» »

"poglej se v ogledalo" tam so težave

"poglej se v ogledalo" tam so težave

zobnik ::

Še en način določenih ljudi, kako speljat druge v past, "poglej se v ogledalo, tam se vse težave". V nekaterih primerh drži, v nekaterih pa se s tem ne morem strinjat.
Včasih na FB zasledim med novicami al pa kake skupine.
Kako se vi odzovete na take stavke "poglej se v ogledalo" se s tem strinjate ali ne.
P.s. Na FB take blokiram ;)

FrRoSt ::

zobnik je izjavil:


P.s. Na FB take blokiram ;)

Samo-KRITIKA na VIŠKU! :)):)):))

Ne božaj mačke proti dlaki! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

globoko grlo ::

Se absolutno strinjam!

Je pa tko, bolj ko misliš da si superduper in "ogledala" ne porebuješ, večja je verjetnost (oz. skor 100%), da ga potrebuješ>:D
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Vice ::

In kje, kako, kdo.... določi parameter katera stran ogledala ima prav?

showsover ::

V vsakem primeru so objekti v ogledalu bliže kot izgledajo:

Hypathia ::

Odvisno kdo to pove.Samorefleksija je definitivno eden od temeljev zdrave osebnosti, je pa treba najprej pomesti pred svojim pragom, preden greš ogledalo ponujati drugim.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

zasekaroza ::

Predlagam da blokiras cel fb

bambam20 ::

Hypathia je izjavil:

Samorefleksija je definitivno eden od temeljev zdrave osebnosti, je pa treba najprej pomesti pred svojim pragom, preden greš ogledalo ponujati drugim.


Očitno ti nimaš nobene metle in ogledala doma, glede, da drugim vsiljuješ svoje femi naci pogled.

Meiniken ::

Teh težav nimam, ker FB zelo poredko uporabljam. Ni vredno živcev, ni vredno (mentalnega) zdravja.

Čist odvisno kdo ti to pove in v zvezi s čim. Če mi to reče nekdo kot npr. Bill Gates bi se najverjetneje res sam vprašal, kje ga lomim, če mi pa to reče kak sosed, je pa vprašljivo kdo ima problem.

Sicer je pa kreganje po internetu nesmiselno, ker se tko vsak samo drži svojih čustev in ponosa. Splošno gledano imajo ljudje bolj malo samo-refleksije.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

zobnik ::

zasekaroza je izjavil:

Predlagam da blokiras cel fb


Ko berem kak članek pod njim pa komentarje in ta dialog stotih ljudi, ene moraš blokirat, četud nisi v tem dialogu.

Gagatronix ::

Na FB-ju ni clankov, so samo objave. Videl bos pa objave od tocno tistih ljudi, s katerimi si gor povezan. Ce so pa komentarji spodaj neumni, ti jih pa beres, si pa sam kriv.

kuall ::

"Poglej se v ogledalo, tam je težava" je učinkovita žalitev zato, ker morajo tvoji možgani narediti par sklepov, preden dojamejo, kaj je želel povedati. Bolj zadane, če moraš sklepat zato, ker so take ugotovitve, ki jih naredimo s sklepanjem bolj zanimive, ker smo mašina za delanje sklepov in nam delanje sklepov daje močne občutke, ponavadi užitek, oziroma v tem primeru večjo bolečino. Bolj močna čustva pa čutimo ob delanju sklepov zato, da si bomo bolj zapomnili za prihodnje, kako smo prišli do sklepa, ker je delanje sklepov važno za naše preživetje. Evo, še ena stvar, ki se jo da lepo pojasniti z evolucijsko psihologijo. Mater sem jaz pameten.

Podobno je s komplimenti, indirektni so bolj učinkoviti. Npr takle: ženske ste bolj pametne kot moški. Če boš to rekel kakšni ženski bo vzela osebno, ker bo sklepala, da si na to splošno ugotovitev prišel ob opazovanju nje in da ji v resnici govoriš, da je ona pametna.

FireSnake ::

zobnik je izjavil:

Še en način določenih ljudi, kako speljat druge v past, "poglej se v ogledalo, tam se vse težave". V nekaterih primerh drži, v nekaterih pa se s tem ne morem strinjat.
Včasih na FB zasledim med novicami al pa kake skupine.
Kako se vi odzovete na take stavke "poglej se v ogledalo" se s tem strinjate ali ne.
P.s. Na FB take blokiram ;)


Če imaš težave s tem, se poglej v ogledalo in tam boš našel vse vzroke za težave.

Če si tako plitek, da te komentarji na FB prizadenejo je čas, da se pogledaš v ogledalo in sam sebe vprašaš: "Kaj, hudiča, je narobe s tabo?".

Preveč časa imaš. In premalo resnih težav. Posledica je otvoritvena objava.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zobnik ::

FireSnake je izjavil:

zobnik je izjavil:

Še en način določenih ljudi, kako speljat druge v past, "poglej se v ogledalo, tam se vse težave". V nekaterih primerh drži, v nekaterih pa se s tem ne morem strinjat.
Včasih na FB zasledim med novicami al pa kake skupine.
Kako se vi odzovete na take stavke "poglej se v ogledalo" se s tem strinjate ali ne.
P.s. Na FB take blokiram ;)


Če imaš težave s tem, se poglej v ogledalo in tam boš našel vse vzroke za težave.

