» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
81 / 81
»
»»

eric_cartman ::

Jst rečem, da ima Cuban čas do konca njegove pogodbe. Če mu do leta 2027 ne zrihta dobrih soigralcev, bo po mojem šel..

Denarja bo imel dosti, ko bo podpisal to pogodbo in sem prepričan, da bo šel raje še kakšno drugo franšizo bližje morja izkusit (Warriorsi,LA, Miami...)..

Če bi imel na računu 250 mil. dolarjev bi sigurno raje gledal morje na Floridi ali pa v LA-ju kot pa karkoli drugega v Teksasu.

hamez66 ::

Saj če bo KP na nivoju, kar čisto možno, da bo, bi Dallas lahko prilezel vsaj do finala zahodne konference. Letos se je pač vrnil po poškodbi in ni bil pravi, so pa zato imeli prejšno sezono najbolj učinkovit napad, torej že ne more biti tako slab. Jaz ne bi menjal Powella, DFSja, Kleberja, verjetno še koga, za ostale mi je pa precej vseeno. Zakaj teh ne bi menjal? Ker se trudijo in ker so bili vedno spoštljivi do Luka in radi igrajo z njim.

Samael ::

Če ne bo Dwight Powell, ki mi je zaradi borbenosti, prizemljenost in ujemanjem z Luko eden ljubših igralcev Dallasa, dvignil igre na raven pred poškodbo, zna biti z 2 x 11 milijoni, ki jih prejme naslednji dve leti, problem, ki se ga za ta denar ne more obdržati iz sentimentalnih razlogov.
Problem je tudi Kleber, ki se po vseh tegnobah z zdravjem skozi sezono ni vrnil na stopnjo izpred leta nazaj.
Zdaj, če se obadva vrneta na raven pred poškodbo in težav z zdravjem, nimam nobenih težav, da ostaneta, če ne ... ima Dallas težave, če ju obdrži (za skupno 20 mil / leto).
Samael != Samuel

Goody ::

Kokoškov se je menda dokončno dogovoril z Dallasom.

Nedasemiveč ::

Kokoškov se mi zdi tak rezerven plan, če se s Kiddom ne obnese.

Goody ::

Meni ne, Kokoškov vprašanje če bo v doglednem času dobil kakšno ponudbo za prvega trenerja v NBA.

hamez66 ::

Samael je izjavil:

Če ne bo Dwight Powell, ki mi je zaradi borbenosti, prizemljenost in ujemanjem z Luko eden ljubših igralcev Dallasa, dvignil igre na raven pred poškodbo, zna biti z 2 x 11 milijoni, ki jih prejme naslednji dve leti, problem, ki se ga za ta denar ne more obdržati iz sentimentalnih razlogov.
Problem je tudi Kleber, ki se po vseh tegnobah z zdravjem skozi sezono ni vrnil na stopnjo izpred leta nazaj.
Zdaj, če se obadva vrneta na raven pred poškodbo in težav z zdravjem, nimam nobenih težav, da ostaneta, če ne ... ima Dallas težave, če ju obdrži (za skupno 20 mil / leto).


Ja, se strinjam. Powell in Kleber se morata vrniti na nivo pred poškodbo/kovidom.

IL_DIAVOLO ::

Kokoskov si rešuje kariero asistenta 8-)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

eric_cartman ::

Verjetno je trik v tem, da si želi domov k družini, ker je poročen z Američanko.

Kakorkoli..Tista sezona predprejšnje leto mu res ne naredi usluge.. Samo 1 leto so mu dali časa z zanič rosterjem.. Pa to če si Copperfield ne moreš nič naredit..

hamez66 je izjavil:

Samael je izjavil:

Če ne bo Dwight Powell, ki mi je zaradi borbenosti, prizemljenost in ujemanjem z Luko eden ljubših igralcev Dallasa, dvignil igre na raven pred poškodbo, zna biti z 2 x 11 milijoni, ki jih prejme naslednji dve leti, problem, ki se ga za ta denar ne more obdržati iz sentimentalnih razlogov.
Problem je tudi Kleber, ki se po vseh tegnobah z zdravjem skozi sezono ni vrnil na stopnjo izpred leta nazaj.
Zdaj, če se obadva vrneta na raven pred poškodbo in težav z zdravjem, nimam nobenih težav, da ostaneta, če ne ... ima Dallas težave, če ju obdrži (za skupno 20 mil / leto).


Ja, se strinjam. Powell in Kleber se morata vrniti na nivo pred poškodbo/kovidom.


Bi rajši videl, da se da Powella in še koga za kakšen first round pick v draftu. Letos je kar kul nabor igralcev v draftu. In če bi iztržili za DP-ja in Brunsona recimo kakšen 11-16 first round pick se kar izplača IMHO.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

eric_cartman je izjavil:

Verjetno je trik v tem, da si želi domov k družini, ker je poročen z Američanko.

Kakorkoli..Tista sezona predprejšnje leto mu res ne naredi usluge.. Samo 1 leto so mu dali časa z zanič rosterjem.. Pa to če si Copperfield ne moreš nič naredit..

hamez66 je izjavil:

Samael je izjavil:

Če ne bo Dwight Powell, ki mi je zaradi borbenosti, prizemljenost in ujemanjem z Luko eden ljubših igralcev Dallasa, dvignil igre na raven pred poškodbo, zna biti z 2 x 11 milijoni, ki jih prejme naslednji dve leti, problem, ki se ga za ta denar ne more obdržati iz sentimentalnih razlogov.
Problem je tudi Kleber, ki se po vseh tegnobah z zdravjem skozi sezono ni vrnil na stopnjo izpred leta nazaj.
Zdaj, če se obadva vrneta na raven pred poškodbo in težav z zdravjem, nimam nobenih težav, da ostaneta, če ne ... ima Dallas težave, če ju obdrži (za skupno 20 mil / leto).


Ja, se strinjam. Powell in Kleber se morata vrniti na nivo pred poškodbo/kovidom.


Bi rajši videl, da se da Powella in še koga za kakšen first round pick v draftu. Letos je kar kul nabor igralcev v draftu. In če bi iztržili za DP-ja in Brunsona recimo kakšen 11-16 first round pick se kar izplača IMHO.


Če bi bilo to možno, bi že zdavnaj naredili.

eric_cartman ::

Po mojem ne.. Dallas že od nekdaj slovi po tem, da je delal kupčije uro pred začetkom oz. koncem drafta oz. FA-ja. Oz. če se bolje izrazim - tik pred zdajci.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Cuban ve, kdaj so popusti oz. kdaj dobit igralce, ko jih noben vec noce.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kurzweil ::

The Memphis Grizzlies are finalizing a trade to send Jonas Valanciunas and 2021 Nos. 17 and 51 picks to the New Orleans Pelicans for Steven Adams, Eric Bledsoe, 2021 picks Nos. 10 and 40 and a protected 2022 first-round pick via the Los Angeles Lakers, sources tell Adrian Wojnarowski.

Kurzweil ::

««
81 / 81
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156225 (34904) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197014 (94323) Samael

Več podobnih tem