» »

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milijonov odmerkov

1 2
3
4

vostok_1 ::

Ok.
Mi pa ti obrazloži kakšni so stranski učinki ali potencialne uporabe cepiva, sedaj ko vemo, da se protein proizvaja v citoplazmi in ne v mitohondrijih?

Yeah...i thought so.

V resnici bolj malo ima veze kje se proitein proizvede. Ima pa veliko veze, da se ta protein sploh proizvede v celici oz. da smo ga mi ukazali proizvesti.


Kar je jasno, je. Da mRNA cepiva imajo sintetična navodila.
Poleg inherentnih problemov s tovrstnim cepljenjem imamo tu še potencialne zlovešče vektorje napada.
Namreč, ne vemo kaj je vse lahko ta sintetični niz.
Pri cepivu za tetanus, pa vemo, da bomo dobili zgolj inaktiven tetanus.

Big fucking difference.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Evolve ::

kokr ste eni pametni kle gor me čudi kako to da niste že iznašl cepiva... :))

Uizi ::

Vostok dela na tem, v prostem času.

vostok_1 ::

Jaz želim razstreliti palačo, vi pa se kregate z menoj ali najprej zmešamo soliter in nato oglje, ali prej oglje in nato soliter.
Bro who gives a fuck. Just make it explode.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

vostok_1 je izjavil:

Ok.
Mi pa ti obrazloži kakšni so stranski učinki ...

A ti delujem kot strovnjak tega področja? Nisem pa tudi ne silim se, je pa precej očitno, kako se siliš ti sam, predvidevam da za to porabiš neke 3 minute googlanja po alternativnih virih, 2 minuti, da jih preletiš in na hitro, brez da bi dejansko preštudiral celoto, ven pobereš nekaj ključnih lepo zvenečih stavkov, ki ti v skladu s tvoji vidiki ustrezajo, jih pa povsem ne razumeš ... nato pa v tem nerazumevanju tu igraš strokovnjaka.

Človek zgoraj ti je lepo, jasno in razumljivo razložil ene stvari. Razumljivo tudi meni laiku. Ti pa se ne daš in boš še vedno, kot pravi strokovnjak iz googlanja za alternativnimi dejstvi gonil svoje. In če se to ne bo dalo, če boš demantiran, boš napisano okarakteriziral kot nepomembno, kot nekaj, kar te v bistvi ne zanima ... in še vedno gonil svoje, pa četudi tu pa tam z malenkost obrnjeno ploščo. Zakaj že?

Imaš ustrezno izobrazbo? Nimaš. Imaš ustrezna znanja in izkušnje, da bi razumel predmet pogovora? Nimaš. Si (z izjemo hitrega googlanja po alternativnih dejstvih ali facebooku) dejansko prebral kaj strokovne literature na to temo? Nisi.
Čemu torej vsa ta ihta strokovno tolmačiti zadeve, ki v vseh pogledih presegajo tvoje znanje in razumevanje, ter nam jih predstavljati kot edino resnične?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

vostok_1 ::

Spet goniš kolo v blatu.
Gus5 mi je samo razložil recepturo za smodnik. Jaz pa sem ga prosil za načrt razstrelitve Bastilje.

Če ti to ni jasno potem niti ne izgubljat časa.


Stranski učinki mRNA cepiv so znani. Da, piše na wikipediji. Možnost avtoimunega odziva je pri njih pogosta.

Sem pristavil še svoj delček. Torej ta sintetični niz.
Če lahko sproduciramo sintetični niz za sars-cov-2 spike, potem najbrž lahok sproduciramo tudi kaj drugega.
Koliko lahko zmanipuliramo sicer res ne vem, ampak več kot očitno lahko dovolj.
mRNA cepiva odpirajo povsem novo vejo, ki jih klasična cepiva niso bila zmožna.

Klasična cepiva so podobna solati na vrtu, mRNA cepiva pa hidroponično gojena solata.
Obe lahko delujeta. Obe sta v teoriji lahko varna. Vprašanje je zgolj če se je kdo z kolero usral v tisto hidroponično vodo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

PS. Samael. ČE lahko uporabim tvojo logiko.

