» »

kako nagnati miš (ali povha) iz sobe

kako nagnati miš (ali povha) iz sobe

«
1
2

cortez ::

pred 5 dnevi mi je neki stvor lezu po zavesi (škrit, škrit)od vrat, ki vodijo na teraso.
Odgrnem zaveso, pa pade dol neka kepa z 2 nogama (sm skoču stran, ker me je blo strah:\ ).

Sem mislu, da je spizdnla ta "stvar" nazaj na teraso, ma zgleda, da mi je pobegnla za omaro.
No torej, pred 2 dnevoma sem se hotu prepričat ku je zdaj s tem, in sem nastavu piškot na tla. Potem me ni blo 2 dni. Danes pridem, in sploh nisem opazil, da piškota ni na mestu (spet je začelo neki šrgat izza omar); pogledam ob strani, na tleh je obgrižen keks (sej res, da je bil stari doma, ma ne verjamem, da je pobral keks iz tal, ga obgrizel, ter ga skril ob omarah:D ).

No problem je zdej, ku tega hudiča spravit ven.

Kakšne ideje?

cortez ::

spet škrta!! ahhhhhhh :O |O :O ;(

Mr_Globus ::

Ja past za miši mu nastavi. še bolša je una prov za povhe >:D Ne pozabi polit z rumom

btw: Že ki si nalovi jih še ene par in bo dover golaž :D

ferdo ::

za 1x imaš srečo, da se tukaj ni oglasil kakšen pristaš društva proti mučenju živali:D .

če je polh, mu iz desk zbij bajto inse bo noter preselu namest v tvojo omaro, zgleda da te ima rad, in se je preselil k tebi, premisli v tej smeri:\ :D :D :D

21b ::

Pr men doma živi v kletki 6 povhov že ene par mescov. Lahko ti rečem da čez dan bl spijo ponoč k bo pršu iz za omare te bo pa že zbudu. Drgač jejo pa jabovka pa orehe, lešnike, kostanj, žir in podobno. Pa če ga lepo primeš te ne bo ugriznu drgač pa pazi se ga k ma ostre zobe.

iro ::

Dej malo poslikaj novega "cimra"

Jakka ::

Kupiš mišelovko ki odpravi tvoj problem.

frenk ::

dej mu še kšn piškotda revež ne bo stradal:)

drgač ga pa ročno sprev vn, pol pa mrežo na okn, razne pasti se mi pa zdijo krute, čeprav so včasih nuja

nodrim ::

ti bom jst dal nuja !!;(

LeBIgMac ::

Nabavi si recimo tri mačke, pa vso stvar posnemi pa nam pošlji:D .
Drugače pa uporabi past za polhe (niti čutil ne bo ko mu bo presekal tilnik>:D ).

Keyser Soze ::

Hehe, pa mravlje, pa črički, pa kure, s čim vse nima folk problemov.:D

Na dveh nogah so pa samo gremlini. Kosmati. Tako da beži hitro po Gizmota. Ker bodo lahko zrastli in se namnožili.

BigWhale ::

> pa pade dol neka kepa z 2 nogama

Ce je imela res samo dve nogi, potem jo ujemi zivo, ker je najbrz kaksna nova, se ne odkrita vrsta...

Lahko pa da je samo palcek... ;)

Tilen ::

haha ;) ne meci ostankov senvicev in tega podobnega za omaro ;)

Pomoje ga se dolgo nebo ven. >:D >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

nodrim ::

kaj omare pa ne moreš odmaknite od stene al kaj ?? sej ne bo okol omare pred tabo bežal ...

odpri balkon in odmakni omaro in ga malo čejsaj po sobi.. bo že našu luknjo za ven .. pol pa zapiraj vrata, če nočeš delit svojega suhega, toplega domeka z drugimi :D

Alec999 ::

ce mas digica ga sliki pa sliko sm prlep ... mogoce je ksna exoticna zival iz trgovine z zivalmi :D

cortez ::

aja, zdej so se pa še zaščitniki živali oglasl 8-) OMG

Sej jst ga neb pokončal, sam mi full teži, ker mi po zavesah skače, pol pa dol pade. Sicer pa še ne vem, kaj je točno.
Vidu sem ga sam enkrat, ko je iz zavese pal, jst sm se pa tko usral, da sem skor čez stol pal8-O . No to je več kot stol, ubistvu je fotelj. In ja, tud mravlje sm mel poleti, so si nardile mravljišče kr med mojimi oblekami, ki so bile na stolu-fotelju nametane (pol pa v bano obleke pa krtačo pa puc puc...).

