» »

čiščenje armaturne plošče

čiščenje armaturne plošče

Good Guy ::

Zanima me kaj predlagate za čiščenje armaturne plošče(plastika).

sem probal samo z vodo in krpo pa umazanija še kr vztraja. Problem je ker je armaturna plošča nagrbinčena.. tako kot na sliki. in se umazanija useda v tiste luknjice.



Hvala!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

popster ::

milo in plastiga greta kr uredu skupaj

PacificBlue ::

Jaz uporabljam tekoče milo(ni vrag da ne bi očistil):). Po koncu čiščenja pa posprejam z sprejem za amaturko ali pa silikonskim sprejem(če taprvega nimam)...

ZdravkoČolič ::

Prodaja se prov čistilo (mislim, da tudi v spreju), katero je namenjeno prav temu.

Good Guy ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Prodaja se prov čistilo (mislim, da tudi v spreju), katero je namenjeno prav temu.


veš mogoče ime te zadeve?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

overtach ::

Jaz čistim z Cyber Clean za te neravne dele (tudi za armaturo je OK). Kupiš ga lahko v lončku ali vrečki; še nekaj dodatkov; še prej pa si oglej video, če ti to pride prav?! Seveda pa uporabljam tudi ostala Sonax avto-kozmetična sredstva...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: overtach ()

Mercier ::

Jaz čistim 90% stvari z vlažnimi čistilnimi robčki za čistit otroke. Res ni namensko, ima pa to prednost, poleg kvalitete, da ni treba razmišljat o drugih čistilnih potrebščinah, ali jih celo nabavljat. Pa še otrokom ne škodi. :)

ZdravkoČolič ::

veš mogoče ime te zadeve?


Imena nebi vedu, poglej malo po policah kakšnega večjega špara. Tam majo 100%.

bozicek ::

overtach je izjavil:

Jaz čistim z Cyber Clean za te neravne dele (tudi za armaturo je OK). Kupiš ga lahko v lončku ali vrečki; še nekaj dodatkov; še prej pa si oglej video, če ti to pride prav?! Seveda pa uporabljam tudi ostala Sonax avto-kozmetična sredstva...


Kako je kaj z to svarjo. Ponavadi je bilo tako, da z raznimi takimi spuzvastimi, plasticnimi stvarmi ostane povrsina lepljiva (ne zdej tko kot lim ampak cutis pa pod prsti da se nekaj lima)
Darila letos samo za poredne

ToniT ::

Cyber Clean ne pušča sledov.

Bias ::

Prou nabavu si bom tale CyberClean, k me prav zanima. Zadeva ni tako draga da ne bi bila za testirat.

overtach ::

bozicek ja, kot ti je ToniT napisal; Cyber Clean ne pušča sledi in površina ne ostane lepljiva.

IvoJan ::

ima tudi sam cyberclean in lahko z njem očistiš vse. tudi tipkovnico ali pa telefon in ne pušča čisto nobenih sledi. samo ni ravno prijetnega vonja :P
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Pametna16 ::

Jaz uporabljam Cyber Clean kupiš ga lahko na netu: mimovrste in še kup spletnih trgovin, pa tudi na Petrolu se mi zdi, da ga prodajajo in še marsikje.
Če malo opišem zadevo in potek uporabe: je modre barve in zgleda kot kakšen ogromen žvečilni gumi, občutek v rokah pa je kot bi držal želatinasto stvar, gneteš po rokah cca. 30 sekund, raztegneš in pritisneš na površino (špranje,...) iz katere želiš potegniti umazanijo, cyber vase potegne vso umazanijo in smeti. Je pa antibakterijska in ne pušča nobenih sledi kot že omenjeno. Roke mi po uporabi lepo dišijo (limona) in niso umazane temveč so dezinfekcijsko očiščene. Stvar ima kar dolg čas uporabe, po uporabi jo spravimo nazaj v embalažo (trdno zapremo) v kateri smo jo kupili.
Če se tega držiš je uporabnik zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako čistiti Razer podlago za miš?

Oddelek: Pomoč in nasveti
262612 (1783) Jst
»

Osvežitev vonjave na laptopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
192241 (1421) fx3zRejSz0cS
»

Čiščenje tipkovnice - sluz

Oddelek: Pomoč in nasveti
183133 (2693) Ribič
»

Logitech UltraX tipkovnica - čiščenje

Oddelek: Strojna oprema
163125 (1409) GrimReaper
»

LCD monitor vs. čistilo Stelex

Oddelek: Pomoč in nasveti
355280 (3591) DeeCoy

Več podobnih tem