» »

So še koga zaklenili ven iz Paypal-a? PTSD2

So še koga zaklenili ven iz Paypal-a? PTSD2

Sindrom ::

No, pa jim je le uspelo najti moj račun in me "zakleniti" ven.
Zgodba je taka. Že mnoga leta imam svoj račun na paypal-u, ki ga uporabljam predvsem za kupovanje prek spleta. Uporabljam Moja Visa predplačniško kartico, ki sem jo povezal s svojim računom na paypal-u in nikoli nisem imel nobenih težav. Danes pa se le spravim nakupovati preko ebay-ja in mi pri potrdilu naročila zadeve noče plačati. Napiše samo, da se je treba logirati v paypal račun. Vredu, ni problema. Se poskusim logirati v paypal, pa napiše, da me morajo pred loginom verificirati z nekim telefonskim klicem na mojo številko. Edini problem je, da tista številka, ki jo imam navedeno, že dolga leta več ne obstaja oz. ni v uporabi. Preberem pomoč uporabnikom, kjer piše, da moram to številko v svojem računu za uspešno verifikacijo spremeniti na veljavno cifro... a kaj, ko se ne morem najprej logirati, da bi jo lahko spremenil. Idioti. No, po kratkem branju spleta sem ugotovil, da ima še ogromno ostalih uporabnikov enake težave. Paypal-ova pomoč uporabnikom je neuporabna, na telefon pa se ne odzivajo ali pa je številka neveljavna.

Očitno so EU leta 2019 sprejeli neko direktivo, ki se imenuje PSD2 in naj bi zahtevala od vseh spletnih prodajalcev oz. finančnih storitev uporabo F2A oz. "two-factor authentication". Se pravi, da moramo poleg gesla po novem uporabiti še dodatno vrsto avtentikacije. Paypal pa jo je očitno vklopil šele pred kratkim. Tako, da ne vem ali mi bo uspelo še rešiti svoj račun ali bom moral odpreti novega. Še dobro, da nimam nič denarja na tem računu.


Ima še kdo izmed vas takšne težave?
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

kixs ::

Sem sel takoj pogledat, ce imam pravo telefonsko vpisano :lol:

Ales ::

Sindrom je izjavil:

... Paypal-ova pomoč uporabnikom je neuporabna, na telefon pa se ne odzivajo ali pa je številka neveljavna. ...

Mislim, da sem v ne vem koliko letih moral do sedaj 2x govoriti z njimi po tel. in obakrat sem praktično takoj dobil nekoga. Poskusi ponovno, morda v ponedeljek.

jojw ::

Pred leti sem imel podobno težavo, poklical v Dublin, poslal dokaze, da sem pravi, pa so me odklenili. Je pa res, da lahko traja nekaj dni, da vse rešijo..

Brez panike, bodo rešili. Je pa dejansko krivda na tvoji strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

koyotee ::

A to si ti xlapse? :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Sindrom ::

jojw je izjavil:

Je pa dejansko krivda na tvoji strani.

???????????????????????????????????????
Kako je krivda na moji strani, če ne uporabljam telefona in ga nikoli nisem?
Na e-pošto me naj kontaktirajo oz. mi naj pošljejo tisto verifikacijsko kodo, pa bo vse takoj rešeno.
Ne vem zakaj so tako trmasti in vstrajni s temi telefonskimi številkami.
Včasih je vse delovalo normalno brez telefonov.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

jojw ::

"Edini problem je, da tista številka, ki jo imam navedeno, že dolga leta več ne obstaja oz. ni v uporabi."

Tvoja naloga je, da vse stare podatke v sistemu updataš.

Smo v 21. stoletju, stvari se na področju varnosti spreminjajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

DjJuvan ::

jojw je izjavil:

"Edini problem je, da tista številka, ki jo imam navedeno, že dolga leta več ne obstaja oz. ni v uporabi."

Tvoja naloga je, da vse stare podatke v sistemu updataš.

Smo v 21. stoletju, stvari se na področju varnosti spreminjajo.


Zadnje tri leta delam spisek vseh strani, kjer sem registrian... se jih je nabralo že cca 50 komadov. Pa sledi vsem podatkom, če se kdaj seliš, menjaš telefonsko ali ti ukinejo email providerja.

Sindrom ::

jojw je izjavil:

Tvoja naloga je, da vse stare podatke v sistemu updataš.

