» »

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

1
...
3 4
5
»

Kvinta ::

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja...


Take simptome sem jaz mel v zadnjih 30 letih že vsaj 150x :))
A.C.A.B

Mato989 ::

Kvinta je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja...


Take simptome sem jaz mel v zadnjih 30 letih že vsaj 150x :))


Saj to glih... Je pa res da se mi nikoli taki simptomi niso vlekli tak dolgo kot zdaj ko trajajo ze od sob zvecer.... Obicajno sem bil po tam ene 3 dneh ok...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Horas ::

Kvinta je izjavil:

Evo vam, od danes naprej sem pozitiven na Covidu19...

Rahla vrocina ze 3 dni okol 37.2 in brez vonja...


Take simptome sem jaz mel v zadnjih 30 letih že vsaj 150x :))


pol si pa res švoh! čudn da še nisi crknu
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

PrihajaNodi ::

Mato kako se drzis? Kako poteka okrevanje?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

suzej ::

Mato, a je luštna punca? Se je splačalo dobit korono za njo 8-)
Pridno umivajte roke, možgani so že oprani

nergac ::

Nehajte že utrujati Matota in pojdite sami v lov za puncami.

Celo nič ne kršite pri tem, to je trenutno dovoljeno v RS.

          ::

suzej je izjavil:

Mato, a je luštna punca? Se je splačalo dobit korono za njo 8-)


A tudi toliko ne moreš počakati, da bo prišla iz karantene?

D3m ::

Smo v dobi interneta.

Mato...... Tits or GTFO.
|HP EliteBook|R5 6650U|

nergac ::

Tudi njegov lulček bo v redu, če se dama noče slikati ...

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato kako se drzis? Kako poteka okrevanje?


Odlicno...

Do ned oz pon sem doma pol pa zacnem hodit okol ker celih 12 dni ne bom gnojil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Morda si to že napisal, ampak moraš na koncu še enkrat na test ali je teh 12 dni in konec?

energetik ::

A ni rečeno 10dni?

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Mato mene zanima: ali samo vonja ni ali je še kaj? Kakšne napotke si dobil ko so ti dali pozitiven test? Si nosil masko tako kot je bilo ečeno na javnih površinah?

Mato989 ::

Utk je izjavil:

Morda si to že napisal, ampak moraš na koncu še enkrat na test ali je teh 12 dni in konec?


Nihce mi ni nic takega natocil, zdravnica ki je moja sorodnica mi je narocla da moram bojda bit 10 dni od pozitivnega testa doma in ce ne bo zapletov sem smatran kot zdrav... Sploh ker sem ji povedal da mocno sumim da sem bil kao bolan ze 4 ali 5 dni prej... Ce je prebolevanje covida resnicno 10 do 14 dni potem bi moral bit v najboljsem primeru v pon zdrav ker bo 10ti dan... Ce ne 11ti ze...

Jerry000 je izjavil:

Mato mene zanima: ali samo vonja ni ali je še kaj? Kakšne napotke si dobil ko so ti dali pozitiven test? Si nosil masko tako kot je bilo ečeno na javnih površinah?


Pri meni je blo tak... Prva 2 dni me je rahlo sililo odkasljevat... Pol sem en dal dobil vrocino in mel feeling kot da bi mel macka po pijancevanju, od takrat pa mi manjka voh ki pa ga zdaj pocasi dobivam nazaj... No danes zjutraj me je bolel spodnji del kriza ampak to verjetno ker sem pri odprtem spal in bil odkrit pa me je napihalo...

Drugace pa napotki so fail.. Niti potrdila nisem dobil da sem pozitivn kar mi ni vsec
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nergac ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Morda si to že napisal, ampak moraš na koncu še enkrat na test ali je teh 12 dni in konec?


Nihce mi ni nic takega natocil, zdravnica ki je moja sorodnica mi je narocla da moram bojda bit 10 dni od pozitivnega testa doma in ce ne bo zapletov sem smatran kot zdrav... Sploh ker sem ji povedal da mocno sumim da sem bil kao bolan ze 4 ali 5 dni prej... Ce je prebolevanje covida resnicno 10 do 14 dni potem bi moral bit v najboljsem primeru v pon zdrav ker bo 10ti dan... Ce ne 11ti ze...

