» »

Scam

Scam

dattgirl ::

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?
  • zaklenil: bluefish ()

Ciklamen ::

Verjetno je troll, vendar nikoli ne pošiljaj na svoje stroške.
- End of the Post ->

KAVINSKY ::

- imaš naslov
- preveriš kdo tam živi
- lahko pokličeš stacionarno številko sosednje hiše, rečeš če si mogoče dobila onega mandalca (kao pomota) - sosed potrdi če ta res tam živi, lahko izvohaš tudi starost
- lahko kličeš stacionarno številko pa dobiš starše pa razložiš situacijo

mahoni ::

dattgirl je izjavil:

Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?

Spoznas koga, ki je kot Dexter in imas mascevanje.

111111111111 ::

dattgirl je izjavil:

Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?

Maščevanje je najbolje postreči hladno.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Machete ::

Zahvališ se za 8 eurski tečaj 'what not to do' in živiš happily ever after.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mtosev ::

Rajše pozabi za teh 8 eur, ker je brezveze.
Drugače kak so rekli ne pošiljaj preden dobiš plačilo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

111111111111 ::

Na njegov naslov naročiš pakete po prevzemu iz drugih spletnih trgovin.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

kixs ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Zaradi podobne izkusnje posiljam le ob placilu v naprej.

dattgirl ::

KAVINSKY je izjavil:

- imaš naslov
- preveriš kdo tam živi
- lahko pokličeš stacionarno številko sosednje hiše, rečeš če si mogoče dobila onega mandalca (kao pomota) - sosed potrdi če ta res tam živi, lahko izvohaš tudi starost
- lahko kličeš stacionarno številko pa dobiš starše pa razložiš situacijo



Na srečo sem našla tudi njegovo osebno številko, saj je tudi sam prodajal neke meče na marketplace en mesec nazaj. Za previdnost ostalih, sem na marketplace in ostale skupine objavila
o scamerju in v roku 15 minut me je zenska poklica in bila zelo jezna. Rekla je da bo poklicala policijo ker ji delam sramoto, jaz pa sem ji dejala da bom jaz poklicala policijo ker me scamma. Dogovorili sva se da odstranim objavo,ce bo prevzela paket, bom na to pozabila, ce pa me je le pretentala (kot predvidevam) pa bom to se enkrat objavila.

111111111111 je izjavil:

Na njegov naslov naročiš pakete po prevzemu iz drugih spletnih trgovin.



Haha ni slaba ideja!!!!! Ali jih morda lahko doleti tudi kazen za lazno narocanje preko spletnih trgovin... 😈 nebi bilo slabo. Hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: dattgirl ()

SimplTech ::

Žal je to kar stalna praksa nekaterih. Če ti uspe, da prevzame super - drugače pa kot svetujejo ostali: pozabi, v prihodnje pa osebni prevzem ali plačilo v naprej (vsaj poštnine).

dattgirl ::

SimplTech je izjavil:

Žal je to kar stalna praksa nekaterih. Če ti uspe, da prevzame super - drugače pa kot svetujejo ostali: pozabi, v prihodnje pa osebni prevzem ali plačilo v naprej (vsaj poštnine).


Mislis, da bodo kupci nakazali denar vnaprej? Vedno bo nekdo tvegal. Ce posljemo po povzetju, je v tveganju posiljatelj, saj je moznost da kupec ne prevzame. Ce pa placajo vnaprej, pa je v nevarnosti kupec, saj tvega da mu prodajalec blaga sploh nebo poslal. Kako pa ti posiljas stvari?

Ps. Moje stvari niso zelo drage. Cene se gibljejo od 5-15€. Razen maturantske obleke, ki jo prodajam za 40€, vendar dvomim da jo bo kdo sploh kupil. 😂

stara mama ::

Doživel pred leti enako, se nehal ukvarjati s takimi manjvrednimi stvarmi preko pošte (nekih zaslužkov itak ni) in od takrat naprej je mir.
Vzami to kot lekcijo, vsaj polovica kupcev na bolhi in marketplacu je neresnih.

