» »

iphone se 2020? ja/ne

iphone se 2020? ja/ne

«
1
2 3

leo876 ::

Kaj pravite? Se splača kupiti ali ne, toliko denarja za "star" model? Hvala vsem.

hojnikb ::

pocakaj na nov model in potem kupi starega..
#brezpodpisa

Vazelin ::

Ne, stotaka manj bi moral biti za priporočn nakup
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

The Wiber ::

Glede na to, da so zunaj zelo dobre alternative, ne. Recimo Poco F2 Pro je trenutno na nemškem amazonu za okoli 425 € in je v vseh pogledih dosti boljši.

blackbfm ::

200+ gramska opeka ne more bit alternativa iphone se

;-) ::

Dokler mi kitajci naredijo boljsi telefon do 200€ pri katerem po enem letu ne odpove baterija NE.

Sem pa bil dolga leta na iPhonih tam do sedmice. In vsakic leto po nakupu menjaval baterijo. Sem se pa naucil menjat baterijo in ekran da sem se drugim.

Nazz ::

Baterija je še malenkost. Ko crkne mikrofon, slušalka, power knof, lightning kabel razpade po treh mesecih - nov pa €20.

Če bi bila cena €250 za 128GB, priznam, bi bil v ožjem izboru. Dejanska cena je pa norčevanje.

leo876 ::

Mislim, meni je všeč takšna velikost zaslona, super lepo one handed, vidim sicer dosti jamranja pri bateriji, danes na trgu med manjšimi. Igric drugače ne igram. Procesor je najnovejši, kamera solidna. Ali se bolj splača kakšnega rabljenga XS-a...ne vem.

Nazz ::

Se boš moral sam odločit. Jaz bi poiskal nekaj novega na ebayu. Realno dvomim da popvrečen človek opazi razliko delovanja med iphone 7 in SE2.

https://www.ebay.com/itm/iPhone-SE-red-...

https://www.ebay.com/itm/Iphone-7-128-G...

https://www.ebay.com/itm/Apple-iPhone-7...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nazz ()

Egidij88 ::

OnePlus Nord.

shadeX ::

;-) je izjavil:


Sem pa bil dolga leta na iPhonih tam do sedmice. In vsakic leto po nakupu menjaval baterijo. Sem se pa naucil menjat baterijo in ekran da sem se drugim.


IPhoni res da nimajo najboljših baterij ampak menjava enkrat na leto? Zakaj lažeš?

Horas ::

shadeX je izjavil:

;-) je izjavil:


Sem pa bil dolga leta na iPhonih tam do sedmice. In vsakic leto po nakupu menjaval baterijo. Sem se pa naucil menjat baterijo in ekran da sem se drugim.


IPhoni res da nimajo najboljših baterij ampak menjava enkrat na leto? Zakaj lažeš?


eni čutijo potrebo po izpostavljanju.

jaz imam 4 iz 2011 pa je not prvotna baterija!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Master_Yoda ::

Mogoce pa je heavy user in je imel vec ciklov polnjenja ? IMO ima iphone nalasc tako majhno baterijo da se veckrat polni -> vec ciklov prej degradira baterijo -> telefon se prej s (dokler ni bilo razkrinkano) skritim featurem upocasni-> folk kupi nov telefon, oz. sedaj ko ve da je zato kriva baterija le-to menja.

Drugace pa kupi kaj ti ustreza. Meni ustreza Redmi note 3 ki laufa Android 10 (in je bil izdan z Android 5), za katerega sem pred 4 leti dal 150 EUR hehe.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

zee ::

;-) je izjavil:



Sem pa bil dolga leta na iPhonih tam do sedmice. In vsakic leto po nakupu menjaval baterijo.


To so pa neke leve baterije. Mati ima iPhone 4S, ki je star sedem let, in mu je bila baterija zamenjana samo enkrat. Podobno je z ostalimi Applovimi telefoni v nasem gospodinjstvu in razsirjeni druzini.

OP:

Ce imas moznosti, kar kupi. Pogledas lahko se za rabljenim iPhone XS.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

hipertija ::

Jaz sem nedolgo nazaj prodal 7ko in lahko samo pohvalim vse skupaj. Vse kar sem menjal je baterija, tako da bo telefon star 4 leta in praktično ni nič štekal, delal bp. Prodal sem, ker mi je telefon delal 2 leti dlje, kot se pričakuje oz. je zdaj nek trend. Kupil sem 11ko in če zdrži 4 leta, sem zmagal.

shadeX ::

Master_Yoda je izjavil:

Mogoce pa je heavy user in je imel vec ciklov polnjenja ?


Seveda sem objektivno tudi na to pomislil, ampak vseeno to ne more držat - moj iPhone 7 polnim že 3 leta vsaki dan (enkrat na dan - ob heavy taskih tudi dvakrat), pa mi danes ob normalni uporabi po 3 letih še vedno zdrži do večera in zaenkrat ne čutim, da bi se avtonomija baterije poslabšala (zelo verjetno se je v tem času, ampak ker se ta proces zgodi čez čas, tega niti ne opazim). Vem samo to, da sem ga prvi dan polnil enkrat na dan in danes ga polnim tudi enkrat na dan.
Zelo mogoče je da je on imel slabšo baterijo (shit happens), ampak da bi se to zgodilo na VSEH iPhonih, "ki jih je imel", tega preprosto ne kupim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Oxford ::

Tisto o vsakoletnih menjavah baterije so ali buče ali pa neskončna smola.

