» »

Zanima me ali je to res mozno?

Zanima me ali je to res mozno?

«
1
2

Poorlilgirl ::

Na spletu prodajam razlicne stvari kot so npr rabljena oblacila.

Ena od strank ni zadovolnja z izdelkom in mi grozi s prijavo. Placala je vnaprej jaz pa sem zadevo pravocasno poslala. Naj nebi ustrezala temu kar promoviram in da je umazana. (Gre se za 8€)

Zanima me ali me res lahko prijavi ali mi samo grozi. Ostali kupci se se nikoli niso pritozevali...

hojnikb ::

vrni teh 8e in je to to. Blokiraj stevilko in ne prodajaj vec tej osebi.
#brezpodpisa

UganiKdo ::

Bistveno vprašanje je prijavi komu. Drugo bistveno vprašanje je kakšen je pravzaprav tvoj status.

Če govorimo o tem, da prodajaš svoje rabljene stvari preko bolhe, potem te kam dosti ne more prijavit, pa tudi civilne tožbe za 8EUR so nerealne.

Če govorimo o temu, da imaš registrirano dejavnost prodaje potem te seveda lahko prijavi na TIRS, ker veljajo pravila odstopa od nakupa na daljavo.

Če preporodajaš na črno potem ti lahko zagreni življenje zaradi tega (inšpektorat za delo, TIRS, FURS) ne more pa ti kaj dosti glede samega artikla razen da te civilno toži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Uporabnik ::

Nisem nek expert, ampak kolikor se na to spoznam imaš določem % ljudi ki to počne namenoma. Kolikot ti to predstavlja prometa ne vem ampak pri velikih trgovcih je praksa da se vrne denar in to je to.

https://www.youtube.com/results?search_...
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Poorlilgirl ::

Prodajam le kot fizicna oseba svoje rabljene stvari na fb marketplace, bolhi in mojbutik. Naj vrnem denar?

Grozi kot, da imajo znanca ki dela na policiji itd..

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Naj naredi prijavo in dokaže, da je oblačilo prispelo v umazanem stanju. Čeprav ni definirano sploh, v kako umazano je oblačilo? Ima madeže, ki ne gredo dol z uporaba čistilnih sredstev, je bilo oblačolo oglaševano v določeni velikosti, v resnici je pa manjša ali večja velikost..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Ganon ::

Poorlilgirl je izjavil:

Grozi kot, da imajo znanca ki dela na policiji itd..


Klasika. :)) Blokiraj in pozabi.

Kvinta ::

Ne more ti nič nehaj se ukvarjat z to osebo in prodajaj dalje....sem pred cajtom na bolhi prodal ene kavbojke je bla podobna štorija tud če ti nazaj pošlje ne prevameš paketa in to je to videno kupljeno mam pa vedno zraun napisano da vračilo izdelka ni možno in tudi denarja ne.
A.C.A.B

kloko ::

Če si fizična oseba, ki prodaja rabljene stvari na bolhi, kupec težko doseže karkoli, če prejeta stvar vsaj približno ustreza opisu. "znanec na policiji" pa noben ni tako neumen, da bi tvegal službo zaradi 8€.

L.p., Kloko

UganiKdo ::

Poorlilgirl je izjavil:

Prodajam le kot fizicna oseba svoje rabljene stvari na fb marketplace, bolhi in mojbutik. Naj vrnem denar?

Grozi kot, da imajo znanca ki dela na policiji itd..


Lahko je sestra od Hojsa, pa to ne spremeni ničesar. Če se ne strinja s tem kakšen izdelek je dobila (drugačen od opisanega, umazan) je to stvar civilnega prava. Policija s tem nima nič.

Ali vrneš denar ali ne je pač tvoja odločitev. Če je res kar očita kupec potem je korektno da to narediš. Lahko pa jo mirno pošlješ kamor ti paše.

