» »

Avto za male pare.

Avto za male pare.

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

Zstiller ::

Chrysler 300M udobna ladja z vso opremo in avtomatskim menjalnikom.

WizzardOfOZ ::

Glede na to, da naj bi imel dele motorja od mercedesa, tudi dost zanesljiv.

Miptrip ::

Na netu je samo eden 300m od avtohiše koliko berem je 300c z mercedes deli ne 300m, ki je pa 3.5l bencinar.

WizzardOfOZ ::

V bistvu so samo posamezni kosi motorja od MB, ostalo je vse fiat.

Zstiller ::

Chrysler 300M nima delov od mb nikjer isto ne od fiata. 3.5L V6, motor je razvil chrysler sam in je bulletproof tudi poraba ni velika za takšno mašino. Eden boljših avtov, ki jih je naredil chrysler.

WizzardOfOZ ::

Chrysler 300M is a full-size luxury sports sedan manufactured by the merger company DaimlerChrysler, which is comprised of a Germen multinational automotive corporation Daimler AG and the American subsidiary of Fiat Chrysler Automobiles N.V. - Chrysler (FCA US LLC) from 1998 to 2004

Utk ::

300m si deli z e klaso predvsem podvozje in rjo.

sandmat ::

pomojm je op glede na zgornje odgovore že obupal in se bo vozil z avtobusom :D

OP, kaj je trenutno v ožjem izboru?

Black Dragon ::

Kakšno pa imate mnenje o VW UP!? Prodajajo se za 5k z cca 50k letniki 2012 naprej.
Time will tell.

hojnikb ::

če hočeš majhen shitbox, pol ok. Ampak 5 čukov za to je imo preveč.
#brezpodpisa

Utk ::

Vsi rabljeni malčkmi so tako dragi, da res ne razumem zakaj ne kupit megana za praktično isti denar ali pa novega malčka, če res nočeš velikega avta. 5 jurjev za 8 let starega, ki je nov stal 9 jurjev, je absolutno preveč.

Black Dragon ::

Razlika v ceni med Škodo Citygo in UP! je približno ista, posledično raje VW.

Da je previsoka cena? Samo napravim ostalim modelom imajo dokaj malo narejenih km.
Time will tell.

-valvoline- ::

Black Dragon ::

Novi so za 11.5k, letnik 2014 za 5k.

PS: Se opravičujem za izposojo teme.
Time will tell.

Utk ::

Ne moreš primerjat novega novega, ki je glih prišel, z več opreme, s tistim starim.
Poglej si tu kolk je stal:
https://avto-magazin.metropolitan.si/av...

Tega starega kot novega ni več za dobit najbrž, ampak kje piše da rabiš ravno upa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Miptrip ::

Obupal še nisem, trenutno imam nagledano škodo octavio, passata, a4,a6,a8, peugeot 407, alfo 159 odvisno kaj se bo našlo prej v solidnem stanju. Renoja se treutno mal izogibam. Chrysler 300m zgleda dost avta sam je že dokaj star 20 let plus dajatve za 3.5l so dosti. Sem še pa odprt za predloge.

sandmat ::

volvo s60/s80? :)

IL_DIAVOLO ::

Pametno ded, izogibaj se vsemu kar je nad 2.5 kubature in 130kw. Boljše manj, veliko manj, sploh za samo moc motorja.

Zavarovalni razredi so ze nekaj casa precej dragi. Prej je bila meja 100-130kw, zdaj je vse bolj popredalckano.

Miptrip ::

volvo s60/s80 v mojem budgetu imajo vsi ohoho km.

sandmat ::

naj to ne bo ovira. s80 s 500kkm je navadno lepše ohranjen in se bolje pelje od passata s 300kkm

wajdujc ::

Kaj pa, če možno, dvigniti malenkost budget in priti do priusa? Za 3500 najdeš čez mejo več primerkov okoli 200.000 km. Za tistih 3000 pa imaš tudi katerekoli corolle in avensise na razpolago, s katerimi res ne more biti kaj narobe, in ne boš jih prodal za dosti nižjo ceno od nakupne.

Miptrip ::

Budget je fiksni, ker se bo avto menjal v roku 2-3 let odvisno za koliko se bojo cene spustile. Dokler pa ne grem ponj se je pa treba z nečem vozit. In ne clio ni to za vozit:))

Raptor F16 ::

Black Dragon je izjavil:

Kakšno pa imate mnenje o VW UP!? Prodajajo se za 5k z cca 50k letniki 2012 naprej.


Overpriced shitbox.

Dobiš Clio 4 generacija za tak denar. Maš vsaj nekaj od avtomobila.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

Mazda 6 1st gen je super avto za pod 3k, edin nekje po 2004 je fajn imet, ko so popravl protikorozijsko zaščito.

