» »

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milijonov odmerkov

1
2
3 4

gus5 ::

Želena "reč" so "spike" proteini. Ki jih mRNA cepivo ne proizvede v mitohondrijih, ampak v citoplazmi.
Strogo vzeto - mRNA ne proizvaja proteinov, vsebuje pa info za njihovo tvorbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

vostok_1 ::

gus5 je izjavil:

Dokler se mRNA ne razgradi.


Ok.
Ampak to je moot point. Ko narediš spremembo, jo imunski sistem zapiše. Torej je permanentna.

Potem tudi ne gre za genetsko modifikacijo.


Semantika. Ja, ne gre za klasični GMO, ampak gre bolj za nekakšno gensko terapijo.
Irelevantno kako nekaj poimenujemo pri tem.

Ne gre za napako, gre za tvojo ignoranco. Nevednost je mati teorij zarot. :))


Detajle ne rabim poznati, da poznam efekt takega cepiva.
Šure, nisem biokemik, je pa rezultat tega cepiva dovolj jasen.


Želena "reč" so "spike" proteini. Ki jih mRNA cepivo ne proizvede v mitohondrijih, ampak v citoplazmi.


Povsem irelevantno za to debato. Merjenje biokemičnega kurca je irelevantno.

Povej mi tole, če si poznavalec:

Ali je mRNA niz sintetičen?
Ali je mRNA niz lahko efektivno karkoli si znanstveniki zaželijo (v kontekstu biologije telesa)?
Ali je efekt, ki ga mRNA cepivo naredi permanenten?
Ali je efekt lahko tudi zelo škodljiv?
Ali lahko z mRNA cepivi, če bi hoteli, targetiramo kateri koli del telesa, prek imunskega sistema seveda?

Pustimo ob strani, zakaj bi to nekdo naredil, zanima me ali ta tehnologija to omogoča?
Ali klasična cepiva to tudi omogočajo?

Za same detajle najbrž imaš prav, mene pa ne zanimajo. Zanima me rezultat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

perci ::

vostok_1 je izjavil:

perci je izjavil:

Jst ne bom ravno prvi v vrsti. Lahko malo počakam na par milijonov testnih zajcev :).


Ti si z imagodeiem, proti, ali nevtralen?
Glih tko for the record.

Jst načeloma podpiram cepiva, nisem antivexer, otroke sem dal cepit po rednem programu. Tole cepivo mi je pa rahlo sumljivo (prehitro gre), če sem čist iskren in ne bom prehiteval.

gus5 ::

vostok_1 je izjavil:

Za same detajle najbrž imaš prav, mene pa ne zanimajo. Zanima me rezultat.
Če te ne zanimajo detajli oz. jih ne razumeš, potem ne sodi o rezultatih.

vostok_1 je izjavil:

Ko narediš spremembo, jo imunski sistem zapiše. Torej je permanentna.
Imunski sistem ne zapisuje, "le" reagira na tujek.

vostok_1 je izjavil:

Ampak gre bolj za nekakšno gensko terapijo.
Irelevantno kako nekaj poimenujemo pri tem.
Celična DNA ostane nespremenjena.

vostok_1 je izjavil:

Detajle ne rabim poznati, da poznam efekt takega cepiva.
Nimaš pojma o osnovnih detajlih, torej tudi ne o efektih.

tikitoki ::

gus5 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj se zgodi s celicami, ki proteine proizvedejo in jih napade imunski sistem?
Protitelesa ne napadajo celic, ki proizvajajo proteine (spike glycoproteins), le "nevtralizirajo" proteine (spike glycoproteins). Z nevtralizacijo teh proteinov na SARS-CoV-2 virusu preprečijo, da se pretihotapi v zdrave celice in tako preprečijo bolezen. A ne okužbe osebe.


Maš kakšen kredibilen vir za podpreti trditev?

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

gus5 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Cepivo namreč, v istem smislu kot pri gensko modificiranih kvasovkah, povzroča, da telo (celice) sproducira določene substance, ki jih sicer ne bi.
Te "substance" so proteini (spike glycoproteins).


vostok_1 je izjavil:

Pri klasičnih cepivih gre za spodbujanje imunskega sistema, pri teh cepivih gre za programiranje imusnkega sistema.
Nobenega programiranja imunskega sistema ni. Celice same proizvedejo kopije proteinov SARS-CoV-2 (spike glycoproteins) in sprožijo reakcijo imunskega sistema.

vostok_1 je izjavil:

Tehnično gledano, če si vbrizgaš to cepivo, postaneš gensko spremenjen organizem.
Spike glycoproteins nastajajo v citoplazmi, ne v jedru, kjer je tudi DNK. Ta se zaradi vakcinacije ne spremeni. Sploh pa, kdor se boji mRNA cepiva, naj poseže po ruskih "vektorjih".


