» »

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (II)

rusilec ::

Trenutna pravila so po uradni stroki, ja. A je ta žal kupljena s strani elit.

bigsmally ::

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Če stopicljaš jezno na mestu to ne pomeni, da si me postavil na laž. Pomeni samo, da si zavesto ignoriral vse kar sem prilepil od uradnih izjav in podatkov (tudi tega od danes zjutraj) in za sveto vzel osebno izkušnjo enega forumaša, ki je pomembna točno nič. Saj bi spet prilepil izjave, ampak jih boš spet ignoriral in spet povedal, da si pa ti prišel takoj na vrsto. Bravo.


Hočeš reči, da pravila, ki zdaj veljajo, niso osnovana na uradni stroki?



WHO je Bil Gejtsov propagandni medij. "Uradna stroka" pa je desna roka WHOja.

          ::

rusilec je izjavil:

Trenutna pravila so po uradni stroki, ja. A je ta žal kupljena s strani elit.


Elite so glede korone podkupile vse svetovne vlade, vse medije ter 90% strokovnjakov s področja medicine. Ali sploh berete, kaj pišete?

rusilec ::

          je izjavil:

rusilec je izjavil:

Trenutna pravila so po uradni stroki, ja. A je ta žal kupljena s strani elit.


Elite so glede korone podkupile vse svetovne vlade, vse medije ter 90% strokovnjakov s področja medicine. Ali sploh berete, kaj pišete?

Že glavnina zahodnih medijev je v rokah štirih družin. Pa niso elite podkupile vsega, nekaj držav se kar dobro upira.

darkolord ::

Na primer?

rusilec ::

Švedska, Belorusija, Anglija se je nekaj časa, a so jim "skinili" glavnega. Trumpa ne smemo pozabiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rusilec ()

DeeJay ::

Definitivno poznam zdej velik več ljudi okuženih s COVID, kot sm jih poznal v prvem valu (0 nič).
Zaenkrat vsi prebolevajo z bolj ali manj blagimi simptomi (glavobol, bolečine po telesu, nižja do srednja vročina)
Zgleda je zadeva tokrat velik bolj razširjena kot v prvem valu, poleg tega pa za drugi val naša super vlada v pol leta ni prpravla nič. Še vedno se jamra, da ni kapacitet in osebja.
Najebal bodo pa kritični bolniki, ki nimajo veze s covidom. Bohnedej, da se kje polomiš.

nekikr ::

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Če stopicljaš jezno na mestu to ne pomeni, da si me postavil na laž. Pomeni samo, da si zavesto ignoriral vse kar sem prilepil od uradnih izjav in podatkov (tudi tega od danes zjutraj) in za sveto vzel osebno izkušnjo enega forumaša, ki je pomembna točno nič. Saj bi spet prilepil izjave, ampak jih boš spet ignoriral in spet povedal, da si pa ti prišel takoj na vrsto. Bravo.


Hočeš reči, da pravila, ki zdaj veljajo, niso osnovana na uradni stroki?

To je stroka, ki sledi navodilom drugih. Ne bi šel tako daleč, da bi zraven basal Gatesa ali kaj podobnega, je pa dejstvo, da je trenutno nemogoče povedati karkoli objektivnega proti ukrepom, ker čreda že dirja v eno smer in te zmeljejo, če bi povedal kaj drugačnega, pa čeprav samo malce bolj objektivnega. Danes je povsem bogokletno že to, da zahtevaš podatke realno umrlih zaradi covida in ne umrlih s covidom. Tega podatka ni, bi moral biti pa eden osnovnih pri sprejemanju ukrepov. To, da gripe nikdar nismo šteli kot primarni vzrok smrti, če je šlo za pridruženo bolezen, danes je pa kar vse covid, če si bil nekoč pozitiven, je navaden bullshit. Prilepil sem, lahko pa sam pogledaš, kako so to razkrili Angleži. Če je bil kdo kadarkoli pozitiven na testu (ne bolan, ne s težjim potekom, ne z blažjim potekom, ne prenašalec - zgolj pozitiven) in je kadarkoli zatem umrl zaradi kateregakoli razloga, je bil za vzrok smrti zabeležen covid. Pri nas ni kaj dosti drugače, kar so pokazali tudi na UKC, ko so povedali kakšen tip umrlih imajo - zelo star z več hudimi boleznimi. Takim podatkom lahko pokažeš le sredinec. Se pravi ne gre za zanikanje, ne gre za teorije zarot, le navadno kmečko pamet, da lahko na podlagi pravilnih podatkov uporabimo pravilne ukrepe, ki jih bodo ljudje razumeli in upoštevali. Z izkrivljenimi podatki, posledično izkrivljenimi ukrepi, pa ljudi pač ne prepričaš (ne vseh, nekateri vedno potrebujejo neko zunanjo grožnjo in razlog, da so jezni na druge).

