» »

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

Test Covid19 pozitiven, vprašaj kaj te zanima!

1 2
3
4 5

Machete ::

Dober dan, Machete, LaMunde. Mene zanima, če si sedaj na smrtni postelji želite, da bi imeli otroke, ki bi podedovali vse Neble in pa SALT, da ne bi šli državi, ko odbije vaša zadnja ura, kot pri vseh Kovid pozitivnih?
Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

gruntfürmich ::

s kakšnim občutkom si sprejel novico?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nergac ::

Facebook dev je izjavil:

Imam nekaj matchev na Tinderju, drugače sem pa samski ja.

Vem da bo to tudi razlog, da bojo šli narazen, samo me zanima pa tudi moje vprašanje.


Pa kako za boga naj odkrijejo, če si se okužil pri ljubici, na pumpi, pri nakupovanju fasunge ali pa na sprehodu, ko je malček v vozičku 3 krat kihnil?

PrihajaNodi ::

nergac je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Imam nekaj matchev na Tinderju, drugače sem pa samski ja.

Vem da bo to tudi razlog, da bojo šli narazen, samo me zanima pa tudi moje vprašanje.


Pa kako za boga naj odkrijejo, če si se okužil pri ljubici, na pumpi, pri nakupovanju fasunge ali pa na sprehodu, ko je malček v vozičku 3 krat kihnil?


Preprosto. Z aplikacijo, ki belezi vse to. Zato bi jo morali vsi koristiti.
Mato ce mas doma kaj vrta je najbolje da sam kaj vzgojis toliko da ti v tem casu ni treba ven. Sam nisem sel ven (razen trgovine) ze vec mesecev.

Gagarin ::

super, še internet ti vzamejo smo pa sploh zmagali.

IL_DIAVOLO ::

Pa te se matka ni izselila?

Mato989 ::

zmaugy je izjavil:

Mato, ali ste že v mladosti čutili, da bo okužba s koronavirusom vaše poslanstvo? Kako se zdaj počutite, ko vas na ulici ustavijo in vprašajo...? Oh wait...

Ampak resno, kakšne cink-selen tabletke bi bilo dobro imet pri roki. Kako pa je z apetitom?


Ja cink selen tabletke bom verjetno nabavil

Apetit pa je pri meni vedno bil, cetudi ne voham nic se mi lusta jest
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

nergac je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Imam nekaj matchev na Tinderju, drugače sem pa samski ja.

Vem da bo to tudi razlog, da bojo šli narazen, samo me zanima pa tudi moje vprašanje.


Pa kako za boga naj odkrijejo, če si se okužil pri ljubici, na pumpi, pri nakupovanju fasunge ali pa na sprehodu, ko je malček v vozičku 3 krat kihnil?


Preprosto. Z aplikacijo, ki belezi vse to. Zato bi jo morali vsi koristiti.
Mato ce mas doma kaj vrta je najbolje da sam kaj vzgojis toliko da ti v tem casu ni treba ven. Sam nisem sel ven (razen trgovine) ze vec mesecev.


In kako naj to odkrije aplikacija?

V trgovino pa hodiš skoraj vsak dan in kramljaš z vsemi živimi zaradi osamljenosti ter trosiš viruse bolj kot mi pohotneži v krizi srednjih let.

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

s kakšnim občutkom si sprejel novico?


Z nasmehom, ker zdaj vidim kdo so panicarji in jih bom kenslal z lajfa... Stari panicarijo in ko bom zdrav tudi ne bom sel na obisk ker jih lahko z znj bolezni okuzim pa naj bodo sami doma za vedno recimo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Urbano#Desno ::

Mato989 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

s kakšnim občutkom si sprejel novico?


