» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
78 / 81
»»

Badwolff ::

ampak tole "trojke 6-4" od Vilfana... only in Slovenia

sheeshkar ::

Badwolff je izjavil:

Za vse, ki pravite, daLuka ne izsiljuje osebnih, si oglejte njegove prodore danes

Kdo je spet rekel, da Luka ne izsiljuje osebnih? Debata je bila o tem, da sta Harden in Young pri tem še hujša od njega.

Ali lahko nehamo s podtikanjem slamnatih možicljev in si dejansko preberemo kaj drugi pišejo?

Badwolff ::

Luka zaenkrat superzvezdniško... ampak Litva ne popušča, Zoran s par neumnostmi jim je omogočil priključek

drvo ::

Luka je v drugem polčasu igral praktično sam. Kako je lahko Dimec profi košarkar je znanstvena fantastika. Zgleda da je dovolj, da si dovolj visok, ker košarko igra slabo.

Samael ::

Samael != Samuel

Zvezdica27 ::

dobro. 4q so naši kar suvereno odvozili zadevo. NIso se mi zdeli tako zelo suvereni, kot je Litva razpadla.

zz

Kurzweil ::

Evo, danes se začenja finale lige NBA!

DAILY INJURY REPORT:
Milwaukee at Atlanta:

MIL - Giannis Antetokounmpo (knee) will not play.
MIL - Donte DiVincenzo (foot) out for season.
ATL - Trae Young (foot) game-time decision.
ATL - Bogdan Bogdanovic (knee) probable.
ATL - De'Andre Hunter (knee) out for season.
ATL - Brandon Goodwin (respiratory) out for season.

drvo ::

A ni Atlanta izpadla?

bambam20 ::

drvo je izjavil:

A ni Atlanta izpadla?


Za Kurzweila očitno ni. :))

Kurzweil ::

Ups... napačen copy/paste...

DAILY INJURY REPORT:
Milwaukee at Phoenix
MIL - Giannis Antetokounmpo (knee) doubtful.
MIL - Donte DiVincenzo (foot) out for season.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

bambam20 ::

Injury report

Bucks: Suns

Bucks
Giannis Antetokounmpo, Day-To-Day

Suns

Vsi zdravi.

Giannisu je letos tole življenska šansa, ker naslednje leto dvomim, da bodo Netsi znova imeli toliko poškodb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vajenc ::

Antetokounmpo je presenetil, odigral in dosegel dvojni dvojček. Vsa čast.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zvezdica27 ::

a ne me jebat... nisem vedel, da je blo ponoč, odprem rtvslo.si in vidim, da je PHX zmagal...


ah. Dobro, bomo pa game 2 gledali

zz

Kurzweil ::

Imam eno uganko za vas!

Kdo je dosegel največ točk v zgodovini kluba New Jersey Nets/Brooklyn Nets... torej velja za oba kluba skupaj...

Smurf ::

To sem pravilno uganil samo zato, ker si omenil sedaj ko igrata phoenix vs bucks + new jersey nets hint ;).

Zvezdica27 ::

Lojze iz Arje vasi?

bambam20 ::

Brooke Lopez?

Badwolff ::

Šarić si je strgal križno. Za finale ne pomeni dost, zanj pa tragedija

Nedasemiveč ::

Badwolff je izjavil:

Šarić si je strgal križno. Za finale ne pomeni dost, zanj pa tragedija


Ima srečo, da ima pogodbo še za naslednjo sezono.

Zvezdica27 ::

ni sile. CP3 mu bo priigral prstan, v finalu je igral, po temle pa najbržres ne bo več top shit. V neki hrvaški konobi bo legenda.

Je pa to znak utrujenosti, tako natreniran tip pa mu ob ustavljanju poči križna... resno morajorazmisliti o manj tekmah v tejle NBA...

zz

Goody ::

Eh no, odigral je 50 tekem, v redni sezoni 17minut po tekmi, v PO 10 minut. Ja, res zaradi utrujenosti...

Kurzweil ::

Škoda mi je Šarića, mi je bil od nekdaj všeč... spomnim se ga še od najmlajših reprezentanc... tip je bil še kar "limitiran", ampak je z garaštvom in trdim treningom ter pristopom na samih tekmah vse nadoknadil... vsi vemo, kaj mu je takrat uspelo s Cibono... mu pa želim hitro in čim bolj kvalitetno okrevanje. Je pa fant iz tistega bogatega bazena šibeniških igralcev iz katerega je bil tudi Dražen Petrovič.

hamez66 ::

Razmišljam, za koga bi navijal. Noben klub mi ni posebej všeč. Po izpadu Dallasa sem navijal za LAC, posebej po tem, ko se je Kawhi poškodoval. Dobro so se borili, a je malo zmanjkalo. Zdej Milwaukee mi ni bil nikoli ful všeč, da pa bi gojil posebne simpatije do CP3 ali Bookerja, pa tudi ne. Deandre Ayton mi je v redu model. Glede na to, kako se CP3 postavlja in šopiri, bi mi bilo bolje, če zmaga Milwaukee. Giannis je "žival", ampak je tudi vedno spoštljiv do drugih.