darkolord ::

rusilec je izjavil:

Švedska
Sweden has signed a deal to buy millions of doses of Astra Zeneca's vaccine for next year, and has deals in the works for six other vaccines.

          ::

rusilec je izjavil:

Švedska, Belorusija, Anglija se je nekaj časa, a so jim "skinili" glavnega. Trumpa ne smemo pozabiti.


Na Švedskem imam prijatelje, s katerimi sem tedensko v stiku. Mi razložiš, kako se Švedska (razen manj strogih ukrepov, ki so itak posledica večje ozaveščenosti prebivalstva, če že kaj in so jih na koncu celo odgovorni obžalovali) razlikuje od nas? Kako npr. se je podkupljivost medijev izražala pri nas in se na švedskem ni?

nekikr ::

Razlikuje se v pretiravanju. Pri nas se zaradi enega ali dveh umrlih tedensko (ki nista umrla zaradi covida) zapre šole (po novem "samo" cele razrede), Kacin straši po TVju o skorajšnjem razpadu zdravstva in grozi kaj vse nam bo naredil, če ne bomo pridni, ljudem je močno otežen dostop do zdravstva.....ljudje pa gledajo in se čudijo temu, ker stanje ne ustreza grožnjam. Na švedskem so pa povedali ljudem, da je virus zunaj, da je treba kakšno stvar malo drugače in ljudje so sprejeli to. Dvomim, ker jih tudi jaz kar nekaj poznam od tam, da bi enako reagirali, če bi jim prvi dan, pri prvi okužbi začeli zapirati vse, jih strašiti, da je sodni dan itd. če pa niti slučajno ni.

darkolord ::

In kakšen vpliv ima to na master plan elit?

nekikr ::

To vprašaj tiste z alu folijo na glavi.

shadeX ::

kako se Švedska (razen manj strogih ukrepov, ki so itak posledica večje ozaveščenosti prebivalstva, če že kaj in so jih na koncu celo odgovorni obžalovali) razlikuje od nas?


Kulturna razlika. Večina švedov se priporočil drži, pri nas je pa zadeva ravno obratna (ker v nasprotnem primeru izpademo ovce).

Kacin straši po TVju o skorajšnjem razpadu zdravstva in grozi kaj vse nam bo naredil, če ne bomo pridni,


Normalno. "Priden" si pa tako da se držiš priporočil (tako kot so to razumeli švedi). In če folk ne verjame, potem smo nazaj pri strožjih ukrepih (o čemer Kacin grozi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Če stopicljaš jezno na mestu to ne pomeni, da si me postavil na laž. Pomeni samo, da si zavesto ignoriral vse kar sem prilepil od uradnih izjav in podatkov (tudi tega od danes zjutraj) in za sveto vzel osebno izkušnjo enega forumaša, ki je pomembna točno nič. Saj bi spet prilepil izjave, ampak jih boš spet ignoriral in spet povedal, da si pa ti prišel takoj na vrsto. Bravo.


Hočeš reči, da pravila, ki zdaj veljajo, niso osnovana na uradni stroki?

