» »

NBA sezona 2020-2021

NBA sezona 2020-2021

Temo vidijo: vsi
««
30 / 81
»»

Kurzweil ::

@DrSergioDJ
Meni je Hezonja podoben kot Džanan Musa... oba sta bila kot mlada igralca v Evropi dobra in velika prospecta... predvsem fizično močna... v NBA pa razen nekih redkih izjem nič posebnega... skupni imenovalec je tudi to, da sta oba muhast karakter in jima trpita glavi... ko sem ravno omenil Muso, nikakor mi ne gre iz glave izjava, ko je bil še član tiste zagrebške Cedevite, da je gladko boljši od Luke Dončića :)) ... poleg prej omenjenega, sta oba tudi precejšnja egocentrika... bo pa verjetno v Evropi malce zadihal in se naigral.

@Zvezdica27
Kaj pa vem... jaz ne bi v Dallasu niti Cousinsa, niti Drummonda, niti Griffina, slednji se mi sploh smili, ker ga nihče noče... razen bojda LAL, v povezavi s katerim pa se itak zadnje dni povezuje vse kar leze in gre, danes je to PJ Tucker. Dejstvo je, da na izbiro ni kaj drugega, tega se vsi zavedamo, ampak vsi trije so problematični na takšen ali drugačen način... Cousins vprašanje, kako je s poškodbami, predvsem pa je sporen karakter, saj če se ne motim, je zadnja leta poleg Larryja Sandersa pokasiral največ tehničnih napak... sicer pa kdor spremlja NBA ve, da je muhaste narave in zna biti precej destruktiven za ekipno kemijo.

Zvezdica27 ::

tip je potencialni star, bivši vse živo in igral za usa team. Če je zdrav, bobana brcnit vun (sori) in bo to v vsakem primeru bolje. Če drži, da igra za "normalne" denarje leto po leto... ne vem kako je s pogodbami.

nisem jaz GM, sam tkole ne gre dobro (pa gledam sam statse), sam od onih juncev iz 3. peterke, ki žoge ne znajo ujet bo v vsakem primeru boljši. Če pa je težaven - so what? Kaj zdaj, so plačani da igrajo šah in pijejo čajček ali da raztrgajo vse v PO?

zz

Zimonem ::

Charlize in težavni igralci ne gredo v kup. Ko bi prvo zinil bi ga posedel za 5 tekem. Boogie bi pa znorel.

RoccoC ::

+1, za zvezdico jaz bi probal z Cousinsom. Je pocen, pač probaš, če ti en JJ za 17 milijonov pa Boban za 3,5 milijonov grejeta klop bi probal s Cousinsom za minimalca...

Ja, če bi znorel bi pač odletel. Tak povsem neobvladan norc pa Cousins tudi ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

Zimonem ::

JJ je bil stvar pokrpat stvari in najti enforcerja.
Boogie je pa pomoje sprejemljiv jedilno pod pogoji ki so jih lani dali lakersi Dwight Howardu. Samo eno zineš, pa letiš. In odigral in vedel se je spodobno.
Boogia imaš pa pod pogodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

RoccoC ::

Ma kak enforcer lol...JJ ni bil nikoli noben enforcer kljub black beltu in zmagam v mma. Tudi ekipe ne iščejo enforcerjev okol...

Zimonem ::

Eh jih ne, klipse poglej. Pa še Beverly ni igral razen ene tekme proti Dallasu. JJ se lepo postavi z svoje. Take je pa letel ven porzingis, ko je skočil zaradi Luke.
Pa ti pa tvoj lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

RoccoC ::

Dvakraten lol, gledaš nba verjetno glih 3 leto tolk ko ld tam igra, pa bereš bedarije...enforcerji v nba že dolga leta ne obstajajo več. Včasih so bli pa kar skor vsi enforcerji. Ni to vaški hokej

Zimonem ::

Kaj pa sta Beverly in Morissa drugo kot to, oz bolj pravokatorja. Gledam bolj malo ja. Sem pa videl kako je porzingis letel ven v končnici. In kako so warriorsi pošiljal provokatorja nad Luko. Pa JJ je povsem skuliran tip samo postavi se vmes.
Rotflamo ker nepoznavalec.

eric_cartman ::

Dobra igra THJja.