Recimo, da danes Milwaukee izenači, da bo bolj zanimivo.:)

Ben Dover ::

https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/zn...

Ziher je mel beuca na bradi, se je slabo obrisal.. :))

Badwolff ::

Težka bo za Milwaukee, če se ne zbudi supporting cast.
Giannos danes igral 40 minut, s slabim kolenom. V času, ko je bil na klopi, so bili - 13.
Mids danes nima, Brook slabo, Jrue bledsojsko.. .

bambam20 ::

Badwolff je izjavil:

Težka bo za Milwaukee, če se ne zbudi supporting cast.
Giannos danes igral 40 minut, s slabim kolenom. V času, ko je bil na klopi, so bili - 13.
Mids danes nima, Brook slabo, Jrue bledsojsko.. .


Tako slabo koleno že nima, če je lahko igral 40 minut , zraven še zabijal in dosegel 42 točk. Vrnejo se lahko še vedno, če doma zmagajo obe tekmi.

Badwolff ::

bambam20 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Težka bo za Milwaukee, če se ne zbudi supporting cast.
Giannos danes igral 40 minut, s slabim kolenom. V času, ko je bil na klopi, so bili - 13.
Mids danes nima, Brook slabo, Jrue bledsojsko.. .


Vrnejo se lahko še vedno, če doma zmagajo obe tekmi.


V bistvu... si kej povedal, al samo kontriraš?
Sej nben ne pravi, da se ne morejo vrnit.

Samael ::

Ne najpomebnejša novica iz Mavs tabora, pa vseeno, Nico Melli zapušča ligo in se vrača v Evropo.
Nicolo Melli returns to Europe for Olimpia Milan
Samael != Samuel

bambam20 ::

Se dela prostor za Tobeya.

Samael ::

Najbrž se hecaš? :)

Saj jaz sem tudi rekel "Tobeya v Dallas" ampak v resnici bi se za to najbrž morali znebiti D.Powella, sicer imaš samo še enega centra s klopi, ki sicer zmore p'n'r z Luko, je pa hkrati defensive blackhole. Kakorkoli ga je že lepo videti v reprezentanci, dvomim, da bi bil v NBA karkoli več kot tretja opcija.
Če pa začne igrati tudi kaj obrambe ... no, potem bi bila zgodba najbrž malenkost drugačna.

Sem pa zdajle videl da je Tobey na svojem profilu re-twital od Cubana twit:
Congrats
@luka7doncic, @zoran_dragic, @LukaRupnik5, @miketobey10, @kzs_si and all of Slovenia. What a great win !

Vir: https://twitter.com/mcuban/status/14117...
Samael != Samuel

bambam20 ::

Samael je izjavil:

Najbrž se hecaš? :)

Saj jaz sem tudi rekel "Tobeya v Dallas" ampak v resnici bi se za to najbrž morali znebiti D.Powella, sicer imaš samo še enega centra s klopi, ki sicer zmore p'n'r z Luko, je pa hkrati defensive blackhole. Kakorkoli ga je že lepo videti v reprezentanci, dvomim, da bi bil v NBA karkoli več kot tretja opcija.
Če pa začne igrati tudi kaj obrambe ... no, potem bi bila zgodba najbrž malenkost drugačna.



Ne. Raje vidim Tobeya na klopi kot WCS-a.

Goody ::

Mavsi vzamejo Tobeya za napad, Murića pa za obrambo ;)

P.s.: Melli tako ni imel več pogodbe z Mavsi.

Samael ::

Kot tudi THJ, Boban, Redick ... no, pa tudi JRich ima player option.

Največji vprašanji tu sta, kaj bodo naredili s Timmijem, ki bo gotovo želel več denarja in pa če jim bo JRich naredi uslugo z izbiro opcije poskusiti srečo kje drugje ali pa bo ostal.
Samael != Samuel

belo mleko ::

Če mislijo v Dallasu da bodo našli boljšega od THJ... naj še malo mislijo. Sem dokaj pesimističen zaradi Kidda, Cuban pa vedno bolj čuden postaja. Posebno odkar so ga kritpo kojni obsedli.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Smurf ::

Goody je izjavil:

Mavsi vzamejo Tobeya za napad, Murića pa za obrambo ;)

P.s.: Melli tako ni imel več pogodbe z Mavsi.

Tobeya v NBA pojedo. Meni je podoben tip igralca kot je Kleber, s tem da ima se slabso obrambo.

