» »

Kdaj in kje kupiti telefon ugodno ?

Kdaj in kje kupiti telefon ugodno ?

::

Pozdravljeni,

V kratkem nameravam kupiti novi telefon srednjega razreda in me zanima kdaj v letu in kje se najbolj splača? Verjetno se plača počakati črni petek ko je največ akcij? Drugo vprašanje je kje kupiti saj v času črnega petka vsi obljubljajo neve kakšne popuste ki pa niso tako ugodni kot jih želijo prikazat.

Hvala za uporabne informacije
Ignore lista: UganiKdo

cvalsr ::

Pred kratkim sem kupil telefon višjega razreda - Samsung Galaxy S9, rabljen manj kot 2 leti, skoraj še 2 meseca v garanciji - za slabo četrtino cene novega. Verjetno bom moral čez čas zamenjati akumulator (par desetakov evrčkov?).
Razmisli o taki varianti.
Lahko bi povedal kje; tudi prejšnji S5 sem na enako vižo kupil pri isti firmi - pa najbrž ne smem delati reklame?

matobeli ::

Amazon-dve leti stari flagship modeli se dobijo občasno res poceni, 200-250€
Dve leti nazaj sem ga dobil celo na mimovrste za črni petek za 250 (Xperia XZ1), nazadnje pa sem vzel preko nekoga na bolhi ki je prodajal nerabljen aparat, z garancijo (2leti minus par tednov kar ga je prodajal)

::

@cvalsr => hvala, vendar ne kupujem rabljene robe
@matobeli => Sem že gledal na amazonu in sem pa tja uloviš kaj dokaj ugodnega, vendar kar sem gledal do sedaj še nisem ulovil kake dobre akcije.
Ignore lista: UganiKdo

matobeli ::

zdej okol črnega petka pa cyber monday se lahko kaj ujame, drugač je bolj žalost.

Technics111 ::

je izjavil:

Pozdravljeni,

V kratkem nameravam kupiti novi telefon srednjega razreda in me zanima kdaj v letu in kje se najbolj splača? Verjetno se plača počakati črni petek ko je največ akcij? Drugo vprašanje je kje kupiti saj v času črnega petka vsi obljubljajo neve kakšne popuste ki pa niso tako ugodni kot jih želijo prikazat.

Hvala za uporabne informacije

Xiaomi poco X3 - trenutno Daleč najboljši midrange fon za dobrih 200eur.🤟😉

cvalsr ::

""ne kupujem rabljene robe""
Pravilno.
Bolje nedolžna grdavša kor "rabljena" seksi lepotica.
:))

jocoj ::

Amazon ima vedno kakšne akcije. Glej predvsem nemški in italijanski. Potem imaš razna EU skladišča kitajskih trgovin, kjer dobiš robo v roku enega tedna in brez dodatnih stroškov. Ti bodo imeli večje akcije 11.11. in potem na črni petek in cyber ponedeljek.

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21435842 (3105) jopar
»

Črni petek in naša naivnost (strani: 1 2 )

607290 (2522) bedarija
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8411542 (6555) darkolord
»

Black friday (strani: 1 2 )

7414403 (5301) r0b3rt
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

11126589 (18370) MuadDib

Več podobnih tem