» »

Bitcoin naskakuje rekord

Neon87 ::

Če bi rad kdo vložil in pusti da portal kopira uspešne strategije, je pravo mesto platforma ICONOMI:
https://www.iconomi.com/register?ref=cb...

bbbbbb2015 ::

kow je izjavil:


Preden jim rata, bodo imeli ze nove probleme. Berite slo-tech clanke o FB, ko je bil IPO. Nismo stekali kaksna posast so socialna omrezja.
Isto sedaj folk ne steka kaksna posast je kripto.


Kripto je sicer bil noviteta tam od 2012-2015, jaz osebno pa sem se iz tega sveta umaknil tam nekje 2016. Problem so bile vse te menjalnice in borze. Ni bilo vprašanje, če bodo borzo oropali, ampak kdaj jo bodo. In ko se potem odrola ozadje borze, pa vidiš, folk kupuje hiše in drage avte, umre in nihče ne pozna gesla od master denarnice, interni rop, ipd ipd.

Kar se tiče IPOjev, pa je (bila) ideja dobra, morda ni bilo nobenega filtra, ki bi ločil ambiciozne od scammerjev, ki so prej igrali fuzbal, zdaj pa hočejo prodajati spalne kabine v Dubaju. Šef financ pa je bil prej zobni tehnik, pa je to dal na klin, zdaj pa je CFO. Ježešna no.

Senior Dev ::

Hiperinflaciji se ne bomo mogli izogniti, žal. Treba pač hitro poinvestirat ves denar, če ga kdo še slučajno ni. :D
Pomožnosti v alternativni virtualni kovanec vse.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Če bi rad kdo vložil in pusti da portal kopira uspešne strategije, je pravo mesto platforma ICONOMI:
https://www.iconomi.com/register?ref=cb...


Nah iconomi je crap... Pravo mesto je nakup tokena in dat na borzo da se obrestuje za nube
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Neon87 ::

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Če bi rad kdo vložil in pusti da portal kopira uspešne strategije, je pravo mesto platforma ICONOMI:
https://www.iconomi.com/register?ref=cb...


Nah iconomi je crap... Pravo mesto je nakup tokena in dat na borzo da se obrestuje za nube


Zakaj je crap? Se mi zdi da bo izguba manjša kot če bi trejdal sam, ker že večkrat ugotovljeno ne znam. Dobro, pri neki konstantni rasti je najbrž bolje držat na borzi, pri nekem nihanju pa je pomoje tole bolje.. Ključi pa tak niso nikjer tvoji, ne na borzi in ne na ICONOMI.

kow ::

bbbbbb2015 je izjavil:

kow je izjavil:


Preden jim rata, bodo imeli ze nove probleme. Berite slo-tech clanke o FB, ko je bil IPO. Nismo stekali kaksna posast so socialna omrezja.
Isto sedaj folk ne steka kaksna posast je kripto.


Kripto je sicer bil noviteta tam od 2012-2015, jaz osebno pa sem se iz tega sveta umaknil tam nekje 2016. Problem so bile vse te menjalnice in borze. Ni bilo vprašanje, če bodo borzo oropali, ampak kdaj jo bodo. In ko se potem odrola ozadje borze, pa vidiš, folk kupuje hiše in drage avte, umre in nihče ne pozna gesla od master denarnice, interni rop, ipd ipd.

Kar se tiče IPOjev, pa je (bila) ideja dobra, morda ni bilo nobenega filtra, ki bi ločil ambiciozne od scammerjev, ki so prej igrali fuzbal, zdaj pa hočejo prodajati spalne kabine v Dubaju. Šef financ pa je bil prej zobni tehnik, pa je to dal na klin, zdaj pa je CFO. Ježešna no.


Kot sem rekel: "few understand".

