» »

Polh?

Polh?

flipflop ::

Včeraj smo našli malega polha. Nato smo ga dali v kletko. Danes zjutraj bi ga izpustili,ampak je bilo precej mrzlo,zato ga raje nismo. Sedaj me pa zanima,če ima kdo pameten predlog,kam ga naj izpustimo? V gozd za našo hišo ali na podstrešje,kjer se mi zdi,da je tudi kak polh,ampak nisem prepričan - pa tudi če je,kako bo našel malega? Se bo znašel če ga kar izpustimo v gozd? Ker v kletki ne more biti več zaprt(čeprav ves čas spi).

undefined ::

Polha izpusti v gozd. Tam se bo že sam znašel. :)

flipflop ::

Rade volje,če bi bil malo večji,tako je pa nekje 8 cm velik,z repom nekje 12 cm.

Double_J ::

Nekoč sem bil povabljen na polhanje. Na drevesa se jim nastavi pasti. Ko žival začne ovohavati vabo, ji vzmet zlomi vrat. Tako, da res - v gozdu zna biti nevarno z njih.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

flipflop ::

No,nisem ravno mislil na pasti. Pa mislim,da pri nas (v našem kraju) tega ni. Je bolj nevarno da ti pred hišo kak pijani lovec ustreli psa.

Še ma kdo kak predlog kam ga dati?

undefined ::

Dlje ga boš imel doma, bolj se bo odvadil življenja v gozdu. Zato ga vrni v gozd in tam ga pusti. Našel si ga in daj ga tam, kamor spada. Za drugo te nima kaj več skrbet, it's none of your business če preživi ali ne. :)

zmelkoow ::

Takoj v gozd, se bo že znajdu, če pa ne - letos jih je po dolgih letih spet ogromno - naravna selekcija bo naredila svoje.

Slowenc ::

Nujno nazaj v gozd.
Skiny gate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

flipflop ::

A pol bi bilo boljše,da ga spustim v gozd in ne na podstrešje? V kletki ga pa ne bom imel zaprtega.

undefined ::

> A pol bi bilo boljše,da ga spustim v gozd in ne na podstrešje?

Ravno to smo rekli, ane? :\

frenk ::

flipflop: dej ga na podstrešje, če mu pa ne bo ugajalo bo pa že sam u gozd šu:)...ampak pomoje mu bo

zile ::

Na podstrešje >:D . Fuck, lol. No sej, jih boš mel kmalu 2, 5, 100, pol ti bo pa sam streha dol padla, ko ti bojo vse trame požrl >:D . Mačku vrž to miš. 8-)

Yohan del Sud ::

Hej, to je specialiteta. Prodaj Talijanom.

Sorry flip, life is cruel... >:D 8-O

Get used to it... :O

flipflop ::

Zdaj se je zbudil,pa sem mu dal kolešček jabolka. Pol sm se pa umaknu,pa ga je vzel in ga še grizljat.Pa orehe sem mu zdrobil,bom videl če jih bo pojedel. Mam pa kar upanje,ker je očitno le dovolj velik da ne pije več mleka (al kar pač je,ko je še zelo majhen). Ga bom pa res kar na podstrešje spustil,pa še eno škatlo bom dal gor z žagovino,pa orehi in želodi.

Matek ::

Moj bivši sošolc je imel polha udomačenega, in žverca je dejansko postala pravi mali leni pogumni hišni ljubljenček. So tut filme z njim snemali :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

undefined ::

> So tut filme z njim snemali

Upam, da ni blo kaj perverznega. ;)

flipflop ::

Ne morem(nočem) ga imeti zaprtega v majhni kletki. Kot je rekel IceMan,je divja žival in spada v gozd na svobodo. Sicer bo pa na podstrešju imel pripravljeno ozimnico,če že zunaj ne bo kaj našel.

BigWhale ::

> ne pije vec mleka (al kar pač je,ko je še zelo majhen)

;> Ja, zelo zelo majni polhi v bistvu jedo samo plankton, podobno kot ostali plazilci... *inno*

> So tut filme z njim snemali

Rajs ne prasam kaksne ;)

Avenger ::

Hm, pr nas je pa podnevi moč videti samo srne. Kašn dolgčas. Bi človk rad sliku kšne svizce, pa jazbece, vidre, antilope pa triceratopsa, pa nč tazga ne skače naokol. Kje pa je velik polhov?

LOL @ Iceman, predvsem za comment o filmih (za odrasle?)... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

frenk ::

Ja, zelo zelo majni polhi v bistvu jedo samo plankton, podobno kot ostali plazilci...


bigwhale: al si hotu rečt da je polh plazilec?:\

zile ::

Veliko polhov tak čas na Notranjskem.
Mogoče imaš pa podleska ! (glede na majhnost)

strle12 ::

Tako je fantje pri nas jih lovimo in jih tudi jemo!
Take specijalitete niste še jedli!!

Sem pa iz okolice Cerknice in je v soboto pri nas tudi Polharska Noč 27.9.2003

Lepo vabljeni na ogled polharskih običajev.

Jaz sem jih danes ujel 17 zelo lepih debelih polhov>:D drugač pa skoraj vsak polha pri nas!

Drugač pa polh ima mesto v gozdu ne pa na podstrešju zato kar v gozd znjim.
Pa nebo ti pojel tramov v nobenem primiru zato se nesekiraj.

Pazi fino ugrizne še posebno v noht!1118-O
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: strle12 ()

frenk ::

strle12: sej bi pršu sam je takrt lih wheelsmania>:D

flipflop ::

zile: imaš kaj podatkov o podlesku? Kakšno slikico,opise,...?

zile ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

flipflop ::

Mislim,da je kar polh.

BigWhale ::

Frenk,

Ja saj ves cas plazi po gozdu, torej je plazilec...

;>

Daj zresni se...

Tomi ::

Lahko držite debato nad nivojem večine forumov?
metrodusa.blogspot.com

zile ::

Še utemeljitev, prosim ? A to leti na kita ?

undefined ::

Tomi, calm down. Nivo se zvišuje s sprejemanjem, ne z odvračanjem. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obramba pred živalmi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17031352 (27439) FrRoSt
»

Deratizacija Polha - iščem informacijo ali strokovnjaka

Oddelek: Loža
2819892 (15768) galop
»

podgane!! na pomoč....

Oddelek: Loža
3316261 (14865) Matako
»

Ustreljan mucek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10310299 (7761) enkratzoja
»

kako nagnati miš (ali povha) iz sobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
798930 (7370) sketch

Več podobnih tem