» »

Office 365 iz Amazon UK in SLO MS account

Office 365 iz Amazon UK in SLO MS account

beta1 ::

Pozdravljeni.

Rad bi kupil Microsoft 365 Family iz Amazon UK, ker je neprimerno cenejši kot v SLO.
https://www.amazon.co.uk/Microsoft-Offi...

Načeloma tudi iz Nemškega Amazona, samo je par EUR dražji napram UK.
https://www.amazon.de/Microsoft-Family-...

Nikjer ne piše glede aktivacije kode, če imaš SLO Microsoft Account.
Amazon oz. trgovec mi ne odgovori na zastavljeno vprašanje.

Je kdo to sprobal in ve če se aktivira ali ne na SLO MS accountu?

LP

JackOdpirac ::

Lustna cena, morda ga lahko vrnes nazaj ce ti koda ne prime?

brbr21 ::

Hinweis: Derzeit ist dieses Produkt nur für Kunden in Deutschland und Österreich verfügbar.

Če nemščina ne laufa si pomagaj s prevajalnikom.
Lahko pa D account narediš. ;)

andro23 ::

jaz kupim vsako leto na ebay.de in koda normalno dela...nazadnje sem dal 55EUR

jernejl ::

Jaz sem že večkrat kupil na nemškem amazonu in nikdar ni bilo nobene težave. Je pa res, da je v opisu produkta komentar, da je samo za kupce iz Nemčije in Avstrije.
Če se bojiš, da bi bilo lahko vseeno kaj narobe, lahko kupiš Box verzijo, ki je sicer nekaj evrov dražja (in treba bo plačati poštnino) - pri tej pa nikjer ne piše, da bi bila kakorkoli omejena.

Miha 333 ::

Znotraj EU ne sme biti takih omejitev. Se pravi, če kupiš v EU, mora delat povsod v EU.

Vseeno bi raje kar vzel samo kodo. Vzamem raje na nemškem amazonu za ziher?

Mr_Globus ::

Dela, brez skrbi. Kupujem ze leta na nemskem/italjanskem amazonu kode za office365 in vedno je prijela.

gtfo ::

Kako dela ta office family s kodo? Mislim, da smo mi prvo nabavili kar iz MS Store. Vpišeš jo in če imaš office family že aktivno, se avtomatsko podaljša za eno leto po zapadlosti aktivne? Koliko časa pa imaš na voljo, preden nepovratno izgubiš podatke v OneDrive? Povezani verjetno nadaljujejo uporabo brez kakšnih posebnosti?

Vanquish ::

pa imate pol tudi onedrive z 1tb v tej ceni?

andro23 ::

ja, po 1tb za vsakega druzinskega člana (do 6 oseb)
lahko že pred potekom vpišeš kodo in se podaljša za dodatno leto

TheBlueOne ::

Imam ze vec let, kupujem paket za pet ali sest oseb na amazon.de. Nazadnje sem podaljsal hitro po tem ko sem ze kupil, ker je bila super ponudba. Je pa menda omejitev za koliko let naenkrat se lahko podaljsuje.

jernejl je izjavil:

Če se bojiš, da bi bilo lahko vseeno kaj narobe, lahko kupiš Box verzijo, ki je sicer nekaj evrov dražja (in treba bo plačati poštnino) - pri tej pa nikjer ne piše, da bi bila kakorkoli omejena.

V mojem primeru je bila Box verzija praviloma cenejsa. :)

Sedaj imam že 3 leto Office 365 Personal. Sem zmeraj vzel na Bolhi BOX verzijo za 20-25EUR, ko so ljudje dobili zraven novih kompov.

Sedaj pa morem razširit še na družino in prijatelje, ki bi radi imeli cloud poceni.

Bom vzel raje kar na Amazon DE. Nikoli ne veš, kaj je z UK. Marsikatera UK reedem koda mi ni delala. Najbolj se spomnim za Gears of War > region lock.

Če ne podaljšaš se Onedrive zamrzne, Je read only in lahko samo brišeš. Baje 2 leti so podatki gor. Nisem ziher, preverite glede tega.

Drugače se meni zdi Microsoft 365 neprimerno boljši v vsem napram Google One, Dropbox itd... Ceneje dobiš neprimerno več.

LP

gtfo ::

Najmanj je, izgleda, 59,99€.

Dadyy ::

Potrebujem pomoč pri aktivaciji office 365. Kupil sem Office 365 Personal v škatli za 1 pc za eno leto. Potem sem kupil še nov prenosnik Asus kjer je že bil prednaložen Windows 10 ki se je aktiviral in pa tudi office 365 ki pa ni aktiviran. Ne razumem se v te novodobne office 365 na naročnino in ne vem katera verzija so zato sprašujem ali lahko samo vpišem kodo iz škatle office personal v te prednaložene office in bo to delalo ali pa jih je vedno treba odinštalirat in naložit nove personal office za katere imam kodo.

Hvala za pomoč
LP Damjan

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OneDrive varen pred izsiljevalskimi virusi.

Oddelek: Informacijska varnost
131565 (813) Machete
»

Microsoft Office 2019 Home&Business Slo

Oddelek: Programska oprema
353093 (1672) Han
»

Kateri Office?

Oddelek: Pomoč in nasveti
412999 (1770) filip007
»

Dropbox, Onedrive, Google drive,...? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
769802 (3377) crniangeo

Več podobnih tem