» »

A1 HR in Huawei grozljivka

A1 HR in Huawei grozljivka

Argonavt ::

Na kratko:
- Huawei LT B535 kupljen v SLO
- Hrvaška na lokacji najmočnejši signal A1 HR

Trafike zaprte, se peljem v tri krasne nabavim, aktiviram A1 HR WEEKLY. Vse OK.
Po enem tednu se mi ne da spet vozit v tri krasne, naložim na račun 90 Kun za 6 dni Daily - bum konec po 5 dneh.
Naložim dodatnih 30 kun za 2 dni Daily - BUM konec po enem dnevu.

Kontaktiram A1 HR chat support imate kake skrite stroške na DAILY - Re: NIMAMO.

Kličem support cifro, ki ima vpogled v biling ->Re: Ja res je, dva dneva smo vam zaračunali dvojno ( 30 kun namesto 15 za DAILY). Vrnemo na račun.

Vrnejo 29,10 kune, ja the best, najdi bon za 90 lip. Po dveh urah hočem aktivirat daily, da še to pokurim, BUM denarja ni več na računu. "Uzela ga magla".

A1 mi ne deluje kot nek mali zahojen operater in razmišljam, kako je ta zgodba sploh mogoča?

Zgodba dalje: Napišem pisni complaint in pošljem, notri ne navedem kontaktnih podatkov ampak uporabljeno številko. Modeli hočejo, da jim pošljem skanirano osebno izkaznico. WTF nisem prepaid uporabnik, plus ne vem kako jim bo scan osebne pomagal rešit tehnični problem?????

Razmišljam: Pri kopiranju SMSov iz Huawei v Notepad so vsi SMS kopirani dvojno. Je možno, da pri pošljanju SMS kak ala echo zadaj poslje 2x request npr. za DAILY/WEEKLY in biling oba requesta sprocesira še preden aktivira storitev?

To bi pomenilo, da pri weekly pušneš mimogrede 85 kun, če imaš na računu preveč denarja.

Bye ::

A1 je znan po nategovanju uporabnikov s fantomskimi stroški. Poskusi HT, zaenkrat sem zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Hrvaška

Oddelek: Omrežja in internet
81126 (604) Argonavt
»

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Oddelek: Mobilne tehnologije
4111707 (3422) Scorpy84
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127364 (9996) Daniel
»

Hrvati te nategnejo tudi samo za 2 kn (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6014512 (11076) St235
»

Kateri instant internet na Hrvaškem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7124920 (16565) klemenSLO

Več podobnih tem