Jasno. Proteine.

Seveda gre za programiranje imunskega sistema. Posredno. Saj tudi pri navadnih cepivih gre.
S to razliko, da pri mRNA cepivih je ukaz sintetičen.

Saj ne govorim o DNKju v jedru.
Ampak mitohondrijih. Če se celica podvoji v tem času...imaš dve celici, ki proizvajata isto.

Vbrizgat si cepivo, ki ima potencialni runaway efekt je pač butasto.
Da ne govorimo o tem, kaj sploh je tisti sintetični ukaz. LAhko je karkoli.

Vi kot korona-bedaki pa ste obvezani, da boste stali v vrsti Day 1. Brez izgovorov.
Vsakršno oklevanje vas bo stalo kredibilnosti.

A to napise expert ki je v letu 2020 izumil rna cepiva, kot nekaj novega...
Po drugi strani ni sposoben prikazati statisticnih podatkov vzrokov smrti v ameriki zadnjih 10+ let da potrdi lastne blodnje. Pa tako kaze na best of...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FastWIND ::

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela. Vročina itd.. Tipični znaki viroze. Sem ji že pomagal s kosilom čaji itd... ker živi sama.

*Vam poročam kako se bo končalo. Upam, da vse dobro kote vedno do sedaj, ko je odležala in je prišla k sebi, ker je sicer čila in zdrava.

Ne namigujem. Samo pišem kar vidim in doživim.


p.s.: Tudi lani je po cepljenju zbolela.

p.s3.: Navedbe so resničen, niso plod domošljije ali teorije zarot.

p.s3.:Nisem proti cepljenju, sem pa za svobodno izbiro.

Markoff ::

mailer je izjavil:

Verjetno bodo prva cepiva podturili manj razvitim državam za testne zajce.

Če naredijo to, bodo rasisti.

Če jih porabijo samo zase, pustijo manj razvite države na cedilu, zato bodo rasisti.

Si že prepoznal vzorec?

stroj66684 je izjavil:

Treba bo upoštevati distribucijo. Zadevo je treba shraniti na -80° Celzija. Drugo pa stranski učinki čez leta in več, ker cepivo vsebuje mRNK. Torej gensko cepivo, kar je nova zadeva. Pa virus se zelo mutira.

Ni bil ta podatek že zdavnaj debunkan? Pri -80°C se skladišči cepivo, če je predvidena uporaba več mesecev po proizvodnji. Če je predvidena uporaba čez nekaj dni, se ga lahko skladišči v navadnem hladilniku.

Bo treba nehat brat selektivno ali pa novice v dolžini tvita.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

Markoff ::

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi
Svež primer iz družine.
p.s.: Tudi lani je po cepljenju zbolela.
p.s3.: Navedbe so resničen, niso plod domošljije ali teorije zarot.
p.s3.:Nisem proti cepljenju, sem pa za svobodno izbiro.

Glede cepiva proti gripi sem iz prve roke slišal veliko podobnih zgodb. Jim verjamem.

A niso vsa cepiva enaka kot ni vsa hrana enaka ali vse rastline ali živali. Heck, še ljudje smo si de facto noro različni, pa smo genetsko gledano zelo homogeni.

Nihče te ne bo prisilil, tako kot npr. prisilimo otroke, da se cepijo (sicer ne smejo v vrtec ali javne OŠ), ker smo pač hinavska družba. 3-5% smrtnost otrok pri nekaterih boleznih je nacionalna katastrofa (kar je res), 8-10% smrtnost starostnikov pa nothing to see here (kar ne bi smelo biti res). Vsaj na glas recimo, da so starostniki v 21. stoletju manjvredni člani družbe in da ne živimo v enakopravni družbi, ker vox populi kaže točno to.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

Uizi ::

Pa sej je jasno, da cepiva in antibiotiki zelo oslabijo imunski sistem, pač ga moraš okrepit pa se malo pazit nekaj tednov po cepljenju. Tistih par %, ki doživi hude reakcije so pa samo anomalije, nemoreš predvidevat vsega na 100%.

Isti osebki na forumu, ki so proti ukrepom, zdaj govorijo, da je cepivo strup, OK, ostanimo zaprti, dokler se ga ne stestira 100%, torej kakšno leto. Če cepimo rizične in zaposlene v zdravstvu bomo lahko tudi lažje obvladali zadevo in pričeli sproščat ukrepe. Razvoj cepiva pa bo še vedno v teku, sem prepričan, da bo za ostale drugačno od tega, ta je namenjen kot obliž na krizo in posledično gospodarstva. Septembra pa bo na voljo potestirano in varno cepivo za vse ostale, ki bodo želeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

stroj66684 ::

Cepiva proti SARS, MERS in RSV niso bila nikoli odobrena, podatki pridobljeni pri razvoju in testiranju teh cepiv, pa kažejo na resno mehanično zaskrbljenost.
Tukaj je študija : Informed consent disclosure to vaccine trial subjects of risk of COVID-19 vaccines worsening clinical disease

Prav tako Pfizer marsikaj skrijejo kakšne podatke, zato verjeti študijami, ki je naredlia korporacija ni za verjeti.