Jerry000 je izjavil:

Mato mene zanima: ali samo vonja ni ali je še kaj? Kakšne napotke si dobil ko so ti dali pozitiven test? Si nosil masko tako kot je bilo ečeno na javnih površinah?


Pri meni je blo tak... Prva 2 dni me je rahlo sililo odkasljevat... Pol sem en dal dobil vrocino in mel feeling kot da bi mel macka po pijancevanju, od takrat pa mi manjka voh ki pa ga zdaj pocasi dobivam nazaj... No danes zjutraj me je bolel spodnji del kriza ampak to verjetno ker sem pri odprtem spal in bil odkrit pa me je napihalo...

Drugace pa napotki so fail.. Niti potrdila nisem dobil da sem pozitivn kar mi ni vsec


A je potem vročina nujna stvar pri Covidu?

Spomladi sem imel tri tedne praskanja po grlu in siljenja na suh kašelj, nobene vročine ali utrujenosti. Potem je pa zginilo vse skupaj.

Miki N ::

Madona ta korona bo iz vseh naredila hipohondre. :8)

nergac ::

Ma kaki.

Ogromen porast obolenj psihosomatskega izvora.

Vedno me je sililo na kašelj, ko sem se približeval trgovini za fasungo ...

carota ::

nergac je izjavil:

A je potem vročina nujna stvar pri Covidu?


Ni nujna stvar, po spominu jo ima okoli 30% ljudi.

nergac ::

Hvala.

blackmack ::

Koliko % jih ima po 3 mesecih še določene težave?

Mato989 ::

Glede na to da moja ni mela niti en dan vrocine dvomim da je nujno...

Je pa res da pa zdaj poznam se eno osebo ki je tudi bla brez voha... Tak da kot kaze je tp najbolj razsirjen simpton da izgubis moznost zavohat in vecinoma okusat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nergac ::

To za voh in okus je jeba ...

carota ::

nergac je izjavil:

To za voh in okus je jeba ...

To je dobro, ker lahko ful zdravo ješ. :))

Osprey ::

Žena se je kot zdravstven delavec okužila s Covidom v spomladanskem valu. Izgubila je vonj in okus za nekaj časa, pozitivna je bila 21 dni. Drugih hujših simptomov na srečo ni imela, je pa nato udarila utrujenost in slabša koncentracija, in od tega si še vedno ni popolnoma opomogla, čeprav je minilo že več kot pol leta. Bila je redna tekačica, sedaj zmore morda 30% tega, kar je prej. Se sicer postopoma izboljšuje, ampak počasi. Me vedno fascinira, kako zlahka ljudje jemljejo ta virus. Veliko o tem, kaj vse lahko povzroči v telesu, še ne vemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Osprey ()

blackmack ::

Mene po pol leta še občasno muči utrujenost ter nekateri nevrološki simptomi. Najhujše se je začelo 2,5 meseca po nastopu prvih. Takrat so izginili občutek ozkosti v pljučih, izredno močni pa so postali bolečine v mišicah, sklepih, živcih okončin. Občutek otrplosti v okončinah, čuden občutek v glavi, nezmožnost zahtevnejšega razmišljanja, mravljinčenje po okončinah do glave, nenormalna utrujenost, nespečnost. V glavnem trajalo je kake tri tedne, potem se je izboljševalo. Nato še kake 3-4 tedne konstantnih glavobolov in potem izboljšanje. Najbolj je opazno to nihanje na boljše in slabše. Slabše se najraje pojavi nekaj dni po fizičnem naporu.

V glavnem bilo je grozno, sem mislil, da se bliža zadnja ura. Pa tudi sedaj nisem čisto prepričan , da je že pri koncu zaradi tega nihanja ko gre na boljše-slabše.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

In kar vse je zaradi kovida ane? Kaj pa če je zaradi cepljenja v otroštvu?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

3p ::

ospery, blackmack: Kar nehajta s tem. Slo-tech bo zdaj na daljavo diagnosticiral, da so ti simptomi nedvomno s covidom, in nikakor zaradi njega.

blackmack ::

Očitno eni tu več vedo o covidu kot tisti, ki so ga preboleli, ter zdravniki, ki se ukvarjajo z nami.
Facebook ter forum bedaki v slo očitno še niso tak daleč https://www.gov.uk/government/publicati...