Valvoline ::

BTC sploh ni pomemben, tether mafija tiska po 100-200 milijonov dnevno. LOL
;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: NubCake ()

Heisenberg ::

Vse kar lahko rečem je, da kljub vsej krizi leta 2020 je BTC moja edina investicija ki melje profit. Vse ostalo je na nuli ali v minusu.

poweroff ::

Smurf je izjavil:

poweroff je izjavil:

Vprašanje je, koliko ste zaslužili, ampak ne v deležu, pač pa realno.

Pomoje noben nima interesa govoriti o absolutnem znesku na forumu.

Seveda ne. Ker potem lepe zgodbice zbledijo...
sudo poweroff

kow ::

Tisti, ki so zasluzili vecje zneske, pac tega ne bodo oglasali. To se ne pomeni, da jih ni veliko.

poweroff ::

Mhm.
sudo poweroff

NubCake ::

Valvoline je izjavil:

BTC sploh ni pomemben, tether mafija tiska po 100-200 milijonov dnevno. LOL
;((

na tole izmišljotino v 2020 več nihče ne verjame (ker seveda ni res), tako da zaradi tega BTC več ne bo padal, prav tako ne, da je Kitajska banala Bitcoin, tako kot ga je leta 2017 5x v enem letu kao (=

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

kow ::

poweroff je izjavil:

Mhm.


Verjetno vec 100 Slovencev. Skoraj gotovo. Seveda jih je veliko vec popusilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Mato989 ::

Neon87 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Neon87 je izjavil:

Če bi rad kdo vložil in pusti da portal kopira uspešne strategije, je pravo mesto platforma ICONOMI:
https://www.iconomi.com/register?ref=cb...


Nah iconomi je crap... Pravo mesto je nakup tokena in dat na borzo da se obrestuje za nube


Zakaj je crap? Se mi zdi da bo izguba manjša kot če bi trejdal sam, ker že večkrat ugotovljeno ne znam. Dobro, pri neki konstantni rasti je najbrž bolje držat na borzi, pri nekem nihanju pa je pomoje tole bolje.. Ključi pa tak niso nikjer tvoji, ne na borzi in ne na ICONOMI.


Zato ker Iconomi je vse čemur se želiš s cryptom izognit... =) Simple, je fundamentalno nasprotje bistva Kriptovalut!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

poweroff je izjavil:

Smurf je izjavil:

poweroff je izjavil:

Vprašanje je, koliko ste zaslužili, ampak ne v deležu, pač pa realno.

Pomoje noben nima interesa govoriti o absolutnem znesku na forumu.

Seveda ne. Ker potem lepe zgodbice zbledijo...


Glede na tvoje izkusnje s hackanjem, bi moral vedet, da je eden izmed dobrih nasvetov, da nase ne rises tarce s tem ko govoris koliko imas denarja in kje.

Ali mogoce isces potencialno zrtev, kateri bos iz denarnice spraznil ves kripto, ki ga ima?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

A-242 ::

Samo omenim, uporabniki kriptovalut (vkljucno s preprodajalci, borzami,...) so zame eni navadni goljufi.

Sicer pa poceni prodam fnv, crc32, tiger, sha-1, sha-256, ... v neomejenih kolicinah, 10 eurov za 500 stevilk. Kupite salabajzerji, boste miljarderji cez nekaj let. Samo nategnit morate se nekoga, da so nekaj vredne - kot ste se pustili nategniti sami.

poweroff je izjavil:

Seveda ne. Ker potem lepe zgodbice zbledijo...


Tako je. Vecina cepcev se je opekla, ostali so goljufi, ki probajo najti se vec cepcev.

Facebook dev je izjavil:

Ali mogoce isces potencialno zrtev, kateri bos iz denarnice spraznil ves kripto, ki ga ima?