Slaba igra LD. Ostali povprečni...
Vseeno W in 9. mesto. Se mi pa zdi, da je bila obramba precej boljša.

KP? OUT. Back problems.. What else is new? Po osmih dnevih počitka ne more igrat. Pa da ne bo kdo rekel zaradi back to back tekme. Ker je imel 8 dni počitka. Bi lahko obe odigral..

Jutri pa spet ne bo v formi ker že 1 teden ni igral.. >:D

Bleacher report med tem že javlja, da Cuban poskuša povišat trade value za KPja.

Ampak ja. To je Bleacher.. Torej nič uradnega.

judoka ::

Pomoje so ga samo sparali za tekmo proti Bostonu, ker naceloma spusca b2b.

Zvezdica27 ::

ej kako pa bo letos ta pred-PO?

Kaj bodo dodatne tekme na izločanje, na koliko zmag?

zz

eric_cartman ::

Judoka zakaj bi sparal nekoga, ki je imel 8 dni premora? Ker sicer pa niti Mavsi ne verjamejo več v to, da bo ostal zdrav.. Zakaj Lukata ne sparajo? Ravno kontra.. To leto igra rekordno minutazo.. To leto se 2 minuti dlje v primerjavi z lanskim: 35,3 MP.

Play-in:
The Play-In Tournament, which will take place after the regular season and before the first round of the playoffs, will include the teams with the seventh-highest through the tenth-highest winning percentages in each conference.

The teams with the seventh-highest and eighth-highest winning percentages in each conference will each have two opportunities to win one game to earn a playoff spot. The teams with the ninth-highest and tenth-highest winning percentages in each conference will each have to win two consecutive games to earn a playoff spot.

At the conclusion of the regular season, the team with the seventh-highest winning percentage in each conference will host the team with the eighth-highest winning percentage in its conference in a Play-In Game (the "Seven-Eight Game"). The winner of the Seven-Eight Game in each conference will be the seventh seed in the playoffs for its conference.

The team with the ninth-highest winning percentage in each conference will host the team with the tenth-highest winning percentage in its conference in a Play-In Game (the "Nine-Ten Game"). The loser of the Seven-Eight Game will host the winner of the Nine-Ten Game in a Play-In Game, and the winner of that game will be the eighth seed in the playoffs for its conference.

Zvezdica27 ::

aha, ok.

zz

Kurzweil ::

Sicer nisem mogel gledat tekme, ker je bila danes hudičeva ura v igri... važno je, da so zmagali in recimo, da so varčevali moči za Boston, bo moral nekdo povedat, ki je tekmo gledal. Tu mislim tako neigranje Porzingisa, kot po statistiki sodeč, igro Luke.

Ko sem se zbudil sem prvo seveda pogledal rezultat DAL... najprej zadovoljen, da je bila zmaga, potem pa pogledam stat line Luke in vidim, da je imel boljši met za 3 točke, kot proste mete... sem si moral počastit en focn, ker se mi je zdelo, da ne vidim prav... torej met za 3 točke je bil 3/10 (30%)... prosti meti pa 2/9 (22,2%).

Danse pa glede na vse okoliščine, pričakujem izenačen boj med BOS in DAL... danes pa imam čas, da si to pogledam, upam, da ne bom obžaloval :D

Samael ::

The Dallas Mavericks "quietly gauged" the trade market for Kristaps Porzingis, sources told Jake Fischer of Bleacher Report.

Fischer added that the team is beginning to re-evaluate whether Porzingis can support Luka Doncic as a second option on a contender.

The Mavs are currently looking to add a center to supplement Porzingis, with Andre Drummond mentioned as a candidate.

The team is also expected to make a "significant offer" for John Collins should he make it to restricted free agency.

Vir.
Samael != Samuel

sheeshkar ::

Samael je izjavil:

The Dallas Mavericks "quietly gauged" the trade market for Kristaps Porzingis, sources told Jake Fischer of Bleacher Report.

Fischer added that the team is beginning to re-evaluate whether Porzingis can support Luka Doncic as a second option on a contender.