To je stroka, ki sledi navodilom drugih. Ne bi šel tako daleč, da bi zraven basal Gatesa ali kaj podobnega, je pa dejstvo, da je trenutno nemogoče povedati karkoli objektivnega proti ukrepom, ker čreda že dirja v eno smer in te zmeljejo, če bi povedal kaj drugačnega, pa čeprav samo malce bolj objektivnega. Danes je povsem bogokletno že to, da zahtevaš podatke realno umrlih zaradi covida in ne umrlih s covidom. Tega podatka ni, bi moral biti pa eden osnovnih pri sprejemanju ukrepov. To, da gripe nikdar nismo šteli kot primarni vzrok smrti, če je šlo za pridruženo bolezen, danes je pa kar vse covid, če si bil nekoč pozitiven, je navaden bullshit. Prilepil sem, lahko pa sam pogledaš, kako so to razkrili Angleži. Če je bil kdo kadarkoli pozitiven na testu (ne bolan, ne s težjim potekom, ne z blažjim potekom, ne prenašalec - zgolj pozitiven) in je kadarkoli zatem umrl zaradi kateregakoli razloga, je bil za vzrok smrti zabeležen covid. Pri nas ni kaj dosti drugače, kar so pokazali tudi na UKC, ko so povedali kakšen tip umrlih imajo - zelo star z več hudimi boleznimi. Takim podatkom lahko pokažeš le sredinec. Se pravi ne gre za zanikanje, ne gre za teorije zarot, le navadno kmečko pamet, da lahko na podlagi pravilnih podatkov uporabimo pravilne ukrepe, ki jih bodo ljudje razumeli in upoštevali. Z izkrivljenimi podatki, posledično izkrivljenimi ukrepi, pa ljudi pač ne prepričaš (ne vseh, nekateri vedno potrebujejo neko zunanjo grožnjo in razlog, da so jezni na druge).


Morda pa teh podatkov ni, ker ne vemo še dovolj? In potem je morda boljše biti malo bolj previden? Primeri sindroma podobnega Kawasakijevemu v primeru otrok na primer.
Sicer pa če primerjaš stanje marca in zdaj, je zdaj vse skupaj veliko bolj pogumno in očitno gremo v smeri, ki jo zagovarjaš, ker marca bi ob takšnih številkah ljudem švasali vrata stanovanj zdaj se pa mrtvo hladno postavljajo COVID kontejnerji po manjših krajih v pričakovanju večjega števila primerov.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

          ::

nekikr je izjavil:

Razlikuje se v pretiravanju. Pri nas se zaradi enega ali dveh umrlih tedensko (ki nista umrla zaradi covida) zapre šole (po novem "samo" cele razrede), Kacin straši po TVju o skorajšnjem razpadu zdravstva in grozi kaj vse nam bo naredil, če ne bomo pridni, ljudem je močno otežen dostop do zdravstva.....ljudje pa gledajo in se čudijo temu, ker stanje ne ustreza grožnjam. Na švedskem so pa povedali ljudem, da je virus zunaj, da je treba kakšno stvar malo drugače in ljudje so sprejeli to. Dvomim, ker jih tudi jaz kar nekaj poznam od tam, da bi enako reagirali, če bi jim prvi dan, pri prvi okužbi začeli zapirati vse, jih strašiti, da je sodni dan itd. če pa niti slučajno ni.


Razlika med skandinavsko in balkansko mentaliteto je menda znana: za skandinavce je zadosti obvestilo, balkanci potrebujemo malo več prisile. Si pričakoval kaj drugega?

bigsmally ::

          je izjavil:


Razlika med skandinavsko in balkansko mentaliteto je menda znana: za skandinavce je zadosti obvestilo, balkanci potrebujemo malo več prisile. Si pričakoval kaj drugega?



Zakaj pa so potem Švedi #1 v posilstvih? A so jih pozabili obvestiti da se to ne sme?
Zakaj pa imajo na splošno veliko več kriminala kot mi? A to so jih tudi pozabili obvestiti?