Z nasmehom, ker zdaj vidim kdo so panicarji in jih bom kenslal z lajfa... Stari panicarijo in ko bom zdrav tudi ne bom sel na obisk ker jih lahko z znj bolezni okuzim pa naj bodo sami doma za vedno recimo


;((
Pejd babici dat lupčka pa naj potem pokaže da jo covid ne bo dominiral. :D

stara mama ::

No fajn da bojo tud paničarji tu na forumu vidli, da je to sam prehlad in nič drugega. Pravzaprav privoščim celi populaciji da se okuži, da bojo vsi paranoiki gledali nazaj, kaki klovni so bli. Skupaj z NIJZ, in vsemi vodilnimi na čelu.
(odgovarjal seveda ne bo nihče)

PrihajaNodi ::

Ja mato je se mlad ko si pa 40 pa ni vec tako enostavno. Sam imam top masko pa tudi zascitna ocala, res pa je da grem med ljudi (trgovino) enkrat tedensko. Mlajsa populacija trosi virus okoli, ces: saj mi nic ne more.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

energetik ::

jojw je izjavil:

Meni bi bilo doma že po treh dneh dolgčas.. Rabim vsak dan dozo športa, kavico na sončku, itd. Verjamem, pa da bi komu padalo ležati pred TV.
Na domači terasi ni sončka in kavice?
Rabim še tole:



in tole:



Pa sem lohk par mesecev doma :D

Mato, pozdravi se.

nergac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja mato je se mlad ko si pa 40 pa ni vec tako enostavno. Sam imam top masko pa tudi zascitna ocala, res pa je da grem med ljudi (trgovino) enkrat tedensko. Mlajsa populacija trosi virus okoli, ces: saj mi nic ne more.


Vidim sama mularija tukaj.
Nič, grem kramljat s Poldijem.

FireSnake ::

suzej je izjavil:

Zakaj si se sploh šel testirat?


Lahko vprašaš še kaj bolj idiotskega?
Če se ne bi, bi bil pa zdrav, ne?

Prav neverjetno je, kaki uporabniki prihajajo sem iz med.over.net in podobnih greznic.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

1. Koliko dni si ze kao pozitiven oz. kdaj mislis da si se okuzil? Zadnjic ko si spal pri punci ali predzadnjic?
S kom ga je srala, da jo je okuzil?
2. Se ti je stanje do danes spreminilo na boljse ali na slabse v zadnjih 7 dneh? Oz. si v zadnjih 7 dneh sumil, da bi lahko imel "gripo" ?
3. Kako bi ocenil svoje pocutje glede na prejsnje prehlade, gripe od 1 do 10 ?

Jaz sem od korone do danes dal cez kr nekaj piknikov, fest, poroko, afterparty, druzil s sodelavko, ki se ogromno "druzi" z vsem kar leze, s sodelavcem, ki je bil vpoklican na test, tut zurer po 2 zura na teden gladko med korono, roke si ne dezinficiram, ampak samo perem z vodo, tu pa tam tudi kaksni stranki stisnem roko, pa se kr nic, ne razumem ali pa sem prenasalec. Delam v prodaji, na dan tudi do 100 strank vcasih gladko na razdalji 1 meter, pol metra. Po zadnjih treh zurih sem imel imunski sistem tudi totalno v kurcu, pa se me nic ni prijelo.

Bojim se, da ce me bo prijelo, me bo konkretno. Saj virus se lahko pri dolocenih ljudeh, preden pokaze kaksne hujse simptome, potihoma razmnozuje v telesu, dokler pride do kriticne tocke.

Ponavadi me prime kaksna gripa ali prehlad na 2-3 leta, ampak potem sem 5 dni kot oprana cunja in komaj diham. Se spomnim nazadnje je bilo tako, da sem 5 dni smrcal, kot ce bi se prehladil, pol pa 6,7,8 dan pa me je treslo v postelji, vrocina 38 ponoci itn. zamasena pljuca, dihala, spal sem zelo malo, bil je tudi en dan vmes, ko nisem jedel. No, ampak od tega bo zdaj 3 leta.

Antibiotikov pa nisem jedel ze 10 let.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sam nisem sel ven (razen trgovine) ze vec mesecev.