Cruz ::

Najboljše je takoj vzpostaviti stik preko telefona, nekako deluje bolj osebno in lažje predvidevaš, če je kupec resen ali ne, pa tudi kupec sam te ne bo imel za norca, ker sta vzpostavila neko globljo povezavo kot pa nekaj sporočil prek neta.

Se zgodi, tudi meni se je že zgodilo, pa tudi jaz sem že bil piece of shit, ki ni sprejel blaga(je pa res, da sem bil najstnik).

O maščevanju ne razmišljaj, sploh ne zdaj, ko si nabita s čustvi.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

GRT ::

Cruz je izjavil:



O maščevanju ne razmišljaj, sploh ne zdaj, ko si nabita s čustvi.

Kaj ne! Ravno take je treba dobit in prefukat, da ne bo nikoli več pomislil na kaj takega!
Ravno zaradi takih kot si ti se to dogaja, ker vsi "pozabijo" na tistih 8€.
O take se pa še splača nategovat.

Osprey ::

Pošta (ali dostavna služba) pa se smeje, ko prešteva profit.

Machete ::

Dajte si najt službo, pe nehajte odpirat teme za 4 eur.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fuck_it_ ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8EUR (4EUR tja, ter 4EUR nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


na njegov naslov mu naroči kakšno pico na dom (kar nekaj pic).....seveda boš morala za to reskirat kakšno predplačniško kartico preko katere se te ne bo dalo izslediti. :D

Ali pa pač pusti tako kot je. Samo delo si boš naredila in se živcirala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Kvinta ::

Ciklamen je izjavil:

Verjetno je troll, vendar nikoli ne pošiljaj na svoje stroške.


Kolko jaz vem na pošti to ne gre razn ,če so v zadnem cajtu že kaj spremenili ,da bi na tuje stroške pošiljal....gre pa tak ,da si v odkupnino vse zračunaš že pred prodajo al pa včasih je šlo ,če si pismo brez znamke vrgel v tisti rumeni sod so ga poslali in pol naslovniku računali.
A.C.A.B

fuck_it_ ::

deleted.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

Ciklamen ::

Kvinta je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Verjetno je troll, vendar nikoli ne pošiljaj na svoje stroške.


Kolko jaz vem na pošti to ne gre razn ,če so v zadnem cajtu že kaj spremenili ,da bi na tuje stroške pošiljal....gre pa tak ,da si v odkupnino vse zračunaš že pred prodajo al pa včasih je šlo ,če si pismo brez znamke vrgel v tisti rumeni sod so ga poslali in pol naslovniku računali.


Mene so marsikdaj vprašali kdo bo plačal stroške, pa sem vedno rekel kupec. Je pa res, da v zadnjem času (5+ let) nisem nikomur pošiljal nič, tako da se je lahko kaj spremenilo.
- End of the Post ->

Okapi ::

Kvinta je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Verjetno je troll, vendar nikoli ne pošiljaj na svoje stroške.


Kolko jaz vem na pošti to ne gre razn ,če so v zadnem cajtu že kaj spremenili ,da bi na tuje stroške pošiljal....gre pa tak ,da si v odkupnino vse zračunaš že pred prodajo al pa včasih je šlo ,če si pismo brez znamke vrgel v tisti rumeni sod so ga poslali in pol naslovniku računali.

Gre, ampak ne za vse pošiljke.

Poštnino plača naslovnik

Poštnino plača naslovnik je poštna storitev v notranjem prometu, pri kateri poštnino plača naslovnik.

Lastnosti storitve Poštnino plača naslovnik

na naslovni strani pošiljke mora biti oznaka »PPN«,
ob vrnitvi pošiljke pošiljatelju znesek poštnine in povratne poštnine plača pošiljatelj,
storitev lahko izberete pri oddaji poslovnega paketa, poslovnega paketa večjih dimenzij, palete in Hitre pošte.