Poldi112 ::

Ker tam samo malo postrani pogledaš punco pa te že obsodijo za posilstvo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

crucial ::

Posilstva in ostali kriminal na švedskem zagrešijo migranti, ne Švedi.

mertseger ::

robertotrm je izjavil:

Vedno se bo nasel nek % folka, ki si bi namestil cist vse, kar jim narocijo ta veleumna trobila.
Brez vsakega pomisleka ali vsaj zdravo umske presoje. Pa ce bo receno, da je treba dat gate na glavo, grem stavit da bomo vidli tud take primerke.
In se jezni bojo na vse, ki bi si drznili kolovratit v njihovi blizini brez tega neobhodno nujnega dodatka.
Tko pac je. Raznolikost genskega materiala, ki je sicer dobrodosla in nas resuje ze od zacetka, se zna z enimi prav kruto poigrat.


Daj že nehaj s to vlado. Če bi vlada sprejela vse kar NIJZ predlaga ne bi bilo letos nobenega slovenca na Hrvaškem in že zdavnaj bi vsi nosili maske povsod kazni bi pa še policisti talali ne samo inšpektorji. "Vlada" gleda tako na gospodarstvo kot mednarodne odnose pa ne sprejme vsega kar se predlaga. Eni res živite v srednjem veku, tolk teorij zarote pa vse imate na internetu napisano kar se ukrepanja tiče.

          ::

bigsmally je izjavil:

          je izjavil:


Razlika med skandinavsko in balkansko mentaliteto je menda znana: za skandinavce je zadosti obvestilo, balkanci potrebujemo malo več prisile. Si pričakoval kaj drugega?



Zakaj pa so potem Švedi #1 v posilstvih? A so jih pozabili obvestiti da se to ne sme?
Zakaj pa imajo na splošno veliko več kriminala kot mi? A to so jih tudi pozabili obvestiti?


Saj si videl, da če se pri nas spraviš na spečo žensko, to ni posilstvo ...

HappyPills ::

En je lepo napisal, da če bi mu švedski epidemolog rekel, da treba nosti masko, da bi jo, slovenskemu pa ne vrjame.

zasekaroza ::

shadeX je izjavil:

kako se Švedska (razen manj strogih ukrepov, ki so itak posledica večje ozaveščenosti prebivalstva, če že kaj in so jih na koncu celo odgovorni obžalovali) razlikuje od nas?


Kulturna razlika. Večina švedov se priporočil drži, pri nas je pa zadeva ravno obratna (ker v nasprotnem primeru izpademo ovce).

Kacin straši po TVju o skorajšnjem razpadu zdravstva in grozi kaj vse nam bo naredil, če ne bomo pridni,


Normalno. "Priden" si pa tako da se držiš priporočil (tako kot so to razumeli švedi). In če folk ne verjame, potem smo nazaj pri strožjih ukrepih (o čemer Kacin grozi).

Dokler se te ki dajejo ta priporočila sami ne začnejo držat svojih priporočil, se naj ne čudijo, če se jih ljudje tudi ne.

Zaprt prostor, kje so maske?


Mateja Logar se nam z zasebnega druženja javlja in pametuje da so druženja slaba.


Hojs, Pahor, Tonin in ostali, se sprehajajo ob meji ko je bilo prehajanje med občinami prepovedano. Varnostne razdalje ne upoštevajo. Skupina je večja od uradne omejitve. Ovadba seveda pade, ker pravila so samo za rajo.
https://www.dnevnik.si/1042927188

Šef nijzja ne pozna pravil, ki jih določa nijz.
https://www.zurnal24.si/slovenija/krek-...

Meja zaprta, Kacin pa očitno vseeno lahko hodi na svoj vikend na Krku.
https://www.had.si/blog/2020/05/12/je-b...

shadeX ::

Dokler se te ki dajejo ta priporočila sami ne začnejo držat svojih priporočil, se naj ne čudijo, če se jih ljudje tudi ne.

Zaprt prostor, kje so maske?


Maš point. Drugače sem pa včeraj na tv slučajno zasledil rtvslo novinarko z rumeno masko - zunaj.

Nekak mi ni jasno, ampak ok.

predi ::

Master_Yoda je izjavil:

Mogoce ze odgovorjeno ampak: Zakaj moras imeti lokacijo vklopljeno ce hoces da aplikacija zbira podatke ? Permission do lokacije razumem zakaj, ker se lahko groba lokacija izve preko BT, ne pa zakaj potrebujejo dejansko lokacijske servise enablane.

