» »

ABBA - novi album

ABBA - novi album

atubbuta ::

Dobro nas imajo za bedake.

Če se ne motim je leta 2018 prišla novica, da bodo izdali nove dve pesmi. Ker tega ni bilo, so obljubili do poletja 2019 nov album. Seveda tega ni bilo, pa so obljubili ta album najkasneje do jeseni 2020. Ker se ta album še ni pojavil, ga zdaj obljubljajo najkasneje do poletja 2021.

Ali mislijo sploh reno, ali samo nategujejo folk? Vedno so polni nekih posnetkov, ampak vedno ista zgodba; kak intervju ter kak star posnetek iz 70-tih.

Ne vem, kaj sploh hočejo s tem?

V mojih očeh so že popolnoma izgubili kredibilnost in v ta njihov novi album sploh ne verjamem več. Po mojem mnenju bodo počasi na tak način izgubili ves svoj ugled.

Ali pa je vse skupaj "fake news"?
:)

Samael ::

Saj ti niso nič zaračunali. Pač, ko pride pride in če ne tudi ok. Mislim, a to ti je res pomembno?
Ja pa zato pred časom Abbath iz sosednje Norveške izdal novi album, pa bo tudi ok. Prijetno poslušanje! :))
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

atubbuta ::

Moram priznati, da me ta podzvrst metala ne pritegne. Če že, imam raje heavy, gothic ali power metal. Pa tudi kaka Metallica mi občasno sede.

Pa da ne bomo offtopic, govora je o obljubljenem albumu od švedske skupine ABBA, katere pevka Frida je tudi iz Norveške.

* popravljam ime
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Samael ::

Metallica se piše z enim t-jem. Ni pritožba, zgolj informativno, da boš vedel v prihodnje.
Samael != Samuel

dmi ::

Vse je jasno PR,
kakšen je rezultat bodo vedeli samo oni.

rokp ::

Menda pride skupaj z Vetrovi zime. ;)

atubbuta ::

Še vedno nič. Pa čeprav se je letos zima kar dobro potegnila v pomlad.
:)

cekr ::



Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

atubbuta ::

Do sedaj sem slišal "I Still Have Faith In You".

Ja ni kaj, rahlo vleče že na Deep Forest, kar je logično. So drugačni vokali, še vedno pa čarobni. Mi je prav žal za Frido, da ni kaj več prepevala po ABBA obdobju. Me je pa vse skupaj spomnilo na pesem od Nuše Derende. Edino pomnožiti je treba z 2!
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RIAA bo pri certificiranju naklad upoštevala tudi spletno predvajanje

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
186004 (5145) Mehmed
»

Hard rock / metal / heavy metal bendi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10240335 (33818) Nissan_GTR
»

Metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5611294 (10417) icek
»

Metallica - St. Anger (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
535199 (4375) hatch
»

Po Madonni še Metallica

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
442480 (2480) l_jst

Več podobnih tem