In kaj naj storim, ko spletne strani od mene zahtevajo podatke, ki ne obstajajo?
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

šernk ::

Zadnje tri leta delam spisek vseh strani, kjer sem registrian... se jih je nabralo že cca 50 komadov. Pa sledi vsem podatkom, če se kdaj seliš, menjaš telefonsko ali ti ukinejo email providerja.

ni problema, dokler ne gre kaj narobe. Ko pa gre kaj narobe je pa tvoja krivda., če nisi posodobil podatkov.

Ti se preseliš, menjaš telefonsko in potem je spletna trgovina, ki pošlje na tvoj stari paypal naslov, s staro telefonsko kriva, ker ni poslala na naslov, ki si ga navedel za pošiljanje? Precej trgovin iz tujine pošilja namreč izključno na naslov naveden na plačilnem sredstvu.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

w0mbat ::

tema totalno brezveze, vse omenjeno rešiš z enim klicem na paypal al email podporo, ki ti bo updejtala vse. Brezveze drama, kontaktiraj jih in to bodo rešli.

Kvinta ::

Tako email reši vse plus tega ,ko so meni rekli naj jih pokličem sem jih reko naj oni mene pokličejo is so.

Koji K**** bom jaz klico miljarde vredno korporacijo pa plačeval drage minute :D
A.C.A.B

Sindrom ::

Fantje, sem že rešil zadevo. Na ebay-u je možnost, kjer vpišeš podatke svoje kartice direktno, pa gre plačilo mimo paypal-a.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

koyotee ::

Sindrom je izjavil:

Fantje, sem že rešil zadevo. Na ebay-u je možnost, kjer vpišeš podatke svoje kartice direktno, pa gre plačilo mimo paypal-a.

Ma nemoj :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ganon ::

w0mbat je izjavil:

tema totalno brezveze, vse omenjeno rešiš z enim klicem na paypal al email podporo, ki ti bo updejtala vse. Brezveze drama, kontaktiraj jih in to bodo rešli.


V teoriji je vse rešljivo. Zastaviš jim konkretno vprašanje, vezano na nedostopnost računa in po tednu dni dobiš sledeči odgovor:

Thanks for contacting PayPal.

Your email is very important to us, however, due to coronavirus (COVID-19) safety precautions, we currently have limited customer service staffing. You can always view answers to frequently asked questions on the PayPal Help Center. If you can't find the answers you're looking for in the Help Center please reply to this email and we'll try to get back to you as soon as we can.


Podporo imajo obupno.

kixs ::

Sindrom je izjavil:

Fantje, sem že rešil zadevo. Na ebay-u je možnost, kjer vpišeš podatke svoje kartice direktno, pa gre plačilo mimo paypal-a.


Kako je potem z eBay garancijo?

Ganon ::

Sem se želel vpisati v svoj račun in spet zahteva neka dodatna potrjevanja, preko katerih ne morem. Karkoli vpišem, je narobe. Prekleta greznica!

kixs ::

Moras prav pretipkat: 9wb7H57d

Ganon ::

Ne prime. Kot ne 20 drugih, ki sem jih pretipkal.

Machete ::

Si na dejansko pravi login strani?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sindrom ::

kixs je izjavil:

Kako je potem z eBay garancijo?

Mislim, da ni sprememb. Saj je bilo že nekaj govora o tem, da bo eBay počasi opustil Paypal kot ponudnika plačilnih storitev in uvedel svojo lastno storitev.
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

Ganon ::

Machete je izjavil:

Si na dejansko pravi login strani?


Sem. Tudi na telefonu se kratek čas normalno prijavljam s prstnim odtisom, potem pa že tečnari in moram skozi zapleteno proceduro, da dostopim do računa. No, zdaj se ne morem prijaviti nikjer več. Takšnih kozlarij ne doživljam nikjer drugje.

Machete ::

Data iz browserja pobriši pa posodobi ga mogoče na pcju.

https://support.google.com/chrome/answe...


Same issue with Firefox and Bitwarden. In private mode it works - I didn't suspect bitwarden and found this issue by accident. Please fix this.


If you're on iPhone. Go to Settings:Safari:Advanced:Website Data: Remove All Website Data. This deletes the cache and fixed the problem for me.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790762035 (4168) aspire2k
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14418050 (9254) amacar
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612900 (4500) vilonja
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
101939 (1688) Machete
»

PayPal DA ali NE?

Oddelek: Omrežja in internet
317435 (218) amigo_no1

Več podobnih tem