Projeciras razlog zakaj bi TI rekel nekaj takega. Kar je pricakovano, ce sluzis s facebookom, potem ni nic nepricakovanega, ce nategujes ljudi tudi s kriptovalutami in krades upokojenkam torbice. Vse gre nekako v enak profil cloveka. Sociopata.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

c3p0 ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Kripto je sicer bil noviteta tam od 2012-2015, jaz osebno pa sem se iz tega sveta umaknil tam nekje 2016. Problem so bile vse te menjalnice in borze. Ni bilo vprašanje, če bodo borzo oropali, ampak kdaj jo bodo. In ko se potem odrola ozadje borze, pa vidiš, folk kupuje hiše in drage avte, umre in nihče ne pozna gesla od master denarnice, interni rop, ipd ipd.


Cold storage ne reši tovrstnih problemov?

kow ::

A-242 je izjavil:

Samo omenim, uporabniki kriptovalut (vkljucno s preprodajalci, borzami,...) so zame eni navadni goljufi.


Zupniki tudi? Policaji tudi? Pravniki? Ce imas zelo striktne standarde smo vsi goljufi. Zelo verjetno si goljuf tudi ti.

A-242 ::

kow je izjavil:

A-242 je izjavil:

Samo omenim, uporabniki kriptovalut (vkljucno s preprodajalci, borzami,...) so zame eni navadni goljufi.


Zupniki tudi? Policaji tudi? Pravniki? Ce imas zelo striktne standarde smo vsi goljufi. Zelo verjetno si goljuf tudi ti.


Zupniki so najhujsi. Te so zaposleni v organizaciji, ki ze ~ dve tisocletji sluzi z nategovanjem ljudi. Pravniki? Seveda. Za policijo malo cincam, nikoli mi niso delovali prevec inteligentni. Zase bi rekel, da nisem, ampak ker macek zamijavka, ko mu stopis na rep, bi rekel, da si goljuf ti - in se tega zelo dobro zavedas, kakor tudi zakaj sem kriptovalutarje poimenoval za goljufe.

Mimogrede, kupis crc32e? Zelo kvalitetni. Skoraj zastonj. Bos obogatel. "Majkemi". Iz najboljsega random materiala.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

Sicer pa poceni prodam fnv, crc32, tiger, sha-1, sha-256, ... v neomejenih kolicinah, 10 eurov za 500 stevilk.


Deal za 500 številk. A lahko z bitcoini plačam?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Deal za 500 številk. A lahko z bitcoini plačam?


Rekel sem v eurih. Cesa tukaj ne razumes?

Mimogrede, ne pozabite pogledati tudi tole, v preprodajanju tega se skrivajo se vec denarja, samo po upokojenskih domovih morate prodajat, ucite se od najboljsih:

https://www.eden-shop.eu/izdelek/mms-ka...

The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

A-242 je izjavil:

Sicer pa poceni prodam fnv, crc32, tiger, sha-1, sha-256, ... v neomejenih kolicinah, 10 eurov za 500 stevilk.


Deal za 500 številk. A lahko z bitcoini plačam?


Rekel sem v eurih. Cesa tukaj ne razumes?


Prazaprav bi raje 1000 številk. Kaj potem z bitcoini narediš ni moja stvar, lahko jih zamenjaš tudi v turške lire.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

ajfon ::

Mah.. jebeš bitcoin.
Chainlink /Vechain je prava zadeva,

sem pravi čas vložil in že zdavno izplačal vložen denar, ostalo je cca 400-500% prvotno vloženega keša, da se naprej melje.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Prazaprav bi raje 1000 številk. Kaj potem z bitcoini narediš ni moja stvar, lahko jih zamenjaš tudi v turške lire.


Ne ker lahko iz bitcoinov do eurov pridem samo tako, da nekoga drugega nategnem, da kupi od mene. Zamenjaj jih sam. Te igre se pa ne grem, jaz ze vnaprej povem, da gre za crc32/tiger/..., ne pa neke magicne ("buhuhuuu spooky words, spoooky words") vrhunce tehnike, nove vrste valute, tehnohipsterske novotarije, ...

ajfon je izjavil:

Mah.. jebeš bitcoin.
Chainlink /Vechain je prava zadeva,

sem pravi čas vložil in že zdavno izplačal vložen denar, ostalo je cca 400-500% prvotno vloženega keša, da se naprej melje.