The Mavs are currently looking to add a center to supplement Porzingis, with Andre Drummond mentioned as a candidate.

The team is also expected to make a "significant offer" for John Collins should he make it to restricted free agency.

Vir.

Res upam, da se izognejo Drummondu (razen, če bi ga po čudežu dobili na ugodno pogodbo). Collins bi bil dobra okrepitev.

Kurzweil ::

Golden State Warriors interested in Kristaps Porzingis trade?

Dodano: bo pa danes zanimivo videt, ko bo KP videl te govorice, kako bo odreagiral, če bo seveda sploh igral... pri njegovem karakterju bi rekel, da lahko gre izrazito v obe smeri, lahko bo užaljen... upajmo pa, da bo motiviran, da dokaže vodstvu... tale tekma danes proti BOS bo zanimiva iz večih aspektov... danes je bil zajeban dan, grem spat čez urco ali dve, pa ob tekmi auf...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Zimonem ::

Kaj lahko gsw sploh ponudi? Wiginsa?

Kurzweil ::

Jaz upam, da ni Wigginsa poleg... če že, potem mogoče Wiseman... še manj pa kak poškodovani Marquese Chriss, ki že tako ni neka dodana vrednost, pa še z Luko vemo kako je bilo... Curryja itak ne dajo... če zanemarimo karakter, en fighter tipa Draymond Green bi tudi bil zanimiv... sicer pa jaz bolj kot gledam GSW, manj mi je jasno... edino če bi bil kakšen 3-team trade, po možnosti s Clevelandom... ampak kot smo že šli tri kroge okrog Drummona, ne bi slednjega v DAL, ampak kolikor se govori in piše je zgleda DAL kar zainteresiran za njega... jaz če že, bi vzel Jarreta Allena, ampak jasno tudi oni njega ne dajo niti pod razno, saj je sedaj njihov starting center.

Dodano: Pau Gasol je podpisal za Barcelono, menda za kikiriki oz. kolikor berem, še to ne... povsem for free... that's the spirit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Zimonem ::

Allena ne bodo dal. Z rookie pogodbo ob res solidni igri.

Samael ::

sheeshkar je izjavil:

Samael je izjavil:

The Dallas Mavericks "quietly gauged" the trade market for Kristaps Porzingis, sources told Jake Fischer of Bleacher Report.

Fischer added that the team is beginning to re-evaluate whether Porzingis can support Luka Doncic as a second option on a contender.

The Mavs are currently looking to add a center to supplement Porzingis, with Andre Drummond mentioned as a candidate.

The team is also expected to make a "significant offer" for John Collins should he make it to restricted free agency.

Vir.

Res upam, da se izognejo Drummondu (razen, če bi ga po čudežu dobili na ugodno pogodbo). Collins bi bil dobra okrepitev.

Čeprav on je itak expired ane? Tako, da če za to sezono unloadajo KP-ja, je v končni fazi vseeno če dobijo v paketu nazaj nekoga kot je Drummond, da mu le, boh ne daj, podaljšajo :) Ta sezona je itak ... kar pač je. Bomo šli dalje :)
Je pa seveda boljše, če dobijo nazaj kaj kvalitetnega in ja Collins je definitvno boljši igralec kot Drummond.
Samael != Samuel

Zimonem ::

Predvsem ko funkcionira nekako 20 na 80 tekem. Znebijo se pa njegove pogodbe.
Fantazirata o colinsu in Drummondu je druga zgodba. Colins hoče dolgoročno pogodbo, Drummond pa je trenutno na roštilju. Če hoče še eno bo moral igrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Kurzweil ::

Collins bi bil zanimiva ja, ima pa še drugo leto pogodbo...

2020/21 $4,137,302
2021/22 $5,899,793

Sem pa danes že tudi zasledil, da je DAL omenjen kot kandidat za Collinsa, za katerega pa bi šel v boj šele poleti.

V povezavi DAL - GSW, pa bi bojda naj bil v igri Wiseman.

Seveda so to vse govorice, ki jih je kot šrota... tako da je treba to jemat z rezervo... Cuban je celo dejal, da niti slučajno ni poizvedoval po tržni vrednosti Porzingisa... vedno več virov pa trdi, da se je DAL konkretno razgledal po ligi glede slednjega... kot rečeno, zaenkrat so to govorice na nivoju špricer gostilne.

