» »

Dvižna miza/stoje na delovnem mestu - obutev?

Dvižna miza/stoje na delovnem mestu - obutev?

predi ::

Tisti, ki na delovnem mestu uporabljate dvižno mizo ali iz drugih razlogov stojite na mestu po več ur na dan - ali uporabljate tudi kakšno posebno obutev? Opažam, da moje pete kar trpijo že po kakšni uri stanja. Temu bi se rad izognil, hkrati pa sedel manj. Trenutno uporabljam klasične copate, praktično brez podplata. Ima kdo kakšne praktične izkušnje na to temo?

kixs ::

Najboljse je lezat ali nekaj vmes. Kot tole:

https://www.designboom.com/design/scorp...


 x

x

showsover ::

kixs je izjavil:

X

Odlična tale 'finta' z X, sem podzavestno kliknil, da zaprem prikaz slike :-/

sajmon ::

Osebno sicer ne uporablja stoječe mize. Sem se pa doma navadil na copate s trdo in nekoliko dvignjeno peto (natikači varjanta). Imam copate Loom (https://www.lomm.si/mosko/moski-natikac.... Cena je res nekoliko višja, vendar po 4 letih vsakodnevne uporabe ne kažejo nobene potrebe po menjavi.

echobravo88 ::

Kroksice all the way! :D

showsover ::

Ja, to je podobno onim Jazbečevim natikačem, so sicer grdi, ko je material že malo zmatran.

galu ::

echobravo88 je izjavil:

Kroksice all the way! :D


Basically nekej takega, ja. Jaz mam one Adidasove pool natikače. Works like a charm, ker imajo precej mehek podplat.
Tako to gre.

Opkow ::

Tole obutev, če veliko stojiš marskdo hvali
Delovna obutev - Kopitarna Sevnica

predi ::

Hvala za predloge. Sem stopil kar do Kopitarne in nabavil njihove cokle. Bom poročal enkrat kako se obnesejo. Ker imajo dvignjen podplat se težišče s pet prenese bolj proti prstom, kar bi vsaj v teoriji moralo pomagati.

LukiYo ::

Uvi ima prav za ta namen mehko podlago za stat gor. Zraven je se masazna zogica za stopala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420901 (2750) gruntfürmich
»

Statična elektrika

Oddelek: Loža
71438 (1287) Highlag
»

Udobna obutev za v službo

Oddelek: Loža
173063 (2384) dope1337
»

Vožnja avtomobila in (ne)primerna obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7814748 (6674) Spajky
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112968 (11727) destiny

Več podobnih tem