Samael ::

Glede THJ je težava v tem, da ga bodo morali, če ga želijo obdržati v Dallasu, najbrž preplačati, pa najbrž bo želel dolgoročno pogodbo, medtem ko razen zadetkov (kadar mu po principu vroč/hladen steče) ne prinese na mizo ničesar drugega, kar bi opravičilo večjo plačo, kot jo ima sedaj. Bi me pa presenetilo, če ne bi zahteval večje.
Ne igra obrambe, ne kreira igre, je precej enodimenzionalen igralec, ki zgolj meče - kar je v tej ligi najbrž še najlažje pokriti tudi za nekoliko manj denarja, zato pričakujem da bo FO v pogajanju tu v kar precejšni dilemi.
Mogoče res ne bodo dobili boljšega od njega, ne bi pa smelo biti pretežko dobiti kaj podobnega za manj denarja, kot ga bo želel on.


@Smurf, se popolnoma strinjam glede Tobeya.
Samael != Samuel

belo mleko ::

Koga? THJ je verjetno top 5 v tej off sezoni. Spet se nekaj afnajo, kot so se pri menjavi Currya za Richardsona. Potem bodo pa jokali. Ampak ne sredi sezone ampak na koncu. Kot letos. Bo pa THJ več zahteval - čisto upravičeno. Mogoče ni kreator, je pa edini pri Mavsih, ki zadeva trice preko roke (plus LD77, samo da manj učinkovito).
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Goody ::

Smurf je izjavil:

Goody je izjavil:

Mavsi vzamejo Tobeya za napad, Murića pa za obrambo ;)

P.s.: Melli tako ni imel več pogodbe z Mavsi.

Tobeya v NBA pojedo. Meni je podoben tip igralca kot je Kleber, s tem da ima se slabso obrambo.


Seveda, si spregledal smeška? Ima tudi zelo nizek izmet pri tricah, tako da bi ga še tam blokirali. Je pa tudi Kleber zelo padel v obrambi po koroni letos. Mavsi vprašanje če sploh lahko kaj letos pametnega naredijo, če ne trejdajo Porzija. Lahko da bodo spet nabavli kakšnega igralca po poškodbi. Nekaj se govori o Dinwiddiju.

bambam20 ::

Od tistih, ki so letos prosti igralci so po moje zanimivi , ker vemo, da so dobri in večina imajo izjemno nizke pogodbe in ne bodo podpisovali previsokih ( tukaj je izjema DInwiddie )

Pozicija: playmaker: Derrick Rose, Spencer Dinwiddie, Jeff Teague ?
Pozicija šuter: Norman Powell , Alex Caruso,
Pozicija nizko krilo: Nicolas Batum, Torrey Craig
Pozicija: visoki krilo: Markieff Morris
Pozicija Center: nimam pojma ..

Upam, da WCs-u klub ne podaljša pogodbe. Marjanoviću tudi poteče pogodba. Če oba spustijo, bodo privarčevali malo več kot 7 milijonov.

Goody je izjavil:

Mavsi vprašanje če sploh lahko kaj letos pametnega naredijo, če ne trejdajo Porzija. Lahko da bodo spet nabavli kakšnega igralca po poškodbi. Nekaj se govori o Dinwiddiju.


Vprašanje, koliko pričakuje na trgu Dinwiddi. Ta verjetno sili že tam proti 25 milijom, kar je občutno preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

belo mleko je izjavil:

Koga? THJ je verjetno top 5 v tej off sezoni. Spet se nekaj afnajo, kot so se pri menjavi Currya za Richardsona. Potem bodo pa jokali. Ampak ne sredi sezone ampak na koncu. Kot letos. Bo pa THJ več zahteval - čisto upravičeno. Mogoče ni kreator, je pa edini pri Mavsih, ki zadeva trice preko roke (plus LD77, samo da manj učinkovito).


A rabi čez roke zadevat? TIp, ko dobi žogo, je ne bo podal. jeb..š takšnega igralca. Letos v kočnici je igral 37 minut in imel povprečno 1.4 asistence po tekmi. Izjemen soler, ki vidi samo koš. Pa tudi izjemno nezanesljiv šut ima .

Če mislijo napada naslov, potem je Hardaway odfural svoje pri Mavsih. Pa tudi v obrambi ni nič posebnega.

IL_DIAVOLO ::

Kot ze velikokrat povedano, zadevat na rojstni dan ali ko te pridejo starsi gledat ni dovolj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kot ze velikokrat povedano, zadevat na rojstni dan ali ko te pridejo starsi gledat ni dovolj.