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela. Vročina itd.. Tipični znaki viroze. Sem ji že pomagal s kosilom čaji itd... ker živi sama.

*Vam poročam kako se bo končalo. Upam, da vse dobro kote vedno do sedaj, ko je odležala in je prišla k sebi, ker je sicer čila in zdrava.

Ne namigujem. Samo pišem kar vidim in doživim.


p.s.: Tudi lani je po cepljenju zbolela.

p.s3.: Navedbe so resničen, niso plod domošljije ali teorije zarot.

p.s3.:Nisem proti cepljenju, sem pa za svobodno izbiro.


No od cepiva pač ni zbolela, ker v cepivu ni virusa. Sam tko, če kaj namiguješ

globoko grlo ::

Od cesa pa je zbolela? Ali pac cepivo ni ucinkovito? Torej, zakaj se cepit?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

jest10 ::

Od cepiva ni.
Cepivo proti X te ne zaščiti proti Y. Ali mogoče pričakuješ, da boš od cepiva proti 3 ali 4 sevom gripe, za katere se predvideva, da bodo tisto leto najbolj aktivni, imun na ostalih 100+ sevov gripe ter gripi podobnih viroz?

AnWar ::

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

strawman ::

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..



V primeru, da bi Covid res obstajal za namen genocida.. Zakaj tako komplicirat?
Zakaj sploh izdelat cepivo, če bi lahko že virus "izdelali" močnejši?
Pa zakaj sploh virus, a ni bolj praktično preprosto zastrupit ljudi preko javnega vodovoda?
Oborožit in oprat par skrajnežev da spustijo bojni plin?
Če hočeš pobiti en večji del prebivalstva obstaja ogromno bolj praktičnih, cenejših in lažje prikritih načinov, pri katerem marsikateri utemeljuje tudi večji nadzor nad družbo, se ti ne zdi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Aggressor ::

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..


A zblojeni teoretiki zarot tudi za pisanje v slovenščini uporabljate gugl translate, al kako? Sam vprašam.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

7982884e ::

mailer je izjavil:

Verjetno bodo prva cepiva podturili manj razvitim državam za testne zajce.

traparija, prve drzave bodo razvitejse, sploh pri teh cepivih ki jih je tezko transportirati

mailer ::

Markoff je izjavil:

mailer je izjavil:

Verjetno bodo prva cepiva podturili manj razvitim državam za testne zajce.

Če naredijo to, bodo rasisti.

Če jih porabijo samo zase, pustijo manj razvite države na cedilu, zato bodo rasisti.

Si že prepoznal vzorec?

stroj66684 je izjavil:

Treba bo upoštevati distribucijo. Zadevo je treba shraniti na -80° Celzija. Drugo pa stranski učinki čez leta in več, ker cepivo vsebuje mRNK. Torej gensko cepivo, kar je nova zadeva. Pa virus se zelo mutira.

Ni bil ta podatek že zdavnaj debunkan? Pri -80°C se skladišči cepivo, če je predvidena uporaba več mesecev po proizvodnji. Če je predvidena uporaba čez nekaj dni, se ga lahko skladišči v navadnem hladilniku.

Bo treba nehat brat selektivno ali pa novice v dolžini tvita.
Cepljenje bo prostovoljno. Tiste, ki pa bodo cepili proti njihovi volji (zdravstveni delavci) pa naj država v zakonu napiše, da jim bo povrnila vse stroške zdravljenja stranskih učinkov. Ker sem prepričan, da bodo morali tisti, ki se bodo cepili prostovoljno podpisati obrazec v katerem se odpovejo tožbi v primeru, da se njihovo zdravje zaradi stranskih učinkov poslabša.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

FastWIND ::

jest10 je izjavil:

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela. Vročina itd.. Tipični znaki viroze. Sem ji že pomagal s kosilom čaji itd... ker živi sama.

*Vam poročam kako se bo končalo. Upam, da vse dobro kote vedno do sedaj, ko je odležala in je prišla k sebi, ker je sicer čila in zdrava.

Ne namigujem. Samo pišem kar vidim in doživim.


p.s.: Tudi lani je po cepljenju zbolela.

p.s3.: Navedbe so resničen, niso plod domošljije ali teorije zarot.

p.s3.:Nisem proti cepljenju, sem pa za svobodno izbiro.


