» »

Samsung tv Tizen Usb Filmi

Samsung tv Tizen Usb Filmi

yyyeb ::

Živjo. Kupil sem Samsung tv z Tizen operacijskim sistemom. Veliko pričakovanj, veliko razočaranje. Moja glavna dejavnost je gledanje filmov preko USB, ki pa ne delujejo. Samsung ne podpira kodekov h265. Sramota, da se v tem stoletju to dogaja. Velika večina filmov je ravno v tem kodeku. A je kak način, kako bi lahko prelisičil samsunga na programski način? Z kako aplikacijo ali podobno? Ne bi rad kupil dodatni box in mel didatni pilot.
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.
  • spremenil: yyyeb ()

rejven ::

v tem stoletju je bilo že nekaj različnih standardov za video :D.
Če gre za kak starejši model verjetno ni strojne podpore, je pa mel svoje čase samsung (nevem če še), neko opcijo, da si določene kodeke prek trgovine za majhen denar kupil.
Na žalost je tako, da so ti smart sistemi hitri zadaj, h265 ni nekaj noro razširjen, verjetno bo v kratkem precej več v novem formatu (nevem imena recmo h266), ki ga spet ne bo podpiral tv tako, da si ori tv-jih obsojen na pogosto menjavo le teh al pa met zraven nek box.

Pinturicchio ::

Plex aplikacija

link_up ::

no, no ... h265 pa zagotovo podpira. Preveri, da nimas DivX.
In and Out

Badwolff ::

Kupi si android tv box

Android tv box

masevc ::

yyyeb je izjavil:

Živjo. Kupil sem Samsung tv z Tizen operacijskim sistemom. Veliko pričakovanj, veliko razočaranje. Moja glavna dejavnost je gledanje filmov preko USB, ki pa ne delujejo. Samsung ne podpira kodekov h265. Sramota, da se v tem stoletju to dogaja. Velika večina filmov je ravno v tem kodeku. A je kak način, kako bi lahko prelisičil samsunga na programski način? Z kako aplikacijo ali podobno? Ne bi rad kupil dodatni box in mel didatni pilot.


To sem tudi jaz ugotovil.
Letnik 2016 podpira, 2019 pa ne.

S prve roke, ker imam oba doma.

Han ::

H.265 Samsungi podpirajo vsaj zadnja 4 leta, so pa 2 leti nazaj opustili dekoder za DTS zvok, ki ima skoraj 50% delež na trgu.

TOP ::

yyyeb je izjavil:

Živjo. Kupil sem Samsung tv z Tizen operacijskim sistemom. Veliko pričakovanj, veliko razočaranje. Moja glavna dejavnost je gledanje filmov preko USB, ki pa ne delujejo. Samsung ne podpira kodekov h265. Sramota, da se v tem stoletju to dogaja. Velika večina filmov je ravno v tem kodeku. A je kak način, kako bi lahko prelisičil samsunga na programski način? Z kako aplikacijo ali podobno? Ne bi rad kupil dodatni box in mel didatni pilot.

Če bi mal prečekiral temo Nakup 55 TVjev bi tole takoj izvedu,da Samsung ne podpira več DTS standarda in še nekatere druge,ne pa napamet kupovat.In ni Samsung razočaranje,razočaranje si ti ki nisi prej preveru,kaj TV vse podpira in kaj ne.Rešitev edina je tisto,kar si napisal si sam,nakup BOX android in drugi ni.Če bi kupu Sony ali Philips teh težav ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

H.265 / HEVC (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
527481 (2135) Valvoline
»

Tv samsung in os tizen

Oddelek: Zvok in slika
242418 (1607) Han
»

H.266 (VVC) dokončan

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
204950 (2809) Dr_M
»

Samsung TV ne bere USB filmov

Oddelek: Zvok in slika
104290 (4121) Han
»

H.265 standardiziran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6319248 (13137) vaščan

Več podobnih tem