Dobi se jih pa za bistveno manj kot 3k, sam mal morš počakat.

Ker ni VW in ni Toyota je precej podcenjena kot znamka, mašine sicer spijejo ponavad nekaj olja po 200kkm, pa pač doliješ, tistih par 10eur letno za olje dolivat ni nek bavbav.

hojnikb ::

Čist pošteno, 3 jurje za polog, ostalo lease in novga cliota. To je to.
#brezpodpisa

hojnikb ::

Clio, in to nov... :))
Joe bi rekel: MEDIOCRE!

se bo vsaj brez skrbi vozu :)
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

Clio, in to nov... :))
Joe bi rekel: MEDIOCRE!

se bo vsaj brez skrbi vozu :)


Das rite.

Poleg tega ne moreš tiste stare šajtrge primerjat z novim.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

hojnikb je izjavil:

Clio, in to nov... :))
Joe bi rekel: MEDIOCRE!

se bo vsaj brez skrbi vozu :)


Mah, clioti so tolk dolgočasni da je edina res priporočljiva oprema AED.

hojnikb ::

kupiš pa kakšno manj dolgočasno verzijo :)
#brezpodpisa

matobeli ::

Kero, 1.5dci?

hojnikb ::

1.6t
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Clio, in to nov... :))
Joe bi rekel: MEDIOCRE!

se bo vsaj brez skrbi vozu :)


Mah, clioti so tolk dolgočasni da je edina res priporočljiva oprema AED.


Ti prec prodam Touarega V6 3.0, sam tam boš AED potreboval zarad nečesa drugega...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

matobeli ::

A to je tisti "terenc" ki serijsko nima predvidene rezervne gume?

Raptor F16 ::

matobeli je izjavil:

A to je tisti "terenc" ki serijsko nima predvidene rezervne gume?


Das rite. Avto sicer gre skor povsod le pri stroških se ti bo zataknilo v grlu.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Miptrip ::

Sem gledal 300m samo dajatve so malo prevelike zame drugače imaš pa prav veliko avta za tak dnar. Ostali, ki sproščate svoje frustracije v tej temi bi lahko pa vsaj osnove prebrali kaj iščem. Avto bo za 2-3 leta potem se bo menjal z novim kateri je že lep čas nagledan. Clio pa ostale jajce odpadejo sem že parkrat napisal, 3k je malo manj kot moja plača, živim pod svojimi zmožnostmi pa sem se naveličal avta kateri sploh ni bil mišljen zame ampak ženo, ko je imela 2km do službe. Za vse kateri ste mi dali koristne informacije glede avtov se zahvaljujem, ostali forumski znalci, ki uporabljate mojo temo samo za prepucavanje in napihovanje svojega ega brez koristnih predlogov pa vzamite svoje grabljice pa lopatke pa mrš ven iz mojga peskovnika.

Raptor F16 ::

Miptrip je izjavil:

Sem gledal 300m samo dajatve so malo prevelike zame drugače imaš pa prav veliko avta za tak dnar. Ostali, ki sproščate svoje frustracije v tej temi bi lahko pa vsaj osnove prebrali kaj iščem. Avto bo za 2-3 leta potem se bo menjal z novim kateri je že lep čas nagledan. Clio pa ostale jajce odpadejo sem že parkrat napisal, 3k je malo manj kot moja plača, živim pod svojimi zmožnostmi pa sem se naveličal avta kateri sploh ni bil mišljen zame ampak ženo, ko je imela 2km do službe. Za vse kateri ste mi dali koristne informacije glede avtov se zahvaljujem, ostali forumski znalci, ki uporabljate mojo temo samo za prepucavanje in napihovanje svojega ega brez koristnih predlogov pa vzamite svoje grabljice pa lopatke pa mrš ven iz mojga peskovnika.


3k neto na mesec prineseš v gospodinjstvo ?

Pol si pa končno kupi normalen avto in nehaj nategovat samega sebe.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Miptrip ::

Ja čez 2-3 leto ko grem po svojo sanjsko mašino, ker je pač drag avto, vmes imam pa 3 otroke pa hiša se je delala pa nikoli nisem imel potrebo po postavljanju. 3k je ravno taka cifra, da se ne sekiram preveč bi pa vozil kaj drugega kot clio 2, ker sem 2.05 pa 130kg pa bom zamenjal v vsakem primeru, ker mi gre na kurac počasi pa ne bom zdržal 2-3 lete z njim oz. mi ni treba.

Raptor F16 ::

Miptrip je izjavil:

Ja čez 2-3 leto ko grem po svojo sanjsko mašino, ker je pač drag avto, vmes imam pa 3 otroke pa hiša se je delala pa nikoli nisem imel potrebo po postavljanju. 3k je ravno taka cifra, da se ne sekiram preveč bi pa vozil kaj drugega kot clio 2, ker sem 2.05 pa 130kg pa bom zamenjal v vsakem primeru, ker mi gre na kurac počasi pa ne bom zdržal 2-3 lete z njim oz. mi ni treba.