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Hvala za izkušnje. Kot sem že davno rekel ta virus ni tako enostaven. Macheteja je še v fazi zanikanja. Sej bo, eni rabijo malo več časa pač. Nič hudega.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Hvala za izkušnje. Kot sem že davno rekel ta virus ni tako enostaven. Macheteja je še v fazi zanikanja. Sej bo, eni rabijo malo več časa pač. Nič hudega.


Ni pa tudi tako panicen kot ga nekateri predstavljajo.... Ne bi rekel da bi bla smrtnost na nivoju kuge ampak nam navkljub temu silnemu virusu ki je tako nevaren raste svetovna populacija, kaj ti to pove...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Ni vse v smrtnosti. Sej počasi boste razumeli. Rast prebivalstva je pač posledica tega, da otroci niso dovzetni za ta virus čisto nič kej dost, kar potrjujejo vse statistike. In še to narava človeka je tak narejena, da ko udari nevarnost se pospeši razplod. Tudi pri nas bo več otrok že konec tega leta sploh pa nasljednje leto.

Zdaj iz osebnega vidia pa boš pač videl Mato. Mogoče ne bo nič, mogoče boš pa čez pol leta imel posledice in boš težko fizično kaj naredil. Loterija. Srečno.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Utk je izjavil:

Morda si to že napisal, ampak moraš na koncu še enkrat na test ali je teh 12 dni in konec?


Nihce mi ni nic takega natocil, zdravnica ki je moja sorodnica mi je narocla da moram bojda bit 10 dni od pozitivnega testa doma in ce ne bo zapletov sem smatran kot zdrav... Sploh ker sem ji povedal da mocno sumim da sem bil kao bolan ze 4 ali 5 dni prej... Ce je prebolevanje covida resnicno 10 do 14 dni potem bi moral bit v najboljsem primeru v pon zdrav ker bo 10ti dan... Ce ne 11ti ze...

Jerry000 je izjavil:

Mato mene zanima: ali samo vonja ni ali je še kaj? Kakšne napotke si dobil ko so ti dali pozitiven test? Si nosil masko tako kot je bilo ečeno na javnih površinah?


Pri meni je blo tak... Prva 2 dni me je rahlo sililo odkasljevat... Pol sem en dal dobil vrocino in mel feeling kot da bi mel macka po pijancevanju, od takrat pa mi manjka voh ki pa ga zdaj pocasi dobivam nazaj... No danes zjutraj me je bolel spodnji del kriza ampak to verjetno ker sem pri odprtem spal in bil odkrit pa me je napihalo...

Drugace pa napotki so fail.. Niti potrdila nisem dobil da sem pozitivn kar mi ni vsec


Ce mene vprasas jaz sumim da je bil prepih. Prepih je najvecji strup, korono se prebolis, prepiha pa nikoli. Ostani doma!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

Dom je tam, kjer je srce!

Ostal bom doma!

(ampak ta dom je malenkost večji od naših občin oziroma države)

PrihajaNodi ::

Ne smeš, a očitno folk hodi


Normalno. Jaz sem lepo predlagal se 6 mesecev lock downa pa ste se mi smejali. Sedaj pa mularija iz hrvaske virus nosi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

6 mesecev lockdowna da gospodarstvo res čist propade. Meje zapret in je že kr lep ukrep

vostok_1 ::

Kaj pa je gospodarstvo, da je nedotakljivo...božanstvo?

Saj veš, da se gospodarstva zgodovinsko gledano, redno uničuje?
Na površje pa vedno priplavajo, tisti ki so že prej fanj plavali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

;-) ::

nodi bi za pol leta zaprl, kaj pa potem ? Odprl in spet sranje ?

Edina varianta je da se zapremo, za pol leta potem pa ostanemo zaprti navznoter in navzven za nedoločen čas :) zaradi prehlada.

;-) ::

Kar, Bergamo je bil fajn precepljen ;) free
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663108731 (81741) BigWhale
»

Distanciranje zaradi covida-19 odpihnilo številne nalezljive bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5811551 (8243) HappyPills

Več podobnih tem