Poorlilgirl ::

Baje je neka pikica ki ne gre stran, je pa na skritem delu hlac.. bi vi vrnili ali raje ne? Glede na to da tako grdo grozi. Zenska je poslala sporocilo 20 minut nazaj potem pa me je klical moski ces da jih ignoriram? Tako neucakani so

bambam20 je izjavil:

Naj naredi prijavo in dokaže, da je oblačilo prispelo v umazanem stanju. Čeprav ni definirano sploh, v kako umazano je oblačilo? Ima madeže, ki ne gredo dol z uporaba čistilnih sredstev, je bilo oblačolo oglaševano v določeni velikosti, v resnici je pa manjša ali večja velikost..

^

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Poorlilgirl je izjavil:

Prodajam le kot fizicna oseba svoje rabljene stvari na fb marketplace, bolhi in mojbutik. Naj vrnem denar?

Grozi kot, da imajo znanca ki dela na policiji itd..

Zato pa vsakic pod oglas napises. Videno kupljeno in naj se jebejo. Obstajajo EU zakoni za taksne stvari, ki te kot prodajalca scitijo. Vse ostalo pozabi.

Poorlilgirl ::

Kapitan Jack je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Prodajam le kot fizicna oseba svoje rabljene stvari na fb marketplace, bolhi in mojbutik. Naj vrnem denar?

Grozi kot, da imajo znanca ki dela na policiji itd..

Zato pa vsakic pod oglas napises. Videno kupljeno in naj se jebejo. Obstajajo EU zakoni za taksne stvari, ki te kot prodajalca scitijo. Vse ostalo pozabi.


Potem vrnem?

Kapitan Jack ::

Poorlilgirl je izjavil:

Baje je neka pikica ki ne gre stran, je pa na skritem delu hlac.. bi vi vrnili ali raje ne? Glede na to da tako grdo grozi. Zenska je poslala sporocilo 20 minut nazaj potem pa me je klical moski ces da jih ignoriram? Tako neucakani so

bambam20 je izjavil:

Naj naredi prijavo in dokaže, da je oblačilo prispelo v umazanem stanju. Čeprav ni definirano sploh, v kako umazano je oblačilo? Ima madeže, ki ne gredo dol z uporaba čistilnih sredstev, je bilo oblačolo oglaševano v določeni velikosti, v resnici je pa manjša ali večja velikost..

^

Ciganska posla pac. Odjebes in to je to. Ali pa poklices nazaj in jim jebes se mater povrhu.
Ne se bat in ne se pusit izsiljevat.

Lahko pa jim reces, naj ti izdelek posljejo nazaj, ter da bodo dobili svoj denar nazaj, v kolikor ti ugotovis da je umazanija storjena z njihove strani in jim reces, da imas posnetke in slike, pred pakiranjem.

Bojo kuj tiho.

DarwiN ::

Odgovori ji, naj pošlje nazaj in ji potem nakažeš 8€. Jo bo poštnina stala za pol izdelka, tko da bo raj utihnila.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

val46 ::

Ma s kakimi stvarmi se folk ukvarja za 8 usranih eurov. Sej ni za verjet ej. Naj ti vrne tisto obleko, ti ji vrni tistih 8€ in bo mir. Škoda sploh zgubljat čas s takimi ljudmi res. Le glej da si shraniš vse njene kontakte in ji ne prodaš več nikdar ničesar, tudi če ti ponuja 100€ za stvar, ki je vredna 10€!

Poorlilgirl ::

Saj to, noro! Clovek me napizdi kot da je nevem ob kaksen minus. Ce so pricakovali nove hlace za 8€ potem imajo zelo visoka pricakovanja. Naj gredo potem v trgovino in dajo 20€.

Pa clovek se misli da bom jaz krila stroske posiljanja za do mene.. sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.

starfotr ::

Ignoriraš in greš dalje v lajfu. Naj gre pa drugič v trgovino kupit, tam veljajo vse pravice potrošnikov. Naj te toži, če hoče.

Kapitan Jack ::

Poorlilgirl je izjavil:

Saj to, noro! Clovek me napizdi kot da je nevem ob kaksen minus. Ce so pricakovali nove hlace za 8€ potem imajo zelo visoka pricakovanja. Naj gredo potem v trgovino in dajo 20€.

