» »

The great awakening

The great awakening

«
1
2

husky1 ::

Ker so me zaklenili ven iz teme volitve v zda, odpiram novo, v upanju da ne zaklenejo še te iz meni nerazumljivega razloga. To ni nikakršno izzivanje, ne podpihovanje kakršnih koli teorij zarot, ampak samo dejstva, ki prihajajo na plan zadnje dni. Sam raziskujem že nekaj časa, in napočil je čas, da tudi širša javnost vidi, kaj se dogaja. Sam dopušam možnost da se tudi motim, vendar nekatere stvari so precej jasne.

Ker gre marsikateremu v nos Trump, sem bil brisan ravno zaradi objav ki škodujejo nasprotniku (v bistvu mi dol visi za politiko). Ker pa bi vseeno rad odprl oči nekaterim, kateri še vedno pravijo "ni dokazov, kje so videi" prilagam prve posnetke sprevrženega Hunterja. Mogoče bo kdo rekel, to ni nič takega, ampak to je šele začetek

https://gtv.org/web/#/VideoPlay_UI
  • predlagal izbris: strup121 ()

Shin ::

Hunter je vaš glavni argument zakaj voliti Trumpa? To pa je low-blow.

Če hočeš imeti odprete oči:


P.S. Če bi bili demokrati svinje, bi se lahko spravili na Trumpa osebno in na njegovo družino, ki ima milijonkrat več afer.

Tody ::

Se en k misli da je odkril boga... V resnici pa je boj za moc in oblast umazana in grda, v vseh državah in vseh podjetjih

husky1 ::

Me zanima vaš komentar, ko širša javnost vidi kakšno pedofilijo se grejo. Trumpovi škandali so otročarije, kakšna razkritja nas čaka v prihodnje.

Shin ::

husky1 je izjavil:

Trumpovi škandali so otročarije, kakšna razkritja nas čaka v prihodnje.
Epstein je samo otročarija, ja.

Reycis ::

Zamisli si Bidnovega volilca, ki bo videl kako Bidnov sin fuka prostitutke in si bodo rekli: zaradi tega pa ne bom volil Bidna. Jaz si ne morem. Veliko bolj smiselno bi bilo: Poglejte kakšne dobro plačane službe je dobil Hunter samo, da so delodajalci dobili dostop do očeta.
Diversity is our greatest strength

techfreak :) ::

Poglejte kakšne dobro plačane službe je dobil Hunter samo, da so delodajalci dobili dostop do očeta.
Torej situacija ne bo nic slabsa kot s Trumpom?

husky1 ::

Dost zgovorna slika, tud text marsikej pove:

https://twitter.com/PeachsInGa/status/1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: husky1 ()

Uizi ::

Vsake 4 leta se pojavi nek " awakening ", po volitvah pa se ne zgodi nič. Ne bodi naiven, vse je samo predstava, v resnici je že vse odločeno.

husky1 ::

Prosim pokaži, kje se je pojavil tako velik "awakening" kot zadnje mesece? Ker me zanima, se ne hecam.

Urbano#Desno ::

husky1 je izjavil:

Prosim pokaži, kje se je pojavil tako velik "awakening" kot zadnje mesece? Ker me zanima, se ne hecam.


Izgleda sem spet prespal zadnje pol leta, ker jaz ne vidim nobenega 'awakening' dogajanja.

Uizi ::

husky1 je izjavil:

Prosim pokaži, kje se je pojavil tako velik "awakening" kot zadnje mesece? Ker me zanima, se ne hecam.


Prvo boš ti meni pokazal kaj več kot Hunterjevega tiča in sliko zborovanj. Če je to zate THE GREAT AWAKENING, pol bolje da greš nazaj spat. THE GREAT AWAKENING pride čez 14 dni, tukaj, v Sloveniji.

SasoS ::

Biden mlajši ima tiča...to je THE GREAT AWAKENING?

husky1 ::

Tega je veliko, ampak če začnem vse pisat, se tema zaklene v 2 sekundah, tako kot sem bil banan iz tiste teme. Prav silite, da se še to zaklene. Počasi.

Najprej kje so videi, potem ko začnejo prihajati, pridejo taki komentarji. A si predstavljate, če bi to naredil nasprotni tabor? Vse ob svojem času...

Uizi ::

Počasi, počasi sine. Maš še čas! Kolko si star? Foter sn ti lhka!

Shin ::

husky1 je izjavil:

Tega je veliko, ampak če začnem vse pisat, se tema zaklene v 2 sekundah, tako kot sem bil banan iz tiste teme. Prav silite, da se še to zaklene. Počasi.

Najprej kje so videi, potem ko začnejo prihajati, pridejo taki komentarji. A si predstavljate, če bi to naredil nasprotni tabor? Vse ob svojem času...
Aha, se pravi nimaš nič.

husky1 ::

mam,ampak vse brišejo, sem rajši previden...