Za 18 milijonov, kot jih prejema, bi moral na vsaki tekmi zabit minimalno 18 pik. Me zanima, kdo mu bo dal novo tako visoko pogodbo. Upam, da ne Dallas.

belo mleko ::

Brez skrbi da bo dobil 20+ milijonov če bo hotel. Tip je 40% za tri. Preko roke! Ja, to šteje veliko. Maxi in Dodo morata biti sama da si sploh upata metati. Pa zakaj se v asistence pikaš, kot nek Skip. THJ je role player. Ve se kaj mora delati in to dela. V obrambi je zelo slab.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

bambam20 ::

belo mleko je izjavil:

Brez skrbi da bo dobil 20+ milijonov če bo hotel. Tip je 40% za tri. Preko roke! Ja, to šteje veliko. Maxi in Dodo morata biti sama da si sploh upata metati. Pa zakaj se v asistence pikaš, kot nek Skip. THJ je role player. Ve se kaj mora delati in to dela. V obrambi je zelo slab.


Zato, ker je košarka ekipni šport in ni samo metanje na koš, ko dobiš žogo v roke, pač pa pogledaš , če je kje bolje postavljen soigralec, ki mu podaš za lažji koš ali pa neoviran met.

Pri Dallasu žoga sploh ne kroži, zato pa so takšni kot so.

Ja, bi rad videl, kdo mu bo dal toliko denarja. Upam, da ne Dallas, ker za ta denar lahko pripeljajo dva boljša od njega, pa še obrambo znata igrat.

belo mleko ::

bambam20 je izjavil:

Zato, ker je košarka ekipni šport in ni samo metanje na koš, ko dobiš žogo v roke, pač pa pogledaš , če je kje bolje postavljen soigralec, ki mu podaš za lažji koš ali pa neoviran met.


Šablonsko ŠKL.

bambam20 je izjavil:

Ja, bi rad videl, kdo mu bo dal toliko denarja. Upam, da ne Dallas, ker za ta denar lahko pripeljajo dva boljša od njega, pa še obrambo znata igrat.


Tako kot pri menjavi JRich za SCurry. ;(( Tipa si v PO skorajda niso upali poslati na parket. MMG THJ je imel v PO bistveno boljšo statistiko od Porzingisa, ki dobiva 30+ milijonov.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

Samael ::

Strinjam se s prvim, da bo THJ najbrž dobil teh 20 mil (oz. raje nekaj v smislu 60mil/3 leta, 75mil/4 leta) če ne od Dallasa pa od nekoga drugega, za to se je namreč to sezono, ko se mu izteka pogodba, še posebej potrudil, kot tudi z drugim, da je to za tovrstnega igralca odločno preveč denarja in da se da izključno strelske potrebe pokriti z odločno manj denarja.

Omenjati JRich/Curry trejd kot nek uporaben argument pa je povsem nesmiselno. Mislim, kakšen domet v debati je to? V času trejda ni bilo nikogar, prav nikogar, ki bi to videl kot slab trejd, temveč da sta oba kluba naslovila potrebe, ki jih najbolj potrebujeta. Kot, da se je komu sanjalo, da bo JRIch tako padel.
Tudi to, da je THJ po sili razmer postal druga opcija ekipe ni ravno nekaj blazno dobrega. Mislim super, kadar mu je met stekel, vendar je bil rezultat ekipe čisto preveč odvisen od nekonsistentnih role player-jev.
Samael != Samuel

bambam20 ::

Kdaj se odpre NBA tržnica?

Badwolff ::

Je že odprta.
Ampak mala verjetnost za kak deal pred draftom.

bambam20 ::

Badwolff je izjavil:

Je že odprta.
Ampak mala verjetnost za kak deal pred draftom.


Dalals tako ima Draft pickov. Upam, da že kaj delajo, na menjavah.

belo mleko ::

Samael je izjavil:

Omenjati JRich/Curry trejd kot nek uporaben argument pa je povsem nesmiselno. Mislim, kakšen domet v debati je to? V času trejda ni bilo nikogar, prav nikogar, ki bi to videl kot slab trejd, temveč da sta oba kluba naslovila potrebe, ki jih najbolj potrebujeta. Kot, da se je komu sanjalo, da bo JRIch tako padel.


Seveda je precej poznavalcev to že takrat kritiziralo. In tudi zato je Nelson letel, ki ste ga še dva mesca nazaj tukaj hvalili in pravili da "imajo čas". Jaz vsekakor upam da podpiše, ker 20 milijonov je veliko ampak v mejah sprejemljivega za takšnega igralca. Šuterji za tri vedno nihajo, tako pač je. Če primerjamo Jrue Holidaya, dobi 25 milijonov na leto, Buckse pa je pustil na cedilu. Res je bistveno boljši v obrambi ampak danes zmaguje napad, ne obramba.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg
««
78 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155963 (34642) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759196742 (94051) Samael

Več podobnih tem