Uglavnem, zdej sem šel vn in sm stvoru nastavu neki vode oz. kr limonado. Pa tud uni obgrizen keks mu je še ostal!

Ne morem premikat omare, ker je po celi steni cca 2,5m. Uzadi je pa špranja, udspodi je pa z zadnje strani luft.

Kako lahk vidim tega hudiča. Zmeri mi spizdne. A miši oz. povhi bolj vidijo al slišijo? Ka če nabije muzko pa ga pol isčem...?

Predlogi dobrodošli!

opp_us ::

dvonožni?

pol bo verjetno majhen kenguru.

opp_us ::

Možn, da ti je stvarca ušla iz laboratorija za kake genetske raziskave or whatsoever..

Stampl ::

lool kenguru pa da je usla iz laboratorija....ce bi usla iz tam bi imel celo hiso nekih strokovnjakov z maskam:D :D :D
kuker so ze rekel....nared ano majhno hisko al pa das lahk eno skatlo pa das noter piskote pa to kar fajn disi in samo nastavs cez noc....ce si pa brihten:D pa nared se vratca k se bodo zaprla ko bo sla noter tista žvav:D


lp pa velik srece

cortez ::

skrbi me tud, da mi ne bo posral cele sobe tud. A maste kak nasvet...

21b ::

Vvo ena slikca te marcine za tiste k jo še niste vidl

pingec ::

Jest bi naredu revolucijo v sobi , bi pač vse odmaknu in bi ga začel lovit in skakal za njim. :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

fRiK0 ::

Uno kletko dob k not gre lahka vn pa ne, pa piskote pa vsega boga daj notr, 100% ga ujames...
Hvala

LP Tadej

sketch ::

Ne zastranjujte s teme. Hvala.

lp
s.
Adapt and overcome.

PersonaRudis ::

Nam je preko okna prilezla ena mala miška v petek, ker rože segajo do tal. Smo morali razmetat celo jedilnico pa nam je pobegnila. Nato pa smo nastavili past: večjo steklenico za vlaganje obrneš in jo podpreš s polovičko oreha, notranjost oreha gleda proti notranjosti. No, miška je končala v trebuho male mucke. :D

cortez ::

a kdo ve, kje se da v ljubljani ali v NG kupit Mišolovko?

Hvala

LeBIgMac ::

Hm... V ljubljani sm vidu neko kvazi mišolovko v trgovini tuš, samo mi je zgledala malo
bolj bogo da bi ujela polha. Dal se je dobit neko lepilo ki se ne suši zelo dolgo in daš gor malo
hrane in se pol žival prilepi (pa moja mama je pizdila zarad novih najlonk:d ).
Ostale zadeve se pa da po moje dobit na kakih sejmih suhe robe (v ribnici recimo).


A kdo ve kako se nardi 'tofu cheese souffle a la polh'?
>:D

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: sketch ()

BigWhale ::

Lepilo je prakticno neuporabno. Ce ga dobis na tla, ga bos tezko odstranil, ce se ti na podlago zalima zivalca, ji moras v precej primerov noge potrgat... Da jo dol dobis...

Keyser Soze ::

Lepilo je zelo krut način. Če že misliš pokončat žival, kar jo z lepilom definitivno boš, potem rajši uporabi past za podgane. Tako, da jo ubije takoj.

Lepilo bi se lahko klasificiralo kot pripomoček za mučenje živali.:|

Jakka ::

Mišelovko sem jest kupu v obiju v lj, za 200 sit, pa taka za tamale miškice je. Mogoče jih še majo.

jarre ::

Ha, ha, ha.. :d. Valjam se po tleh od smeha, ko berem to temo...