Ravno študiram, v tisti prvi sezoni Dončiča v DAL se mi zdi, pa da bi bila večina za to, da pride Drummond v DAL :)) ...joj res hvala bodu, da so se takrat znebili DeAndreja Jordana...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Zimonem ::

Gsw ne bo dal wissmana. So precej lojalni svojim pickom. Razen mogoče v luči, poslovilca za stroga in klaya. Ampak.. pomoje precej neverjetno.pa še cifre glede denarja se ne izidejo.

Kurzweil ::

Zimonem je izjavil:

Gsw ne bo dal wissmana. So precej lojalni svojim pickom. Razen mogoče v luči, poslovilca za stroga in klaya. Ampak.. pomoje precej neverjetno.pa še cifre glede denarja se ne izidejo.


Jop, saj zato pa sem napisal... da kakor koli obračam zadeve, nič ne gre skozi... seveda za dobrobit DAL... mogoče Dončič in Porzingis v GSW... v DAL pa Curry in Draymond Green :D

Zimonem ::

Še to ne gre v cap space.

Kurzweil ::

To je bil joke... bi pa bilo zabavno, kako bi folk instantly pozabil na DAL, kot je 99% na Real Madrid :D ...kar neankrat vsi ultimate fani Golden Stata :D

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

To je bil joke... bi pa bilo zabavno, kako bi folk instantly pozabil na DAL, kot je 99% na Real Madrid :D ...kar neankrat vsi ultimate fani Golden Stata :D

Sj to je v NBA dost normalno, pač si predvsem fan nekega igralca. To na nek način že dolgo časa spodbuja tudi NBA s tem, ko v ospredje postavlja svoje zvezde in ne franšize. V NFL je ravno obratno. Kaj je bolje, pa nevem, morda za NBA njihova strategija, za NFL pa njihova.

Kurzweil ::

Res je sheeshkar...

Tole mi ni všeč:

BOS - Marcus Smart (calf) will not play.
BOS - Romeo Langford (wrist) will not play.
DAL - Kristaps Porzingis (back) will not play.
DAL - Maxi Kleber (ankle) will not play.

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:


DAL - Kristaps Porzingis (back) will not play.

Možno je tudi, da se v ozadju res kuha kakšen trade in zato ne igra?

Za Maxija pa res škoda, sm upal, da bo letos naredil kakšen korak naprej, pa ga že celo sezono nekaj jebe.

Kurzweil ::

@sheeshkar, jaz sem prepričan, da se... povsem možno, da se ne bo zgodil... ampak nekaj je, ko kakšen novinar malce kalkulira, ko pa vidiš, da iz toliko virov prihajajo skoraj enotne informacije, potem ni dvoma... niti ni neka znanost, če dodamo še to, da se dejansko zanimajo za Collinsa in Drummonda, bojda po novem tudi za Wisemana, itak bodo morali nekaj reskirat.... Luke ne dajo, drugi niso vredni nič kaj (v smislu teh resnih menjav), Porzingis je torej edina vredna možnost s katero lahko barantajo, tudi kar se tiče drafta nimajo kaj ponudit... imam pa občutek, da nihče ni tako neiven, da bi vzel Porzingisa... no vzel bi ga že, samo za max pogodbo... bomo videli, imam pa tudi jaz občutek, da se nekaj kuha... včeraj je bil Porzingis povsod kjer sem gledal questionable ali pa celo day-to-day decision, danes pa ker de facto out zaradi hrbta... edino če ga boli od 9 dni počivanja :))

Zimonem ::

Kar je vrednega v Dallasu za trade je še brunson. Thj čaka pa novo pogodbo. Ostalo je.,.

