» »

"Sound problem" pri navijanju

"Sound problem" pri navijanju

black block ::

Konfig:

Athlon barton 2500+
volcano 9 smart + silent
300W napajalnik
abit nf7-s
512 MB CORSAIR CAS 2 xms RAM 333mhz
ati radeon 9800

Vse lepo dela pri 10,5 x 200 pri 1,675 V, potem se začno težave (napajalnik moram itaq nov nabavt) ampak težave pri zvoku so mi čudne, zvok pri predvajanju muzike in filmov hrešči, recimo pri 11,5 x 200 vse lepo dela se ne greje le zvok hrešči, mogoče ve kdo kje je težava, če dam na 2100 je vse cool!

Lp in hvala!

ps

mogoče nov codec, kaj pravte na REALTEK ker plata ma nvidio gor bo delu 5.1 zvok zdaj mam z-640 gor in lepo dela vseh 6 zadevc! Hm?

Odpadnik ::

meni tudi včasih zvok začne hreščati. Ne toliko v Winsih, ampak recimo v kakem špilu. Ista plata... ah, glej podpis.:D
Slike povedo več kot 1.000 besed - zatorej živeli FPSji :) [Amd|Abit|ATi]
AMD Barton 2500+@2200 (11x200)|Abit NF7-S R2.0|Radeon 9800|2x512 Twinmos/Winbond

black block ::

hm zanimivo še kdo?

b0r1s ::

Tudi meni na tej plati zacne zvok obcasno hrescati...v igrah je to dokaj pogost pojav (1x na teden sigurno), medtem ko v filmih le redko kdaj. Imam 2.45 driverje, pa tudi s starimi prej ni bilo nic boljse.
Ampak meni se to na tej plati ne zdi nic cudnega...ta plata je itaq u k*** cist. Tist ko mi je takrat priporocal, da naj kupim to plato, bi ga najrajsi lopnil po buci;(

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

djgregec ::

Tudi meni se to dogaja na isti plati;((

djgregec ::

Btw, pri Nenavitem sistemu. To se dogaja ko en čas igram igrce. Na začetku je vse vredu, čez kakšne pol - ene ure pa začne zelo moteče hreščat. Kakšna rešitev?

ToniT ::

Boljše hlajenje sistema? Očitno se nekaj pregreje.

b0r1s ::

Mislim, da tu ne gre za pregrevanje..Ce bi bilo samo to, bi bilo super.Jaz imam stranico racunalnika priprto, tako da temperatura plate ne preseze 33 st. nikoli (procesor pa ne cez 55 st. disk pa ne cez 30 st.)..Mam vent spredaj - not, zadaj-ven...potem bi se moralo to poleti, ko je bilo vroce, pojavljati veliko pogosteje, pa se ni.Zadeva se pojavi res samo obcasno, ni vazno, ce prej spilam 5 ur, ali pa sem ravnokar zacel. Ce je pri igranju igre (najveckrat Wolfenstein ET), morem koncat in ponovno startat (pol je spet ok), ce pa pri gledanju filma, pa dol zaprem player, pa na novo odprem, pa dela normalno naprej. In to pri razlicnih nastavitvah zvoka v igri (npr. low, high)...

Najprej sem mislil, da je pac Wolfenstein krivec za to (hrosc v igri), ampak sem imel isti problem se pri GTA VC...pa tudi 2x v filmu se je to zgodil. Mam tazadnje driverje za plato, tazadnji patch za spil in tudi tazadnje codece gor...

CyberBoy
Opty 170 @2.9GHz|DFI Ultra-D|2x512MB Mushkin RedLine XP4000|x800gto2| hx620w|

djgregec ::

Meni zvok hrešči le v nekaterih igrah (Splinter Cell, Vietcong)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

Oddelek: Operacijski sistemi
91657 (1511) TESKAn
»

Uplink!!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
794082 (2905) Tody
»

MS-DOS programi v full screen načinu v Win98 in XP

Oddelek: Operacijski sistemi
91285 (1175) potepinko
»

false alarm?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171325 (1079) Yohan del Sud
»

Zvok hrešči

Oddelek: Pomoč in nasveti
101510 (1307) cekr

Več podobnih tem