Avenger ::

Kar počne Hunter Biden zasebno je popolnoma nerelevantno v zvezi z njegovim očetom, razen če mu je oče prek vez omogočil kriminalna dejanja.

Veliko bolj zanimivo je dejstvo, da je Biden v zadnji debati gladko lagal o frackingu. Neizpodbitno. V montaži posnetkov, kjer govori o tem, da hoče ustavit fracking, je vsaj 5 različnih posnetkov, v debati je pa trdil da nikoli ni hotel ustavit frackinga. In po mojem je to bistveno, bistveno hujši prekršek kot Clintonov "I did not have sexual relations with that woman". Nima veze njegov sin.

Na koncu je vse skupaj en velik show. Vse skupaj je lahko manipulacija in je ideja da Biden NI izvoljen, ampak bo nek del ljudstva potem tako strigeriran, da bodo šli v vojno. Ali pa bo rezultat tako tesen, ali pa se bo potem, ko bodo še prihajali glasovi po pošti tehtnica prevesila v Bidnovo stran in bo Trump zagnal vik in krik in je bo hotel niti slišat o predaji oblasti in bo hotel recount in preverjanje glasovnic. In bo potem upor in vojna.

Ne pozatbit, da imajo the powers that be, na voljo ogromno resursov za manipulacijo množic in za predvidevanje, družbeni mediji, superračunalniki, simulacije....
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Uizi ::

husky1 je izjavil:

mam,ampak vse brišejo, sem rajši previden...


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Urbano#Desno ::

husky1 je izjavil:

mam,ampak vse brišejo, sem rajši previden...


pa na dom tudi pridejo :)) tk da bodi previden. Držim pesti zate

Uizi ::

Avenger je izjavil:


Na koncu je vse skupaj en velik show. Vse skupaj je lahko manipulacija in je ideja da Biden NI izvoljen, ampak bo nek del ljudstva potem tako strigeriran, da bodo šli v vojno. Ali pa bo rezultat tako tesen, ali pa se bo potem, ko bodo še prihajali glasovi po pošti tehtnica prevesila v Bidnovo stran in bo Trump zagnal vik in krik in je bo hotel niti slišat o predaji oblasti in bo hotel recount in preverjanje glasovnic. In bo potem upor in vojna.

Ne pozatbit, da imajo the powers that be, na voljo ogromno resursov za manipulacijo množic in za predvidevanje, družbeni mediji, superračunalniki, simulacije....


Men se tudi skoz bolj zdi, da je Biden le dummy. Pa cel fiasko z BLM, ma tud nek skriti namen, sem mislil, da je namen BLM aktivirat črnsko bazo, ampak glede na to kaksen fail je Biden mora bit nekaj drugega zadaj..

Shin ::

husky1 je izjavil:

mam,ampak vse brišejo, sem rajši previden...
Aha, isto kot vostok_1, imam, samo ne dam, ne smem dati, ljudje nočejo slišati Resnice. Bolj gutless pozicije v debati od vajine, težko najdeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shin ()

husky1 ::

kaj, naj še kažem printskrine moderatorjev kako brišejo?

Uizi ::

Zagotavljam ti imuniteto. Mam veze, ti kar objavi..

hr_natakar ::

Prebujanje bo takrat, ko bo vecina ljudi dojela, da ljudje ne morejo voliti vladarjev. Lahko volijo le njihove stranke in nastavljene kandidate, ki glumijo leve in desne. Katerokoli ponujeno stran izvolite bo vladal isti iz ozadja. Tako bo, dokler se sistem in civilizacija ne spremeni.

WizzardOfOZ ::

Če bi volitve kaj pomenile, bi jih že zdavnaj ukinili.

nergac ::

Mene glede ZDA volitev zanima zgolj končni rezultat in nič drugega.
In mislim da bo bolj tesen, kot večina predvideva na ST.
Bi bil tudi vesel, če se motim.
Kaj več ne morem povedati, ker ne spremljam podrobno dogajanja.

husky1 ::

nergac, slika iz tviterja malo višje gor lepo ponazori.

natakar, mogoče je pa to plan :)

wait and see.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bizy76 ()

nergac ::

hr_natakar je izjavil:

Prebujanje bo takrat, ko bo vecina ljudi dojela, da ljudje ne morejo voliti vladarjev. Lahko volijo le njihove stranke in nastavljene kandidate, ki glumijo leve in desne. Katerokoli ponujeno stran izvolite bo vladal isti iz ozadja. Tako bo, dokler se sistem in civilizacija ne spremeni.


To se zgodi lahko samo takrat, ko večina ugotovi, da vladarji ne odločajo o njihovi usodi. Pa ne samo vladarji, tudi ekonomisti recimo. Ali znanstveniki.
Stvar je v svojem bistvu zelo tehnična.