Če nimaš pojam o čem se jaz in gus prerekava potem ne sodit kdo je koga demantiral.
Ne vem v kateri panogi si ti, ampak recimo avtomobilizmu:
Jaz in gus se kregava, ali ima avtomobil katalizator po kolektorju ali po dušilcu, in kako to vpliva na GPS sprejemnik od avtonavigacije.
Šure. Katalizator je jasno pred dušilcem. Ampak to nima kurac veze z GPSom.

Ali če si računalničar: Ali je ram DDR ali SDR in kako to vpliva na DPI miške. Fuck nothing.

Jaz gusa sprašujem kako DPI miške vpliva na igračarske sposobnosti. Zaenkrat še ni odgovora. Mi pa veselo razlaga, da DPI pomeni Dots Per Inch in ne Dot Per Centimeter.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Kvinta ::

Koga bodo s tem cepili?


...ovce...
A.C.A.B

vostok_1 ::

Imagodeia in korona-paničarje.
Day 1.

Ampak brez skrbi publika. Spike protein se proizvaja v citoplazmi in ne mitohondriju. To pomeni, da je vse tip top ok. Kar pogumno.
Važno, da smo razčistili to trivio. Ker če bi se proizvajal v mitohondriju potem definitivno ne bi smeli vzeti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Oberyn ::

vostok_1 je izjavil:

Če lahko sproduciramo sintetični niz za sars-cov-2 spike, potem najbrž lahok sproduciramo tudi kaj drugega.

Dvomim. Koda za izdelavo enega kurčevega proteina za razorožitev enega kurčevega virusa, to je eno. Koda za to, da bi se ti bolj ponižno podrejal fašističnim izpadom bolnih psihopatov (ali kaj podobnega, česarkoli se pač bojiš), to je pa nekaj drugega. Verjetno za ene 30 redov velikosti bolj kompleksno. Pisati kodo za organizem zgleda bistveno bolj zapleteno kot en simpl batch command za bash.
Čeprav ja, cepivo bi moralo biti "odprtokodno". Koda in kompletna vsebina cepiva bi morala dejansko biti javno objavljena. S tem se pa strinjam. Samo še enkrat, po moje glih v tem primeru nima smisla preveč cvikati. Preden prvi odmerek zaide v Slo, bo cepljenih že par sto milijonov ljudi, pa kakšno leto bo tudi že okoli.

Poldi112 ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Samael. ČE lahko uporabim tvojo logiko.

Če nimaš pojam o čem se jaz in gus prerekava potem ne sodit kdo je koga demantiral.


Kolega, iz vesolja je vidno, da nimate pojma, o čem blebečete. Edino vprašanje je, zakaj moderatorji tolerirajo to vašo drisko v tej in podobnih temah.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Oberyn je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Če lahko sproduciramo sintetični niz za sars-cov-2 spike, potem najbrž lahok sproduciramo tudi kaj drugega.

Dvomim. Koda za izdelavo enega kurčevega proteina za razorožitev enega kurčevega virusa, to je eno. Koda za to, da bi se ti bolj ponižno podrejal fašističnim izpadom bolnih psihopatov (ali kaj podobnega, česarkoli se pač bojiš), to je pa nekaj drugega. Verjetno za ene 30 redov velikosti bolj kompleksno. Pisati kodo za organizem zgleda bistveno bolj zapleteno kot en simpl batch command za bash.
Čeprav ja, cepivo bi moralo biti "odprtokodno". Koda in kompletna vsebina cepiva bi morala dejansko biti javno objavljena. S tem se pa strinjam. Samo še enkrat, po moje glih v tem primeru nima smisla preveč cvikati. Preden prvi odmerek zaide v Slo, bo cepljenih že par sto milijonov ljudi, pa kakšno leto bo tudi že okoli.


Se ti ne zdi, da malo pretiravaš?
Glede prvega.
Ne, ne bo šlo za mind control. Lahko pa ti najbrž zjebejo kak del organizma. Recimo strenirajo imunski sistem, da napada določene dele.

In ja, kot si samo rekel. Koda bi morala biti odprta.
Gre namreč za analogijo računalništvu.
Sintetični niz namreč ni bil ekstraktan iz virusa in nato prenesen v cepivo. Oni so samo prebrali virus in nato naredili sintetično reprodukcijo.
Gre skoraj za "programiranje" v klasičnem smislu.

