» »

Revija Jazbina

Revija Jazbina

««
14 / 28
»»

Aggressor ::

Zaphod_B75 je izjavil:

Kje je kakšen vedež ...


Saj enega pa v prvi številki imaš. :)
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

dottor ::

Meni lahko že kar tržete iz TRRja za letno naročnino :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

PALOMINO ::

Aggressor je izjavil:

Zaphod_B75 je izjavil:

Kje je kakšen vedež ...


Saj enega pa v prvi številki imaš. :)


In je odličen!
Škoda da se avtor ni podpisal. ;)

Mato989 ::

dottor je izjavil:

Meni lahko že kar tržete iz TRRja za letno naročnino :))


+1
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aggressor ::

PALOMINO je izjavil:

Aggressor je izjavil:

Zaphod_B75 je izjavil:

Kje je kakšen vedež ...


Saj enega pa v prvi številki imaš. :)


In je odličen!
Škoda da se avtor ni podpisal. ;)


Bom drugič bolj pazljiv. :D
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

SodVina ::

Torej jazbina NI joker.
Ampak joker bralci v recimo srednjih letih so tisti, ki so jo pokupili. Ti se tudi zadnji še znajo odklopit od neta in v svojo jazbino "odnest cajtng". Milenijci v svoj kotiček za odklop odnesejo telefon.

Torej štartali ste s tem, da je jazbina zelo podobna jokerju. Od istih avtorjev, stila pisanja, do recenzij iger, itd. Namigovanje (pa čeprav subtilno) na joker je zagotovilo za dovolj naročnikov. Če bi objavili samo, da izhaja nova tiskana računalniška revija, je nihče niti povohal nebi.

Zato je malo nefer, da je odgovor ob vsaki kritiki, da jazbina NI joker. To je jasno. Že po naslovu revije, ne?

No, meni je podobna jokerju. Zelo. Tistemu, na katerega sem bil naročen pred recimo 15 leti. Jazbino sem naročil ravno zaradi joker nostalgije.

Ampak nisem ravno nostalgik. Vesel sem bil ravno recenzij iger, ki bi jih lahko brala skupaj s sinom. Ampak zdaj je igralnih platform preveč, da bi lahko igro, ki dobro zgleda v jazbini, enostavno kupil in namestil. PC iger noter je malo, pa še tiste niso primerne za mulce. Ostale so na različnih konzolah.
Tako da jaz žal nimam razloga po naročnini.

matobeli ::

Mogoče bi moralo bit pa notri kakšna kolumna stila "Zgradi XP gaming rig" mal za nostalgijo obujat ;)

jocoj ::

Joker primerjava gor ali dol, absolutno bo potrebno vnesti veliko več raznolikih vsebin, ki so bile tudi v Jokerju. Torej sami opisi morajo zasesti manj kot pol revije. Drugače dvomim, da se bo to obdržalo.

Jerry000 ::

Fora je da so se mediji spremenili. Včasih ni bilo interneta, smo brali po revijah če je igra kul ali ne. Danes greš na youtube in pogledaš review in celo vidiš kako poteka igra. Danes se "nobenmu" ne da brat, če mamo videje temu namenjene. Prav tako, igro imaš danes hitro na PCju da stestiraš (ja, pirat) ali pa celi odigraš. In oboje imaš v par min...medtem ko na revijo moraš čakat.
Saj ne rečem, men je super da bi se vspostavila neka gaming revija, ampak vsebina pa ne vem če je prava da je veliko game review, raznolika vsebina. Skratka mediji za pridobivanje informacij so se spremenili, lahko je pa to kot nek nostalgičen nakup, ampak da pa čakam mesece za neko informacijo k jo dobim v 1min na netu, to pa ne vidim danes smisla, razen po nostalgiji

PALOMINO ::

Količina zaloge je padla pod 20.
Samo za info, če kdo še ni, pa bi...

PALOMINO ::

Morda še to, da odgovorim večim mnenjem naenkrat.
Prva številka je bila pilotna. Druga bo dobila obliko, ki jo bomo potem peljali naprej in razvijali.
Debatirati o tem, da je vse na YT in da dobiš vse informacije v 1 minuti nekako ni smiselno. To vemo menda vsi?
Ponujamo umirjeno alternativo temu. Kdor bo želel bo, kdor ne, ne.


Je pa deloma nefer Jazbino primerjati z Jokerjem, ker slednji je izhajal četrt stoletja. Pustite Jazbecu malo maneverskega prostora, da se pokaže kot zna. ;)

Ob skoraj razprodani prvi številki še enkrat zahvala vsem! Tako kritikom kot tistim, ki ste nas zasuli s pohvalami.
HVALA!

Mato989 ::

PALOMINO je izjavil:

Količina zaloge je padla pod 20.
Samo za info, če kdo še ni, pa bi...


