» »

BINANCE SEPA nakazilo

BINANCE SEPA nakazilo

1 2
3
»

natand ::

Poskus z nakazilom iz N26 mastecard na binance je v fazi processing... bi bilo potrebno poskusit s kakšno drugo kartico? Zadeva stoji na mestu od zjutraj. Sepa nakazilo se je iz iste kartice v preteklosti (junija) naredilo b.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: natand ()

c3p0 ::

SEPA še vedno ne deluje? Moral bi dokupit par ETH, pa na CC ni dovolj limita. Mi preostane le Kraken, še kaj druga?

Likalnik ::

jaz sem preko Kraken-a en teden nazaj....ne vem kaj mutijo s to SEPA že toliko časa

blink ::

natand je izjavil:

Poskus z nakazilom iz N26 mastecard na binance je v fazi processing... bi bilo potrebno poskusit s kakšno drugo kartico? Zadeva stoji na mestu od zjutraj. Sepa nakazilo se je iz iste kartice v preteklosti (junija) naredilo b.p.


Je šlo naprej? Kolikšen limit za kartična odhodna nakazila pa ima N26? Ali ima tudi Binance kakšen limit za kartična dohodna nakazila?

natand ::

blink je izjavil:

natand je izjavil:

Poskus z nakazilom iz N26 mastecard na binance je v fazi processing... bi bilo potrebno poskusit s kakšno drugo kartico? Zadeva stoji na mestu od zjutraj. Sepa nakazilo se je iz iste kartice v preteklosti (junija) naredilo b.p.


Je šlo naprej? Kolikšen limit za kartična odhodna nakazila pa ima N26? Ali ima tudi Binance kakšen limit za kartična dohodna nakazila?


Ni šlo... dvakratni poskus, dvakrat kao cancelled... z Unikreditovo VISO v istem dnevu takoj nakazano, nobenga fee-ja. Čudi me, da ni šlo skozi glede na to, da je SEPA nakazilo do julija iz iste N26 ponavadi delalo b.p.

desperado ::

Na Binancah si že nekaj tednov ne morem izplačati denarja na TRR, ker so ukinili SEPA nakazilo. Edina možnost, ki jo imam je nakazilo na Visa kartico, ki pa dela obupno slabo, saj mi v nekaterih trgovinah zavrača plačilo, podobno je tudi z bankomati (1x dela, drugič ne). Kako si sedaj vi izplačujete denar?

Vuli ::

online plačevanje ni blo problema. druzga pa nisem probal.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

energetik ::

desperado je izjavil:

Na Binancah si že nekaj tednov ne morem izplačati denarja na TRR, ker so ukinili SEPA nakazilo. Edina možnost, ki jo imam je nakazilo na Visa kartico, ki pa dela obupno slabo, saj mi v nekaterih trgovinah zavrača plačilo, podobno je tudi z bankomati (1x dela, drugič ne). Kako si sedaj vi izplačujete denar?

Očitno sploh nimajo namena vzpostavit nazaj SEPA, ali pa še iščejo ustrezno EU banko.
Zaenkrat je varianta registracija na drugo menjalnico npr. Bitstamp, prenos kripta v obliki XRP al pa XLM, prodaja v eur in SEPA withdrawal. "Večji" strošek pri tem je le 0,5% provizije pri prodaji XRP na Bitstampu.

desperado ::

energetik je izjavil:

desperado je izjavil:

Na Binancah si že nekaj tednov ne morem izplačati denarja na TRR, ker so ukinili SEPA nakazilo. Edina možnost, ki jo imam je nakazilo na Visa kartico, ki pa dela obupno slabo, saj mi v nekaterih trgovinah zavrača plačilo, podobno je tudi z bankomati (1x dela, drugič ne). Kako si sedaj vi izplačujete denar?

Očitno sploh nimajo namena vzpostavit nazaj SEPA, ali pa še iščejo ustrezno EU banko.
Zaenkrat je varianta registracija na drugo menjalnico npr. Bitstamp, prenos kripta v obliki XRP al pa XLM, prodaja v eur in SEPA withdrawal. "Večji" strošek pri tem je le 0,5% provizije pri prodaji XRP na Bitstampu.


Zakaj bi za moral biti prenos na Bistamp v XRP ali XLM? Je ceneje kot če npr. prenesem ADA jo na Bistampu prodam v EUR in potem nakažem na TRR?

energetik ::

Ade ni na Bitstampu. XRP in XLM sem dal kot primer, ker je transakcija skoraj zastonj in zelo hitra, lahko tudi pod minuto.

Machete ::

Verjetno so že spraševali, ampak na binancah nimam verificiranega računa, čprav sem ta mže od začetka vesolja.
Ne sprejmejo mi računa od T2, velikega, niti samo UPNja. Ne sprejmejo niti zavarovalne police za hišo z naslovom. Kaj bi sploh radi za verifikacijo naslova? Nikjer nisem imel težav, samo banancam nekaj ne paše? Se je še komu se s tem zataknilo?
Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

janezvalva ::

ne rabiš UPN in bančne izpiske. dovolj je osebna in selfie
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Machete ::

Ne, žal ne. Verifikacija terja tudi preverjanje naslova s t.i. utility billom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

janezvalva ::

so zaostrili zgleda

probaj z bančnim izpiskom
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Nimam ničesar drugega. Ostalo je vse digitalno. .. . .
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

janezvalva ::

ja seveda, samo pdf/jpeg file jim pošlješ
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

jernejl ::

Če se prav spomnim, sem jim jaz poslal bančni izpisek Visa kreditne kartice (pa je bilo v redu). Seveda pridobljen iz elektronske banke.

dirtyhary ::

Machete je izjavil:

Verjetno so že spraševali, ampak na binancah nimam verificiranega računa, čprav sem ta mže od začetka vesolja.
Ne sprejmejo mi računa od T2, velikega, niti samo UPNja. Ne sprejmejo niti zavarovalne police za hišo z naslovom. Kaj bi sploh radi za verifikacijo naslova? Nikjer nisem imel težav, samo banancam nekaj ne paše? Se je še komu se s tem zataknilo?
Hvala.