Seveda da nisi, ce pa mora stara in beteza mama po tvojih opravkih hodit.

Miki N ::

m0LN4r je izjavil:

1. Koliko dni si ze kao pozitiven oz. kdaj mislis da si se okuzil? Zadnjic ko si spal pri punci ali predzadnjic?
S kom ga je srala, da jo je okuzil?


Kdo ve s kom vse se je prekuževala. 8-O Jaz sem bil pred kratkim z eno, ki je bila - citiram - "praktično samska".

sunshine403 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja mato je se mlad ko si pa 40 pa ni vec tako enostavno.

Fuck pa ti si po moje edini clovek, ki s casom postaja mlajsi ne starejsi. Pol leta nazaj med prvim valom si jih imel nekaj cez 60, danes pa samo se 40. Mogoce je pa res nekaj na temu, da te covid pomladi. Tebe je kot kaze, tudi ce ga nisi imel, za dobrih 20 let.

SeMiNeSanja ::

Če samo pomislim, kako so nekaj časa celo trdili, da se lahko okužiš že samo če se voziš za okuženim kolesarjem...

No, če meni kdo jamči, da bom virus prebolel brez simptomov, morda imel 3 dni rahlo povišano temperaturo, kakšen dan-dva brez vonja in okusa, potem bi se takoj pustil inficirati in bi imel v 14 dneh vso to paranojo izza sebe.

A kaj vraga, ko ga ni junaka na svetu, ki ti lahko jamči potek bolezni brez kakršnihkoli zapletov. Celo če te nafilajo z vsemi mogočimi eksperimentalnimi koktejli, kot so Trumpa, se lahko stvari grdo zakomplicirajo. Hudimana, še to ti ni jamstvo, da nisi pripadnik katere od znanih rizičnih skupin. Lahko si pravi hrast, pa nimaš sreče...

Mene so kot malega učili, da se ni dobro igrati z ognjem.....
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

          ::

Mato989 je izjavil:

Bom porocal ja... Saj tak potek sem tudi pricakoval glede na to da sem 31 letnik z dobrim imunskim sistemom ki prakticno ni jedel zdravil zadnjih 15 let... Oziroma ce odstejem par lekadolov nisem pojedel sploh zdravila od svojega 18tega rd...


To ni garancija za blag potek.

Mato989 je izjavil:

Odlocbe o karanteni nimam samo na mailu so pdf in napisano da se mi odreja...


Tudi jaz sem dobil samo po mailu tri pdfje, pred tem pa klicali iz NIJZ.

Facebook dev ::

Očitno, da tale Covid le ni tako blag, če je Matota danes čisto pobralo in do 11ih dopoldne sploh še ni bil na slotechu.

Mato, prosim čimprej okrevaj!

Aja ups, sem zgrešil njegov zapis vmes. Je že bil buden danes. Potem pa nič ...
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Aja pozabil se eno vprasanje, kak je potem z bolnisko? Gres takoj, ko si pozitiven na bolnisko ali pa odvisno od stanja, ce pac samo smcas pol furas dalje home office?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

HappyPills ::

dvihtelic je izjavil:

HappyPills je izjavil:

dvihtelic je izjavil:

No pa da še jaz povem, tudi jaz sem v karanteni 10 dni. In sicer je prišlo po naključju. Sin je zvečer hudo zbolel in je dobil kot nek napad. Odpeljali so ga v bolnico kjer so vzeli njemu in partnerki bris. Po testu je bila ona pozitivna. Infekcijska je nato javila naprej in nato je dobila naslednji dan klic (ni skrita številka), NIJZ kjer je prijazen gospod razložil osnovne informacije. Povedati je morala, s kom je bila nazadnje v stiku. Nato oni pokličejo in jim dajo nadaljna navodila. Mene kot partnerja, so klicali in odredili 10 dnevno karanteno, sicer brez kontrolnega brisa, kar mi je čudno. V teh desetih dneh ne smeš zapustiti prebivališča in ne smeš dobiti obiskov. Med tem časom se moraš opazovati, če pride do pojava simptomov.


