» »

Udobna obutev za v službo

Udobna obutev za v službo

Matija82 ::

Na šihtu več ali manj 8 ur prestojim na enem in istem mestu in me zanima, če ima kdo kakšen predlog za neko ekstra udobno obutev? Ne rabim zaščitne kapice zato sem razmišljal o nekih ortopedskih natikačih (kot v bolnici).

noraguta ::

Neki k gležn prime, tud gojzar ni napačen. Je pa pri mir stat najhujš jeba.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

SeMiNeSanja ::

Kopitarna Sevnica so zame od nekdaj najboljše, kar se pri nas dobi.

Poglej si 'Professional' linijo njihovih proizvodov.

mare_ ::

Crocsi? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

Unknown_001 ::

Za zunaj, notri ali za mešano rabo?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Sami ::

mare_ je izjavil:

Crocsi? :)


Točno tako, meni super odgovarjajo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Matija82 ::

Super za vse predloge, bom čeknil.

Raptor, kdaj moram stopit ven v skladišče po kakšno robo tako, da mešano ampak tudi notri bi šlo.

njyngs ::

Out of the box izbira: Tekaški šuhi. Tam za 80 eur že dobiš kake fajne lunarglide od najka. Mehki, udobni, dihajo. Razni natikači niso mehki - vsaj povečini ne.

Unknown_001 ::

http://kelc.si/index.php?id_product=495...
Kaj takega?

Drugače ima tudi alpina nekaj primerkov nizkih čevljev z dvignjeno peto kar je v bistvu ergonomski plus.

Glede na to da bo malo mešane rabe verjetno ne iščeš tipa gojzar. Se pravi nek nizek lahek udoben čebelj ki mal bolj diha. Pa geoxovo ponudbo še poglej ker pr njih šuha res diha.

https://content.ponudadana.biz/images/o...

Za rabo samo notri (pisarna) je pa tole zakon. Mam za doma po hiš hočit in so super.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Sem imel podobne težave kot OP. Delal prvo v servisu, kjer sem večino časa presedel in so bili Caterpiler čevlji super udobni.
Ko pa sem zamenjal šiht in je bilo treba stat tudi do 10h dnevno pa je udobje izginilo in so me sicer izredno dobri CAT čevlji začeli po kakšnih 4h motit. Predvsem peklo v peti ipd.

Nato sem šel v intersport in sem vprašal prodajalca kaj naj kupit za 10h pokonc. Pa mi je prvo svetoval pohodne, sem rekel da ne bom hodil toliko, bolj stal. Nato je predlagal tekaške čevlje, sprobal sem 3 firme pa sem se na koncu odločil za Asics cena ~ 90EUR. Ima pa nek gel v podplatu, če ti to kaj pomeni. Izgled je podoben temu. Sicer mi je bilo v danem trenutku vseeno za barvo, ker sem rabil udobje in niso imeli druge v moji številki, ta model/barvo so pa imeli samo še v moji številki.


Takoj je bilo veliko lažje bit v službi, sem še čutil malo napetosti, ampak po 1 tednu je bilo super. Zdaj čutim podobno, da bi me peklo, šele v zadnji uri delovnika (9-10h) pa še takrat samo malo in če se res nisem nič premikal ali sedel cel dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TehDucky ()

Apofis ::

Kroksi!

Unknown_001 ::

Apofis je izjavil:

Kroksi!


How about no ;((:8) cela žalost od njih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mare_ ::

Mene so po celem dnevu stanja precej manj bolele noge v crocsih (oz. po parih dneh, ko se navadis, nic) kot pa v teniskah.

Unknown_001 ::

mare_ je izjavil:

Mene so po celem dnevu stanja precej manj bolele noge v crocsih (oz. po parih dneh, ko se navadis, nic) kot pa v teniskah.


Očitno imava drugačen stopalni lok. Treba je izbrat obutev, ki nudi primerno podporo. Crocsi očitno niso za vsakega. OP naj gre probat kaj mu paše na nogi, ker to je bolj pomembno kot vse drugo ko se kupuje obuvalo s katerim se bo preživelo večino časa.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

noob96 ::

Copati so vedno odgovor

ah9559 ::

Meni crocsi super odgovarjajo, saj če večino časa stojiš na mestu itak ni treba da ti čevelj prime gleženj...to me sam še bolj moti potem... Noga pa itak ne diha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ah9559 ()

Šmorn ::

Cokle od Kopitarne.

dope1337 ::

Matija82 je izjavil:

Na šihtu več ali manj 8 ur prestojim na enem in istem mestu in me zanima, če ima kdo kakšen predlog za neko ekstra udobno obutev? Ne rabim zaščitne kapice zato sem razmišljal o nekih ortopedskih natikačih (kot v bolnici).


Jz bi ti tudi priporočal te ortopedske "coklje". Sam glej da imajo na peti fedro. Pomaga glede udobja, pa še k ti dolgcajt rata si mal skrajšaš cajt s pozibavanjem :D
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420899 (2748) gruntfürmich
»

Draga, moji Crocsi so se skrčili (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510237 (7183) Okapi
»

Vožnja avtomobila in (ne)primerna obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7814748 (6674) Spajky
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4112968 (11727) destiny
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315514 (14080) energetik

Več podobnih tem