» »

Microsoft bo močno otežil izdajanje gonilnikov za starejše verzije Windows

1
2
»

MrStein ::

Kot se razlog ne sklada z agendo, je nepomemben. Ko pa se, pa je pomemben. ;)

Nikonja je izjavil:

Nikoli ne bom razumel konstantnega jokanja na win10, več sem imel problemov na vseh ostalih verzijah windowsov kot na desetki.
Pa ne ga srat da je Xp bil odličen, ker se isto jokalo za njih in 7mko... in vse ostale... samo poglejte arhiv tukaj, ni treba velik iskat.

Ja, in vidiš, da je v enem letu za win10 toliko "jokanja", kot je bilo za prejšnje skoraj v celotni življenjski dobi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

WizzardOfOZ ::

MrStein je izjavil:

Kot se razlog ne sklada z agendo, je nepomemben. Ko pa se, pa je pomemben. ;)

Nikonja je izjavil:

Nikoli ne bom razumel konstantnega jokanja na win10, več sem imel problemov na vseh ostalih verzijah windowsov kot na desetki.
Pa ne ga srat da je Xp bil odličen, ker se isto jokalo za njih in 7mko... in vse ostale... samo poglejte arhiv tukaj, ni treba velik iskat.

Ja, in vidiš, da je v enem letu za win10 toliko "jokanja", kot je bilo za prejšnje skoraj v celotni življenjski dobi.



Ja, samo da sedaj "jokajo" večinoma tisti, ki so itak na linuxu in desetice ne uporabljajo.

LightBit ::

Hočeš reči tisti ki vztrajajo na Windows 7?

WizzardOfOZ ::

Tudi tisti.

Jarno ::

Saj je res bila določena količina jokanja. Iz osebnih izkušenj je šlo za težave z gonilniki pri tiskalniku oz. multifunkcijski napravi.
Potem so tukaj bile težave s HDR-om, ko so se pri MS-u in pri nVidii nekaj časa slabo usklajevali.

Verjetno se je marsikaj popravilo skozi feedback avtomatske diagnostike in insider program.

Samo tukaj govorimo o različnih zadevah. Iz novice je, da ti nova naprava ne bo delala na sedmici, druga pa, da stara ne bo delala na desetki.

Samo pri MS-u so res neučakani. Windows 7 je nepodprt od zen2 procesorjev naprej pri AMD-ju in od serije 7000 (Kaby Lake) pri Intelu. Stara roba pa se kvari.
#65W!

Valvoline ::

Na skylake prenosniku mi baterija zdrzi 20-30% vec na win7 kot na win10. Ce bi nekakor portal dx12 na sedmico vecina racunalnisko podkovanih ne bi nikoli nadgradila na 10ko.

LeQuack ::

Meni je pri teh Windows gonilnikih najbolj bedno to, da lahko proizvajalci v en driver za printerje stlačijo notri vse živo, inštalirajo 5 background procesor, telemetrijo, UI ki teče v taskbar, itd. Ni samo pri printerjih, ampak you get the point. Microsoft bi tu lahko naredil bolj red ala Adnroid/iOS in permissions, kaj vse lahko teče v ozadju in porablja resource. Pa ne samo za tiste njihove metro appe.
Quack !

WizzardOfOZ ::

Valvoline je izjavil:

Na skylake prenosniku mi baterija zdrzi 20-30% vec na win7 kot na win10. Ce bi nekakor portal dx12 na sedmico vecina racunalnisko podkovanih ne bi nikoli nadgradila na 10ko.


Pri meni je pa ravno obratno. Sedaj dela 15 do 20% dlje časa kot prej pod sedmico.

MrStein ::

Vsak ma svojo zgodbo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

stara mama ::

Torej, Valvoline ima starejši prenosnik iz časov Win7 in zato dobro podporo z konilniki, čarovnikOZ pa novejšega, kjer so se bolj potrudili za Win10 gonilnike.

Če nek gonilnik na nek OS obstaja, še ne pomeni da je dober gonilnik.

WizzardOfOZ ::

stara mama je izjavil:

Torej, Valvoline ima starejši prenosnik iz časov Win7 in zato dobro podporo z konilniki, čarovnikOZ pa novejšega, kjer so se bolj potrudili za Win10 gonilnike.

Če nek gonilnik na nek OS obstaja, še ne pomeni da je dober gonilnik.


Lih tako je moj prenosnik med starejšimi in v originalu je prišel z windows 7. Driverje ima pa lenovo za T modele vedno dobre.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uradna stran monera delila viruse, ki so kradli kriptovalute (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
9613770 (9692) MrStein
»

Težave z R9 290

Oddelek: Pomoč in nasveti
385971 (5076) Napajalc
»

Ušla zgodnja beta Windows Blue (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14636137 (29080) Jst
»

Nam bosta UEFI varnostni zagon in Microsoft preprečila poganjanje alternativnih opera (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Varnost
20247628 (38691) Icematxyz
»

Vista (x64) bo zahtevala digitalno podpisane gonilnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
949469 (7331) Gavran

Več podobnih tem