Je imel vročinske krče?

ne imel je asmatični napad in kisika v krvi je imel pod 90, pod nujno so ga odpeljali.


To je imel od Covida tako poslabšanje?

stara mama ::

Odvisno od delodajalca. Pri nas so hotli že, da se dela kljub koriščenju bolniške :P

djabi ::

Miki N je izjavil:

Drugače pa IR merjenje telesne temperature je tak fail pogosto. Ampak stroka priporoča.


Najbolj efektivno je stara varianta z živim srebrom pod pazduho, v ustih ali pa v riti. Ali pa kombinirano.

Mato989 ::

m0LN4r je izjavil:

1. Koliko dni si ze kao pozitiven oz. kdaj mislis da si se okuzil? Zadnjic ko si spal pri punci ali predzadnjic?
S kom ga je srala, da jo je okuzil?
2. Se ti je stanje do danes spreminilo na boljse ali na slabse v zadnjih 7 dneh? Oz. si v zadnjih 7 dneh sumil, da bi lahko imel "gripo" ?
3. Kako bi ocenil svoje pocutje glede na prejsnje prehlade, gripe od 1 do 10 ?

Jaz sem od korone do danes dal cez kr nekaj piknikov, fest, poroko, afterparty, druzil s sodelavko, ki se ogromno "druzi" z vsem kar leze, s sodelavcem, ki je bil vpoklican na test, tut zurer po 2 zura na teden gladko med korono, roke si ne dezinficiram, ampak samo perem z vodo, tu pa tam tudi kaksni stranki stisnem roko, pa se kr nic, ne razumem ali pa sem prenasalec. Delam v prodaji, na dan tudi do 100 strank vcasih gladko na razdalji 1 meter, pol metra. Po zadnjih treh zurih sem imel imunski sistem tudi totalno v kurcu, pa se me nic ni prijelo.

Bojim se, da ce me bo prijelo, me bo konkretno. Saj virus se lahko pri dolocenih ljudeh, preden pokaze kaksne hujse simptome, potihoma razmnozuje v telesu, dokler pride do kriticne tocke.

Ponavadi me prime kaksna gripa ali prehlad na 2-3 leta, ampak potem sem 5 dni kot oprana cunja in komaj diham. Se spomnim nazadnje je bilo tako, da sem 5 dni smrcal, kot ce bi se prehladil, pol pa 6,7,8 dan pa me je treslo v postelji, vrocina 38 ponoci itn. zamasena pljuca, dihala, spal sem zelo malo, bil je tudi en dan vmes, ko nisem jedel. No, ampak od tega bo zdaj 3 leta.

Antibiotikov pa nisem jedel ze 10 let.


1. Predvidevam da sem pozitiven najmanj od pet ali sob.... Ko sem prvo noc bil z njo odkar je izgubla vonj in okus...

2. Stanje je dejansko ves cas nespremenjeno.... Edino kar je blo v nedeljo sem se pocutil kot da bi mel rahlega macka....

3. Dejansko bi pocutje ocenil kot enako..... Edino spremembo napram prehladom ki jih obicajno dozivim, edina razlika je v tem da nic ne voham. Dejansko se pocutim odlicno

m0LN4r je izjavil:

Aja pozabil se eno vprasanje, kak je potem z bolnisko? Gres takoj, ko si pozitiven na bolnisko ali pa odvisno od stanja, ce pac samo smcas pol furas dalje home office?


Ja zdravnica mi je odprla bolnisko 10 dni kao ce bom ok zakljucim in sem ozdravljen
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

feryz ::

A tolk mlad si ti? Mala malca za takega dedca. Ne more ena mikro žvau pojest 95 kil.
Sosed je tvojih let, ampak ima 70 kil s posteljo vred. On sploh ni vedel, da ga ima. Če mu ne bi test pokazal.