Mah hebes tudi to, amway in catchthecash, to je THE THING. Ti sploh ne ves kako veliko ljudi je 1000% vlozke dobilo in se kar sluzi... ;(( Seveda v teh krogih (verizni marketing, piramide, kriptovalute, prodaja MMS kapljic,...) ni vljudno govorit, koliko ljudi je v izgubi. Ker je cisto neprimerno, bi lahko kdo rekel, da so tisti, ki so zasluzili, goljufi.

Pa ne samo to, presentljivo identicno dikcijo imajo kot kriptovalutarji, a ni zanimivo?
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Prazaprav bi raje 1000 številk. Kaj potem z bitcoini narediš ni moja stvar, lahko jih zamenjaš tudi v turške lire.


Ne ker lahko iz bitcoinov do eurov pridem samo tako, da nekoga drugega nategnem, da kupi od mene. Zamenjaj jih sam. Te igre se pa ne grem, jaz ze vnaprej povem, da gre za crc32/tiger/..., ne pa neke magicne ("buhuhuuu spooky words, spoooky words") vrhunce tehnike, nove vrste valute, tehnohipsterske novotarije, ...


Rad bi 2500 random crc32 hashov za 50 eur v bitcoinih.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Rad bi 2500 random crc32 hashov za 50 eur v bitcoinih.


Imas na ZS gratis, ker si prvi.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Facebook dev ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Prazaprav bi raje 1000 številk. Kaj potem z bitcoini narediš ni moja stvar, lahko jih zamenjaš tudi v turške lire.


Ne ker lahko iz bitcoinov do eurov pridem samo tako, da nekoga drugega nategnem, da kupi od mene. Zamenjaj jih sam. Te igre se pa ne grem, jaz ze vnaprej povem, da gre za crc32/tiger/..., ne pa neke magicne ("buhuhuuu spooky words, spoooky words") vrhunce tehnike, nove vrste valute, tehnohipsterske novotarije, ...

ajfon je izjavil:

Mah.. jebeš bitcoin.
Chainlink /Vechain je prava zadeva,

sem pravi čas vložil in že zdavno izplačal vložen denar, ostalo je cca 400-500% prvotno vloženega keša, da se naprej melje.


Mah hebes tudi to, amway in catchthecash, to je THE THING. Ti sploh ne ves kako veliko ljudi je 1000% vlozke dobilo in se kar sluzi... ;(( Seveda v teh krogih (verizni marketing, piramide, kriptovalute, prodaja MMS kapljic,...) ni vljudno govorit, koliko ljudi je v izgubi. Ker je cisto neprimerno, bi lahko kdo rekel, da so tisti, ki so zasluzili, goljufi.

Pa ne samo to, presentljivo identicno dikcijo imajo kot kriptovalutarji, a ni zanimivo?


Kaj pa ti drugače veš o trenutnih bančnih sistemih? Zakaj bi bil 50€ bankovec kaj vreden? In potem si rečeš, ja to je zato, ker država/evropa garantira, da je to vredno in si s tem lahko kupim stvari in vsi ti evri so kriti v zlatu. In potem zveš, da niso z ničemer kriti. Že ogromno let je preteklo odkar je to držalo. Ampak še zmeraj pa vsi verjamemo v evre in vemo, da si z njimi lahko nekaj kupimo.
In čez X let, bo to veljalo za določene kriptovalute. Ljudje bodo vedeli, da nekaj pomenijo, da z njimi lahko nekaj kupijo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Rad bi 2500 random crc32 hashov za 50 eur v bitcoinih.


Imas na ZS gratis, ker si prvi.


Hvala, bili so odlični. Imaš na voljo še en set, 2500 za 50 eur v bitcoinih?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Rad bi 2500 random crc32 hashov za 50 eur v bitcoinih.


Imas na ZS gratis, ker si prvi.


