» »

Emui 10/ Andriod 10 tezava

Emui 10/ Andriod 10 tezava

Tadeja321 ::

Zivjo

Imam Huawei Mate 10 pro (2 ista modela). Na enem je gor 10ka, drugi ima se Android 9(In Emui 9)
Odkar je posodobljen (na 10), baterija dela nenormalno slabo, in tudi odzivnost samega telefona ni vec to to.
Drugi telefon, na katerem je se gor 9ka, dela se super. Problem je ker mi konstantno javlja za posodobitve, in tega enostavno ne gre prekinti. Probala ze vec "for" iz neta, pa ne pomaga. Ima mogoce kdo kaksno resitev?
In pa se.. ce rootam telefon, je to dovolj da se izognem sistemskim posodobitvam Androida, ali je treba nujno gor naloziti se nek ROM?

Hvala za vse info.

keitai ::

Ponavadi je najbolje narediti factory reset, ko se nalozi nova verzija Androida, večinoma popravi te probleme. V tem primeru zgubiš podatke, ampak večina reči je dandanes tako ali tako sinhroniziranih.

Tadeja321 ::

Je bil narejen takoj po posodobitvi (ce je to ok?) Pa ni nekega ucinka :/ zato iscem se druge moznosti

janezvalva ::

če narediš root, ti bo posodabljalo tvoj custom ROM, kar pa se ne dogaja ter lahko izklopiš posodobitve.
problem pri rootanju je, da ga lahko zabrikaš, pa nekateri appi potem ne delajo več.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Miptrip ::

Če nimaš bootload kode od huawei ne moreš rootat telefona novih pa ne dajejo več od 2019. Lahko najdeš na ebeyu storitev za odklep samo pride 80eur. Ena preprosta rešitev je uporaba terminala pa adb pa preprosto zbrišeš sistemske posodobitve iz telefona. To sem jaz naredil s svojim namestil čisti emui 9 in pred povezavo na splet zagnal adb terminal pa zbrisal posodobitve v nastavitvah.

https://imgur.com/a/DSa3FQI


edit:typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miptrip ()

Tadeja321 ::

Sem uspela preko adb,za 1x deluje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100257 (16673) _ssd_sata
»

HUAWEI P9

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410966 (3211) AnjaNja
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223563 (2800) pwn3rrr
»

Android 6 zgolj na odstotku naprav (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5319427 (14074) Vajenc

Več podobnih tem