Ampak še vedno moraš ti plačati, če pride nazaj.

bbbbbb2015 ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Problem je v tebi. Nimaš izkušenj s prodajo. Ljudje se iz XXX razlogov odločijo za nakup in iz YYY razlogov si premislijo. Dobijo ceneje, ugotovijo da to ne rabijo, niso sigurni v prodajalca, ipd.

Ravnaš tako, da objaviš ceno, ki vključuje tudi poštnino (kar jasno napišeš). Ko nekdo plača, ko ti denar dobiš, pošlješ. Pošiljanje, pa si je nasprotna dtran premislila, pa to je napaka prodajalca, ne kupca.

Res s strani kupca ni fer, samo kar sem jaz krame na Bolhi prodajal (in vse prodal), se je približno 40% povraševanj končalo z nakazilom, t.j. nakupom.

Prodajal pa sem v glavnem neke računalniške dele (grafične, ram, lapopi), ki so bili funkcionalno še dobri, samo pač še morda komu prav pridejo. Da se obnašamo malo zeleno, oz. ne mečemo stran.

In nikoli nisem imel nobenih težav.

DarwiN ::

Poslal že vsaj 100 paketov preko bolhe in me še nikoli niso tako najajcali.. Res pa je, da zadeve vedno prodajam po ugodni ceni.. Pri kakšnih "sumljivih" oz. manj iskanih stvareh je možnost za takšne natege zagotovo večja. Nek tip brez integritete naroči rabljene dokolenke za babico, med potovanjem pošiljke pa si ta kupi nove. Na primer. :)

Pozabiš na 8€ in gremo dalje. Škoda črnila. Možnost za takšne svinjarije je verjetno ~1% in to tveganje pač sprejmeš.. Če pa si brezmadežen in nočeš sprejet niti tega majhnega tveganja, pač postaviš pogoje kot je vnaprejšnje plačilo, osebni prevzem, in imaš posledično manjše možnosti za prodajo. Simple.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ciklamen ::

Okapi je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Verjetno je troll, vendar nikoli ne pošiljaj na svoje stroške.


Kolko jaz vem na pošti to ne gre razn ,če so v zadnem cajtu že kaj spremenili ,da bi na tuje stroške pošiljal....gre pa tak ,da si v odkupnino vse zračunaš že pred prodajo al pa včasih je šlo ,če si pismo brez znamke vrgel v tisti rumeni sod so ga poslali in pol naslovniku računali.

Gre, ampak ne za vse pošiljke.

Poštnino plača naslovnik

Poštnino plača naslovnik je poštna storitev v notranjem prometu, pri kateri poštnino plača naslovnik.

Lastnosti storitve Poštnino plača naslovnik

na naslovni strani pošiljke mora biti oznaka »PPN«,
ob vrnitvi pošiljke pošiljatelju znesek poštnine in povratne poštnine plača pošiljatelj,
storitev lahko izberete pri oddaji poslovnega paketa, poslovnega paketa večjih dimenzij, palete in Hitre pošte.

Ampak še vedno moraš ti plačati, če pride nazaj.


Aja, hvala za tole. Nisem vedel, nisem se niti spuščal v detajle, ker nobenega paketa nisem še dobil nazaj.

In pa ja, za 8€ je smešno kakšno koli maščevanje, daš si ga na črno listo in greš dalje.
- End of the Post ->

Furbo ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?

Smatraj kot življensko lekcijo.
napake:
-ne pošilja se s plačilom po povzetju
- folk se vmes premisli
- to je daleč najdražji način pošiljanja
- zaradi provizij pošte je izdelek dražji in stranka misli, da si jo nategnila
- če se premisli, plačaš dvakrat
- obstaja ful pacientov, ki naročajo iz dolgčasa in ne dvignejo
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Raptor F16 ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Ignoriraj.