Pa clovek se misli da bom jaz krila stroske posiljanja za do mene.. sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.

Seveda se gre folk vsega.

Ne morem najti tega EU zakona, ki sciti prodajalca v taksnih primerih. Vem samo, da se mora eksplicitno v oglasu to navesti. Ko se to navede, je to kot bi se kupec s tem strinjal.

Poorlilgirl ::

starfotr je izjavil:

Ignoriraš in greš dalje v lajfu. Naj gre pa drugič v trgovino kupit, tam veljajo vse pravice potrošnikov. Naj te toži, če hoče.


Bi ti blokiral osebo ? 😀 res je bila ena pikica ampak drugace so bile pa v normalnem stanju, razen ce oni kupujejo gucci, kar dvomim glede na to da se jim gre za 8€

UganiKdo ::

Kapitan Jack je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Saj to, noro! Clovek me napizdi kot da je nevem ob kaksen minus. Ce so pricakovali nove hlace za 8EUR potem imajo zelo visoka pricakovanja. Naj gredo potem v trgovino in dajo 20EUR.

Pa clovek se misli da bom jaz krila stroske posiljanja za do mene.. sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.

Seveda se gre folk vsega.

Ne morem najti tega EU zakona, ki sciti prodajalca v taksnih primerih. Vem samo, da se mora eksplicitno v oglasu to navesti. Ko se to navede, je to kot bi se kupec s tem strinjal.


seveda ga ne moreš najt. Sta pa zato dva razloga. Prvi je da nimaš pojma o čem govoriš in drugi je da takšen EU zakon (karkoli po tvoje je že to) ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Poorlilgirl ::

Kapitan Jack je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Saj to, noro! Clovek me napizdi kot da je nevem ob kaksen minus. Ce so pricakovali nove hlace za 8€ potem imajo zelo visoka pricakovanja. Naj gredo potem v trgovino in dajo 20€.

Pa clovek se misli da bom jaz krila stroske posiljanja za do mene.. sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.

Seveda se gre folk vsega.

Ne morem najti tega EU zakona, ki sciti prodajalca v taksnih primerih. Vem samo, da se mora eksplicitno v oglasu to navesti. Ko se to navede, je to kot bi se kupec s tem strinjal.


Tega nisem navedla... je se cas da popravim? :D

UganiKdo je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Saj to, noro! Clovek me napizdi kot da je nevem ob kaksen minus. Ce so pricakovali nove hlace za 8EUR potem imajo zelo visoka pricakovanja. Naj gredo potem v trgovino in dajo 20EUR.

Pa clovek se misli da bom jaz krila stroske posiljanja za do mene.. sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.

Seveda se gre folk vsega.

Ne morem najti tega EU zakona, ki sciti prodajalca v taksnih primerih. Vem samo, da se mora eksplicitno v oglasu to navesti. Ko se to navede, je to kot bi se kupec s tem strinjal.


seveda ga ne moreš najt. Sta pa zato dva razloga. Prvi je da nimaš pojma o čem govoriš in drugi je da takšen EU zakon (karkoli po tvoje je že to) ne obstaja.



Torej so to le besede in mi ne more nic?

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

kot že rečeno. Lahko te TEORETIČNO civilno toži. Ampak kot prvo tega za 8 EUR ne bo nihče resno vzel in drugič, glede na napisano je misija nemogoče dokazat, da je bila kakorkoli oškodovana.

Tako, da ja, PRAKTIČNO so samo prazne grožnje. Kot pa ti je bilo že svetovano si pa verjetno največjo uslugo narediš, če zahtevaš da kupljeno vrnejo in jim vrneš ušivih 8 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

bambam20 ::

Poorlilgirl je izjavil:

Baje je neka pikica ki ne gre stran, je pa na skritem delu hlac.. bi vi vrnili ali raje ne?
^


Ja seveda. zaradi ene pikice , ki je na skritem delu hlač bi oni denar nazaj. Takšne samo na ignor.