HappyPills ::

Zakaj vas to preseneča? Zdaj se obnašate kot ojej nismo vedel, da so lahko asimpotmatiki in lažji poteki. Enkrat sem že povedal pa bom še 1x. Otroška paraliza je bila v 90% asimptomatska. 90! :).

Urbano#Desno ::

HappyPills je izjavil:

Zakaj vas to preseneča? Zdaj se obnašate kot ojej nismo vedel, da so lahko asimpotmatiki in lažji poteki. Enkrat sem že povedal pa bom še 1x. Otroška paraliza je bila v 90% asimptomatska. 90! :).


Za klopnim meningitisom tudi zelo malo ljudi zboli od tistih ki pridejo v stik z virusom. Tisti ki pa zbolijo so ga pa najebali.

Do you feel lucky punk :D

m0LN4r ::

Kaj sele boreliozo. Prepovedati vstop v naravo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

nergac ::

djabi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Drugače pa IR merjenje telesne temperature je tak fail pogosto. Ampak stroka priporoča.


Najbolj efektivno je stara varianta z živim srebrom pod pazduho, v ustih ali pa v riti. Ali pa kombinirano.


In kje naj dobim oldskul termometer.
Misija nemogoče.
Home edišn elektronski pa vedno namerijo 35,9.

Mato989 ::

Aja btw, v mladosti sem mel kao alergijo na cvetlicni prah in blago obliko astme torej sem kao rizicen ceprav nikol nisem uporabljal pumpice in nimam s tem tezav ze do osnovne sole
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj sele boreliozo. Prepovedati vstop v naravo.

Ne sam našpricat prot klopom ter cepit proti meningitisu. Done and Done. Še psu sem kupu ovratnico Foresto in klopov nima lol.

Mato989 je izjavil:

Aja btw, v mladosti sem mel kao alergijo na cvetlicni prah in blago obliko astme torej sem kao rizicen ceprav nikol nisem uporabljal pumpice in nimam s tem tezav ze do osnovne sole


Smo veseli, da imaš lažji potek. Vseeno se babice izogibaj.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

nergac je izjavil:

djabi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Drugače pa IR merjenje telesne temperature je tak fail pogosto. Ampak stroka priporoča.


Najbolj efektivno je stara varianta z živim srebrom pod pazduho, v ustih ali pa v riti. Ali pa kombinirano.


In kje naj dobim oldskul termometer.
Misija nemogoče.
Home edišn elektronski pa vedno namerijo 35,9.


Pa saj če je umerjen (to je bistveno) bi moral biti un elektronski kontaktni iz lekarne čisto ok. Kam ga boš vtaknil pa izberi sam... po preferencah. ;)

Oldschool termometri so malo tečni za uporabo ker zaradi tanke cevke merijo počaaaasi (na ta način kao držijo maksimum, nakar ga streseš nazaj dol).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nergac ::

Mato989 je izjavil:

Aja btw, v mladosti sem mel kao alergijo na cvetlicni prah in blago obliko astme torej sem kao rizicen ceprav nikol nisem uporabljal pumpice in nimam s tem tezav ze do osnovne sole


Smo bili nekaj cepljeni v OŠ. Pa sem imel neko močno reakcijo. Večina je zaradi premajhne reakcije morala dobiti še en šus v rame, ki je bil boleč.
Sam sem moral jest pol leta neke tablete in to je to.
Ne spomnim se za kaj je šlo, tuberkoloza, oslovski kašelj ali nekaj podobnega.

Nikoli težav s prehladi ali gripami ...

Miki N je izjavil:

nergac je izjavil:

djabi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Drugače pa IR merjenje telesne temperature je tak fail pogosto. Ampak stroka priporoča.


Najbolj efektivno je stara varianta z živim srebrom pod pazduho, v ustih ali pa v riti. Ali pa kombinirano.


In kje naj dobim oldskul termometer.
Misija nemogoče.
Home edišn elektronski pa vedno namerijo 35,9.