Klin se s klinom...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

styrian ::

Jaz vedno zahtevam predhodno nakazilo na račun, pa še nikoli nisem imel problemov. Če vztraja pri plačilu po povzetju, ga ignoriram.

dattgirl ::

bbbbbb2015 je izjavil:

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8â‚Ź (4â‚Ź tja, ter 4â‚Ź nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Problem je v tebi. Nimať izkuťenj s prodajo. Ljudje se iz XXX razlogov odloĨijo za nakup in iz YYY razlogov si premislijo. Dobijo ceneje, ugotovijo da to ne rabijo, niso sigurni v prodajalca, ipd.

Ravnať tako, da objaviť ceno, ki vkljuĨuje tudi poťtnino (kar jasno napiťeť). Ko nekdo plaĨa, ko ti denar dobiť, poťljeť. Poťiljanje, pa si je nasprotna dtran premislila, pa to je napaka prodajalca, ne kupca.

Res s strani kupca ni fer, samo kar sem jaz krame na Bolhi prodajal (in vse prodal), se je pribliŞno 40% povraťevanj konĨalo z nakazilom, t.j. nakupom.

Prodajal pa sem v glavnem neke raĨunalniťke dele (grafiĨne, ram, lapopi), ki so bili funkcionalno ťe dobri, samo paĨ ťe morda komu prav pridejo. Da se obnaťamo malo zeleno, oz. ne meĨemo stran.

In nikoli nisem imel nobenih teĹžav.


Kako je lahko problem v meni? Jaz sem kupcu jasno dala vedeti kaksna je cena izdelka in kaksna je postnina. Brez da se kupec s tem ne strinja, sploh ne posiljam! Tu sem se jaz drzala cisto vseh dogovorov in ne kupec nima pravice narocati stvari in jih ne prevzeti. Ljudje lahko na tak nacin bankrotirajo zarad takih idiotov, naj pa se omenim da je cigan. To je po mojem mnenju norce delanje iz cloveka, ce nisi siguren ne narocas, prav tako ce si premislis takoj sporocis prodajalcu da ne posilja zastonj kajti posiljanje je drago!! Clovek pa zajebavava v glavo, rece da je dvignu pol pa rece da ni paketa pa skos se zgovarja. Da taksne zagovarjas potem predvidevam da nisi kaj dosti boljsi, pa brez zamere.

Machete ::

Ponavadi se najdete tapravi med sabo. Če ne znaš človeka ocenit, potem, ne pošiljlal po povzetju, plus kot že reččeno to je najdražje in najbolj riskantno in časovno potratno. Sploh danes, ko imaš crypto, paypal, tr na telfonu ...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Netrunner ::

Jaz vse kar prodajam preko bolhe ipd. napišem ogled in prevzem tam in tam. Po pošti pošiljam pa samo po prvotnem nakazilu na TRR
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

c3p0 ::

Vedno sem zahteval 20€ predplačila na TR, nekateri so plačali, drugi ne. Že tu filtriraš ven otročad in neresno gamad.

Je pa res, da se mi krame nikoli ni dalo prodajat, le vrednejše zadeve.

Goblin ::

Se nam vsak dan dogaja in ko folk kdaj pokličeš se delajo neumno ali da so si premislili, pozabili, itd. Morda enkrat na leto se zgodi, da se kdo opraviči in nam poravna stroške pošiljanja. So pa nekateri, ki vsak paket zavrnejo ali ne prevzamejo. Takšni paketi tudi 14 dni čakajo na pošti, preden se vrnejo.
http://www.goblin.si

Glugy ::

dattgirl je izjavil:

Pozdravljeni,

Poslala sem paket preko poste, katerega oseba ni dvignila. Ker je posiljanje drago bom zaradi tega izgubila 8€ (4€ tja, ter 4€ nazaj). Gre se za izrocitev po povzetju. To osebo sem klicala ze veckrat in si znova izmisljuje izgovore, da so dvignili, potem spet da na posti ni bilo nobenega paketa, nato pa mi kar prekine. Kaksna neresnost!!! Ne morem verjeti kaj imajo ljudje od tega in kako so lahko tako zlobni! Res ne vem vec kaj lahko storim. Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Zahtevaj vračilo poštnine od osebe ki ni dvignila pošte . Verjetno je oseba zamudila rok v katerem se zadeva lahk dvigne na pošti ( no itak brez listka ne morš dvignt ) al pa uživa v tem da druge ropa denarja ( čeprav sam nima nič denarja od tega ) . Mogoče je to kak sadist.