Hvala, bili so odlični. Imaš na voljo še en set, 2500 za 50 eur v bitcoinih?


Cez kaksen teden, zasut sem z narocili, samo ostali hocejo bolj anonimno, narocajo na ZS, da jih davcna ne dobi.


(mimogrede, opazil sem, da ZS prebavi precej podatkov, zacnemo filme sharat base64 encodane?)

Facebook dev je izjavil:

Kaj pa ti drugače veš o trenutnih bančnih sistemih? Zakaj bi bil 50EUR bankovec kaj vreden? In potem si rečeš, ja to je zato, ker država/evropa garantira, da je to vredno in si s tem lahko kupim stvari in vsi ti evri so kriti v zlatu. In potem zveš, da niso z ničemer kriti. Že ogromno let je preteklo odkar je to držalo. Ampak še zmeraj pa vsi verjamemo v evre in vemo, da si z njimi lahko nekaj kupimo.
In čez X let, bo to veljalo za določene kriptovalute. Ljudje bodo vedeli, da nekaj pomenijo, da z njimi lahko nekaj kupijo.


Z lepim se primerjas, kot receno goljufi, ki jih moti samo, da glede fizicnega denarja niso pri koritu. Skratka en nateg - za katerega vsaj nekdo garantira - bi rad zamenjal (v imenu svojega zasluzka, se razume) za drugega. In potem se pocutis, da imas prav. Kar precej fucked up.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Rad bi 2500 random crc32 hashov za 50 eur v bitcoinih.


Imas na ZS gratis, ker si prvi.


Hvala, bili so odlični. Imaš na voljo še en set, 2500 za 50 eur v bitcoinih?


Cez kaksen teden, zasut sem z narocili, samo ostali hocejo bolj anonimno, na ZS, da jih davcna ne dobi.


Razumem da so številke v high demand. Zato ponudim 100 eur za 2500 številk. Plačano z bitcoini seveda.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

Senior Dev ::

Kje se z Bitcoini kupi droga? Upam da ne kupuješ z Bitcoini tudi orožja ker potem nas je vse lahko malo strah. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

NubCake ::

A-242 je izjavil:

Ne ker lahko iz bitcoinov do eurov pridem samo tako, da nekoga drugega nategnem, da kupi od mene. Zamenjaj jih sam. Te igre se pa ne grem, jaz ze vnaprej povem, da gre za crc32/tiger/..., ne pa neke magicne ("buhuhuuu spooky words, spoooky words") vrhunce tehnike, nove vrste valute, tehnohipsterske novotarije, ...

Kaj pa Apple delnice jemleš? Ker tu tud lahko do EUR prideš samo tako, da nategneš nekoga, da kupi od tebe, ker če prideš v Mercator, pa rečeš, če lahko plačaš z Apple delnicami, nemoreš. Pač, delnice so tud nateg, obviously =/
Ajde, v Tuš-u lahko vsaj plačaš z BTC/ETH direktno na blagajni (tisti samoplačniški), ker imajo "Crypto" (https://siol.net/posel-danes/novice/nov... opcijo tam, da izbereš, samo Apple delnice, to pa je katastrofa, res scam, i'm telling you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NubCake ()

A-242 ::

kakob je izjavil:

Razumem da so številke v high demand. Zato ponudim 100 eur za 2500 številk. Plačano z bitcoini seveda.


Euri. Posli mi link na ZS preko paypal.me, pa te bom obravnaval prednostno.

NubCake je izjavil:

Kaj pa Apple delnice jemleš? Ker tu tud lahko do EUR prideš samo tako, da nategneš nekoga, da kupi od tebe, ker če prideš v Mercator, pa rečeš, če lahko plačaš z Apple delnicami, nemoreš. Pač, delnice so tud nateg, obviously =/
Ajde, v Tuš-u lahko vsaj plačaš z BTC/ETH direktno na blagajni (tisti samoplačniški), ker imajo "Crypto" opcijo tam, da izbereš, samo Apple delnice, to pa je katastrofa, res scam, i'm telling you!