Oooo, bravo, torej ste prodali 1.480+ izvodov glede na to da je bla naklada 1.500! Odlično, sem pozitivno presenečen!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jkosen ::

Meni je prva številka Jazbine zelo všeč in se bom tudi naročil na letno naročnino. Mogoče bi lahko na strani dveh opisali trenutno stanje procesorjev in grafičnih kartic. Saj imam namen v kratkem po devetih letih zamenjati računalnik. Odkar ni več Jokerja, sem čisto ven... Glede ostalih tem pa opis kakšnih serij/filmov, vesoljske/vojaške tehnike. Aja pa križanke se tudi ne bi branil :P. Veliko uspeha ekipa Jazbina!
Rock N Roll

Jerry000 ::

PALOMINO je izjavil:

Morda še to, da odgovorim večim mnenjem naenkrat.
Prva številka je bila pilotna. Druga bo dobila obliko, ki jo bomo potem peljali naprej in razvijali.
Debatirati o tem, da je vse na YT in da dobiš vse informacije v 1 minuti nekako ni smiselno. To vemo menda vsi?
Ponujamo umirjeno alternativo temu. Kdor bo želel bo, kdor ne, ne.


Je pa deloma nefer Jazbino primerjati z Jokerjem, ker slednji je izhajal četrt stoletja. Pustite Jazbecu malo maneverskega prostora, da se pokaže kot zna. ;)

Ob skoraj razprodani prvi številki še enkrat zahvala vsem! Tako kritikom kot tistim, ki ste nas zasuli s pohvalami.
HVALA!


No, saj nič ne rečem, sam pomisleki. Je pa meni super fino fajn imet tako alternativo in izbiro da lahko :). Ne razumi narobe mojega posta, men je super in sem vesel da se dela takšna revija, ker je dejansko pomankanje teh (vsaj v tem žanru)

Machete ::

Dejansko mi včasih ni ratalo džokerja prebrati čisto celega, ko je že prišel nov. Tole je kar majka, ker veš, da se nikamor ne mudi. V nedeljo nekaj strani lepo ob kavi pa je lih prav. Se že veselim nove, z večjimi slikami in smešnimi komentarji dogajanja na sliki (ja? Ja?). Me pa vsakič ob Joker in sedaj Jazbini prime kupit switch, ampak se zadržujem glede na 250 iger na pcju..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Quagmire ::

Evo, sem naročil. Če mi bo všeč, z veseljem plačam letno naročnino. Že samo dejstvo, da gre za tiskano revijo je za moje pojme +

          ::

SodVina je izjavil:

Torej jazbina NI joker.
Ampak joker bralci v recimo srednjih letih so tisti, ki so jo pokupili. Ti se tudi zadnji še znajo odklopit od neta in v svojo jazbino "odnest cajtng". Milenijci v svoj kotiček za odklop odnesejo telefon.


Jaz sem revijo kupil za froce. Ko sem vprašal, če bi želeli še brati, so pritrdili. Tako da naslednjo številko zagotovo spet naročim.

Parkelj ::

Prispela je!!!!!! Gate trga, super revija!!!!! :D

PALOMINO ::

Jaz sem revijo kupil za froce. Ko sem vprašal, če bi želeli še brati, so pritrdili. Tako da naslednjo številko zagotovo spet naročim.

Ob tem se mi je pa orosilo oko. Da pa otroci rečejo da je kul, to mi oz. nam veliko pomeni!

Matevz96 ::

PALOMINO je izjavil:

Jaz sem revijo kupil za froce. Ko sem vprašal, če bi želeli še brati, so pritrdili. Tako da naslednjo številko zagotovo spet naročim.

Ob tem se mi je pa orosilo oko. Da pa otroci rečejo da je kul, to mi oz. nam veliko pomeni!


Prijavljen v napačen račun?
#hooldthedoor

GupeM ::

Ne, samo slabo citiranje, če jaz prav razumem.

Samael ::

GupeM je izjavil:

Ne, samo slabo citiranje, če jaz prav razumem.

Tako je, citiral je izjavo par postov višje in nanjo odgovoril :)
Samael != Samuel

PALOMINO ::

Ja, neustrezno citiranje. Se opravičujem. :)

Quagmire ::

Sem prejel in na hitro preletel.

Izgleda super. Pogrešam edino ocene do 100 in raznovrstnost vsebin. Kolikor sem videl, so bolj ali manj samo reviewji iger.

Sem prepričan, da se bo izboljševalo skozi čas.

Vso srečo!

Cveto ::

Kdaj bo naslednja?

D3m ::

Marca
|HP EliteBook|R5 6650U|

PALOMINO ::

Prva številka je razprodana.
V delu je številka 2, ki bo na voljo marca.
Možnost prednaročila in letne naročine bo na voljo najkasneje jutri (24.1.) preko spletne strani.

Hvala vsem še enkrat za podporo ter po večini pozitivne odzive na prvo številko.