Hint: kritična masa

husky1 ::

Samo poglejte proteste po evropi, ampak ne na 24h...

nergac ::

husky1 je izjavil:

nergac, slika iz tviterja malo višje gor lepo ponazori.

natakar, mogoče je pa to plan :)

wait and see.


Slika je zgolj lokalna in ne zajema celotne ZDA.

husky1 ::

tega je več, samo iskat je treba

nergac ::

In predvsem vse sestaviti v smiselno celoto.
Dodajmo še zapleten sistem volitev ZDA predsednika in ugotovimo, da je sistem zelo občutljiv in napovedi nehvaležne.
Potem se lahko zatečemo k intuiciji.

Tody ::

Drugače vsaj dežurna lekarna dela danes :)

nergac ::

Smo vzorni pacienti.
Imamo zalogo.

P.S. Olanzapin 5 mg zvečer + 2 espressa dopoldan

Prosim vrnimo se k temi. ZDA volitve skozi oči ezoterikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

MasterTade ::

ne vem kako lahko kdo iz EU podpira Trumpa, ko nam pa ravno on dela več škode kot koristi
Mors omnia aequat

Shin ::

husky1 je izjavil:

kaj, naj še kažem printskrine moderatorjev kako brišejo?
V tej temi ti še nič niso izbrisali, tako da lahko objaviš.

husky1 je izjavil:

Samo poglejte proteste po evropi, ampak ne na 24h...
... proteste proti politikom, kot je Trump.

hr_natakar ::

Prosim vrnimo se k temi. ZDA volitve skozi oči ezoterikov.

Tudi skozi oci ezoterikov nic ni 100 procentno doloceno. Niti najboljsi napovedovalci ne uganejo cisto vsega. Zato, ker je nas svet narejen tako, da lahko delno vplivamo na izzid potencialnih dogodkov. Tudi kvantna fizika odkriva to podrocje. Da je na pod atomski ravni vse energija. To subatomsko energijo lahko mi kot opazovalci delno spreminjamo. NA nacin, da smo v nekaj prepricani. Pri tem lahko ovira strah. Zato je v kontroliranih medijih veliko sejanje strahu in ce jim zadost ljudi verjame, se lahko uresnici. Zato je najboljse sam raziskovati in ne nasedat strahu. Strah lahko zamenjate z radovednostjo. V smislu, kaj pa ce bi se dogodki odvili v drugo, boljso smer...

Shin ::

Jaz sem najboljši napovedovalec, Trump bo izgubil, Biden pa bo slab predsednik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shin ()

nergac ::

Natakar, spet toplo vodo odkrivaš.
Korenska in spolna čakra tudi to razložita.

Strah za eksistenco in seks.

Pa je čaker še vsaj pet.

Nič novega.

hr_natakar ::

Shin je izjavil:

Jaz sem najboljši napovedovalec, Trump bo izgubil.


Tudi ce nekdo dobi manj glasov kot nasprotnik, lahko na koncu uradno zmaga. Jaz v volitve ne zaupam.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Bolj je podobno stavnicam.
Tisti ki stavi na Trumpa lahko ogromno zasluži.

Uizi ::

Tody je izjavil:

Drugače vsaj dežurna lekarna dela danes :)


Dj mi neki, da me buta! Buta, buta!

nergac ::

In sploh ne razumete natakarja, kaj vam hoče povedati.
Podobno tudi vostoka aka kamikazo ne.

Potem se ukvarjate z nekimi nepomembnimi podrobnostmi.

Natakar, kaka je tvoja napoved?

Sam trenutno 40:60 v korist Bidna.

Glavni razlog: po mojem mnenju je Trump fejkal okužbo in so ga "prebrali".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

Uizi ::

nergac ::

Uizi, ne bodi otročji.

Raje podaj napoved rezultata.

hr_natakar ::

Mislim, da je nepomembno kdo zmaga. Pomembno je cisto nekaj drugega. Zavest ljudi. To je najbolj pomembno. Clovek je pameten in bo se pametnejsi. Pametni ljudje ne potrebujejo voditeljev.

nergac ::

Rabijo verifikacijo.

In zato so napovedi pomembne.

Tukaj se ne strinjam s tabo.

hr_natakar ::

Ne nasedam na delitve. Ker na koncu vedno zmaga isti. Taktika deli ljudstvo in vladaj je znana ze od kar obstajajo zapisi.

Zgodovina sprememb…

nergac ::

Predam se.
Zmagal si.

Problem je samo v tem, ker nimaš kritične mase za sabo.

In mogoče boš moral piti vodo iz skupnega vodnjaka, da preživiš.

Mogoče si dovolj močan, sam nisem.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primeri Reinkarnacij, regresija, hologramska zavest? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8212744 (10107) Aston_11
»

Kako dolgo lahko živimo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013866 (12108) GGGGG
»

Verjamete v karmo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14715998 (13924) Aston_11

Več podobnih tem