Isti problem, ali se ti je uspelo verificirat?

Machete ::

Nisem proval še 4ič.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buttcrack ::

Ravno danes verificiral, naslov sem potrdil s sprintanim računom za štrom.

Ponavadi pdfi ne ustrezajo.

A je kdo nakazoval preko revoluta USD in dobiš direkt BUSD gor preko swifta?

Drmr ::

Binance je po novem spet odprl SEPA nakazila.
Malo imam tezavo z izpolnjevanjem UPN naloga, kar mi je cudno je da je referenca kar ime priimek, kar naceloma v referenco ne mores vpisat. Vsaj ne s kodo SI00.
Kaj naredit? A se uporabi RF kodo? A sploh referenca nima veze in po namenu ugotovijo komu dat?

energetik ::

Vsaj na Bitstamp je tako, da daš brez reference oz. SI99, svojo identifikacijo pa zapišeš kar v Namen.
vires in numeris

Drmr ::

Z bitstampom nisem imel nikoli tezav, sem ze dostkrat. Bom probal s SI99.

amacar ::

Drmr je izjavil:

Binance je po novem spet odprl SEPA nakazila.
Malo imam tezavo z izpolnjevanjem UPN naloga, kar mi je cudno je da je referenca kar ime priimek, kar naceloma v referenco ne mores vpisat. Vsaj ne s kodo SI00.
Kaj naredit? A se uporabi RF kodo? A sploh referenca nima veze in po namenu ugotovijo komu dat?

Referenca je slovenska "pogruntavščina", ki je tuje banke ne poznajo (vsaj v večini). Torej referenca pri tujih bankah je pri naših bankah namen.

Drmr ::

Ok, hvala.
Sem probal, porocam.
Je pa IBAN med razlicnimi uporabniki razlicen, tako da ocitno po tem locijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drmr ()

Drmr ::

Sem dobil nakazilo, torej, za referenco SI99, v namen sem napisal ime priimek. Ima pa vsak user drug iban, tako da izgleda da po tem locijo.

Maticxx ::

RedApp Platforma z vložki od 70-3000€.
Vložek se ti povrne v 3 tednih!
Stran deluje od 16.6, je v začetku!

https://www.redapp.red//reg.html?code=t...

Zs. Za pomoč pri registraciji???

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: CoreySteel ()

kamiKaZaA ::

Maticxx je izjavil:

RedApp Platforma z vložki od 70-3000€.
Vložek se ti povrne v 3 tednih!
Stran deluje od 16.6, je v začetku!

https://www.redapp.red//reg.html?code=t...

Zs. Za pomoč pri registraciji???

Osebno sem dobil od kolega nekaj podobnega (takoj izbrisal), po spominu neki rose app. Princip je bil: v 3 tednih se ti povrne vložek, vložiš pa lahko od par eurov do 3000€ in so bili neki VIP leveli. Prvih par dni vse laufalo. Odklepalo mu od 10€-70€ in sredstva je lahko dvigoval. Si je povečal vložek oz. vse skupaj že vložil 1500€ od 3000€ za najvišji VIP level. Par dni dobival od 70€-150€ na dan. Potem pa je sledilo, kar pač vedno sledi. Nič več ni dobil, niti sredstev ni mogel več dvigniti. Žal se je vse to zgodilo pred 3 tedni, kjer bi imel povrnjen vložek in si tako naredil minusa nekaj čez 700€.

Nauk zgodbe: previdno pri takšnih stvareh, kjer obljubljajo da se ti vložek povrne v 3 tednih. Kot kaže pa je sedaj to zelo aktualna zadeva, da se v mesecu juliju v času depre močno širi znotraj kripto krogov.

Sanches000 ::

Na binance ne morem nič kupiti z kartico(visa NKBM)...javi mi storitev ni na voljo...zaradi nadzora tveganj ta funkcija trenutno za vaš račun ni na voljo(PA000001038).
Kaj je narobe?

sonar1 ::

Sanches000 je izjavil:

Na binance ne morem nič kupiti z kartico(visa NKBM)...javi mi storitev ni na voljo...zaradi nadzora tveganj ta funkcija trenutno za vaš račun ni na voljo(PA000001038).
Kaj je narobe?

js mam nkbm predplačniško pa lahko depositam, deluje.

Tidule ::

Sanches000 je izjavil:

Na binance ne morem nič kupiti z kartico(visa NKBM)...javi mi storitev ni na voljo...zaradi nadzora tveganj ta funkcija trenutno za vaš račun ni na voljo(PA000001038).
Kaj je narobe?


Verjetno kaj z verifikacijo tvojega računa. Preveri, če imaš verified status. Potem pa kontaktiarj support.

Sanches000 ::

Kako jih kontaktiram?...poslal sem na support@binance.com in nisem dobil odgovora

Tidule ::

Jaz sem ponavadi kar direktno chat support kontaktiral.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562131788 (6552) _janezvalva_
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841711 (8877) buttcrack
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263394 (1921) gruntfürmich
»

Nevarne kripto menjalnice!

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
393971 (2621) Conini
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857347 (44461) PrihajaNodi

Več podobnih tem