Odprta kota ali GTFO. O tem se oba strinjava.

In kot drugo, predvidena so konstantna cepljenja. Mogoče prvo bo ok. Kdo garantira za vsa ostala, enkrat ko publika ne bo več pozorna na "eksperimentalno" cepivo?

PS. Zakaj so se sedaj čez noč se pojavile neke biokemijske muhe enodnevnice od podjetji, ki so dobile partnerstvo farmacevtskih megakorporacij?
IMO. Karkoli bo narobe, bodo zvrnili krivdo na tamale ali so tamali nek vektor napada.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

feryz ::

Jaz sem tudi za to, da se cepi vse v zdravstvu in vse rizične. Ostali pa nadaljujejo življenje, kot prej.
Saj tudi z ukrepi počnemo popolnoma isto. Varujemo zdravstvo in rizične.
Ko dobimo rezultate ukrepov, torej cepljenja, bomo videli kako naprej.

mailer ::

Smo že videli kako varujejo rizične, tudi na lastni koži.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

artplant ::

Jaz tudi blebetam tja v prazno, sem pa pogledal na SURS in si izpisal podatke o umrlih v Sloveniji za dva meseca maj in september v zadnjih 5 letih. Takole gre:

maj 2016: 1580, maj 2017: 1596, maj 2018: 1576, maj 2019: 1641, maj 2020: 1591. Zadnji mesec na SURSu je september torej:

sept 2016: 1501, sept 2017: 1503, sept 2018: 1584, sept 2019: 1531, sept 2020: 1662 (avgusta 2020: 1601).

Ko pogledate ostale mesece po teh letih 2016-2020 se številke umrlih ves čas gibljejo med 1500 in 1700, celo 1900 nekaj let nazaj, torej statistično gledano ob koroni ne umira bistveno več ljudi, kljub vsakodnevnemu pranju možganov o katastrofi. Kaj torej bo naredilo to cepivo ne vem ... bom počakal s cepljenjem.

tikitoki ::

gus5 je izjavil:

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela.
mRNA, ki jo dobi oseba z vakcino, nosi informacije, potrebne za tvorbo izključno identičnih "spike" proteinov, kot jih ima SARS-CoV-2. Ne nosi pa informacij, potrebnih za tvorbo virusa v celoti. Vakcinacija v organizmu ne more sprožiti tvorbe SARS-CoV-2, cepljene osebe zaradi vakcinacije ne morejo zboleti za COVID-19.


Imas link do mehanizma odgovora telesa na celicno proizvodnjo teh virusnih proteinov? in kako tocno se telo na to odzove in kaksen je mehanizem, ki prideve do imunosti.

3p je izjavil:

Pa kje ste že spet dobili cepivo s par procentov hudih reakcij? Jao. Mogoče je čas, da se ta forum preimenuje. Nihče ne bi cepil proti ničemur, če bi bilo par procentov hudih reakcij. Takih stranskih učinkov ni imelo niti prvo široko uporabljano cepivo (1796+, da ne bo dvoma). Se ne spomnite novic izpred meseca ali dveh, da so testiranje na par deset tisoč prostovoljcih prekinili zaradi ene nepojasnjene hujše reakcije? Je težko iz tega izračunati, koliko odstotkov hudih reakcij je to?


Na osnovi tega, da so med testiranjem prekinili klinicni preizkus zaradi resnega dogodk,a ne mores sklepati nicesar. Premalo podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

gus5 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

gus5 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj se zgodi s celicami, ki proteine proizvedejo in jih napade imunski sistem?
Protitelesa ne napadajo celic, ki proizvajajo proteine (spike glycoproteins), le "nevtralizirajo" proteine (spike glycoproteins). Z nevtralizacijo teh proteinov na SARS-CoV-2 virusu preprečijo, da se pretihotapi v zdrave celice in tako preprečijo bolezen. A ne okužbe osebe.