No od cepiva pač ni zbolela, ker v cepivu ni virusa. Sam tko, če kaj namiguješ


Ne bom se spuščal v sestavine cepiva, ker nisem iz te stroke. So pa v nekaterih cepivih... vstavi sam. Pa to sploh ni point če je zbolela zaradi cepljenja ali ne. Zbolela je za gripo. To pa je point.

Torej jo cepivo proti gripi vi zaščitilo.

jest10 ::

Seveda jo je. Samo je zbolela za drugim sevom gripe, proti kateremu ni bila cepljena

AnWar ::

strawman je izjavil:

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..



V primeru, da bi Covid res obstajal za namen genocida.. Zakaj tako komplicirat?
Zakaj sploh izdelat cepivo, če bi lahko že virus "izdelali" močnejši?
Pa zakaj sploh virus, a ni bolj praktično preprosto zastrupit ljudi preko javnega vodovoda?
Oborožit in oprat par skrajnežev da spustijo bojni plin?
Če hočeš pobiti en večji del prebivalstva obstaja ogromno bolj praktičnih, cenejših in lažje prikritih načinov, pri katerem marsikateri utemeljuje tudi večji nadzor nad družbo, se ti ne zdi?


- ker bi se takoj odkrilo kdo je kriv
- najprej pokvarit pol popravit + denar
- spet bi se takoj naslo krivca
- vse kar si napisal je prevec očitno
- ti bom dal en primer v NAZI casih, židi so bili zaprti v prostor kjer so urinirali ter blato odvajalo vsi umazani, smrdljivi...nato mine nekaj časa in jim rečejo ok sedaj se lahko stusirate in jih vodijo v prostor kjer spustijo plin in jih umorijo. Zakaj bi na SILO če gre lahko na lepši način ter preprost brez upiranja. Razumeš?

Ali si mogoče vedel da ptičja gripa ter H1R1N je bila preavara leta 2009 ter 2010? Tega tudi nisi vedel kajne? So objavili v novicah in medijah. Ogromno stvari so...

mailer je izjavil:

Markoff je izjavil:

mailer je izjavil:

Verjetno bodo prva cepiva podturili manj razvitim državam za testne zajce.

Če naredijo to, bodo rasisti.

Če jih porabijo samo zase, pustijo manj razvite države na cedilu, zato bodo rasisti.

Si že prepoznal vzorec?

stroj66684 je izjavil:

Treba bo upoštevati distribucijo. Zadevo je treba shraniti na -80° Celzija. Drugo pa stranski učinki čez leta in več, ker cepivo vsebuje mRNK. Torej gensko cepivo, kar je nova zadeva. Pa virus se zelo mutira.

Ni bil ta podatek že zdavnaj debunkan? Pri -80°C se skladišči cepivo, če je predvidena uporaba več mesecev po proizvodnji. Če je predvidena uporaba čez nekaj dni, se ga lahko skladišči v navadnem hladilniku.

Bo treba nehat brat selektivno ali pa novice v dolžini tvita.
Cepljenje bo prostovoljno. Tiste, ki pa bodo cepili proti njihovi volji (zdravstveni delavci) pa naj država v zakonu napiše, da jim bo povrnila vse stroške zdravljenja stranskih učinkov. Ker sem prepričan, da bodo morali tisti, ki se bodo cepili prostovoljno podpisati obrazec v katerem se odpovejo tožbi v primeru, da se njihovo zdravje zaradi stranskih učinkov poslabša.


Zadnji tvoj stavek: Zakaj misliš da hočejo zravniki IMUNITETO?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

AnWar ::

Aggressor je izjavil:

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..


A zblojeni teoretiki zarot tudi za pisanje v slovenščini uporabljate gugl translate, al kako? Sam vprašam.


Ne, če nisi opazil sem uporabnik že od leta 2001 ;) pa lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

jest10 ::

Zato, da jim taki kot si ti ne serjejo po glavi za vsako malenkost, za katero "vedo" da je zaradi cepiva

tikitoki ::

Uizi je izjavil:

Pa sej je jasno, da cepiva in antibiotiki zelo oslabijo imunski sistem, pač ga moraš okrepit pa se malo pazit nekaj tednov po cepljenju. Tistih par %, ki doživi hude reakcije so pa samo anomalije, nemoreš predvidevat vsega na 100%.


Par procentov hudih reakcij je veliko pri bolezni, ki nima tako visoke stopnje smrtnosti.

gus5 ::

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela.
mRNA, ki jo dobi oseba z vakcino, nosi informacije, potrebne za tvorbo izključno identičnih "spike" proteinov, kot jih ima SARS-CoV-2. Ne nosi pa informacij, potrebnih za tvorbo virusa v celoti. Vakcinacija v organizmu ne more sprožiti tvorbe SARS-CoV-2, cepljene osebe zaradi vakcinacije ne morejo zboleti za COVID-19.

stroj66684 ::

Markoff je izjavil:

mailer je izjavil:

Verjetno bodo prva cepiva podturili manj razvitim državam za testne zajce.

