» »

Drzavni svet: Nismo imeli mask, ampak to ne bi smelo biti objavljeno

Drzavni svet: Nismo imeli mask, ampak to ne bi smelo biti objavljeno

mojter ::

https://www.zurnal24.si/slovenija/drzav...

Dobesedno norca se delajo iz nas

Utk ::

Lej, dej drugič napiši kdo je to ušpičil, levi ali desni, da se lahko kresnemo brez da beremo cel članek.

Slopek ::

a jim ni že krek povedal, da ne smejo?
le kaj folk ne razume?

HappyPills ::

On topic. To da imamo v politiki opice ni nič novega. Ampak rečeno. Če se Mahnič vrže z mosta mu bomo pač pomahal, ne bomo se vrgli z njim. Tem pa upam, da izdajo odločbe. Za vse nas pa upam, da ko pride čas izbire, da bomo ravnali modro.
Arr.

ahac ::

V Sloveniji je itak tako, da politik prdne v prostorih svoje stranke pa tega ne bo priznal in prevzel odgovornosti za smrad. Raje bodo vsi skupaj začel krivca v zgradbi čez cesto...


Also, offtopic conspiracy theory posti so bili in bodo brisani...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Miki N ::

Kot rečeno že večkrat: nosili bi jih, če bi čutili, da je nevarno - verjetnost povsem ugodnega izida je DOVOLJ visoka izgleda (ja ja čez 20 let te sune kap še prej pa tič odpade). Lahko se prerekamo in besno žugamo samo tako je - ljudje tako čutijjo - kaj zdaj? Nobena količina zgodb in povezav na "raziskave" o virusu v "oblaku" tega ne bo spremenila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Slopek ::

Ampak vseeno...kolk moreš biti dumb, da se celo fotografiraš takole, ko je zadeva popolnoma jasna...sam ne verjamem v ukrepe kot jih imamo sedaj, niti v nevarnost virusa, kot nam prikazujejo, pa se nekako moram vsega držati. Bi imel za par krat plačat kazen, a je popolen nesmisel bankrotirat na račun take neumnosti.
Zdaj pa al so neumni, ali je dogovor, da se to res ne bi smelo objavljat, ali pa kaj tretjega?
Sam mislim, da drugo, kar potrjuje izjava Kreka in tale članek, ki ga verjetno ne bi bilo, če se fotografu, ne bi zadeva zdela neumna in je to zanalašč "ušpičil"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

feryz ::

Vlada določa kdo in kje mora nositi maske. Tudi za samo sebe. Če vlada presodi, da njeni predstavniki ne rabijo nositi mask, potem je to popolnoma dovolj. Ni treba posebej zakona pisati za to. Dovolj je že ustna izjava.

Slopek ::

feryz je izjavil:

Vlada določa kdo in kje mora nositi maske. Tudi za samo sebe. Če vlada presodi, da njeni predstavniki ne rabijo nositi mask, potem je to popolnoma dovolj. Ni treba posebej zakona pisati za to. Dovolj je že ustna izjava.
ž
podaj vir, da je temu tako.
je pa to kar pišeš, neumnost brez primere, tako, kot tvoje favoriziranje velikega vedje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

showsover ::

Slabo bereš feryzov sarkazem, verjetno si bolj nov, vlada ga res serje s tem zapovedmi, ki se jih niti sama ne drži dosledno in za zgled. A jeb*ga, tako to je pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Slopek ::

showsover je izjavil:

Slabo bereš feryzov sarkazem, verjetno si bolj nov, vlada ga res serje s tem zapovedmi, ki se jih niti sam ne drži dosledno.

ok, mogoče res, ampak piše samo še z sarkazmom al kako?
in ne strinjam se, da je zamah z roko in značilen:tako pač je, se bomo mogli navadit...zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

showsover ::

Da gre sarkazem, razbereš iz podane vsebine in načina, ker česa takšnega ne bi nihče zares zapisal na tak način.

Sam pa nosim masko, zaradi drugih (da jih ne bi morda okužil, me ljudje ne bi spet postrani gledali, niti da bi polnil državni proračun, kamor zmečem že itak preveč denarja), ne zaradi sebe.