Maš kakšen kredibilen vir za podpreti trditev?
Protitelesa ne uničijo niti "agresorskega" SARS-CoV-2, kaj šele "domačo" celico, ki proizvaja le "spike" proteine. Protitelesa lahko SARS-CoV-2 le nevtralizirajo, ne uničijo. Nevtralizirajo v tem smislu, da jim preprečijo vdor v "domače" celice & posledično razmnoževanje in s tem tudi razvoj bolezni. Cepljenje osebe ne bodo zbolele, bodo pa še naprej gostiteljice SARS-CoV-2 & prenašalke okužbe.

Masovnemu cepljenju bo sledila "liberalizacija" družabnega življenja & odprtje družbe. Povsem verjetno je, da bo tej liberalizaciji sledilo povečanje števila okuženih, a število obolelih bo strmo v upadu. Tveganje za tiste, ki se ne bodo cepili, bo, paradoksalno, v "odprti" družbi celo večje, kot je danes.


Kot, da so protitelesa edina opcija, ki jo ima na razpolago nas imunski sistem.

BTW. Protitelesa lahko privedejo do tezjega poteka bolezni. Na tem delu je ze padlo katero izmed preteklih cepiv. Ni tako enoznacno, kot pravis.

vostok_1 ::

artplant je izjavil:

Jaz tudi blebetam tja v prazno, sem pa pogledal na SURS in si izpisal podatke o umrlih v Sloveniji za dva meseca maj in september v zadnjih 5 letih. Takole gre:

maj 2016: 1580, maj 2017: 1596, maj 2018: 1576, maj 2019: 1641, maj 2020: 1591. Zadnji mesec na SURSu je september torej:

sept 2016: 1501, sept 2017: 1503, sept 2018: 1584, sept 2019: 1531, sept 2020: 1662 (avgusta 2020: 1601).

Ko pogledate ostale mesece po teh letih 2016-2020 se številke umrlih ves čas gibljejo med 1500 in 1700, celo 1900 nekaj let nazaj, torej statistično gledano ob koroni ne umira bistveno več ljudi, kljub vsakodnevnemu pranju možganov o katastrofi. Kaj torej bo naredilo to cepivo ne vem ... bom počakal s cepljenjem.


Še čakamo na zadnje. Jih fanj skrivajo.
Sicer je jasno, da manipulirajo s številkami. Predvidevam, da bodo delali neke časovne zamike.

@tikitoki, gus5 itd.

Ni zgolj problem samega cepiva. Problem je, kot sva jaz in soforumaš povedala, v zaprti kodi mRNAja.
Publika ne ve kaj se je zares sproduciralo.
Vsaj pri cepivu za tetanus vemo, da veliko manipulirati ne gre, ker gre za naravni virus. Vsaj dosedaj.

Kaj v resnici pa omogoča tehnologija dandanes...

Tisti, ki bo imel biogenetsko nadvlado, bo lahko spremenil človeštvo po svoji želji.
Baje že obstajajo eksperimentalne "genske terapije", kjer lahko modificirajo občutje človeka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

CoolBits ::

Gejts se zelo veseli zasluzka.

Uizi ::

Če bi taka tehnologija obstajala Rockefeller ne bi umrl pri 102 letu, ampak 140. Če bi taka tehnologija obstajala bi bogatašem ozdravili raka, pa ga niti Steve Jobs ni premagal. Nismo tako napredni kot si ti to predstavljaš..

vostok_1 ::

Uizi je izjavil:

Če bi taka tehnologija obstajala Rockefeller ne bi umrl pri 102 letu, ampak 140. Če bi taka tehnologija obstajala bi bogatašem ozdravili raka, pa ga niti Steve Jobs ni premagal. Nismo tako napredni kot si ti to predstavljaš..


Predvsem ti nisi ravno napreden.

Jobs je namenoma se šel nekih bioenergetskih bebavosti in se izogibal zdravljenja, dokler je bil čas.
Tiso o Rockefellerju pa standardno nekam v prazno bluziš.

Ne, tehnologija za podvojitev življenske dobe morda res še ne obstaja. Obstaja pa mnogo drugih reči.

Ampak spet zgubljam čas z bebavimi troli.

CoolBits je izjavil:

Gejts se zelo veseli zasluzka.


Billyju ni do zaslužka.