Če naredijo to, bodo rasisti.

Če jih porabijo samo zase, pustijo manj razvite države na cedilu, zato bodo rasisti.

Si že prepoznal vzorec?

stroj66684 je izjavil:

Treba bo upoštevati distribucijo. Zadevo je treba shraniti na -80° Celzija. Drugo pa stranski učinki čez leta in več, ker cepivo vsebuje mRNK. Torej gensko cepivo, kar je nova zadeva. Pa virus se zelo mutira.

Ni bil ta podatek že zdavnaj debunkan? Pri -80°C se skladišči cepivo, če je predvidena uporaba več mesecev po proizvodnji. Če je predvidena uporaba čez nekaj dni, se ga lahko skladišči v navadnem hladilniku.

Bo treba nehat brat selektivno ali pa novice v dolžini tvita.


Kakšen debunk? Saj si že napisal vse. Tudi v navadnem hladilniku ( od 2 do 8°C )bo uprabno še nekaj dni.

Cruz ::

vostok_1 je izjavil:

Kaj sedaj, cvikate?
Kje so pogumneži, imagodei-style, ki so do nedavnega terorizirali z mikroinfarkti, sedaj pa ko je cepivo blizu...jih nikjer za videt?

Kje ste heroji?
Čakate na poskusne zajčke?

Sedaj imate priložnost to put money where your mouth is.
Jaz grem takoj, ko bo na voljo za generalno populacijo.

Toliko glej, da se ti ne boš šel cepit, da ne izgubiš vso kredibilnost.

3p ::

Pa kje ste že spet dobili cepivo s par procentov hudih reakcij? Jao. Mogoče je čas, da se ta forum preimenuje. Nihče ne bi cepil proti ničemur, če bi bilo par procentov hudih reakcij. Takih stranskih učinkov ni imelo niti prvo široko uporabljano cepivo (1796+, da ne bo dvoma). Se ne spomnite novic izpred meseca ali dveh, da so testiranje na par deset tisoč prostovoljcih prekinili zaradi ene nepojasnjene hujše reakcije? Je težko iz tega izračunati, koliko odstotkov hudih reakcij je to?

vostok_1 ::

perci je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

perci je izjavil:

Jst ne bom ravno prvi v vrsti. Lahko malo počakam na par milijonov testnih zajcev :).


Ti si z imagodeiem, proti, ali nevtralen?
Glih tko for the record.

Jst načeloma podpiram cepiva, nisem antivexer, otroke sem dal cepit po rednem programu. Tole cepivo mi je pa rahlo sumljivo (prehitro gre), če sem čist iskren in ne bom prehiteval.


Jaz tudi nisem antivaxer. Si pa eksperimentalnega cepiva, testiranega eno leto ne mislim vbrizgavat.
Imagodei pa je moralno obvezan, da si ga bo Day 1. Namreč celo leto je teroriziral publiko glede covida-19. Sedaj je dolžan to storiti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

perci je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

perci je izjavil:

Jst ne bom ravno prvi v vrsti. Lahko malo počakam na par milijonov testnih zajcev :).


Ti si z imagodeiem, proti, ali nevtralen?
Glih tko for the record.

Jst načeloma podpiram cepiva, nisem antivexer, otroke sem dal cepit po rednem programu. Tole cepivo mi je pa rahlo sumljivo (prehitro gre), če sem čist iskren in ne bom prehiteval.


Jaz tudi nisem antivaxer. Si pa eksperimentalnega cepiva, testiranega eno leto ne mislim vbrizgavat.
Imagodei pa je moralno obvezan, da si ga bo Day 1. Namreč celo leto je teroriziral publiko glede covida-19. Sedaj je dolžan to storiti.

Se sreča, da cepiva ne bo dovolj v količinah, da bi se lahko na cesti dru (v lastni glavi) ne bom se cepil...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

gus5 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Za same detajle najbrž imaš prav, mene pa ne zanimajo. Zanima me rezultat.
Če te ne zanimajo detajli oz. jih ne razumeš, potem ne sodi o rezultatih.

vostok_1 je izjavil:

Ko narediš spremembo, jo imunski sistem zapiše. Torej je permanentna.
Imunski sistem ne zapisuje, "le" reagira na tujek.

vostok_1 je izjavil:

Ampak gre bolj za nekakšno gensko terapijo.
Irelevantno kako nekaj poimenujemo pri tem.
Celična DNA ostane nespremenjena.

vostok_1 je izjavil:

Detajle ne rabim poznati, da poznam efekt takega cepiva.
Nimaš pojma o osnovnih detajlih, torej tudi ne o efektih.