Ali je google tako prefinjeno to bundlal skupaj, da lahko lepo dobijo vse ali pa ti ne dela nic.
Ja, to je zaradi Googla/Exposure Notifications System-a.

Why your phone’s location setting needs to be on

The Exposure Notification technology uses Bluetooth scanning to understand what devices are near one another. On phones running Android 6.0 to 10, the Exposure Notifications System uses Bluetooth scanning. For Bluetooth scanning to work, the device location setting needs to be turned on for all apps, not just apps built with the Exposure Notifications System.

Google and Apple have built in safeguards to ensure that government contact tracing apps built with ENS cannot infer your location. This is done through the rotation of random IDs assigned to your device, so that no one can track your individual device. The random IDs do not contain any information about your location when they exchange with other devices in the system.

https://support.google.com/android/answ...

starfotr ::

zmaugy ::

Evo, kaj propagira SD:

https://twitter.com/strankaSD/status/13...

Isti Trumpi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

fikus_ ::

To bo naveza s štrukljem.

nekikr ::

Malo je še takih, ja, ostali ste že povsem oprani. A doma že spite z masko na glavi? Kacin namreč priporoča, da masko nosite tudi doma. Če se da tako iz polivinila.

pirat ::

DeeJay je izjavil:

Definitivno poznam zdej velik več ljudi okuženih s COVID, kot sm jih poznal v prvem valu (0 nič).
Zaenkrat vsi prebolevajo z bolj ali manj blagimi simptomi (glavobol, bolečine po telesu, nižja do srednja vročina)
Zgleda je zadeva tokrat velik bolj razširjena kot v prvem valu, poleg tega pa za drugi val naša super vlada v pol leta ni prpravla nič. Še vedno se jamra, da ni kapacitet in osebja.
Najebal bodo pa kritični bolniki, ki nimajo veze s covidom. Bohnedej, da se kje polomiš.

In kaj lahko v Sloveniji pripraviš v pol leta? Izšolaš nove zdravnike? Postaviš novo bolnico (še za nakup mask greš na Tarčo, potem pa pričakuješ da se bo nekdo ekspresno lotil gradnje bolnice)? Kar je možno narediti, je pač narejeno.
Imaš priporočilo/zahtevo, da v javnosti v zaprtih prostorih nosi masko da ne boš širil okužbe, imaš dnevno na voljo tekoče podatke o tem kje so žarišča (ni nujno ravno tam potem žurati celo noč v kafiču, ne?), imaš vlado ki še vedno subvencionira čakanje na delo doma za tista podjetja, ki so najbolj na udaru, imaš aplikacijo za tvoj telefon, imaš EU ki sofinancira razvoj cepiva za vse države... To je v dani situaciji pač možno. Čudežne paličice ni.
Problem pa so potem posamezniki (tudi v vladi jasno, vidimo po TV), ki se tega ne držijo in iz principa ne nosijo maske, iz principa ne bo instaliral aplikacije, iz principa se ne bo cepil, bo pa ves čas vpil da vlada ni nič naredila.
Jaz res ne vem, kako takšni seksate, ko pa vlada vendar ne predpiše nobenih uporabnih navodil za to.

Dag ::

Glavna težava je, da imamo vlado, ki ji že apriori pol Slovenije ne zaupa, ker Janša. Takoj naslednja težava je ta, da vlada nima pojma o kriznem menedžmentu in kriznem komuniciranju v 21. stoletju in je še vedno zataknjena v letu 1991.

To, kar počnejo, je za v komunikološke učbenike pod poglavje "kako se ne vodi kriznega komuniciranja".

pirat ::

Dag je izjavil:

Glavna težava je, da imamo vlado, ki ji že apriori pol Slovenije ne zaupa, ker Janša. Takoj naslednja težava je ta, da vlada nima pojma o kriznem menedžmentu in kriznem komuniciranju v 21. stoletju in je še vedno zataknjena v letu 1991.

To, kar počnejo, je za v komunikološke učbenike pod poglavje "kako se ne vodi kriznega komuniciranja".

