» »

Pentagon vztraja: Projekt JEDI gre Microsoftu

1
2
»

Jarno ::

Tebe pa je zapustil common sense. Dejansko, na tem razpisu je zmagal MS, po moji kristalni kugli zato, ker so sposobni nuditi potrebno infrastrukturo in predvsem zaradi tega, ker imajo z njimi dolgoletne izkušnje pri sodelovanju.
Še n-tič bom zapisal, da je nahypan oblak zgolj eden izmed dejavnikov.
#65W!

techfreak :) ::

@Jarno: Zakaj domnevas da Amazon ne more ponuditi tega kar lahko Microsoft?

Tudi Amazon ima dolgoletne izkusnje pri sodelovanju, saj ponujajo GovCloud, ki je namenjen izkljucno ameriski javni upravi. Poleg tega ze precej let vzdrzujejo C2S za 'intelligence community' (CIA, NSA, itd.), kar je v bistvu privatna AWS regija, locena od interneta.

Jarno ::

V specifičnem primeru ameriške vojske je splošno znano, da uporabljajo MS Windows operacijske sisteme + linux za določene posebne primere, plus tega še Office, morda še kaj.
Morda je odgovor na to vprašanje dokaj preprost in so ugotovili, da je precej enostavneje Office storitve uporabljati skupaj z MS oblakom. MS jim prav gotovo lahku ponudi zadovoljivo storitev.
Da bo npr. tudi proces urejanja in shranjevanja dokumentov v oblak pisan na kožo vojakom z recimo končano srednjo šolo, potem je MS kar dobra izbira. ;)
#65W!

kuall ::

Greg91 je izjavil:

vodilni (Bill Gates, trenutni direktor)


Bill Gates, trenutni direktor? :)) V katerem letu si ti?

In ti nisi politični navijač? Ti definiraš političnega navijača. Pa mimogrede, lastna hvala, cena mala. ;)


Vem, da ni Bill Gates več direktor. Saj berem knjigo od novega direktorja. Narobe si me razumel, v oklepaju sem naštel vse voditelje. Zgleda,da je to tvoja značilnost, da narobe razumeš stvari. Takoj zatem si me spet narobe razumel, da sem politični navijač.

FTad ::

@kuall, tudi jaz sem tvoj zapis tako razumel, kot si sedaj argumentiral. Nekateri pac iscejo dlako v jajcu, da lahko jebejo folk. Tipicno na tem forumu.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pentagon vztraja: Projekt JEDI gre Microsoftu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5410787 (8521) FTad
»

Pentagon bo vnovič odločal o dodelitvi projekta Jedi

Oddelek: Novice / Tožbe
104896 (4231) c3p0
»

Amazonu uspelo začasno zaustaviti oddajo milijardnega posla Microsoftu

Oddelek: Novice / Tožbe
236811 (4785) c3p0
»

V današnji nadgradnji Oken tudi popravek kritične varnostne luknje

Oddelek: Novice / Varnost
73501 (2327) b3D_950
»

Amazon obtožuje Trumpa vmešavanja v izbirni postopek za JEDI

Oddelek: Novice / Tožbe
246909 (5408) Mr.B

Več podobnih tem