Nisi povedal nič konkretnega.

Imunski sistem si prek T-cell tudi "zapomne".

Irelevantno je če celična DNA ostane nespremenjena. Nisem tega spraševal.
Poznam dovolj, da lahko sklepam. Ne rabim vedet kemično sestavo smodnika, da vem, da ga lahko uporabim kot eksploziv.

Sedaj pa odgovori konkretno in ne drdrat stvari iz wikipedije. Tudi jaz jih lahko preberem if i'd give a fuck.

Cruz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kaj sedaj, cvikate?
Kje so pogumneži, imagodei-style, ki so do nedavnega terorizirali z mikroinfarkti, sedaj pa ko je cepivo blizu...jih nikjer za videt?

Kje ste heroji?
Čakate na poskusne zajčke?

Sedaj imate priložnost to put money where your mouth is.
Jaz grem takoj, ko bo na voljo za generalno populacijo.

Toliko glej, da se ti ne boš šel cepit, da ne izgubiš vso kredibilnost.


Že razmišljam, kaj bom rekel pri doktorju, da mi da medical exemption. Če bo obvezno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

gus5 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Za same detajle najbrž imaš prav, mene pa ne zanimajo. Zanima me rezultat.
Če te ne zanimajo detajli oz. jih ne razumeš, potem ne sodi o rezultatih.

vostok_1 je izjavil:

Ko narediš spremembo, jo imunski sistem zapiše. Torej je permanentna.
Imunski sistem ne zapisuje, "le" reagira na tujek.

vostok_1 je izjavil:

Ampak gre bolj za nekakšno gensko terapijo.
Irelevantno kako nekaj poimenujemo pri tem.
Celična DNA ostane nespremenjena.

vostok_1 je izjavil:

Detajle ne rabim poznati, da poznam efekt takega cepiva.
Nimaš pojma o osnovnih detajlih, torej tudi ne o efektih.


Nisi povedal nič konkretnega.

Imunski sistem si prek T-cell tudi "zapomne".

Irelevantno je če celična DNA ostane nespremenjena. Nisem tega spraševal.
Poznam dovolj, da lahko sklepam. Ne rabim vedet kemično sestavo smodnika, da vem, da ga lahko uporabim kot eksploziv.

Sedaj pa odgovori konkretno in ne drdrat stvari iz wikipedije. Tudi jaz jih lahko preberem if i'd give a fuck.

Cruz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Kaj sedaj, cvikate?
Kje so pogumneži, imagodei-style, ki so do nedavnega terorizirali z mikroinfarkti, sedaj pa ko je cepivo blizu...jih nikjer za videt?

Kje ste heroji?
Čakate na poskusne zajčke?

Sedaj imate priložnost to put money where your mouth is.
Jaz grem takoj, ko bo na voljo za generalno populacijo.

Toliko glej, da se ti ne boš šel cepit, da ne izgubiš vso kredibilnost.


Že razmišljam, kaj bom rekel pri doktorju, da mi da medical exemption. Če bo obvezno.

Da zgubil si nas ko si zapisal : vem dovolj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

PS. Edini način, ki bi se cepil je, če spustijo covid-2x in bo ta apokaliptično smrtonosen.
Eno podjetje ki se ukvarja z vojaško analitiko je zapisalo, da bo do 2025 prebivalstvo ZDA padlo za 200 miljonov.
No idea kje so dobili to informacijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Invictus ::

Če bi bilo cepljenje učinkovito, tako samo cepivo, kot sam koncept, bi ga že zdavnaj ukinili...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jimmb0 ::

strawman je izjavil:

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..



V primeru, da bi Covid res obstajal za namen genocida.. Zakaj tako komplicirat?
Zakaj sploh izdelat cepivo, če bi lahko že virus "izdelali" močnejši?


Ker je cepivo lažje kontrolirati, kot virus :|

vostok_1 ::

gus5 je izjavil:

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela.
mRNA, ki jo dobi oseba z vakcino, nosi informacije, potrebne za tvorbo izključno identičnih "spike" proteinov, kot jih ima SARS-CoV-2. Ne nosi pa informacij, potrebnih za tvorbo virusa v celoti. Vakcinacija v organizmu ne more sprožiti tvorbe SARS-CoV-2, cepljene osebe zaradi vakcinacije ne morejo zboleti za COVID-19.


V resnici nimaš pojma, kakšne bodo posledice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

SambaShare ::

Glede na to da bo tole prvo cepivo te vrste, je precej pogumno hkrati cepiti večino prebivalstva. No saj v praksi tega tako ne bo, ker ne bo zadostne količine cepiva.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

PS. Edini način, ki bi se cepil je, če spustijo covid-2x in bo ta apokaliptično smrtonosen.
Eno podjetje ki se ukvarja z vojaško analitiko je zapisalo, da bo do 2025 prebivalstvo ZDA padlo za 200 miljonov.
No idea kje so dobili to informacijo.