Elita se je pozedinila in se odločila, da spet spremeni potek sveta. Kot vedno, njim v prid.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

CoolBits ::

No sej to sem napisal kot /s
Gejts ma vas rad.

vostok_1 ::

Saj veš kako rečejo normiji: "ampak država pa ja nikoli ne bi naredila nekaj slabega za državljane"

Trivialni pregled zgodovine pokaže, da they've been fucking the plebs since before the word was invented.
Razlika je, da sedaj jih jebejo na malo bolj sofisticiran način.

Ampak to so teorije zarote baje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uizi ::

Tebe očitno brez lubrikanta, pa še paše ti.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

artplant je izjavil:

Jaz tudi blebetam tja v prazno, sem pa pogledal na SURS in si izpisal podatke o umrlih v Sloveniji za dva meseca maj in september v zadnjih 5 letih. Takole gre:

maj 2016: 1580, maj 2017: 1596, maj 2018: 1576, maj 2019: 1641, maj 2020: 1591. Zadnji mesec na SURSu je september torej:

sept 2016: 1501, sept 2017: 1503, sept 2018: 1584, sept 2019: 1531, sept 2020: 1662 (avgusta 2020: 1601).

Ko pogledate ostale mesece po teh letih 2016-2020 se številke umrlih ves čas gibljejo med 1500 in 1700, celo 1900 nekaj let nazaj, torej statistično gledano ob koroni ne umira bistveno več ljudi, kljub vsakodnevnemu pranju možganov o katastrofi. Kaj torej bo naredilo to cepivo ne vem ... bom počakal s cepljenjem.


Še čakamo na zadnje. Jih fanj skrivajo.
Sicer je jasno, da manipulirajo s številkami. Predvidevam, da bodo delali neke časovne zamike.

@tikitoki, gus5 itd.

Ni zgolj problem samega cepiva. Problem je, kot sva jaz in soforumaš povedala, v zaprti kodi mRNAja.
Publika ne ve kaj se je zares sproduciralo.
Vsaj pri cepivu za tetanus vemo, da veliko manipulirati ne gre, ker gre za naravni virus. Vsaj dosedaj.

Kaj v resnici pa omogoča tehnologija dandanes...

Tisti, ki bo imel biogenetsko nadvlado, bo lahko spremenil človeštvo po svoji želji.
Baje že obstajajo eksperimentalne "genske terapije", kjer lahko modificirajo občutje človeka.

Pa kljub temu , si nočeš poiskati ameriške številke, kjer je tvoj omiljeni Qano aktivist ak predsednik potrjeval, no ok ti si govoril njegova destva kot blodnje.. 1. mesto uniraho zaradi srčnožilnih, drugo mesto je Rak, tretje mesto je verjetno kap, potem pa moraš sešteti že skoraj ostale popularne vzroke... no sej veš.
Tako da ukrepi delujejo, ameriški zagotovo ne, in to celo na ekonomski ravni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Kvinta ::

Kaj torej bo naredilo to cepivo ne vem


Cepivo je lažje prodat kot pa puške.
A.C.A.B

Senior Dev ::

Naj prvo precepijo rizične, da vidim če se bodo začeli čudno obnašat ko začne prijemat oddaljeni dostop.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

vostok_1 ::

Imagodei je rekel, da je rizična skupina.
Tk da...fine by me.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

Aquafriend ::

strawman je izjavil:

marvin42 je izjavil:

Kako pa kaj Pfizerjeve delnice?


Le 15% po najavi, od takrat že malo padlo. Nič pretresljivega. V cepivih ni takih bajnih zaslužkov, kot nekateri predpostavljajo. Sploh ob močni konkurenci.


Mocna konkurenca je le na papirju, ce posamezniki investirajo v vec konkurentov. Ni bajnih zasluzkov? Samo v eu so jih prodal 300 milijonov, kje je se preostali svet?

mailer ::

Kitajci bodo naredili svoje, rusi tudi, za indijo se še ne ve kljub temu pa so miljardni trg, očitno je evropa njihova največja stranka.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Aquafriend ::

Berem komentarje, kako boste nekateri cakali na morebitne stranske ucinke na poskusnih testirancih. Me prav zanima, kako boste uspeli to spremljat, ce ne dobite pravih podatkov v javnosti. ste slisali, kako so napacno steli zrtve zarad covid 19? To so taksne napake, katerih si niti banana drzave ne smejo privoscit. Ampak se ocitno dogajajo in to veckrat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Senior Dev ::