Utk ::

showsover je izjavil:


Sam pa nosim masko, zaradi drugih (da jih ne bi morda okužil, me ljudje ne bi spet postrani gledali, niti da bi polnil državni proračun, kamor zmečem že itak preveč denarja), ne zaradi sebe.

Kaj se potem čudiš, je že kak politik kdaj gledal na katero drugo rit kot svojo?

showsover ::

Se nič ne čudim, samo pišem očitne stvari, ker me preseneča, da se nekateri zgražate nad tako osnovnimi zadevami. In da ne razberete (razberejo, v redu, v redu, da ne bo spet kakšna katastrofa kje) očitnega sarkazma.

feryz ::

Resnica je na forumu samo ena. In sovpada z vladno agendo, zato se je temu treba pokoriti.
In, btw, sarkazem gor ali dol, točno tako je, kot sem napisal. Vlada lahko z levo roko napiše zakon, uredbo, karkoli, da morajo vsi v republiki Sloveniji povsod nositi maske.
Razen šestih ministrov. In potem to velja, pa če se na tem forumu vrtite naokrog kot vrtavka.

P.S. Dokler sodišče ne odloči drugače. To pa lahko traja zeloooooo dolgo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Slopek ::

feryz je izjavil:

Resnica je na forumu samo ena. In sovpada z vladno agendo, zato se je temu treba pokoriti.
In, btw, sarkazem gor ali dol, točno tako je, kot sem napisal. Vlada lahko z levo roko napiše zakon, uredbo, karkoli, da morajo vsi v republiki Sloveniji povsod nositi maske.
Razen šestih ministrov. In potem to velja, pa če se na tem forumu vrtite naokrog kot vrtavka.

sprejeto na znanje...se popolnoma strinjam

feryz ::

Mogoče še to. Milijon procentno sem prepričan, da policijska ura ni v skladu z zakoni ali ustavo. Ampak danes zvečer mi to bolj malo nuca. Vsak policaj, ki bi me srečal, bi mi sadistično pripopal kazen.
Potem se pa toži. Če se imaš s kom ali s čim.

Slopek ::

Obvezno pa morajo kaznovati fotografa, ki se ni držal dogovora. V nasprotnem primeru, ne verjamem več v slovensko pravosodje.

Likalnik ::

HappyPills je izjavil:

On topic. To da imamo v politiki opice ni nič novega. Ampak rečeno. Če se Mahnič vrže z mosta mu bomo pač pomahal, ne bomo se vrgli z njim. Tem pa upam, da izdajo odločbe. Za vse nas pa upam, da ko pride čas izbire, da bomo ravnali modro.
Arr.


Se podpišem pod to izjavo.....
Sedaj ker oni ne nosijo mask jih pa še nam ni treba? upam, da jih bodo sankcionirali.....najbolj jih bomo pa mi državljani, ko bo prišel čas za to, da bomo obkrožili pravo številko....oziroma, da ne bomo pozabili teh dejanj.

Slopek ::

Likalnik je izjavil:

HappyPills je izjavil:

On topic. To da imamo v politiki opice ni nič novega. Ampak rečeno. Če se Mahnič vrže z mosta mu bomo pač pomahal, ne bomo se vrgli z njim. Tem pa upam, da izdajo odločbe. Za vse nas pa upam, da ko pride čas izbire, da bomo ravnali modro.
Arr.


Se podpišem pod to izjavo.....
Sedaj ker oni ne nosijo mask jih pa še nam ni treba? upam, da jih bodo sankcionirali.....najbolj jih bomo pa mi državljani, ko bo prišel čas za to, da bomo obkrožili pravo številko....oziroma, da ne bomo pozabili teh dejanj.

Prepozno, če čakamo na to...zdaj bi moral oditi, pa čeprav, to ne bi spremenilo nič...ampak zaradi reda samega, ki pa ga kot kaže, ravno pri njih kronično primanjkuje.

Hypathia ::

feryz je izjavil:

Vlada določa kdo in kje mora nositi maske. Tudi za samo sebe. Če vlada presodi, da njeni predstavniki ne rabijo nositi mask, potem je to popolnoma dovolj. Ni treba posebej zakona pisati za to. Dovolj je že ustna izjava.