Se strinjam.
A pa je to upravičen razlog, da pa potem nekateri posamezniki iz principa postopajo ravno kontra? A če v srednji šoli en učitelj nima pojma o tem kako predavati in ga večina učencev sovraži a je pa smiselno, da potem vsi iz principa bojkotirajo maturo?

Dag ::

Seveda ni upravičen razlog. Je pa podobno tistemu, ko imaš na 2 kilometrih 7 različnih znakov za omejitev hitrosti. Nesposobnost odgovornih, zaradi katere ljudje zapovedi ne jeljejo več resno in mislijo, da jih nekdo jebe v glavo. Takšen odziv ljudi se da predvideti in temu ustrezno prilagoditi komuniciranje. Če seveda veš, kaj delaš.

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Malo je še takih, ja, ostali ste že povsem oprani. A doma že spite z masko na glavi? Kacin namreč priporoča, da masko nosite tudi doma. Če se da tako iz polivinila.


Masko doma ne smeš nositi, če je v bližini oddajnik 5G ali če nad hišo letajo reakcijska letala (chemtraili - to je itak vsem jasno, ane?)
Sem slišal, da se dobi komplet za odstranjevanje sledilnih čipov, ki so jih vsem vgradili pri cepljenjih, hitro kupi, dokler ne zmanjka:



/SARCASM OFF
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

bigsmally ::

zmaugy je izjavil:

če je v bližini oddajnik 5G ali če nad hišo letajo reakcijska letala (chemtraili - to je itak vsem jasno, ane?)


Ej, jaz sem pripravljen narediti VSE samo da Bezos pa Zuckerberg povečata svoje bogastvo!

zmaugy ::

bigsmally je izjavil:

zmaugy je izjavil:

če je v bližini oddajnik 5G ali če nad hišo letajo reakcijska letala (chemtraili - to je itak vsem jasno, ane?)


Ej, jaz sem pripravljen narediti VSE samo da Bezos pa Zuckerberg povečata svoje bogastvo!


Eh ne no, saj imaš alternativne možnosti:



>:D:))

“I am a person with good...youknowwhat...”
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nekikr ::

Masko doma ne smeš nositi

Moraš. Vlada pravi tako. In to je najmanj kar lahko narediš, ane? Pa da ne bi seksal s partnerko slučajno, ker je to isto, kot če ji kihneš v obraz. Vsak svojo masko gor pa se 2m narazen sama zrihtajta. Za #nasmrtbolne gre!

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Masko doma ne smeš nositi

Moraš. Vlada pravi tako. In to je najmanj kar lahko narediš, ane? Pa da ne bi seksal s partnerko slučajno, ker je to isto, kot če ji kihneš v obraz. Vsak svojo masko gor pa se 2m narazen sama zrihtajta. Za #nasmrtbolne gre!


Moraš jo nositi, če so 5G oddajniki izklopljeni in če ni preletov. Pa prej poskrbi za sledilne čipe, ki so jih reptili v dogovoru z Billom Gatesom namontirali med alien abductions :))
/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Miki N ::

Saj res, kako da se še nihče ni spomnil preveriti kako je z maskami in distanciranjem pri naših delovnih prijateljicah? Kaj pa če je to vir nepojasnenih okužb? Kurbišča so nove Zrće!

nekikr ::

Če še na zakuski noben ne nosi maske, če je ne nosi nihče od teh, ki nam govorijo da je apokalipsa pred vrati, potem najbrž tudi pri teh prodajalkah ljubezni ni tako kritično.
No, je pa res, da so v Mariboru sprejeli 3 nove bolnike in se je sistem praktično sesedel. Bog ne daj, da bi si še kdo roko zvil in prišel tja, ga nimajo več kam dati, to so potem že štirje bolniki. #Kaos, #Apokalipsa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

zmaugy ::

A v restavraciji tudi nosiš masko?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

HappyPills ::

nekikr je izjavil:

Če še na zakuski noben ne nosi maske, če je ne nosi nihče od teh, ki nam govorijo da je apokalipsa pred vrati, potem najbrž tudi pri teh prodajalkah ljubezni ni tako kritično.
No, je pa res, da so v Mariboru sprejeli 3 nove bolnike in se je sistem praktično sesedel. Bog ne daj, da bi si še kdo roko zvil in prišel tja, ga nimajo več kam dati, to so potem že štirje bolniki. #Kaos, #Apokalipsa.