Kitajci imajo svoje cepivo z mikročipom. Cepijo lahko kar preko 5G oddajnikov po 1000 ljudi sočasno. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Aquafriend ::

Sem vam ze povedal, da so delitve med zahodom in vzhodom le navidezne. To je znana taktika deli in vladaj. Svet je ze zdavnaj razdeljen. Vse igrice med levimi in desnimi, kapitalisti in komunisti so igrice za javnost. Saj ne veste ce kdo stoji za vsemi iz ozadja/

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

sbawe64 ::

Aquafriend je izjavil:

strawman je izjavil:

marvin42 je izjavil:

Kako pa kaj Pfizerjeve delnice?


Le 15% po najavi, od takrat že malo padlo. Nič pretresljivega. V cepivih ni takih bajnih zaslužkov, kot nekateri predpostavljajo. Sploh ob močni konkurenci.


Mocna konkurenca je le na papirju, ce posamezniki investirajo v vec konkurentov. Ni bajnih zasluzkov? Samo v eu so jih prodal 300 milijonov, kje je se preostali svet?

Billy v intervjuju, ki ga pokaže plandemic II pove (50"), da je njegov roi over 20:1 (v farmacevtska podjetja oz. cepiva) .

https://www.cnbc.com/2019/01/23/bill-ga...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

StarMafijec ::

Aquafriend je izjavil:

Sem vam ze povedal, da so delitve med zahodom in vzhodom le navidezne. To je znana taktika deli in vladaj. Svet je ze zdavnaj razdeljen. Vse igrice med levimi in desnimi, kapitalisti in komunisti so igrice za javnost. Saj ne veste ce kdo stoji za vsemi iz ozadja/

Včasih so bili to bogovi ali pa le en bog, danes pa ljudje niso tako verni, zato je zdaj popularno, da rečemo, da so zadaj neki strici ali pa kake druge teorije zarote.

Aquafriend ::

Zakaj se cepit ce obstaja ucinkovito zdravilo? Zakaj se na druzbenih omrezjih ne sme pisat o zdravilu, ki deluje? Niti predsednik najmocnejse drzave na svetu ne sme pisat o tem na twiterju? Ce jim je tako mar za zdravje, zakaj ne odobrijo teh zdravil, ce delujejo? Zakaj umikajo dokaze nobelovca in drugih skupin znanstvenikov?
Zakaj je bila pandemija leta 2009 hoax? Kdo je odgovarjal? Nihce?

jest10 ::

Aquafriend je izjavil:

Zakaj se cepit ce obstaja ucinkovito zdravilo? Zakaj se na druzbenih omrezjih ne sme pisat o zdravilu, ki deluje?


Ker to zdravilo NE OBSTAJA.

Nikonja ::

Seveda obstaja, ampak samo Trumpu in Aquafriendu so povedali....

Aquafriend ::

Po besedah vec znanstvenikov in tudi po besedah ameriskega predsednika, obstaja taksno zdravilo. Seveda, ce twit umaknejo skupaj z znanstvenimi dokazi, potem ne pride informacija do sirse javnosti. Ampak to ne pomeni, da ne obstaja. Informacijska vojna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

strawman ::

Aquafriend je izjavil:


Mocna konkurenca je le na papirju, ce posamezniki investirajo v vec konkurentov. Ni bajnih zasluzkov? Samo v eu so jih prodal 300 milijonov, kje je se preostali svet?


Daj malo poglej delnice (in dividende) farmacevtskih podjetij zadnje čase, pa boš videl da jim ne gre tako dobro kot verjameš. Pa tudi razvoj in proizvodnja cepiva vzameta produkcijo in kader iz drugih linij, torej manj dobička drugje.

sbawe64 je izjavil:


Billy v intervjuju, ki ga pokaže plandemic II pove (50"), da je njegov roi over 20:1 (v farmacevtska podjetja oz. cepiva) .
https://www.cnbc.com/2019/01/23/bill-ga...