Pa saj če je umerjen (to je bistveno) bi moral biti un elektronski kontaktni iz lekarne čisto ok. Kam ga boš vtaknil pa izberi sam... po preferencah. ;)

Oldschool termometri so malo tečni za uporabo ker zaradi tanke cevke merijo počaaaasi (na ta način kao držijo maksimum, nakar ga streseš nazaj dol).


Stokrat raje tresenje kot umerjanje in baterije.
Razen ko se razbijejo ni fajn.

Imam pa posebno metodo merjenja temperature. Dam roko na čelo in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

showsover ::

Glede na to, da sem ravnokar prejel opomnik za ŽZ, bom podpisal kar ta teden :-)
Imam tudi sam alergijo na cvetni prah (akacija ali kaj) ampak zdaj itak ni sezona.
Tisto glede blagega mačka in slabšega vonja, hmm, huh...
K sreči termometri kažejo blago hipotermijo.

Miki N ::

Ma ne saj umerjen je v fabriki enkrat za vselej (ok verjetno ni večno) - mislil sem na raznorazne "Shenzen specials" kjer pač sestavijo napravo in kaže kot kaže. Na žalost je večina poceni IR termometrov te sorte. Recimo fino bi bilo če bi novinarji enkrat nabrali različne poceni IR termometre in jih nanišanili na isto točko - bi se zgodba z merjenjem temperature na šihtu v glavnem zaključila za večino.

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Glede na to, da sem ravnokar prejel opomnik za ŽZ, bom podpisal kar ta teden :-)
Imam tudi sam alergijo na cvetni prah (akacija ali kaj) ampak zdaj itak ni sezona.
Tisto glede blagega mačka in slabšega vonja, hmm, huh...
K sreči termometri kažejo blago hipotermijo.



Ja tale blagi macek v nedeljo in to da nic ne voham je edino kar jeod simptomov, ce pac odmislima da sem se parkrat vseknil in zakasljal v 5 dneh
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nergac ::

Zdaj je preteklo že toliko časa, da lahko delim izkušnjo.

V času karantene me je občasno dražilo po grlu in sililo na kašelj.
Brez vročine in utrujenosti.
Pa sem enkrat na sprehodu srečal brhko mladenko, ki je tekla in sopihala kot lokomotiva.
In sem se tudi sam odpravil na tek in je res pomagalo.

Kasneje več ni bilo tega.

Celo Petrovec (tisti s super raziskavo) je razlagal, da je za praskanje po grlu lahko tisoč vzrokov ...

a_borlak ::

Upam, da ne bo šlo v hudo varianto, vsekakor poročaj, kako zadeva napreduje.

m0LN4r ::

Me pa cudi, da se nihce ni vprasal. Kako je s porabo WC papirja?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

djabi ::

nergac je izjavil:

In kje naj dobim oldskul termometer.
Misija nemogoče.


Če ne drugo, lahko pri nas dobiš varianto, ki se uporablja za ugotavljanje temperature plodnosti.

Primer:
https://www.lekarnar.com/izdelki/gerath...

Ali pa katerega iz Classic serije (če ga kje najdeš):
https://geratherm.com/diagnostik/clinic...

V tujini se dobijo.
Recimo na amazonu.de.



En čas se je pri nas prodajala XL varianta iz serije Classic:
https://www.moja-lekarna.com/geratherm-...

Ti analogni termometri so brez živega srebra.

PrihajaNodi ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Če samo pomislim, kako so nekaj časa celo trdili, da se lahko okužiš že samo če se voziš za okuženim kolesarjem...

No, če meni kdo jamči, da bom virus prebolel brez simptomov, morda imel 3 dni rahlo povišano temperaturo, kakšen dan-dva brez vonja in okusa, potem bi se takoj pustil inficirati in bi imel v 14 dneh vso to paranojo izza sebe.