Ganon ::

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.

Poorlilgirl ::

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8€ pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8€ pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...



Evo se odgovor:

“ Kot prvo ce si preberete zakon o potrosnikih videno kupljeno velja ce stvar fizicno vidis kar se tice internetne prodaje to ne velja ker stvar fizicno ne vidis zato je vedno moznost vracila ce stvar ni taka kot je ponujena...hlace bomo poslal da vidite da so na hlacnici popackane in v notranjosti so lekaste od necesa...hlace bomo poslali nazaj zdej pa prosim za vase podatke kam lahko posljemo hlace ”

Kaj svetujete?

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Za 8evrov odpres temo?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Poorlilgirl ::

koyotee je izjavil:

Za 8evrov odpres temo?


Ja no odgovori za 8€ kaj mislis

koyotee ::

Ma naj si v rit vtakne tisto cunjo.

Ce gre na policijo bo samo tarca posmeha
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Poorlilgirl ::

koyotee je izjavil:

Ma naj si v rit vtakne tisto cunjo.

Ce gre na policijo bo samo tarca posmeha


Drugo je, da bi bile strgane... dokaze pa dvomim da lahko da so umazane od mene. Potem bi ti samo blokiral?

Miki N ::

Napiši, da ne vidiš več smisla v sodelovanju in zaželi več sreče pri drugih ponudnikih. Za umetniški vtis lahko še dodaš pozdrave stricu policaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

UganiKdo ::

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...



Evo se odgovor:

“ Kot prvo ce si preberete zakon o potrosnikih videno kupljeno velja ce stvar fizicno vidis kar se tice internetne prodaje to ne velja ker stvar fizicno ne vidis zato je vedno moznost vracila ce stvar ni taka kot je ponujena...hlace bomo poslal da vidite da so na hlacnici popackane in v notranjosti so lekaste od necesa...hlace bomo poslali nazaj zdej pa prosim za vase podatke kam lahko posljemo hlace ”

Kaj svetujete?

Zakon o potrosnikih nima s tabo nic ker nimas firme.

Imas dve realni opciji:
- prekines komunikacijo in jim poves naj te pac tozijo.
- vzames hlace nazaj in vrnes 8 eur (minus kakrsnikoli stroski ki si jih imela s posiljajem).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Poorlilgirl ::

UganiKdo je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...



Evo se odgovor:

“ Kot prvo ce si preberete zakon o potrosnikih videno kupljeno velja ce stvar fizicno vidis kar se tice internetne prodaje to ne velja ker stvar fizicno ne vidis zato je vedno moznost vracila ce stvar ni taka kot je ponujena...hlace bomo poslal da vidite da so na hlacnici popackane in v notranjosti so lekaste od necesa...hlace bomo poslali nazaj zdej pa prosim za vase podatke kam lahko posljemo hlace ”

Kaj svetujete?

Zakon o potrosnikih nima s tabo nic ker nimas firme.

Imas dve realni opciji:
- prekines komunikacijo in jim poves naj te pac tozijo.
- vzames hlace nazaj in vrnes 8 eur (minus kakrsnikoli stroski ki si jih imela s posiljajem).


Ma najbolje je, da blokiram... ce bi lepo vprasali ok, ampak so me tako napadli kot da sem prodala hlace najdene v smeteh.

Poorlilgirl je izjavil:

UganiKdo je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...

Poorlilgirl je izjavil:

Ganon je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

sem rekla vrnem samo toliko kot je bilo nalozeno na racun ob tem da prejmem hlace prej.


Si torej že obljubila vračilo denarja? Še enkrat, ne ukloni se ustrahovanju nekih primitivnežev.