Drgač pa ja če odvisno zdej a ti predstavljaš kako podjetje al je to čist na osebni ravni? Mislm če bi ta tvoja stranka isto naredila pri kaki Mimovrste ali kej podobnega sigurno bi bile neke sankcije.

c3p0 ::

Imaš paciente, ki isto stvar naroči na več koncih, nato prvo ali najcenejšo dvigne, za ostale pa se jim fučka.

Cruz ::

Če si troll, si slab, če pa si resnična oseba, pa se daj malo ohladi, ker si nabita z victim mentalityjem in nestrpnostjo.

Predvidevam, da je znesek izdelka bil manjši ali podoben poštnini, da je tako močno ogorčanje glede tega(ali pa si le cheap?). To je dober znak, da je nesmiselno prodajati izdelek, tako po pošti kot v živo. Ni treba vsako božjo stvar, ki se je ne rabi, prodati.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

IL_DIAVOLO ::

"Kako se mu lahko mascujem?"

:))

Grow up and move on.

winterriver ::

dattgirl je izjavil:

Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?


Razposlji sosedom okrog njega reklamna sporocila, na njegovo ime in z njihovim naslovom, za oversize dildote (seveda bos morala malo printati), zahvale za pristopno izjavo v SDS (kar ga ze avtomaticno oznaci za kretena), pristopnine v gay klube ipd.
Eat shit, millions of flies can't be wrong.

radmannsdorf ::

dattgirl je izjavil:

Ima kdo kaksno idejo kako se mu lahko mascujem?

Za pol leta se potuhni, potem pa pošlji prazen paket z odkupnino recimo 30EUR in upaj da dvigne. Nekaj te bo koštalo, ampak če paket dvigne takrat bo zadovoljstvo neprecenjlivo. :)
Na paket pa recimo daj kakšno nalepko v smislu "guess" če je ženska, ali pa "nvidia" če je moški.

Zgodovina sprememb…

bbbbbb2015 ::

dattgirl je izjavil:

Kako je lahko problem v meni? Jaz sem kupcu jasno dala vedeti kaksna je cena izdelka in kaksna je postnina. Brez da se kupec s tem ne strinja, sploh ne posiljam! Tu sem se jaz drzala cisto vseh dogovorov in ne kupec nima pravice narocati stvari in jih ne prevzeti. Ljudje lahko na tak nacin bankrotirajo zarad takih idiotov, naj pa se omenim da je cigan. To je po mojem mnenju norce delanje iz cloveka, ce nisi siguren ne narocas, prav tako ce si premislis takoj sporocis prodajalcu da ne posilja zastonj kajti posiljanje je drago!! Clovek pa zajebavava v glavo, rece da je dvignu pol pa rece da ni paketa pa skos se zgovarja. Da taksne zagovarjas potem predvidevam da nisi kaj dosti boljsi, pa brez zamere.


Jaz sem dosti dosti boljši od tvojega domnevnega kupca in tudi od tebe.
Čisto po človeško moraš predvideti, da si nekdo premisli, nekdo je omenjal, da se pa eni kar zafrkavajo in naročajo stvari, ki jih ne nameravajo kupiti.
Filter je pa ta, da tisti, ki namerava kupiti, mora potegniti denar na sonce in to pred pošiljanjem.

Ti pač ne kapiraš ali trolaš.

bluefish ::

Dovolj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije je absolutno predraga (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
647113083 (31110) destroyer2k
»

Plačilo po povzetju

Oddelek: Loža
1525821 (25609) GupeM
»

Pošiljanje paketa

Oddelek: Loža
378180 (5959) valkyrie
»

Mimovrste in Pošta Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6017181 (9130) opeter
»

bolha prevara

Oddelek: Loža
4813837 (11257) Blinder

Več podobnih tem