Dobra primerjava, veliko boljsa kot z valutami. Dejansko je analogija kriptovalute - delnice precej boljsa. Seveda so nateg. Z delnicami so skoraj stoletje (oz. morda vec, ne da se mi iti gledati) na veliko goljufali, mesetarili ipd., potem so drzave trg regulirale in poskrbele, da se je nekaj spekulantov slo usest. In zdaj je zadeva "za silo" (na debelo pozrem slino) oz. za mesetarjenje nekdo odgovarja.

Kriptovalute tega nimajo.

Ko pa bojo imele, vas ne bojo vec zanimale, ker goljufom regulacija ni povseci, jih lahko se zaprejo. Seveda bojo nasli miljone izgovorov zakaj jim ni povseci, ampak dejansko je razlog to - ne morejo vec preprosto goljufati.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Razumem da so številke v high demand. Zato ponudim 100 eur za 2500 številk. Plačano z bitcoini seveda.


Euri. Posli mi link na ZS preko paypal.me, pa te bom obravnaval prednostno.


Uporabniki lahko sami presodijo kdo je izgubil stik z realnostjo (in zavrača ekvivalent dobesedno podarjenih 100 eur).

+ Ta tema se bo ful dobro starala, sploh ko bo bitcoin 100k filthy fiat money. :)


By the way;

A-242 je izjavil:

Samo omenim, uporabniki kriptovalut (vkljucno s preprodajalci, borzami,...) so zame eni navadni goljufi.

A-242 je izjavil:

(mimogrede, opazil sem, da ZS prebavi precej podatkov, zacnemo filme sharat base64 encodane?)


Goljuf!


Ciao!
Never take a financial advice from someone who works for a living.

bbbbbb2015 ::

c3p0 je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:


Kripto je sicer bil noviteta tam od 2012-2015, jaz osebno pa sem se iz tega sveta umaknil tam nekje 2016. Problem so bile vse te menjalnice in borze. Ni bilo vprašanje, če bodo borzo oropali, ampak kdaj jo bodo. In ko se potem odrola ozadje borze, pa vidiš, folk kupuje hiše in drage avte, umre in nihče ne pozna gesla od master denarnice, interni rop, ipd ipd.


Cold storage ne reši tovrstnih problemov?


Torej, delovanje menjalnic in borz sem preštudiral, celo sorce kodo od ene borze sem gledal. Problemi so v glavnem trije:

a) cifro v denarnici imajo preveliko, promet gor-dol je velik, nekdo začne prazniti račun. Preden ugotovijo, da gre nekaj narobe, jim sprazni večkratnik denarnice.
b) v cold storage-u ali dolarjih bi moralo biti, pa iz x različnih razlogov, ni. Ali je kdo kje kaj mislil, nakazal, kakšen asset so jim friznili, so nekaj zastavili, ipd.
c) koliko je sredstev, ne ve nihče, niti zaposleni ne. Šef se prevaža okrog s Ferarijem, ter sploh užitkari. Potem se nekje nekaj zalomi, izplačila friznejo, nekaj skratka. Šef zgine/umre/jezaprt, potem se asseti iščejo, pa se pokaže, da KO VSE PREIŠČEJO, še povšter šefa, ki je v grobu/zaporu, sredstva manjkajo. Sledi stečaj, ki se vleče, itd. itd. pa se še zopet kaka denarnica na starem laptopu najde, pa take.

Na žalost ne obstaja institucionalni nadzor nad tem početjem (kripto borzami) in vse zgodbe se prej ali slej končajo z neko odtujitvijo sredstev.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Uporabniki lahko sami presodijo kdo je izgubil stik z realnostjo (in zavrača ekvivalent dobesedno podarjenih 100 eur).


Preberi si moj podpis, pa ti bo hitro jasno. Sicer se vedno cakam narocilo...