Rekla sem da velja naceloma videno kupljeno in da so hlace cisto ok in da se se nihce ni pritozil ce se jih pa gre za 8EUR pa edin ce posljejo hlace naprej js vrnem tok kokr je blo nakazano oni pa pac krijejo posiljanje ker je prej izjavu bucman da bom se krila stroske da mi jih posljejo nazaj. Ce pa se ne strinjajo pa jim nemorem pomagati. Najbolje da jim se kupim nove. Iskreno pa bolj kot razmisljam nevem ce si sploh zasluzijo denar nazaj iz takim odnosom. Kaj predlagas? Da blokiram in pozabim glede na to da so tako nesramni.. kot da sem prodala smeti ...



Evo se odgovor:

“ Kot prvo ce si preberete zakon o potrosnikih videno kupljeno velja ce stvar fizicno vidis kar se tice internetne prodaje to ne velja ker stvar fizicno ne vidis zato je vedno moznost vracila ce stvar ni taka kot je ponujena...hlace bomo poslal da vidite da so na hlacnici popackane in v notranjosti so lekaste od necesa...hlace bomo poslali nazaj zdej pa prosim za vase podatke kam lahko posljemo hlace ”

Kaj svetujete?

Zakon o potrosnikih nima s tabo nic ker nimas firme.

Imas dve realni opciji:
- prekines komunikacijo in jim poves naj te pac tozijo.
- vzames hlace nazaj in vrnes 8 eur (minus kakrsnikoli stroski ki si jih imela s posiljajem).


Ma najbolje je, da blokiram... ce bi lepo vprasali ok, ampak so me tako napadli kot da sem prodala hlace najdene v smeteh.


Sicer se se odlocam, ampak res nevem kaj si naj mislim

Zgodovina sprememb…

Nazz ::

Blokiraj, živi normalno naprej. Ni se vredno sekirat za hlače in €8.
Noben te ne bo tožil, ker so že začetni postopki dražji od vrednosti artikla.

Poorlilgirl ::

Nazz je izjavil:

Blokiraj, živi normalno naprej. Ni se vredno sekirat za hlače in €8.
Noben te ne bo tožil, ker so že začetni postopki dražji od vrednosti artikla.


Tudi ce je kao policaj pri hisi?

Gledala sem oglas, nikjer ne pise da so nove, niti rabljene.. tisti del, ki je umazan ni viden na sliki.. kupka pa ni niti vprasala o stanju samo rekla da bi jih, in nakazala.. Res je da je nakazala na racun od fanta, saj jaz nimam omogocenega spletnega placevanja, tako da mojih podatkov nima.. Jo blokiram potem?

Nazz ::

In kaj bo policaj? Ce ti je vsec v uniformi, lahko samo pride k tebi na kafe.

Če s fantom nista uradno povezani osebi, bi kupca še lahko terjala, da nisi nikoli prejela denarja za prodano stvar ... ampak ne rini še globje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nazz ()

Poorlilgirl ::

Ampak ma dokaz, da sem ji jaz sporocila njegove podatke.. ampak dobro.. ko bi jo lahko vsaj blokirala.. Poslala je slike z flasom, res so malce flekaste ampak v notranjosti.. Novih verjetno nebo dobila na takih spletnih straneh za tako poceni. Pomembno je da so taksne kot bi morale biti.. Ona pa se o tem niti pozanimala ni, niti nima dokaza da sem ji karkoli poslala.

Raptor F16 ::

Poorlilgirl je izjavil:

Na spletu prodajam razlicne stvari kot so npr rabljena oblacila.

Ena od strank ni zadovolnja z izdelkom in mi grozi s prijavo. Placala je vnaprej jaz pa sem zadevo pravocasno poslala. Naj nebi ustrezala temu kar promoviram in da je umazana. (Gre se za 8€)

Zanima me ali me res lahko prijavi ali mi samo grozi. Ostali kupci se se nikoli niso pritozevali...


Drugič si za take zadeve zrihtaj Hofer predplačniško kartico in v primeru, da se pričnejo razne grožnje samo skenslaš in vzameš drugo.

Tko se to dela, čeprav verjetno nisi nategun se lahko kake fore kako odjebat moteno osebo tudi naučiš od njih.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Poorlilgirl ::

Raptor F16 je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Na spletu prodajam razlicne stvari kot so npr rabljena oblacila.

