrsko stevilko, ena decemberska (2020) ter druga od petka, ko sem klical, da ponovno posljejo. :D

Thompic ::

PALOMINO je izjavil:

Thompic ima res smolo.
V četrtek bo končno rešen muk in bo lahko začel z branjem.
Resnično se ti opravičujem.

Enega je "izgubil" raznašalec, drugega pošta. Tretji bo poslan priporočeno.


Že v redu, saj vidim da se trudite :) Ste dobili še enega naročnika :D

suhi ::

Oddal, plačal naročilo 23.12., še vedno nič.

MisterM ::

Danes sem jo prejel, do Nikozije na Cipru je potovala slaba dva tedna - kot pričakovano.

PALOMINO ::

MisterM je izjavil:

Danes sem jo prejel, do Nikozije na Cipru je potovala slaba dva tedna - kot pričakovano.


je v ok stanju prispela?

MisterM ::

PALOMINO je izjavil:


je v ok stanju prispela?


Je, ni kaj za pripomnit.

Zaphod_B75 ::

Še moje skromno mnenje;

Sej pisci so super, podpiram 100% sam ne v papirnati obliki. Ej ko sm po 10+ ur dnevno za računalom res ne rabim še nevemkolk že strani skretpapirja da bom lahko par člankov prebral pa pol v kot postavu. Bolj nepraktično kot je že nebi moglo bit. , ko gre za dostop od kjerkoli (recimo na delu al pa na dopustu), niti nimam placa za še 1 mini papirservis v malem stanovanju. Kaj res ne morjo narest člankov na odklep?

Razen tega vsebina premalo raznolika. En sam niz opisov iger, 9/10 opisov iger ki jih ne špilam. Od the par člankov jih je ene par itak objavljenih na njihovi spletni strani. Druge vsebine pa skorajda ni - Kje je kakšen vedež, kje je železnina, mobilne tehnologije, informacijska varnost, znanost zgodovina, magari vesolje, pa vsaj mal humorja. Bolj ozko bo naravnana revija, slabša bo prodaja.

Sicer je boljše kot nič, samo to ni (več) Joker.

Courage! Ustvarjalce čaka še veliko dela.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

PALOMINO ::

Zaphod_B75 je izjavil:

Še moje skromno mnenje;

Sej pisci so super, podpiram 100% sam ne v papirnati obliki. Ej ko sm po 10+ ur dnevno za računalom res ne rabim še nevemkolk že strani skretpapirja da bom lahko par člankov prebral pa pol v kot postavu. Bolj nepraktično kot je že nebi moglo bit. , ko gre za dostop od kjerkoli (recimo na delu al pa na dopustu), niti nimam placa za še 1 mini papirservis v malem stanovanju. Kaj res ne morjo narest člankov na odklep?

Razen tega vsebina premalo raznolika. En sam niz opisov iger, 9/10 opisov iger ki jih ne špilam. Od the par člankov jih je ene par itak objavljenih na njihovi spletni strani. Druge vsebine pa skorajda ni - Kje je kakšen vedež, kje je železnina, mobilne tehnologije, informacijska varnost, znanost zgodovina, magari vesolje, pa vsaj mal humorja. Bolj ozko bo naravnana revija, slabša bo prodaja.

Sicer je boljše kot nič, samo to ni (več) Joker.

Courage! Ustvarjalce čaka še veliko dela.



Hm. Štos je ravno ta, da se malo odklopiš od digitalnega.
Hvala za mnenje, cenimo vsako.

Bi pa samo (na žalost spet) dodal: Jazbina ni Joker niti to ne želi biti in ne bo.
Torej strukture kot je bila v Jokerju ne iščite v Jazbini, ker tega ne boste našli. Dobronamerno povem oz. zapišem.

Lahko pa namignem, da bo #2 bolj razgibana.

oemdzi ::

Saj so večkrat poudarili, da niso Joker! Se pa sicer strinjam s tem, da malce "zabavne rubrike" ne bi škodilo.

edit: vidim, da je Palomino par sekund pred menoj že vse povedal :)
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

bauci ::

Ali boste nas kupce prve številke obvestili o izidu druge številke, da jo bomo pravočasno kupili ali moramo kukati na vašo internetno stran?

PALOMINO ::

bauci je izjavil:

Ali boste nas kupce prve številke obvestili o izidu druge številke, da jo bomo pravočasno kupili ali moramo kukati na vašo internetno stran?

Hvala za interes!
Ne rabite kukati.
V kratkem vas doleti spam za #2 in letno naročnino (da, še v januarju).
Bo pa tudi na spletu seveda, na vidnem mestu.

bauci ::

Odlično.
««
13 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82371 (1254) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036671 (7943) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599339 (5317) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406046 (2877) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153196466 (107572) opeter

Več podobnih tem