Za tiste, ki ne veste, v Sloveniji imamo tri veje oblasti, državni svetniki, če je šlo zanje, pač niso predstavniki vlade. Sicer pa ne ne moti, če jim izrečejo globo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Slopek ::

Hypathia je izjavil:

feryz je izjavil:

Vlada določa kdo in kje mora nositi maske. Tudi za samo sebe. Če vlada presodi, da njeni predstavniki ne rabijo nositi mask, potem je to popolnoma dovolj. Ni treba posebej zakona pisati za to. Dovolj je že ustna izjava.

Za tiste, ki ne veste, v Sloveniji imamo tri veje oblasti, državni svetniki, če je šlo zanje, pač niso predstavniki vlade. Sicer pa ne ne moti, če jim izrečejo globo.

gre se za osebo, ki je par dni nazaj, izjavila tole:
Zavod za zdravstveno zavarovanje Republike Slovenije bi moral uvesti regresne zahtevke proti vsem tistim, ki so z namernim ravnanjem v nasprotju z javno objavljenimi navodili NIJZ in oblasti povzročili okužbo sebe ali drugih oseb s Covid-19. Krivci plačati stroške zdravljenja!

Lepo, da te ne moti oglobljanje takih...od tebe bi pričakoval, da to zahtevaš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

gruntfürmich ::

nič nenavadnega, ker nobeden tega ne želi nositi.

špekuliramo edino lahko, zakaj se vse tako predpisuje in zaustruje...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Slopek ::

gruntfürmich je izjavil:

nič nenavadnega, ker nobeden tega ne želi nositi.

špekuliramo edino lahko, zakaj se vse tako predpisuje in zaustruje...

seveda nobeden ne želi tega nosit, ampak bi pa pričakoval, da bo oseba, ki takole grozi državljanom, spoštoval najman to.
in ne...izkazalo se je, da špekulacije niso dovoljene...vsaj na tem forumu ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

D3m ::

feryz je izjavil:

Mogoče še to. Milijon procentno sem prepričan, da policijska ura ni v skladu z zakoni ali ustavo. Ampak danes zvečer mi to bolj malo nuca. Vsak policaj, ki bi me srečal, bi mi sadistično pripopal kazen.
Potem se pa toži. Če se imaš s kom ali s čim.


Kewl pol lahko streljajo nate, ko vse odpove.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hr_natakar ::

se ena pohvala za fotografa z moje strani :)

Utk ::

Policaj komaj da zna obrazec za kazen izpolnit, ti bi pa rad da razlaga ustavo.

mojter ::

Niti se ne gre tolko za opravičilo, ali (ne)plačilo kazni....ljudje naj enkrat sprevidijo, da se NE GRE ZA ŽIVLJENJE ALI SMRT! Če bi elita verjela v nevarnost tega virusa in posledičnobala za svoje življenje, ne bi hodili nikamor! z masko ali bre...zakaj potem represija nad državljani?...zapiranje ljudstva...odžiranje kruha...?

dexterboy ::

S temi svetniki opravimo takoj, ko uvedejo Purge Night...ups, Policijsko Uro ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

          ::

mojter je izjavil:

Niti se ne gre tolko za opravičilo, ali (ne)plačilo kazni....ljudje naj enkrat sprevidijo, da se NE GRE ZA ŽIVLJENJE ALI SMRT! Če bi elita verjela v nevarnost tega virusa in posledičnobala za svoje življenje, ne bi hodili nikamor! z masko ali bre...zakaj potem represija nad državljani?...zapiranje ljudstva...odžiranje kruha...?


Državni svetniki in politiki pri nas na sploh niso nobena elita.

sunshine403 ::

mojter je izjavil:

Če bi elita verjela v nevarnost tega virusa in posledičnobala za svoje življenje, ne bi hodili nikamor!