(mimogrede, nisem tako poceni, 100 eurov je peanuts, se bos moral bolj potrudit ;), ceprav sem preprican, da se ti pri minimalcu to zdi hudo veliko)
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Uporabniki lahko sami presodijo kdo je izgubil stik z realnostjo (in zavrača ekvivalent dobesedno podarjenih 100 eur).


Preberi si moj podpis, pa ti bo hitro jasno. Sicer se vedno cakam narocilo...


Saj lahko zamenjaš za turške lire, so tako popularne da jih ne nehajo printat.

Ljudem na borzam pa tudi nihče ne drži pištole na čelu, last time I checked anyway. :)

A-242 je izjavil:


(mimogrede, nisem tako poceni, 100 eurov je peanuts, se bos moral bolj potrudit ;), ceprav sem preprican, da se ti pri minimalcu to zdi hudo veliko)


V bistvu si cenejši kot pocestnica, prvi set si zgeneriral brezplačno.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

A-242 ::

kakob je izjavil:

V bistvu si cenejši kot pocestnica, prvi set si zgeneriral brezplačno.


Cryptodrop, sicer se temu rece reklama ;) Hitro teci vsem kolegom razlagat, da nekdo pa crc32 ponuja okrog zastonj.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

Pa ti veš da tvoj ljubi paypal sedaj prodaja kriptovalute. Kako si lahko tako brezhrbteničen, da uporabljaš storitev, ki podpira goljufe?
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

A-242 ::

kakob je izjavil:

Pa ti veš da tvoj ljubi paypal sedaj prodaja kriptovalute. Kako si lahko tako brezhrbteničen, da uporabljaš storitev, ki podpira goljufe?


Saj lahko zaradi mene njim nakazes svoje bitcoine, samo da meni lepo eure posljejo. No, si poslal? Vmes si pa tole poglej, se en veliki biznis: https://www.eden-shop.eu/izdelek/ormus-...
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Pa ti veš da tvoj ljubi paypal sedaj prodaja kriptovalute. Kako si lahko tako brezhrbteničen, da uporabljaš storitev, ki podpira goljufe?


No, si poslal?


Čakam bitcoin naslov. Ponudba velja danes do polnoči. Ti dam čas da narediš vsaj semi secure setup.

A-242 je izjavil:

Saj lahko zaradi mene njim nakazes svoje bitcoine, samo da meni lepo eure posljejo.



Pretty much busted.

Zgleda da za 100 eur postaneš tudi ti goljuf, ki bo nategnil druge ki bodo kupili te bitcoine, da ti dobiš 100 eur.

Kljub temu, ponudba še vedno velja.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

A-242 ::

kakob je izjavil:

Pretty much busted.

Se ti zdi?

kakob je izjavil:

Kljub temu, ponudba še vedno velja.


Seveda, moja tudi, kar poslji link.

Nekdo, ki ga ne bom omenjal (ljudi je pac sram, da so jih nategnili, zato cryptovalute sploh obstajajo, ker vsi skrivajo, da so bili nategnjeni), mi je tole poslal na ZS. Ce mi bos poslal link, ga bom poslal njemu, da si malo karmo popravis. Ti bo on potrdil prejem.

Kako lahko pridem do 100eur,meni bi prišli zelo prav, ker sem ogromno spusil s tem kriptom :(
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Pretty much busted.

Se ti zdi?



Ja, to sedaj po tvoji logiki nemogoče zanikat, goljuf.

A-242 je izjavil:


kakob je izjavil:

Kljub temu, ponudba še vedno velja.


Seveda, moja tudi, kar poslji link.



Ne vem o kakšnem linku govoriš. Za deal se potrebuje tvoj bitcoin naslov in pa 2500 številk.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Ja, to sedaj po tvoji logiki nemogoče zanikat, goljuf.