A kaj vraga, ko ga ni junaka na svetu, ki ti lahko jamči potek bolezni brez kakršnihkoli zapletov. Celo če te nafilajo z vsemi mogočimi eksperimentalnimi koktejli, kot so Trumpa, se lahko stvari grdo zakomplicirajo. Hudimana, še to ti ni jamstvo, da nisi pripadnik katere od znanih rizičnih skupin. Lahko si pravi hrast, pa nimaš sreče...

Mene so kot malega učili, da se ni dobro igrati z ognjem.....



Zakaj mislis, da sem jaz 95% casa doma? Starejsi kot si bolj se je za merkat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

nergac ::

djabi je izjavil:

nergac je izjavil:

In kje naj dobim oldskul termometer.
Misija nemogoče.


Če ne drugo, lahko pri nas dobiš varianto, ki se uporablja za ugotavljanje temperature plodnosti.

Primer:
https://www.lekarnar.com/izdelki/gerath...

Ali pa katerega iz Classic serije (če ga kje najdeš):
https://geratherm.com/diagnostik/clinic...

V tujini se dobijo.
Recimo na amazonu.de.



En čas se je pri nas prodajala XL varianta iz serije Classic:
https://www.moja-lekarna.com/geratherm-...

Ti analogni termometri so brez živega srebra.


Najlepša hvala za informacije.

tikitoki ::

jojw je izjavil:

tikitoki je izjavil:

jojw je izjavil:

suzej je izjavil:

Lahko bi pa bil doma in ne nabijal številke pozitivnih

Če prejemaš socialne transferje potem si res lahko doma. Nekateri imamo sicer obveznosti..

Utk je izjavil:

A nisi ti tist, ki ne pozna nikogar s korono, niti nikogar ne pozna, ki pozna nekoga s korono.

Korona je spoznala njega, za kazen bo pa zdaj 14 dni v "arestu"..


Slaba logika. Tist na socialki je dejansko na zgubi. Tist, k dobi mal dopusta, pa mogoce ni.


Meni bi bilo doma že po treh dneh dolgčas.. Rabim vsak dan dozo športa, kavico na sončku, itd. Verjamem, pa da bi komu padalo ležati pred TV.


Ce maš v delovni pogodbi pod glavnimi nalogami poležavanje in srkanje kavice na soncu, super zate. Potem se še razmigas in greš domov, a ne?

mahoni ::

Ti se stoji al je tud malega pobralo?

primozzzz ::

Po koliksnem casu se dobi odlocba o karanteni od mz. Ze cakam od sobote pa se kar nic, poslal ze 2 maila, a ne odgovarjajo. Zgleda so prevec uasedeni, cudno verjetno delajo samo do 12.00 ure.. ?
NI PODPISA

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Backlog imajo ker jih je treba tolk poslat.

jojw ::

tikitoki je izjavil:

jojw je izjavil:

tikitoki je izjavil:

jojw je izjavil:

suzej je izjavil:

Lahko bi pa bil doma in ne nabijal številke pozitivnih

Če prejemaš socialne transferje potem si res lahko doma. Nekateri imamo sicer obveznosti..

Utk je izjavil:

A nisi ti tist, ki ne pozna nikogar s korono, niti nikogar ne pozna, ki pozna nekoga s korono.

Korona je spoznala njega, za kazen bo pa zdaj 14 dni v "arestu"..


Slaba logika. Tist na socialki je dejansko na zgubi. Tist, k dobi mal dopusta, pa mogoce ni.


Meni bi bilo doma že po treh dneh dolgčas.. Rabim vsak dan dozo športa, kavico na sončku, itd. Verjamem, pa da bi komu pasalo ležati pred TV.


Ce maš v delovni pogodbi pod glavnimi nalogami poležavanje in srkanje kavice na soncu, super zate. Potem se še razmigas in greš domov, a ne?

Nam lahko obrazložiš, kako lahko nekdo hodi v službo, v primeru, da mu je odrejena karantena. Nauči se brati, lepo te prosim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663103497 (76507) BigWhale
»

Distanciranje zaradi covida-19 odpihnilo številne nalezljive bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5811115 (7807) HappyPills

Več podobnih tem