A tako kot uno, da so kitajci ... potem pa... umirajo samo bolani starti američani... Zanimivo... kaj ko bi napisal knjigo. Ej sedaj je popularno, pa bo super prodajna uspešnica...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

gus5 ::

tikitoki je izjavil:

gus5 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Kaj se zgodi s celicami, ki proteine proizvedejo in jih napade imunski sistem?
Protitelesa ne napadajo celic, ki proizvajajo proteine (spike glycoproteins), le "nevtralizirajo" proteine (spike glycoproteins). Z nevtralizacijo teh proteinov na SARS-CoV-2 virusu preprečijo, da se pretihotapi v zdrave celice in tako preprečijo bolezen. A ne okužbe osebe.


Maš kakšen kredibilen vir za podpreti trditev?
Protitelesa ne uničijo niti "agresorskega" SARS-CoV-2, kaj šele "domačo" celico, ki proizvaja le "spike" proteine. Protitelesa lahko SARS-CoV-2 le nevtralizirajo, ne uničijo. Nevtralizirajo v tem smislu, da jim preprečijo vdor v "domače" celice & posledično razmnoževanje in s tem tudi razvoj bolezni. Cepljenje osebe ne bodo zbolele, bodo pa še naprej gostiteljice SARS-CoV-2 & prenašalke okužbe.

Masovnemu cepljenju bo sledila "liberalizacija" družabnega življenja & odprtje družbe. Povsem verjetno je, da bo tej liberalizaciji sledilo povečanje števila okuženih, a število obolelih bo strmo v upadu. Tveganje za tiste, ki se ne bodo cepili, bo, paradoksalno, v "odprti" družbi celo večje, kot je danes.

mailer ::

Zanimivo mi je predvsem to, da smo na tehničnem forumu in se non stop ponavlja, da so early adopters velikokrat soočeni z začetnimi problemi, ki jih nove naprave imajo. In potem taki komaj čakajo, da si bodo vbrizgali cepivo od katerega so dobili samo "rumors", kako super-duper oh on sploh je in še to samo od proizvajalca. Saj veste "it's not a bug, it's a feature".
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

vostok_1 ::

gus5 je izjavil:


Masovnemu cepljenju bo sledila "liberalizacija" družabnega življenja & odprtje družbe. Povsem verjetno je, da bo tej liberalizaciji sledilo povečanje števila okuženih, a število obolelih bo strmo v upadu. Tveganje za tiste, ki se ne bodo cepili, bo, paradoksalno, v "odprti" družbi celo večje, kot je danes.


Unlikely. Ne samo, da nam že sedaj govorijo, da cepivo ne bo rešilo vse probleme, tudi to ni plan.
Kakšno pa je tveganje zame pri covid-19?


mailer je izjavil:

Zanimivo mi je predvsem to, da smo na tehničnem forumu in se non stop ponavlja, da so early adopters velikokrat soočeni z začetnimi problemi, ki jih nove naprave imajo. In potem taki komaj čakajo, da si bodo vbrizgali cepivo od katerega so dobili samo "rumors", kako super-duper oh on sploh je in še to samo od proizvajalca. Saj veste "it's not a bug, it's a feature".


Korona-bedaki so sedaj pač obvezani. Celo leto nas terorizirajo z mikroinfarkti čez 40 let.
Sedaj, ko imajo na voljo eksperimentalno cepivo, so obvezani, da se cepijo med prvimi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FireSnake ::

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..


Vir: www.faceb.... ane?

Ne gre za našo vlado?
Če še nisi opazil se za gripa reklmaira po celem svetu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

gus5 ::

vostok_1 je izjavil:

gus5 je izjavil:

FastWIND je izjavil:

Cepljenje proti gripi

Svež primer iz družine.

Sorodnica stara 87 let. Njen sin zdravnik jo seveda vsako leto cepi proti gripi. Tudi letos jo je. Pred 14 dnevi. Včeraj zbolela.
mRNA, ki jo dobi oseba z vakcino, nosi informacije, potrebne za tvorbo izključno identičnih "spike" proteinov, kot jih ima SARS-CoV-2. Ne nosi pa informacij, potrebnih za tvorbo virusa v celoti. Vakcinacija v organizmu ne more sprožiti tvorbe SARS-CoV-2, cepljene osebe zaradi vakcinacije ne morejo zboleti za COVID-19.