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

@sheeshkar, jaz sem prepričan, da se... povsem možno, da se ne bo zgodil... ampak nekaj je, ko kakšen novinar malce kalkulira, ko pa vidiš, da iz toliko virov prihajajo skoraj enotne informacije, potem ni dvoma... niti ni neka znanost, če dodamo še to, da se dejansko zanimajo za Collinsa in Drummonda, bojda po novem tudi za Wisemana, itak bodo morali nekaj reskirat.... Luke ne dajo, drugi niso vredni nič kaj (v smislu teh resnih menjav), Porzingis je torej edina vredna možnost s katero lahko barantajo, tudi kar se tiče drafta nimajo kaj ponudit... imam pa občutek, da nihče ni tako neiven, da bi vzel Porzingisa... no vzel bi ga že, samo za max pogodbo... bomo videli, imam pa tudi jaz občutek, da se nekaj kuha... včeraj je bil Porzingis povsod kjer sem gledal questionable ali pa celo day-to-day decision, danes pa ker de facto out zaradi hrbta... edino če ga boli od 9 dni počivanja :))

Čudno mi je, da se sploh omenja Wisemana. Res dvomim, da bi ga Warriorsi pustili oditi. Morda sem kaj spregledal, ampak kolikor sem ga videl igrati, mi deluje kot nekdo, ki ima velik potencial. Ali sem povsem narobe ocenil? Ima kakšne druge težave?

Zimonem ::

sheeshkar je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

@sheeshkar, jaz sem prepričan, da se... povsem možno, da se ne bo zgodil... ampak nekaj je, ko kakšen novinar malce kalkulira, ko pa vidiš, da iz toliko virov prihajajo skoraj enotne informacije, potem ni dvoma... niti ni neka znanost, če dodamo še to, da se dejansko zanimajo za Collinsa in Drummonda, bojda po novem tudi za Wisemana, itak bodo morali nekaj reskirat.... Luke ne dajo, drugi niso vredni nič kaj (v smislu teh resnih menjav), Porzingis je torej edina vredna možnost s katero lahko barantajo, tudi kar se tiče drafta nimajo kaj ponudit... imam pa občutek, da nihče ni tako neiven, da bi vzel Porzingisa... no vzel bi ga že, samo za max pogodbo... bomo videli, imam pa tudi jaz občutek, da se nekaj kuha... včeraj je bil Porzingis povsod kjer sem gledal questionable ali pa celo day-to-day decision, danes pa ker de facto out zaradi hrbta... edino če ga boli od 9 dni počivanja :))

Čudno mi je, da se sploh omenja Wisemana. Res dvomim, da bi ga Warriorsi pustili oditi. Morda sem kaj spregledal, ampak kolikor sem ga videl igrati, mi deluje kot nekdo, ki ima velik potencial. Ali sem povsem narobe ocenil? Ima kakšne druge težave?

Saj ni verjetno. Ima težave v igri, ker ne igra več proti kupcem v NCAA. Ampak tudi ayton jih je imel.

eric_cartman ::

Samo 2 varianti sta.. Če je res spet poškodovan potem ima KP trenutno ničelno vrednost.

Druga varianta pa je trade. Tukaj pa če ni vsaj trade med tremi teami, ne vem kaj lahko sploh dobijo zanj..

Beal, Lavine verjetno odpadeta.

Mogoče res GSW..

Vsekakor pa sumljiva zadeva.. Rekel bi da je trade če bi moral ugibat...

RoccoC ::

Ma, hrbet ga boli, je bil tudi lani veckrat ven zaradi tega. Na žalost, upam da se motim.

Mi je raketna znanost, da bi ga kdo ob vseh teh težavah vzel na maxu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

Kurzweil ::

Tole danes bo eno matranje v raketi za DAL... Thompson, Theis in Williams, kolikor so povprečni, bodo danes dominirali v raketi... gledam tega Roberta Williamsa zadnje čase malce bolj poglobljeno, tip je pošast v obrambi, ko jo igra na polno, tudi zelo atraktiven in močan v napadu (2m od koša)... danes bo verjetno še Marjanović igral... torej če ne bo nekega presežka iz strani Dončiča, THJja, Brunsona in Richardsona ni nobenih možnosti... da bosta DFS in Powell kaj naredila ni niti slučajno za pričakovat... upam, da bo BOS slab kot zadnje tekme, da je Walker še vedno out, kar se forme tiče in da Tatum ter Brown ne bosta igrala bolje, kot zadnjo tekmo proti NOP... dobro da vsaj ne igra Smart, ki bi še dodatno delal velike težave... danes če ne bo konkretno boljše obrambe, bo tekma predčasno odločena... brez Porzingisa in Kleberja, ki bi lahko raztegnila in vsaj malce odprla raketo z meti iz razdalje, ki na njiju potegne igralce, ne bo igre pod koš... razen kakšne čarovnije Luke in kakšnega meta Brunsona iz pol razdalje... torej na koncu je edina možnost, brutalna obramba in da se jim odpre met za 3 točke... malce se bojim te tekme :D