Enoprostorca ubav, pa je mir. Pri starih luksuz garah boš vsaj še 1x toliko not vrgel da se boš lahko v miru po cesti vozil in nisi nič profitiral.

Realno... tudi če zdaj nabaviš nekaj novejšega za 6 jurjev in potem prodaš za 3. Boljša računica kot pa vzdrževati zgonjeno kanto.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Miptrip ::

Nimam potrebe po enoprostorcu budget je fiksno 3k, ker drugače se že začne še mal pa dobiš to pa to itd. Pri hiši je velik karavan v90 tako, da ni potrebe zaradi otrok. Avto bo pa vmesna stopnička toliko, da zamenjam clio. Maksimalna nabavna cena je 3k potem pa nove gume velik servis zavarovanje pa ostale malenkosti, ker ne zaupan našim švercarjem, ko je vse kao zrihtano. Iščem predloge avtomobilov ostale stvari bom sam preveril. Računice pri plehu tako ni s tem se bom sam ukvarjal brez kolk kaj pride od oseb ki so vsaj pol mlajše od mene.

Raptor F16 ::

Miptrip je izjavil:

Nimam potrebe po enoprostorcu budget je fiksno 3k, ker ...


Peugeot 308 1.6 hdi in to je to.

Tiste 2 do 3 leta ti bo zdržal. Okoli 2008-2010 letnik bi že dobil za ta budget.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

al pa focus mk2.5
#brezpodpisa

Raptor F16 ::

hojnikb je izjavil:

al pa focus mk2.5


Ye... razred "golfa" pa da ni glih Fiat al pa Dacia
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Miha 333 ::

Volvo V50 2.0D. Bolj udobno se za tak denar težko pelješ.

DePalmo ::

Verjetno si že razmišljal, ampak te bom vseeno vprašal. Kaj pa kredit za te tri leta in si že sedaj kupiš sanjski avto?

Drugače pa si prejel kar nekaj dobrih predlogov, izberi enega izmed njih. Ali pa na avto.net, vpiši svoje želje, naredi selekcijo kaj dejansko bi imel, nato pa poglej za znanimi napakami. In boš dobil zmagovalca.

Miptrip ::

308 ni posebej velik avto ampak ga bom pogledal, čeprav mnenja so deljena bom šel kakšnega pogledat jih je dosti tu okrog. V50 je ford preoblečen v volvota bo vsaj vzdrževanje poceni :D. Kredit odpade, je gospodarstvo fajn v razsulu in naslednjo leto bo kriza, pričakujem, da bo šla cena avta še dol za kakih 10k zato tudi ni interesa po takojšnji nabavi.

IL_DIAVOLO ::

Cena se bojo šle gor, ne pa dol. Ne bit naiven, da bojo prodajali z izgubo.

Raje manj prodajo.

2dark ::

Miptrip je izjavil:

308 ni posebej velik avto ampak ga bom pogledal, čeprav mnenja so deljena bom šel kakšnega pogledat jih je dosti tu okrog. V50 je ford preoblečen v volvota bo vsaj vzdrževanje poceni :D.



Noben volvo ni poceni za vzdrževanje. Ne vem kdo te je to na sral.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Raptor F16 ::

Miptrip je izjavil:

308 ni posebej velik avto ampak ga bom pogledal, čeprav mnenja so deljena bom šel kakšnega pogledat jih je dosti tu okrog. V50 je ford preoblečen v volvota bo vsaj vzdrževanje poceni :D. Kredit odpade, je gospodarstvo fajn v razsulu in naslednjo leto bo kriza, pričakujem, da bo šla cena avta še dol za kakih 10k zato tudi ni interesa po takojšnji nabavi.


As said before. Varianta je enoprostorc. Golf+, Mercedes B (za 3 jurje ga ne dobiš na žalost), Honda Jazz (že nek omenjen)...

In zelo nepriljubljena opcija kapelice Kangoo, P Partner, Berlingo, Caddy

Sem pa gledal dobiš tudi že Espace za ta denar sam vprašanje v kaksnem stanju je avto :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Pa saj ne bo drv vozil. On rabi hb-ja ali limuzino. Ne pa neke pol kamione.

-valvoline- ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Oldschol hondic, neuniciv isuzu motor.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22122768 (272) KTr1sk
»

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15521226 (16729) matobeli
»

Kateri družinski avto rabljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508887 (7041) videc
»

Avto do 3000 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
507628 (5063) hojnikb
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328091 (23318) Heavy

Več podobnih tem