» »

Pomagite, .....

Pomagite, .....

Tejc ::

Ze nekaj casa se odlocam za nabavo CD-RW, verjetn za Plextorja. Zanimam me pa to, kam zaboga prkluct Audio kabel iz CD-RW-ja ko pa ze imam DVD in iz njega Avdio kabel na maticno plosco. Al to pomen da pol ne bo mogoce poslusat glasbenih cd-jev na Plextorju. Ali mi lahko malo bolj natancno to razlozite....

MadMax ::

Ce mas konektor AUX, ga v njega vtaknes.
Ce ne, pa itak mislim da je skoda Plextorja z musko gnjavit...

DC- ::

Jaz imam to tako urejeno da imam kabel iz CD-RW priklopljen kot auxilary in deluje.

DC

||_^_|| ::

jst mam isto kokr DC-.
Btw, če kupuješ kup plextorja (pa če maš $$)

msmiha ::

Al pa probaš v tisti en priključek vse kable spravit in jih skup zlotat:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tejc ::

Hvala vsem za tako hitre odgovore. Zanima me kje je ta AUX konektor... a mogoce na zadnji strani DVD ROMA al kje drugje ...(maticna plate...)
TNX

Ribicija ::

Zakaj bi pa imel še na RW-ju audio kabel? Boljše da za glasbo oz nasplošno branje uporabljaš cd oz DVD. Te zadeve se najbolj trošijo pri branju in RW-ja je škoda. Vsaj meni. pa če ti cd oz. DVD crkne ker več ne bere je tudi bistveno ceneje.
Tako da moje priporočilo: ne dajaj audio kabla na rw enoto.

lp

Tejc ::

Tnx Ribicija
Pa se neki... A bi rabu kaj vecji napajalnik... mam namrec gor V3 3000 , 2hd (en 6,4 in 15GB) pa DVD PII450
192MBram nic OC seveda se disketnik , sedaj pa ce dam gor se CD-RW a ne bo to mal prehudo za strom....
Kaj mente? MIslim pa da mam navaden 200W napajalnik.

Paramedic ::

Mislim, da še ni hudo. Tistih 200W je kr dovolj, razen če je bolj slabe kvalitete. AUX pa maš na plti (če je tam zvočna integrirana), če ne pa na zvočni :)
End transmission.

miranpozar ::

AUX je vhod na zvočni kartici. Kolikor sem te razumel imaš zvočno kartico integrirano na matični plošči, le-te pa ponavadi (ni pa nujno) AUX vhoda žal nimajo. Poglej na plato ali v navodila plate. Na CDRW enoti ni AUX izhoda - uporabiš kar audio izhod (isti kot na CDju).

Kar se napajalca tiče, mislim, da ne bi smelo biti problema.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

frudi ::

tak je, jaz sem mel podobno kot ti - dva diska, dvd, mx, c366@566... pa mi je par minut po tem, ko sem priklopo še cd-r skurlo napajalnik :\
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

MadMax ::

frudi: torej bi itak v vsakem primeru moral kupit drug napajalnik (le da bi starega lahko prodal za kakega jurja8-)).

Tipicen primer izreka:
Ce se zatakne, pritisnite mocneje. Ce se polomi, je bil ze skrajni cas za nabavo novega...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech z5500, pomoč pri digitalnem načinu

Oddelek: Zvok in slika
382797 (2220) 2mlavric
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310565 (9840) T-Majo
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918290 (5262) Pyr0Beast
»

za kaj je ta kabel?

Oddelek: Strojna oprema
151720 (1465) VASkO
»

Zvok z vecih cd-romov?

Oddelek: Zvok in slika
142041 (1812) Justy

Več podobnih tem