Ganon ::

KP je stalno poškodovan, ima redke prebliske, ostalo je čisto povprečje. Dodatno ga bremeni astronomska pogodba, ki jo je Dallas ponudil iz obupa. Stavili so na poškodovanega igralca in potegnili kratko. Je kdo dovolj nor, da bo privolil v menjavo? Dvomim.

Kurzweil ::

Za DeMarcusa Cousinsa pa se mi močno zdi, da gre v Lakerse...

Duhec ::

Dramatični zaključek zadnjih treh minut! Bravo Luka!
Zmaga Dallasa proti Bostonu 110:107
http://blackbird.si/

Kurzweil ::

Odlično! Priznam, sem bil po tistih 3 zapravljenih napadih naveze Dončič - Brunson po zapravljenih 12 točkah prednosti že pošteno skeptičen, potem pa 2 stepback troji Luke za zmago... definicija besede clutch v tem primeru! Čestitke za zmago!

Moram malce pojokat... namreč povsem brez igre zadnje minute, vse individualno... popolnoma izgubljeno, dobro da sta šli skozi zadnji dve trojki, kar je zasluga Luke in nobene odigrane akcije ali ekipnega dela, mogoče tudi preveč individualne igre na koncu, kar pa se je tokrat hvala bogu izšlo!

Se bomo nagledali teh 2 trojk naslednje dni se mi zdi 8-)

aborko ::

Tole je bilo fenomenalno, glede da so nekateri pri Dallasu popolnoma odpovedali... Finney-Smith met 0/5, THJ 0/8 za 3pt. Na drugi strani LD 6/8 za 3pt.

RoccoC ::

Sem že preklel vse po spisku, tudi LD s tisto izgubljeno žogo, neaktivno igro, podajanje Brunsonu...pol pa je le preklopil v sebični mode, kar bi moral že prej in bam bam ;).

Kurzweil ::

Trojke...

Luka Dončič 6/8
JAlen Brunson 5/7
Josh Richardson 2/4
---------------------
Skupaj trojke teh treh 13/19
...ostala ekipa pa 0/14

Sicer pa je DAL tokrat uspel zreducirat izgubljene žoge >10... natančneje samo 9 izgubljenih žog.

Kdor je gledal tekmo, bo verjetno kar moral potrditi, da je bilo res veliko sreče, glede na vse odigrano oz. recimo tokrat, da je odločila Dončičeva kvaliteta.... ;)

RoccoC ::

No, tudi obratno bi lahko rekel če bi Boston zmagal, tisto, ko so Bostonu začele preko rok trojke letet zadnje minute, tista Kembina za 3+1 recimo tudi. Pri 12 plusa bi res morali mirno tekmo pripeljati do konca.

bambam20 ::

Trojki od Dončića sta res izjemno lepi. Da ekipa ne zna 3 minute do konca zadržat vodstva 10 točk je pa zelo narobe.

judoka ::

B2B zmage so redke za Dallas, ampak vse je mozno ce se Doncicu strga na koncu. Brez Porzingisa ocitno igrajo precej, precej boljso obrambo.
Se mi zdi da se je model prehitro vrnil po poskodbi. Ce v naslednjih 4 tekmah naredijo 50% bo kar ok izhodisce za post-as obdobje.

Zvezdica27 ::

ajde, sem si naštimal Q4, 3:52 do konca in +12

bom tole pogledal.

Zvezdica27 ::

? 8 pik so jim dal v pol minute in 11 v eni minuti? pfff... še končnica...

zz
««
30 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156731 (35410) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197563 (94872) Samael

Več podobnih tem