Se vedno se ti "zdi".

kakob je izjavil:

Ne vem o kakšnem linku govoriš. Za deal se potrebuje tvoj bitcoin naslov in pa 2500 številk.


paypal.me, ne zaupam goljufom, zaupam pa paypalu, da bo nakazal tvoj denar in tebe iztozil, ce ti uspe prepricati banko, da jim denarja ne nakaze. In kot receno, link dobi revez zgoraj.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()

kakob ::

A-242 je izjavil:


Nekdo, ki ga ne bom omenjal (ljudi je pac sram, da so jih nategnili, zato cryptovalute sploh obstajajo, ker vsi skrivajo, da so bili nategnjeni), mi je tole poslal na ZS. Ce mi bos poslal link, ga bom poslal njemu, da si malo karmo popravis. Ti bo on potrdil prejem.


Naslov naj bo tvoj, sicer ne pošljem.

Ti pa lahko z bitcoini narediš kar te je volja, vržeš proč, daš v štumf, doniraš teroristom. Nihče te ne more ustaviti.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Naslov naj bo tvoj, sicer ne pošljem.

Ti pa lahko z bitcoini narediš kar te je volja, vržeš proč, daš v štumf, doniraš teroristom. Nihče te ne more ustaviti.


Kaksen naslov, samo link rabis kreirat, hoces reci, da si si naredil denarnico, pa si preneumen, da bi znal paypal uporabljati (hmmm, tudi to bi bila lahko razlaga...)

Pridem nazaj cez kaksno uro ali dve, morda bos nekoga, ki si ga posredno ali neposredno nategnil zelo osrecil.
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Ja, to sedaj po tvoji logiki nemogoče zanikat, goljuf.


Se vedno se ti "zdi".



V resnici se samo tebi 'zdi', da se meni 'zdi'.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kow ::

Me prav zanima kaksen poklic ima A-242... da vidimo, ce res ni goljuf.

kakob ::

A-242 je izjavil:

kakob je izjavil:

Naslov naj bo tvoj, sicer ne pošljem.

Ti pa lahko z bitcoini narediš kar te je volja, vržeš proč, daš v štumf, doniraš teroristom. Nihče te ne more ustaviti.


Kaksen naslov, samo link rabis kreirat, hoces reci, da si si naredil denarnico, pa si preneumen, da bi znal paypal uporabljati (hmmm, tudi to bi bila lahko razlaga...)

Pridem nazaj cez kaksno uro ali dve, morda bos nekoga, ki si ga posredno ali neposredno nategnil zelo osrecil.


Ne vem o kakšnem linku govoriš. Paypala ne uporabljam več odkar so WikiLeaks preklicali račun. Bitcoin jim računa ni preklical.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

A-242 ::

kakob je izjavil:

Ne vem o kakšnem linku govoriš. Paypala ne uporabljam več odkar so WikiLeaks preklicali račun. Bitcoin jim računa ni preklical.


No ti samo poslji, pri sirnih miljardah v tvojem walletu, ti to ne bo noben problem, pravi drobiz.

kow je izjavil:

Me prav zanima kaksen poklic ima A-242... da vidimo, ce res ni goljuf.


Nekaj kar ne ti ne dragi donator 100 eurov ne razumeta. Nisem problem jaz. Problem je vasa preprodaja nicvrednih stevilk naivnezem in vase sluzenje na naivnezih. Jaz sem samo nebodigatreba, ki daje stevilkam realno vrednost. Kar vam gre pa seveda na zivce, ce ne boste nasli vecjega naivneza, boste postali naivnezi sami (in tako se cryptosvet vrti).
The world has enough for everyone's needs, but not everyone's greed.
- Mahatma Gandhi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A-242 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitcoin spet oživel

Oddelek: Novice / Kriptovalute
178586 (5626) kakob
»

Po razpolovitvi rudarjenje bitcoina upadlo

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4311420 (7081) NubCake
»

Leto dni kasneje: bitcoin -84 odstotkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8725981 (15799) Aquafriend
»

Za bitcoinom buren teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9832745 (25994) psickolog

Več podobnih tem