» »

Popravilo armature

Popravilo armature

mahoni ::

Sem sel dons s sodelavcem pogledat S-Maxa (Ford S-Max Letnik 2015 Titanium. Pa dobro ni slab, men ne potegne sicer, ampak ajde...njegov okus. Se pa dokaj lepo pelje, moram priznat.

Ampak vedno mora biti nekaj. Na armaturi ima nekaj prask in to ga odvraca od nakupa. Jaz sem mu rekel, da proba shendlat ceno, ampak samo v primeru da se to sranje da popravit. Prilagam slike.

Kot bi to neka zvau naredila, mogoce pes? Mislim niti nima veze, bolj je pomembno, a se to da kako presminkat. Skoraj dvomim da je zverina to naredila, ker povsod drugje je vse v odlicnem stanju. No, jaz tega naslednjih 5-7 let ne bi mogel gledat.

Kaj porecete? Obstajajo kaksne firme, ki bi to znale zrihtat? Skoraj dvomim ali pac?



korenje3 ::

Ne da se.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

mat xxl ::

Da se , malo spolirati, malo pogreti plastiko, če nič ne pomaga, armaturo oblečeš v tanko usnje ....

Raptor F16 ::

"Soft tuch plastika" (PU pena s prevleko) ?
Na kratko NE

Trda ABS plastika... v nekih mejah normale se da s fenom ali ZELO razredčenim acetonom to zabrisati ne pa pričakovat čudeža. Enostaven odgovor je menjava panela.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

A. Smith ::

Razredčen aceton je dal meni dobre rezultate pri podobnem problemu.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

fuck_it_ ::

daleč najboljši rezultati so s turtlewax ali armorall ali pa kak navaden sonax geli za čiščenje armaturne plošče, ki imajo sijoč efekt.

Ta reč naredi armaturo temnejšo, zapolni razpoke in naredi sijoč efekt tako da takih trapastih prask ne opaziš.

Če bo pomagala pri teh praskah na sliki pa ti ne znam povedat.
Najbrž ne bo povsem rešilo težave. Definitivno pa je problem v tem da je tele gele potrebno ponovno nanašati po nekaj mesecih saj efekt pač zbledi. Kar pa je tečno za znoret.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Daliborg ::

Ta avto bo zaradi te praske začel menjati lastnike hitreje kot olje, naslednjih 5 let. 5 let stare avte dobiš ZELO očuvane v notranjosti, če ga je zmotilo naj išče naprej.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Raptor F16 ::

fuck_it_ je izjavil:

daleč najboljši rezultati so s turtlewax ali armorall ali pa kak navaden sonax geli za čiščenje armaturne plošče, ki imajo sijoč efekt.

Ta reč naredi armaturo temnejšo, zapolni razpoke in naredi sijoč efekt tako da takih trapastih prask ne opaziš.



How about NO 8-O Zadnje kar bi jaz hotel gledat v avtu je plastika mastnega izgleda.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

mahoni ::

Daliborg je izjavil:

Ta avto bo zaradi te praske začel menjati lastnike hitreje kot olje, naslednjih 5 let. 5 let stare avte dobiš ZELO očuvane v notranjosti, če ga je zmotilo naj išče naprej.

lp.

Haha, dobra. Tezka, ker ga ne bo nihce hotel kupiti.

Naj isce naprej, to sem mu tudi povedal. Ajd nekako tole na sovoznikovi strani, ampak tole pri menjalniku oziroma pod multimedijo. Hmmm..

mat xxl je izjavil:

Da se , malo spolirati, malo pogreti plastiko, če nič ne pomaga, armaturo oblečeš v tanko usnje ....

Ma ne bo tega delal, posebej ne pri 5 let starem avtomobilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

mahoni ::

Dubu je odgovor od ene firme, da bojo to porihtal in da se da zrihtat. Glede na omejen budget in samo to napako tudi sam ne vidim vec razloga, da ne bi vzel avtomobil, posebej ce bo firma znala porihtat.

Pac bo spustil za 200taka ceno in je.

Daliborg ::

Se pravi bo porihtal in še spustil za 200?

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mahoni ::

To ne dela prodajalec, temvec eno podjetje, ki se s tem ukvarja. Dobil je odgovor, da ga bo kostalo cirka 200taka. Tako, da bo sel s tem do prodajalca in pac dogovoril temu primerno ceno.

Furbo ::

A to dejansko koga moti in bo model dal 200€ za odpravo? Zanimivo.

Si bom zapomnil za zbijanje cene, da bi šel pa to popravljati.. lol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mahoni ::

Avtomobili v Avstriji so DRAZJI. To je eno.
Drugo. Avtomobilom v Avstriji ne vrtijo kilometrov.
Tretje. Vecina jih dobi poleg 12 zakonske letne Gewährleistung" tudi dodatno garancijo.

Tako da, kar kupujte avtomobile za manj kesa z ugodnih 106.576km na stevcu.

Skratka back on topic...

Mislim, da ni kaj vec reci, ce bo firma to porihtala za 200taka, bo to lep nakup, saj je avtomobil res dobr. Sem potem razmisljal kaj bi to bilo in sem se spomnil, da sem videl v predalniku nek baje original nastavek za telefon od Forda in ocitno je tipo imel to naliman na armaturi in od tu te praske. Praske spredaj pa ne vem. Mogoce je bil kaksen grob seks v igri.

nerro32 ::

Meni na prvo žogo izgleda, da so vozili kakšne dolge profile ali cevi, ki so segali iz prtljažnika do armature in niso bili zaščiteni ter zato povzročili poškodbe. Javi potem, če bodo majstri to zadovoljivo porihtali (če seveda sploh pride do nakupa in popravila).

Furbo ::

Lahko je pa tudi kak kozolec serviser grdo trgal to zadevo stran, ko je podiral pol avta. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mahoni ::

Kok pa stane novo sivanje armature? Mislim, pa kako bi to sploh izvedel? Ker armatura je lepa in ne vem kako bi jo lahko "polepsal" s kao novo podlago.

Jaz kar bi poskusal je resiti tisto kjer je radio konzola. Tisto spredaj se IMO da z namenskimi sredstvi zrihtat.

carota ::

Ko se bo punca/žena usedla noter mu ne bo verjela, da je kupil tak avto in da je šel na prvo "vožnjo" z drugo. :))

mahoni ::

carota je izjavil:

Ko se bo punca/žena usedla noter mu ne bo verjela, da je kupil tak avto in da je šel na prvo "vožnjo" z drugo. :))

LOL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poliranje vetrobranskega stekla

Oddelek: Na cesti
4724387 (10185) Smartydug
»

avto kozmetika - trgovine

Oddelek: Na cesti
162945 (2527) Raptor F16
»

Detajlno čiščenje, politure, voskanje in vse kar sodi zraven

Oddelek: Na cesti
156083 (5301) Map
»

Praske po pranju avtomobila

Oddelek: Na cesti
2414210 (13346) black ice
»

čiščenje armaturne plošče

Oddelek: Loža
135030 (4675) Pametna16

Več podobnih tem