Če si tako plitek, da te komentarji na FB prizadenejo je čas, da se pogledaš v ogledalo in sam sebe vprašaš: "Kaj, hudiča, je narobe s tabo?".

Preveč časa imaš. In premalo resnih težav. Posledica je otvoritvena objava.



Ena od teževa je spremljanje takih, ker če ne spremljaš take tud do težav ne pride tako nekak je pri tebi. Ampak s tem dokazuješ da si ovca, bodi tiho, izogibaj se tega, ubogaj kaj ti okolica anrekuje, sledi ostalim...bravo vsaka ti čast ujet v pajkovi mreži

dild0idis ::

Kaj pa, če ni odseva v ogledalu?

Pomeni to, da sem vampir?

:D

ps: Glupa tema, glup odgovor! >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

FireSnake ::

@zobnik: nisem jaz tisti, ki se psihira zaradi tega, ker menijo drugi.
Jaz se s takimi ne obremenjujem, grem samo dalje.

Dokazal si tudi, da si konfliktna oseba. Ne samo to, najdeš hakeljc tam kjer ga ni.
Če ga ni ... hja si ga izmisliš (primer zgoraj). To, da zraven zbleješ naključne neblouze pustimo ob strani.

Nadalje: nimaš na FB pravih prijateljev? Taki ti česar podobnega ne bi niti rekli. Kar nam da misliti, da si tiste vrste tič, ki na FB sprejme vse, kar pošlje prošnjo.
Rezultat je pa tukaj. Ti se pa še čudiš?

Na koncu še nasvet: svet se ne vrti okoli tebe, veš. Ljudje imajo lahko svoja mnenja. Pa je tebi prav ali ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

111111111111 ::

Mislim, da je za vse v tej temi (razen zame), najbolje da se pogledate v ogledalo, preden še kaj napišete.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

dild0idis ::

FireSnake je izjavil:


Na koncu še nasvet: svet se ne vrti okoli tebe, veš. Ljudje imajo lahko svoja mnenja. Pa je tebi prav ali ne.


Seveda se, edino jaz sem pomemben, za vse ostale me boli K.

Če bi vsi tako razmišljali, bi bil svet lepši. >:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

WhiteAngel ::

Meiniken je izjavil:

Čist odvisno kdo ti to pove in v zvezi s čim. Če mi to reče nekdo kot npr. Bill Gates bi se najverjetneje res sam vprašal, kje ga lomim, če mi pa to reče kak sosed, je pa vprašljivo kdo ima problem.


Imaš pa visoko mnenje o Gatesu. Jaz bi ravno njega v k*rac poslal pa še eno čez kepo zaradi 90-ih let in mojih požganih živcev zaradi M$-jevih produktov. Pri sosedu bi se v resnici vprašal, v čem je težava.

zobnik ::

FireSnake je izjavil:



Nadalje: nimaš na FB pravih prijateljev?


Imam zanesljive, ampak če bereš kake članke na FB in podobne ali spremlja druge FB skupine prebereš in vidiš.

zobnik ::

zobnik ::

111111111111 ::

Jaz podpiram vlado in ukrepe. Ampak ministrica pa mora odletet. Če si na poziciji, se moraš še bolj držat pravil kot ostali. Naj odleti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Potem pa imate še gospo bratušek, ki se jezi na ministrico, v studiu pa ne nosi maske. Pa je studio zaprt prostor. :D
https://www.24ur.com/novice/slovenija/c...
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fikus_ ::

1111................., Bratuškova in novinar sta pred kamero približno 2 m narazen, kar je precej več kot ljudje v Unionski dvorani! In verjetno okrog njiju kar nekaj m nobenega. To se vidi po TV, kako je pa pred/po vklopu kamere, pa lahko samo ugibamo.

bigsmally ::

Jaz bi prej rekel da se eni preveč radi gledajo v ogledalo in zato spuščajo takšne visokointeligenčne izjave.

111111111111 ::

fikus_ je izjavil:

1111................., Bratuškova in novinar sta pred kamero približno 2 m narazen, kar je precej več kot ljudje v Unionski dvorani! In verjetno okrog njiju kar nekaj m nobenega. To se vidi po TV, kako je pa pred/po vklopu kamere, pa lahko samo ugibamo.

Moram priznat, da v resnici ne vem ali je dovolj 2m razdalja v zapretm prostoru ali je obvezna tudi maska?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

fikus_ ::

Posebnih navodil za TV verjetno ni. Če se za čas intervjuja držijo distance, prej/potem pa maske, kot je zapovedano, potem ne vidim problema.

Bolj je moti druženje v Unionski dvorani, ki je v nasprotju, kar nam zapovedujejo.

111111111111 ::

Studio je zaprt prostor, torej je obvezna maska?

Za Union bi iblo edino pošteno da bi ministrica odstopila.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zobnik ::

Gagatronix ::

Malo manj beri 24 kur, mozganska celica ti bo hvalezna. Mi pa tudi, ker ne bos tu smetil.

Dtrader ::

Ah ja, pustite politiko, nimate vpliva na to... Spremenite sebe in svet se bo spremenil.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Profil povprečnega slovenceljna

Oddelek: Loža
312736 (1876) 2dark
»

O smrti in življenju po njej (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
677986 (5763) c3p0
»

Katere superge za cross ?

Oddelek: Loža
173932 (3466) ;-)
»

Kako si vi dvignete samozavest? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729319 (7254) jype
»

Kako "leča ve" ... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
12512831 (9627) Vajenc

Več podobnih tem