» »

Crusader Kings II - rabim walktrough

Crusader Kings II - rabim walktrough

Temo vidijo: vsi

jedateruk ::

To igro sem nabavil nedavno. Gledam vodiče na youtubu, pa mi ne pomagajo veliko. Vidim samo veliko govorov, skoraj nič pa ne vidim klikanja po gumbih v igri. Zato prosim vas za pomoč.
Pri vseh vodičih vidim, da je najbolje izbrati eno irsko kraljevino, ampak na Irskem je kup malih kraljevin, kralj nima veliko vazalov, nič denarja. Kaže mi, da je najmanjša težavnost, če izberem eno grško kraljevino.
Prva stvar je menda, da dobiš ženo, ki ima vsak en skill zelo dober. Če že imaš ženo, ki te ne mara, jo je treba ubiti in dobiti drugo.
Zakoni (laws) mi tudi ne grejo. Manjka mi Tribal organization. A moram vklopiti nek DLC, da bo kazalo to? Ko hočem kaj spremeniti, mi vedno kaže, da moram najprej spremeniti nekaj v Tribal organization.
Skratka, nimam pojma. Če se komu da, naj mi napiše step-by-step vodič.

Mato989 ::

Kaj pa ce probas dokler se ne izboljsas.... Saj ves the old way... Kaj ti bo spil ce nisi sposoben sam prit do resitve
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zmajc ::

CK2 je igra za katero ni "step-by-step" vodiča.

Tvoj cilj je da si izbereš vladarja dinastije in se trudiš da svojo dinastijo pripelješ čim dlje ... in po možnosti ne izumre.

Igro lahko igraš zelo dolgo in vedno boš ugotovil kaj novega. Igraj, uči se na napakah ... itd.

jedateruk ::

Ne da se mi 100x zbrisat in začeti na novo, tako sem že naredil 10x. Naj kdo pove, kako sebe pokažem kot dobrega vazalom brez da bi jim dajal darila. Nobenega zakona ne morem spremeniti, nimamo pojma, kako gre politika v tej igri.

MasterTade ::

Sem se zanimal za ta špil ampak ko sem videl da potrebuješ vsaj par 100 ur da znaš kolikor toliko dobro igrat sem idejo opustil
Mors omnia aequat

jedateruk ::

Ker nikjer ne dobim kaj dosti pomoči, bom verjetno tudi jaz to stvar zbrisal.

svecka ::

Na steamu imaš ogromno vodičev.

jedateruk ::

svecka je izjavil:

Na steamu imaš ogromno vodičev.

Hvala. Nisem pomislil na steam, ker ga ne uporabljam. Zdaj sem šel tja in res vidim vodiče. Zdaj berem to: https://steamcommunity.com/sharedfiles/...

Zmajc ::

Jutri izide Crusader Kings 3, dolgo pričakovana poslastica za vse fane serije.

Royal Edition je že prednaročen :D

oo7 ::

Danes je izšla igra CRUSADER KINGS III.

Na Metacritic ocena 91% - https://www.metacritic.com/game/pc/crus...

Menda je lažja za učenje.

Crusader Kings III - Story Trailer - Real Strategy Requires Cunning

Smurf ::

Itak, da sem na koncu kupil royal edition. I am weak. Na prvi pogled izgleda nekoliko poenostavljeno kar ni nujno slabo. Nisem pa zaenkrat prisel dlje od ogleda menijev :D.

Zmajc ::

Ja na WinGameStore je Royal edition za cca 50€, sem kupil v sekundi ko sem videl ceno.

Drugače sem končal tutorial in združil Irsko v kraljevino, potem pa je zmanjkalo časa :D

Osebno sem se najbolj bal da bo igra po releasu popolnoma bare bones in bojo vse kar ima CK2 dodali z tono DLCjev, tako pa igra vsebuje večino glavnih elementov prejšnjega dela. So naprednejše stvari, ki manjkajo ampak ni tako moteče.

Uporabniški vmesnih je bolj prirejen večjim resolucijam, in kr lepo animiran, tako da je immersion dosti večji. Skill tree za vsakega vladarja je tudi zanimiv dodatek.

Bomo še dosti igrali.

Zmajc ::

Tudi vojskovanje, in najemanje mercenarijev je sedaj dosti bolj logično.

cebelar123 ::

Arumba majstur: Sicer vprašanje kako izgleda igra 2020.


Quill18


To so po moje najboljši videi včasih bli.

Zmeraj sem se hotel naučiti igrati EU4, HoI4, Stellaris in CK2. No nikoli nisem prišel do CK2 :(

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475269 (2305) Jernej88_
»

Strategy games (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5611069 (563) mtosev
»

Civilization VI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11718954 (2501) Sony-Tech
»

Humble Weekly: Paradox Interactive

Oddelek: Igre
7976 (788) Zmajc
»

Igre za razmišljanje

Oddelek: Igre
352750 (1756) Sriple Tix

Več podobnih tem