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: sketch ()

pingec ::

Delaj se da ne gledaš pa dej piškot na tla pol k pa pride pa jo z lopato mahn:D:D:D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

frenk ::

ujam ga pa ga men prnes...jest nimam tle nobenga polha, itaq bo šu pa kmal na zimsko spanje:D

pingec ::

frenk je osamljen :D:D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tilen ::

Pr nas pa profesor za telovadbo polhe lovi. nas je vabil ce gremo kdaj z njim pa potem na golaž. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mr_Globus ::

MMM uni golaž je res njami:D

LeBIgMac ::

Nabodalo je še bolše...

Lahko bi namesto 'horseburgerja' prodajal 'polhburger'. Al pa 'hotpolh'. :D

Tomay ::

Če hočeš miš izpod omare spravit je najboljše da za ps/2 prključek primeš pa jo ven potegneš :D :D :D
Voodoo 4Ever

pingec ::

Kaj pa če je brezžična :D :D :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

sverde21 ::

vzem en konc malo trše žice (konec žice zapogni in zavij d ga ne boš zamesaru :D ) in začni žokat z njo pod omaro pa bo mu veretn šlo na živce pa bo šou vn pol pa ga ragrab al pa nevem kva sam se odloč:))
<?php echo `w`; ?>

Tilen ::

Preden bo nasel resitev bo ta mali stirinozni "prijatelj" umrl od lakote. :) Potem pa samo pac omaro premaknes in ga s smetisnico lepo.. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Stampl ::

mogoce pa ne bo umrl ampak bo nasel pot vn tako da bo zacel omaro grist:D
sm eni predlogi so tako smesni8-)
in kaj si sklenu da bos naredu, kao ga bos ujem...ce ze ves:D


lp>:D

Tilen ::

Jaz bi mu eno zapel zvecer... mogoce pa bi prisel ven, blize in ti prisluhnil. Potem pa ga samo mahnes s cim... >:D :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

misso ::

Pr meni doma mi pa je mis usla po omaro še dobr da smo imel mačko doma >:D pa se jena malo poigral pa še za nagrado malo klobase dobila :8)

Tilen ::

Pr meni doma mi pa je mis usla po omaro še dobr da smo imel mačko doma

A pol ji je macka stran vzela omaro al kaj? Kaj pa bi mis z omaro anyway ? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

misso ::

Tipkovnico počaši jemle konec. Pod omaro je ušla miš, pol smo pa mačko notr zaprl in nevem kaj je delala semo pustija jo je pr vratin ko smo jo pa vidl misko jo pa je popapala.

pino ::

Saj poznas tisto o trakulji.....
Nastavljaj en teden vsak dan piskot pa krhelj jabolka.
Drug teden pa nastavi samo piskot al pa samo krhelj jabolka, sam se odloci. Ko bo prisel jest bo videl da en kos manjka te bo ves jezen prisel vprasat kje je se tadrugi kos.
Takrat si ga lahko v miru ogledas in se lopnes s cim po glavi :D
LP Pino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pino ()

Tilen ::

haha! ;) good one. Samo zdaj pa me ze res zanima, kako je v bistvu na stvari? :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BigWhale ::

Na steno narisi tunel in potem ko ga bos preganjal po sobi, bo hotel zbezat v tisti tunel in se bo zaletel v steno in padel po tleh...

Potem bos prvi, ki je ujel dvonoznega polha... ;>

A. Smith ::

Daj, Cortez, za skupno dobro, reci, da ima tista žwau štiri noge! :P
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ultrazvočni odganjalec živali

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
107838 (7465) posavc
»

Deratizacija Polha - iščem informacijo ali strokovnjaka

Oddelek: Loža
2819914 (15790) galop
»

podgane!! na pomoč....

Oddelek: Loža
3316316 (14920) Matako
»

Podgana za omaro

Oddelek: Loža
377520 (6721) PINki
»

Polh?

Oddelek: Loža
294726 (4315) undefined

Več podobnih tem