PALOMINO ::

Takole, številka 2 je na voljo za prednaročilo, prav tako tudi letna naročnina, ki obsega 4 številke:

https://jazbina.si/collections/revija-j...

Vabljeni k podpori, kdor želi. :)

rawlit ::

wup wup, naročeno, letna naročnina :)

mile ::

+1 letna naročnina

Mato989 ::

PALOMINO je izjavil:

Takole, številka 2 je na voljo za prednaročilo, prav tako tudi letna naročnina, ki obsega 4 številke:

https://jazbina.si/collections/revija-j...

Vabljeni k podpori, kdor želi. :)


A mi ki smo na mail poslali dobimo kar racun za letno narocnino al moram se enkrat pisat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ganon ::

PALOMINO je izjavil:

Prva številka je razprodana.


Škoda, do marca je še dolga. Zagotovo bi se še kaj prodalo, tako pa ljudje sploh nimajo več možnosti nakupa.

PALOMINO ::

Ganon je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Prva številka je razprodana.


Škoda, do marca je še dolga. Zagotovo bi se še kaj prodalo, tako pa ljudje sploh nimajo več možnosti nakupa.


Bo marčevska natisnjena v malenkost večji nakladi, da bo zdržala do junija.

Vsi tisti, ki ste poslali mail, da bi se naročili dobite v začetku tedna predračune na email.

Osebno se številke 2 zelo veselim, ker bo kako bi rekel - definirana (oblikovali bomo rubrike, ki bodo potem stalnica), malenksot se bo spremenilo oblikovanje, ki bo potem ostalo tako tudi v prihodnjih številkah.
Vsebina pa bo bolj raznolika.

Baja ::

mogoče začnete zbirati naročila za morebitni ponatis?

PALOMINO ::

Baja je izjavil:

mogoče začnete zbirati naročila za morebitni ponatis?


Če bi bil interes, bi lahko.
Je pa tako da mora biti vsaj 250-300 interesentov.
Morda res ponudimo to opcijo.

Baja ::

še ena ideja. v knjižnicah so ble včasih na voljo revije za branje (verjetno še danes). nevem sicer po kakšnem ključu se to naročuje, ampak mogoče se bi dalo kakšen izvod tudi tja zdilati.

ja, zdaj mi je kapnilo, covid pa to. pa vseeno.

Choc ::

Še en interesent za ponatis 1. številke, dokler ne pride 2. ven :)

PALOMINO ::

Choc je izjavil:

Še en interesent za ponatis 1. številke, dokler ne pride 2. ven :)


Bo ponatis če bo dovolj interesentov.
Povpraševanje je že moč oddati, da potem obvestimo ko dobimo naprintane izvode.

NejcSSD ::

Dokler ne bo ponatisa pričakujem na bolhi revije po 15eur prva številka Jazbine.
Tako kot delajo z grafičnimi :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Zvezdica27 ::

Ravno čez. Kar kul zadeva.

Zz

meho7 ::


Nostalgija

PALOMINO ::

Zvezdica27 je izjavil:

Ravno čez. Kar kul zadeva.

Zz


Druga bo boljša, kot je bilo obljubljeno na zadnji strani.
Smo premleli večino predlogov, kritik...

opeter ::

Super, naslednji teden se bom prednaročil, samo da se sprosti kreditna. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tsunamii ::

PALOMINO je izjavil:

Zvezdica27 je izjavil:

Ravno čez. Kar kul zadeva.

Zz


Druga bo boljša, kot je bilo obljubljeno na zadnji strani.
Smo premleli večino predlogov, kritik...


V to ne dvomimo!

Kdaj boste pošiljali po mailu predračune za plačilo letne naročnine ?

Parkelj ::

Spostovani!

Ali so v Jazbini predvideni tudi clanki/kolumne iz drugih podrocij, recimo advanced triki iz Linux operacijskega sistema?

Lp,
M.

PALOMINO ::

Parkelj je izjavil:

Spostovani!

Ali so v Jazbini predvideni tudi clanki/kolumne iz drugih podrocij, recimo advanced triki iz Linux operacijskega sistema?

Lp,
M.


Jazbina bo pokrivala bolj "zabavno računalništvo in tehnologijo" to je primarni namen revije.

scipascapa ::

Pohvale :)

melvin ::

Tudi z moje strani. Sem se naročil na celoletno.
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

Jerry000 ::

Samo nekaj me zanima. Če vzamem celoletno naročnino, sklepam da prvega dela (ponatis) ne dobim poleg kajne, moram potem posebej še prvo izdajo kupiti.

          ::

Prvo izdajo si moraš prefotokopirati ....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kayz1 ()
««
14 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S sejmom E3 je konec

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
82372 (1255) Ghost7
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036673 (7945) Ganon
»

Alexa je otroku predlagala smrtno nevaren izziv (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
599339 (5317) c3p0
»

Spletna stran z opisi iger

Oddelek: Igre
406047 (2878) Kumbaja

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153196473 (107579) opeter

Več podobnih tem