Ena od strank ni zadovolnja z izdelkom in mi grozi s prijavo. Placala je vnaprej jaz pa sem zadevo pravocasno poslala. Naj nebi ustrezala temu kar promoviram in da je umazana. (Gre se za 8€)

Zanima me ali me res lahko prijavi ali mi samo grozi. Ostali kupci se se nikoli niso pritozevali...


Drugič si za take zadeve zrihtaj Hofer predplačniško kartico in v primeru, da se pričnejo razne grožnje samo skenslaš in vzameš drugo.

Tko se to dela, čeprav verjetno nisi nategun se lahko kake fore kako odjebat moteno osebo tudi naučiš od njih.


Ma ja nazalost je oseba mislila da bo dobila nove.. Ce bi bila tako jaka zakaj je potem prosila nekoga drugega da me poklice (predvidevam oceta).

Nazz ::

Poorlilgirl je izjavil:

Ampak ma dokaz, da sem ji jaz sporocila njegove podatke.. ampak dobro.. ko bi jo lahko vsaj blokirala.. Poslala je slike z flasom, res so malce flekaste ampak v notranjosti.. Novih verjetno nebo dobila na takih spletnih straneh za tako poceni. Pomembno je da so taksne kot bi morale biti.. Ona pa se o tem niti pozanimala ni, niti nima dokaza da sem ji karkoli poslala.

Jebene hlace no. Vrzi telefon, facebook, pa kupca v steno, pa pozabi take nicvredne malenkosti v zivljenju.

Poorlilgirl ::

Nazz je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Ampak ma dokaz, da sem ji jaz sporocila njegove podatke.. ampak dobro.. ko bi jo lahko vsaj blokirala.. Poslala je slike z flasom, res so malce flekaste ampak v notranjosti.. Novih verjetno nebo dobila na takih spletnih straneh za tako poceni. Pomembno je da so taksne kot bi morale biti.. Ona pa se o tem niti pozanimala ni, niti nima dokaza da sem ji karkoli poslala.

Jebene hlace no. Vrzi telefon, facebook, pa kupca v steno, pa pozabi take nicvredne malenkosti v zivljenju.


To pa, da grozi s policijo... dvomim da bi se ukvarjal kdo s tem..

Miki N ::

Pa da bi genij saj rekel, da je "rođo" inšpektor... ali saj carinik... kaj ima policija s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

bambam20 ::

Poorlilgirl je izjavil:



Ma ja nazalost je oseba mislila da bo dobila nove...


Pričakovala je, da hlače ne bodo popacane.

Poorlilgirl ::

bambam20 je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:



Ma ja nazalost je oseba mislila da bo dobila nove...


Pričakovala je, da hlače ne bodo popacane.


Iskreno tudi vedela nisem da so bile popacane, ni bas nek velik problem saj ni na vidnem mestu.. Sem pa hlace prej oprala tako, da zgleda ni slo ven, ce je res tok kar govori... Hlace so cele, jim nic ne fali, niso strgane tako da nebi smela komplicirati.. niti vprasala ni ali so nove ali rabljene, sam nakazala je.. to je potem njen problem ne moj..

UganiKdo ::

Poorlilgirl je izjavil:

Nazz je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Ampak ma dokaz, da sem ji jaz sporocila njegove podatke.. ampak dobro.. ko bi jo lahko vsaj blokirala.. Poslala je slike z flasom, res so malce flekaste ampak v notranjosti.. Novih verjetno nebo dobila na takih spletnih straneh za tako poceni. Pomembno je da so taksne kot bi morale biti.. Ona pa se o tem niti pozanimala ni, niti nima dokaza da sem ji karkoli poslala.

Jebene hlace no. Vrzi telefon, facebook, pa kupca v steno, pa pozabi take nicvredne malenkosti v zivljenju.


To pa, da grozi s policijo... dvomim da bi se ukvarjal kdo s tem..