Problem je v tem, da se ti iz tega zdajle norčuješ. Jutri te bo pa avto zbil pa rešilca ne bo. Potem ne bo norčevanje amapk bo najprej težka panika potem pa ja...

nekikr ::

Norčujem? Jaz na to opozarjam že od začetka te Apokaliptične gripe! Ljudje ne morejo do zdravnika, pregledov je precej manj, rakavih bolnikov 30% manj...ker čakamo na tiste 4 s covidom. Ampak, jebiga, če imaš raka si drugorazredna tema danes. Če se poškoduješ je najbrž najbolje, da zraven še kašljaš. Sicer boš čakal 10 ur na negativni izvid, ampak vsaj v obravnavo te bodo sprejeli.

HappyPills ::

Ok se opravičujem. Narobe razumel tvoj zapis. Da se strinjam s tabo.

Mark2806 ::

nekikr je izjavil:

zmaugy je izjavil:

nekikr je izjavil:

Če stopicljaš jezno na mestu to ne pomeni, da si me postavil na laž. Pomeni samo, da si zavesto ignoriral vse kar sem prilepil od uradnih izjav in podatkov (tudi tega od danes zjutraj) in za sveto vzel osebno izkušnjo enega forumaša, ki je pomembna točno nič. Saj bi spet prilepil izjave, ampak jih boš spet ignoriral in spet povedal, da si pa ti prišel takoj na vrsto. Bravo.


Hočeš reči, da pravila, ki zdaj veljajo, niso osnovana na uradni stroki?

To je stroka, ki sledi navodilom drugih. Ne bi šel tako daleč, da bi zraven basal Gatesa ali kaj podobnega, je pa dejstvo, da je trenutno nemogoče povedati karkoli objektivnega proti ukrepom, ker čreda že dirja v eno smer in te zmeljejo, če bi povedal kaj drugačnega, pa čeprav samo malce bolj objektivnega. Danes je povsem bogokletno že to, da zahtevaš podatke realno umrlih zaradi covida in ne umrlih s covidom. Tega podatka ni, bi moral biti pa eden osnovnih pri sprejemanju ukrepov. To, da gripe nikdar nismo šteli kot primarni vzrok smrti, če je šlo za pridruženo bolezen, danes je pa kar vse covid, če si bil nekoč pozitiven, je navaden bullshit. Prilepil sem, lahko pa sam pogledaš, kako so to razkrili Angleži. Če je bil kdo kadarkoli pozitiven na testu (ne bolan, ne s težjim potekom, ne z blažjim potekom, ne prenašalec - zgolj pozitiven) in je kadarkoli zatem umrl zaradi kateregakoli razloga, je bil za vzrok smrti zabeležen covid. Pri nas ni kaj dosti drugače, kar so pokazali tudi na UKC, ko so povedali kakšen tip umrlih imajo - zelo star z več hudimi boleznimi. Takim podatkom lahko pokažeš le sredinec. Se pravi ne gre za zanikanje, ne gre za teorije zarot, le navadno kmečko pamet, da lahko na podlagi pravilnih podatkov uporabimo pravilne ukrepe, ki jih bodo ljudje razumeli in upoštevali. Z izkrivljenimi podatki, posledično izkrivljenimi ukrepi, pa ljudi pač ne prepričaš (ne vseh, nekateri vedno potrebujejo neko zunanjo grožnjo in razlog, da so jezni na druge).


Hvala ti za tole. Kaj je zdravilo, da se nam čist ne odpelje v tem času?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mark2806 ()

zasekamroz ::

nekikr je izjavil:

Masko doma ne smeš nositi

Moraš. Vlada pravi tako. In to je najmanj kar lahko narediš, ane? Pa da ne bi seksal s partnerko slučajno, ker je to isto, kot če ji kihneš v obraz. Vsak svojo masko gor pa se 2m narazen sama zrihtajta. Za #nasmrtbolne gre!

