» »

Kdaj in kje kupiti telefon ugodno ?

Kdaj in kje kupiti telefon ugodno ?

Netrunner ::

Pozdravljeni,

V kratkem nameravam kupiti novi telefon srednjega razreda in me zanima kdaj v letu in kje se najbolj splača? Verjetno se plača počakati črni petek ko je največ akcij? Drugo vprašanje je kje kupiti saj v času črnega petka vsi obljubljajo neve kakšne popuste ki pa niso tako ugodni kot jih želijo prikazat.

Hvala za uporabne informacije
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

cvalsr ::

Pred kratkim sem kupil telefon višjega razreda - Samsung Galaxy S9, rabljen manj kot 2 leti, skoraj še 2 meseca v garanciji - za slabo četrtino cene novega. Verjetno bom moral čez čas zamenjati akumulator (par desetakov evrčkov?).
Razmisli o taki varianti.
Lahko bi povedal kje; tudi prejšnji S5 sem na enako vižo kupil pri isti firmi - pa najbrž ne smem delati reklame?

matobeli ::

Amazon-dve leti stari flagship modeli se dobijo občasno res poceni, 200-250€
Dve leti nazaj sem ga dobil celo na mimovrste za črni petek za 250 (Xperia XZ1), nazadnje pa sem vzel preko nekoga na bolhi ki je prodajal nerabljen aparat, z garancijo (2leti minus par tednov kar ga je prodajal)

Netrunner ::

@cvalsr => hvala, vendar ne kupujem rabljene robe
@matobeli => Sem že gledal na amazonu in sem pa tja uloviš kaj dokaj ugodnega, vendar kar sem gledal do sedaj še nisem ulovil kake dobre akcije.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

matobeli ::

zdej okol črnega petka pa cyber monday se lahko kaj ujame, drugač je bolj žalost.

Technics111 ::

Netrunner je izjavil:

Pozdravljeni,

V kratkem nameravam kupiti novi telefon srednjega razreda in me zanima kdaj v letu in kje se najbolj splača? Verjetno se plača počakati črni petek ko je največ akcij? Drugo vprašanje je kje kupiti saj v času črnega petka vsi obljubljajo neve kakšne popuste ki pa niso tako ugodni kot jih želijo prikazat.

Hvala za uporabne informacije


Xiaomi poco X3 - trenutno Daleč najboljši midrange fon za dobrih 200eur.🤟😉

cvalsr ::

""ne kupujem rabljene robe""
Pravilno.
Bolje nedolžna grdavša kor "rabljena" seksi lepotica.
:))

jocoj ::

Amazon ima vedno kakšne akcije. Glej predvsem nemški in italijanski. Potem imaš razna EU skladišča kitajskih trgovin, kjer dobiš robo v roku enega tedna in brez dodatnih stroškov. Ti bodo imeli večje akcije 11.11. in potem na črni petek in cyber ponedeljek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black friday (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21450730 (17993) jopar
»

Črni petek in naša naivnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6012512 (7744) bedarija
»

Se splača kupovati na črni petek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
8420637 (15650) darkolord
»

Black friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418143 (9041) r0b3rt
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135421 (27202) MuadDib

Več podobnih tem