Se enkrat ker to je ze zalostno: to je civilno pravna zadeva, ki nima nicesar s policijo. Policija nima nikakrsnih pristojnosti in je lahko Hojs njen brat in moz hkrati se to ne bo spremenilo.

Poorlilgirl ::

UganiKdo je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Nazz je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Ampak ma dokaz, da sem ji jaz sporocila njegove podatke.. ampak dobro.. ko bi jo lahko vsaj blokirala.. Poslala je slike z flasom, res so malce flekaste ampak v notranjosti.. Novih verjetno nebo dobila na takih spletnih straneh za tako poceni. Pomembno je da so taksne kot bi morale biti.. Ona pa se o tem niti pozanimala ni, niti nima dokaza da sem ji karkoli poslala.

Jebene hlace no. Vrzi telefon, facebook, pa kupca v steno, pa pozabi take nicvredne malenkosti v zivljenju.


To pa, da grozi s policijo... dvomim da bi se ukvarjal kdo s tem..


Se enkrat ker to je ze zalostno: to je civilno pravna zadeva, ki nima nicesar s policijo. Policija nima nikakrsnih pristojnosti in je lahko Hojs njen brat in moz hkrati se to ne bo spremenilo.


Torej se ni za nic bat.. Naslednjic prej pregledam stvari in je to to.. sicer pa nemore dokazat, da sem jih popacala jaz..

Miki N je izjavil:

Pa da bi genij saj rekel, da je "rođo" inšpektor... ali saj carinik... kaj ima policija s tem?


Upajmo, da res ne... Sicer pa se nebi cudila, saj se policija vtika v cisto vse.

Zgodovina sprememb…

Nazz ::

Poorlilgirl je izjavil:

Upajmo, da res ne... Sicer pa se nebi cudila, saj se policija vtika v cisto vse.

Policija se vtika v tisto, za kar ima specifičen nalog. Noben policaj ne bo kar prišel do tebe. Še manj pa zaradi artikla, 1/2 vrednosti povprečne urne postavke.

Mislim, da je tema zrela za zaklep.

Poorlilgirl ::

Nazz je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Upajmo, da res ne... Sicer pa se nebi cudila, saj se policija vtika v cisto vse.

Policija se vtika v tisto, za kar ima specifičen nalog. Noben policaj ne bo kar prišel do tebe. Še manj pa zaradi artikla, 1/2 vrednosti povprečne urne postavke.

Mislim, da je tema zrela za zaklep.

Ga potem brezskrbi blokiram?

bobiii16 ::

Če gre za tako vsoto se ne sekiraj , ona govori da te bo tožila in to je samo en velik blef da te bo prijavila. Komu te bo prijavila , niti ne vem, če je kupila na bolhi je pač kupila. Ne vračaj denarja ker to ne pelje nikamor. Oseba s katero imaš promblem je sigurno južna

UganiKdo ::

Poorlilgirl je izjavil:

Nazz je izjavil:

Poorlilgirl je izjavil:

Upajmo, da res ne... Sicer pa se nebi cudila, saj se policija vtika v cisto vse.

Policija se vtika v tisto, za kar ima specifičen nalog. Noben policaj ne bo kar prišel do tebe. Še manj pa zaradi artikla, 1/2 vrednosti povprečne urne postavke.

Mislim, da je tema zrela za zaklep.

Ga potem brezskrbi blokiram?


Ne, brez skrbi tega ne mores naredit. Tako da to lahko naredis sam s skrbjo. Zdaj pa veselo trolaj dalje.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

H & M - vracilo denarja

Oddelek: Loža
437151 (5430) m0LN4r

Vlada bi rada prepovedala določena oblačila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13316085 (12936) jype
»

Kazen za posedovanje na hrvaškem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7312550 (9179) OrkAA
»

kupec želi denar nazaj od prodanega telefona- what to do (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519453 (7580) MadMen
»

vrnitev rabljenega telefona

Oddelek: Kaj kupiti
324074 (3064) primozzzz

Več podobnih tem