V resnici nimaš pojma, kakšne bodo posledice.
FAKT: zaradi mRNA cepiv cepljeni ne bojo zboleli za COVID-19.

vostok_1 je izjavil:

Nisi povedal nič konkretnega.
Zapiše osebek, ki ne loči med mRNA & mDNA. In ki ga konkretne podrobnosti niti ne zanimajo. :))

vostok_1 je izjavil:

Irelevantno je če celična DNA ostane nespremenjena.
Dokler ostane DNA nespremenjena, ni moč tveziti o tem, da mRNA cepiva "povzročajo" genetske modifikacije.

FireSnake ::

AnWar je izjavil:

Edina stvar, ki me sekira prisilno cepljenje. Vsa ta "farsa", ( moje mnenje ) prihaja na dan kjer je ta COVID- namenjen genocid človeštvu. In ta vlada nas vedno bolj "tlači v kot" kjer bomo kasneje pristali v taboru pod prisilno cepljenje ( + sedaj hočejo tudi aktivirat vojsko + orožje ). Kdor se ne bo cepil bo izgubil svobodo itd..


Pozabil doponiti: ti piše na shitbooku v skupini "maske dol" ane?
Pol bo že res,a ane? :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

vostok_1 ::

gus5 je izjavil:

FAKT: zaradi mRNA cepiv cepljeni ne bojo zboleli za COVID-19.


Nisem spraševal o tem. Me ne zanima, če lahko zboli za covid-19.

Zapiše osebek, ki ne loči med mRNA & mDNA. In ki ga konkretne podrobnosti niti ne zanimajo. :))


Zakaj bi me tako zanimalo kje točno se proizvaja protein? Mitohondrijih, citoplazmi...gre zgolj za trivio.
Zanima me rezultat in posledice tega.

Dokler ostane DNA nespremenjena, ni moč tveziti o tem, da mRNA cepiva "povzročajo" genetske modifikacije.


Spet se kregaš o semantiki. Kaj nekaj pomeni. Ok, si zmagal, ni genska modifikacija.
Now what? Smo magično rešili vse probleme ko smo definirali besednjak?

Ti drdraš podatke iz wikipedie in misliš, da obvladaš vse.

Važno, da smo razčistili, kje se proizvaja protein. To je ključnega pomena in nam pove vse kar rabimo vedeti o cepivu.
Fantje, v citoplazmi se proizvede, ne mitohondrijih. Vse je ok torej. Cepite se.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

gus5 je izjavil:

FAKT: zaradi mRNA cepiv cepljeni ne bojo zboleli za COVID-19.


Nisem spraševal o tem. Me ne zanima, če lahko zboli za covid-19.

Zapiše osebek, ki ne loči med mRNA & mDNA. In ki ga konkretne podrobnosti niti ne zanimajo. :))


Zakaj bi me tako zanimalo kje točno se proizvaja protein? Mitohondrijih, citoplazmi...gre zgolj za trivio.
Zanima me rezultat in posledice tega.

Dokler ostane DNA nespremenjena, ni moč tveziti o tem, da mRNA cepiva "povzročajo" genetske modifikacije.


Spet se kregaš o semantiki. Kaj nekaj pomeni. Ok, si zmagal, ni genska modifikacija.
Now what? Smo magično rešili vse probleme ko smo definirali besednjak?

Ti drdraš podatke iz wikipedie in misliš, da obvladaš vse.

Važno, da smo razčistili, kje se proizvaja protein. To je ključnega pomena in nam pove vse kar rabimo vedeti o cepivu.
Fantje, v citoplazmi se proizvede, ne mitohondrijih. Vse je ok torej. Cepite se.

semantika in znanos.. no so iz tvojih ust kot FB desjta vs znanstvene publikacije. Ja ampak ti ze ves.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Uizi ::

1-Človek te demantira z dejstvi

2-Poveš, da te dejstva ne zanimajo in je vse zdrdrano iz wikija

3-Toliko časa nabijaš svoje, da človek izgubi upanje nad tabo in odneha, ker je pametnejši

4-Vostok v svoji glavi razglasi zmago nad debato

5-Gains +5 ego points

6-Loses -10 ego points in RL the very next day

7-Rinse and repeat

vostok_1 ::

Ničesar ni zares demantiral.
Zgolj povedal je irelevantne podatke, ki nimajo veze z vprašanji, ki sem jih postavil.

Približno, kot da te vprašam zakaj sonce greje, ti pa mi začneš razlagati, da se v resnici giblje zemlaj okoli sonca in ne sonce okoli zemlje.
Ok šure. You're correct. Še vedno pa ne vem zakaj greje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Samael ::

Seveda te je. Slabo si pregooglal alternativna dejtva.
Samael != Samuel
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17027918 (4557) globoko grlo
»

V ZDA Pfizerjevo cepivo proti covidu-19 dobilo redno dovoljenje (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
57245271 (31870) Pithlit
»

FDA razgrnila podatke o cepivu podjetja Moderna, v petek bržčas odobritev

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4910543 (8133) gus5

Več podobnih tem