Dajmo si za zacetek priti enkrat na cisto s to "elito". Smatras nekega lokalnega politika za elito? Vecina clanov parlamenta ima povprecno ali celo podpovprecno izobrazbo, krepko podpovprecne sposobnosti in zares ni v nicemer boljsa kot povprecen slovencek. Taksni ljudje, povsem enako kot tisti na ulici, razumejo stvari po svoje. In ce povprecen slovencek na ulici (ali pa na ST-ju, ker ta forum je tudi na zavidljivo nizkem nivoju) misli, da iz principa ne bo nosil maske, ne vem zakaj mislis da bo ta isti clovek imel drugacno misljenje, ko bo enkrat v parlamentu.
Elita definitivno ni ta, ki jo vidis na tej sliki. Slik prave elite pa ne vidis. Prvic, ker je v Sloveniji sploh ni, drugic, pa ker to niso avtomehaniki, elektricarji in falirani profesorji ekonomije v parlamentu.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

sunshine403 je izjavil:

mojter je izjavil:

Če bi elita verjela v nevarnost tega virusa in posledičnobala za svoje življenje, ne bi hodili nikamor!

Dajmo si za zacetek priti enkrat na cisto s to "elito". Smatras nekega lokalnega politika za elito? Vecina clanov parlamenta ima povprecno ali celo podpovprecno izobrazbo, krepko podpovprecne sposobnosti in zares ni v nicemer boljsa kot povprecen slovencek. Taksni ljudje, povsem enako kot tisti na ulici, razumejo stvari po svoje. In ce povprecen slovencek na ulici (ali pa na ST-ju, ker ta forum je tudi na zavidljivo nizkem nivoju) misli, da iz principa ne bo nosil maske, ne vem zakaj mislis da bo ta isti clovek imel drugacno misljenje, ko bo enkrat v parlamentu.
Elita definitivno ni ta, ki jo vidis na tej sliki. Slik prave elite pa ne vidis. Prvic, ker je v Sloveniji sploh ni, drugic, pa ker to niso avtomehaniki, elektricarji in falirani profesorji ekonomije v parlamentu.

že, že, da to ni elita...
to je oseba, ki je tik pred tem izjavila tole:
Zavod za zdravstveno zavarovanje Republike Slovenije bi moral uvesti regresne zahtevke proti vsem tistim, ki so z namernim ravnanjem v nasprotju z javno objavljenimi navodili NIJZ in oblasti povzročili okužbo sebe ali drugih oseb s Covid-19. Krivci plačati stroške zdravljenja!

sunshine403 ::

O taksnih mnenjih je tako ali tako brez veze razpravljati. Za razliko od ljudi, ki dobivajo placo iz proracuna in davkov ne placujejo (boli me k kaj jim pise na placilni listi, ampak prelaganje iz enega zaklja na njegovo placilno listo in nazaj v zakelj ni prispevek v zakelj) jaz ze sedaj krijem stroske zdravljenja... pa se za povrhu se njegovega. Tako da me taksni zapisi ne ganejo prav dosti in jim namenim ravno toliko pomena, kot so inteligentni... se pravi nic.

Slopek ::

sunshine403 je izjavil:

O taksnih mnenjih je tako ali tako brez veze razpravljati. Za razliko od ljudi, ki dobivajo placo iz proracuna in davkov ne placujejo (boli me k kaj jim pise na placilni listi, ampak prelaganje iz enega zaklja na njegovo placilno listo in nazaj v zakelj ni prispevek v zakelj) jaz ze sedaj krijem stroske zdravljenja... pa se za povrhu se njegovega. Tako da me taksni zapisi ne ganejo prav dosti in jim namenim ravno toliko pomena, kot so inteligentni... se pravi nic.

Zakaj je bv razpravljat o nekomu, ki ti žuga in grozi, počne pa ravno to, kar tebi prepoveduje oz. ne počne, kar tebi ukaže in kar naj bi veljalo tudi zanj. To je treba sankcionirati, tako kot soseda, ki gre ob 2200 na sprehod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

zmaugy ::

"Nismo imeli mask..."

Kaj, a po vseh aferah in javnih opravičilih enim še ni potegnilo? Zakaj ne bi malo prišparali in ukinili to fakin "lordsko zbornico"?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

joze67 ::

Ampak zakaj bi pa Državni zbor obdržal?

zmaugy ::

Ker smo kljub vsemu parlamentarna demokracija?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Omejeno gibanje med regijami zaradi virusa (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
76354635 (42825) s1m0n
»

Facebook prepovedal oglase, ki odvračajo ljudi od cepljenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15213358 (11748) HappyPills

Je vzpodbujanje nenošenja maske v (zaprtih) javnih prostorih kaznjivo? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
46348385 (43490) vostok_1

Več podobnih tem