Ne vem če razumeš. Teh 10 milijard investicije povzroči dvig življenjskega standarda in zniža dolgoročne zdravstvene stroške, kar na dolgi rok nanese 200 milijard "močnejšo" ekonomijo.
Nekako v smislu npr. investicije v šolstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Aquafriend ::

Ali lahko zaupamo organizacijam, ki so jim dokazali lazno pandemijo leta 2009 s prasicjo gripo? 10 let po tem in vse pozabljeno? Ali pa se o tem ne sme vec pisat v medijih, ker je to kao fake news? Takrat 2010 to ni bilo fake news.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Nikonja ::

Aquafriend je izjavil:

Po besedah vec znanstvenikov in tudi po besedah ameriskega predsednika, obstaja taksno zdravilo. Seveda, ce twit umaknejo skupaj z znanstvenimi dokazi, potem ne pride informacija do sirse javnosti. Ampak to ne pomeni, da ne obstaja. Informacijska vojna.


...če je vse umaknjeno pol pa nam ti odpri oči.... čeprav mi ni jasno zakaj bi bilo umaknjeno glih to zdravilo, ostala pa ne?

robertotrm ::

Pred 2 leti smo imel cast videt skorej identicna porocevanja. Ce bi zbrisla datume bi kr tezko uganil da je posnetek star ze 2 leti.
https://www.facebook.com/skarika.skare/...
Takrat ni blo nobene potrebe po zapiranju meja, karantenah in ostalih kretenizmih.

Aston_11 ::

Aqui se že kisa od tega, da ne zna prav prebrati tisto, kar bere.

CoolBits ::

Polnoma dobro deluje zdravilo hidroksiklorokin, ki ga je tudi Trump priporocal zacetka.
Seveda so mediji naredili stalo iz tega, pri nas in vecinoma drugje so ga letos prepovedali.
Zato ker deluje in ce imamo dobro zdravilo, se cepiva ne potrebuje. Cilj pa je seveda cepivo.
Delujejo tudi nekatera zdravila proti astmi.

Aston_11 ::

CoolBits je izjavil:

Polnoma dobro deluje zdravilo hidroksiklorokin,
Razen da so ugotovili, da ne deluje. Verjetno ne zaradi tega, ker ga je Trump priporočil, je to pa kar močan indikator, da je bulšit.

CoolBits ::

Ne tega da ne deluje niso ugotovili zdravniki, ker ga priporocajo.
So pa to ugotovili mediji da.

dexterboy ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Edini način, ki bi se cepil je, če spustijo covid-2x in bo ta apokaliptično smrtonosen. Eno podjetje ki se ukvarja z vojaško analitiko je zapisalo, da bo do 2025 prebivalstvo ZDA padlo za 200 miljonov. No idea kje so dobili to informacijo.

Matr vola, veš koliko je to manj onesnaževanja? :))
To pomeni padec iz 330 na 200. Če zaokrožimo, je to 1/3 manj populacije. Še večja poslopšitev je 8 milijard minus 1/3 je 5,5 milijard. Khm, ko sem jaz privekal na svet, jih je po modrem planetu hodilo 4 milijarde. Ampak še vedno bolje kot 9 milijard :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vostok_1 ::

Tudi za evropo so bile projekcije astronomske.

Nimam pojma kje so tej analitiki povlekli te cifre. Ali bulšitirajo, ali vedo something we don't.

Nekaj mi pravi, da miljonarji si niso nakupovali bunkerjev na novi zelandiji zaradi covida-19.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Tudi za evropo so bile projekcije astronomske.

Nimam pojma kje so tej analitiki povlekli te cifre. Ali bulšitirajo, ali vedo something we don't.

Nekaj mi pravi, da miljonarji si niso nakupovali bunkerjev na novi zelandiji zaradi covida-19.

Sa potrjuje da je evropa vzela pravo pot, kot pa da je poslusala tvoje izjave, ki si jih povzel po trumpu.Pa tudi jasno je, do kje seze trumpov doseg. No najvec pokrije nizobrazene redneke.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17027912 (4551) globoko grlo
»

V ZDA Pfizerjevo cepivo proti covidu-19 dobilo redno dovoljenje (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
57245251 (31850) Pithlit
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910540 (8130) gus5

Več podobnih tem