Lahko seksaš če uporabiš glory hole

nekikr ::

Hvala ti za tole. Kaj je zdravilo, da se nam čist ne odpelje v tem času?

Aktivno spraševanje po realnih podatkih in opozarjanje na izkrivljene. Kar ne velja zgolj za covid apokalipso ampak tudi za vse ostalo. Ampak načeloma je vse to scanje proti vetru, ljudje v poplavi informacij ne pogledajo ničesar, verjamemo kar se jim pove. Če imajo razlog, da zašpecajo soseda, ki psa na travniku sprehaja brez maske, pa še toliko bolje.
Ker zahtevam realne podatke mi tule očitajo že chemtrail zatore, Gatesa in ne vem kaj še. Samo zato, ker pravim, da se številke ne ujemajo, 1+1 je namreč 2, "stroka" pa pravi da je 42.
Zahteval sem tudi izračun za vso tisto blaginjo, ki naj bi nas doletela zaradi izgradnje drugega tira (saj veš, da se vsak evro povrne 100x, pa da bo širša regija posledično dobila desetine milijard), pa sem namesto enostavnih številk nazaj dobil zmerjanje.
Posledično smo sicer glasni, spremenimo pa ničesar, ker ljudem tako stanje ustreza. Najbrž se ljudem zdi fino, ko nek raziskovalni novinar Potrč razkrije, da se številke ne ujemajo, pa mu dr. dipl. uni. mag. spec. int. pove kar mu gre. Ne s številkami, ker jih nima, ampak mu pove, da naj gre nazaj v fitnes, nabildanec in naj raje posluša zavaljenega božička Kreka ter verjame! v uradno razlago. Ne vem od kdaj naj bi se znanosti "verjelo". A ni to eksaktna veda?

Miki N ::

zasekamroz je izjavil:

nekikr je izjavil:

Masko doma ne smeš nositi

Moraš. Vlada pravi tako. In to je najmanj kar lahko narediš, ane? Pa da ne bi seksal s partnerko slučajno, ker je to isto, kot če ji kihneš v obraz. Vsak svojo masko gor pa se 2m narazen sama zrihtajta. Za #nasmrtbolne gre!

Lahko seksaš če uporabiš glory hole



Škrnicelj čez glavo je tudi ok.

zmaugy ::

nekikr je izjavil:

Najbrž se ljudem zdi fino, ko nek raziskovalni novinar Potrč razkrije, da se številke ne ujemajo, pa mu dr. dipl. uni. mag. spec. int. pove kar mu gre. Ne s številkami, ker jih nima, ampak mu pove, da naj gre nazaj v fitnes, nabildanec in naj raje posluša zavaljenega božička Kreka ter verjame! v uradno razlago. Ne vem od kdaj naj bi se znanosti "verjelo". A ni to eksaktna veda?


Ejga, ko boš naslednjič rabil zdravnika - recimo kakšnega specialista - pokliči body bilderja, da te pregleda.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

nekikr ::

Te muči bralno razumevanje? Naloga raziskovalnega novinarja je, da nekaj razišče. In če se pojavi dvom pri raziskovani temi to potem tudi javno pove. Če nima prav, se predstavi podatke, ki to dokazujejo. Trenutno gre pa tako, da nekdo reče, hej, čakaj malo, 1+1=2 in ne 42?! In odgovor na to? Pojdi ti nazaj v fitnes.
Pa ne, da ima Potrč sveto prav vse kar pove, ampak kako enostavno bi lahko zatrli njegove izjave, če bi le obstajali podatki, ki bi se s trenutno vero strinjali. Vero ja, ker naj bi slepo verjeli vsemu kar nam porinejo v grlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OstaniZdrav - slovenska aplikacija za sledenje stikom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11524414 (12699) DeeJay
»

Aplikacija #OstaniZdrav preimenovana v #pojdiZMenojVToplice (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
34755758 (34934) MrStein

Več podobnih tem