On-topic: če je omejitev cena, potem predlagam iPhone SE 2020. Če pa je želja po čim manjšem telefonu, pa je mogoče vredno počakati na iPhone 12, ki bo manjši od SE 2020, z večjim zaslonom.

Vazelin ::

ki bo manjši od SE 2020

pa kje si dobil info da bo 12ka manjša lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Oxford ::

Vazelin je izjavil:

ki bo manjši od SE 2020

pa kje si dobil info da bo 12ka manjša lol


Govorice seveda, ampak bo verjetno kar držalo:

Link 1

Link 2

Vazelin ::

Noro. 5.4inch iphone12 je moj naslednji telefon, če bo tako.8-) To je to.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zee ::

Oxford je izjavil:

Tisto o vsakoletnih menjavah baterije so ali buče ali pa neskončna smola.

On-topic: če je omejitev cena, potem predlagam iPhone SE 2020. Če pa je želja po čim manjšem telefonu, pa je mogoče vredno počakati na iPhone 12, ki bo manjši od SE 2020, z večjim zaslonom.


Zelo verjetno ne bo, ker potem mora Apple spremeniti proizvodne linije za znatni delez komponent, ki gredo noter.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

opeter ::

Eh, kje so časi telefonov z ekranom 5 palcev oz. 4,5? :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

leo876 ::

opeter je izjavil:

Eh, kje so časi telefonov z ekranom 5 palcev oz. 4,5? :8)

Meni so zakon. V žep grejo komot, upravljaš ga brez problema z eno roko...

Vazelin ::

Tudi za browsat bo 5.4inč ekran precej dober.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

OP: SE deluje pač star telefon. Ko se enkrat navadiš hitrega FaceIdja in odlično prilagojenega iOS ta delo brez gumba spodaj je težko it nazaj
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Simke76 ::

Tudi jaz iščem nov manjši boljši pametni telefon. Zanimiv bo Iphone 12 z 5,4" zaslonom. Mi je pa mikavna Hofer ponudba za Samsung S10e z 5,8" zaslonom za 499 evrov. Zelo malo je na trgu manjših telefonov. Večinoma novejših je od 6,5" pa naprej, kot bi nosil zraven tablico...

tikitoki ::

Z velikostjo baterije se norcujejo iz kupcev.

TheBlueOne ::

Pocasi pride Pixel 4a, morda je za pocakat...

leo876 ::

Vazelin je izjavil:

OP: SE deluje pač star telefon. Ko se enkrat navadiš hitrega FaceIdja in odlično prilagojenega iOS ta delo brez gumba spodaj je težko it nazaj

Dejansko sem prej imel XR-a. Pa bi rajši šel zdaj nazaj na starejši model. Ups :|:P

blackbfm ::

Mi je pa mikavna Hofer ponudba za Samsung S10e z 5,8" zaslonom za 499 evrov. Zelo malo je na trgu manjših telefonov. Večinoma novejših je od 6,5" pa naprej, kot bi nosil zraven tablico...


Jp, edini zmogljiv android se k ga normalno lahko das v žep:)):| se splaca pogledat male oglase, ko sem kupoval zase so bili 400-430, seveda novi zapakirani

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

hojnikb ::

Če ti vsako leto crkne baterija, itk kupuješ krš nadomestne baterije. Ponaredkov apple baterij maš koker čes (praktično 99% je takih) ker jih apple uradno ne prodaja.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

Ja. Osnova je iPhone 8, en najboljših iphonov glede zanesljivosti in popravljivosti poleg iphona 6s. Alternativa je XS, sploh, če te mika faceid.

Tisti, ki pa priporočate razne kitajce in jamrate čez baterije:
Baterija na iphonu rabi tam leto do dve (odvisno od uporabe), da battery health pade pod 90%. Po tem se že kar pozna pri uporabi, sploh na mrazu začne telefon pri nizkem stanju baterije ugašat. Menja se baterija (ko battery health pade recimo pod 85% je že kar slabo) - strošek 20-40€ in je problem za leto do dve rešen.
Matična na kitajcih rabi dve do tri leta, da kaka komponenta odleti in je telefon za v smeti, ker ni več vreden 50€. Če se to slučajno ne zgodi (imam napram iphonom ogromno teh primerov), pa telefon rata neznosno počasen po parih letih. Če se tudi to ne zgodi, pa telefon v dveh-treh letih izgubi podporo in ne dobiva več popravkov.
Apple posodablja naprave praktično dokler so še uprabne. Ob izidu je dobil najnovejši iOS tudi iPhone 6s, ki je trenutno še čisto normalno uporaben telefon. Telefon je izšel pred 5 leti. Pokažite mi enega androida, ki je po 5ih letih še normalno uporaben in prejema posodobitve. Za primerjavo, to je recimo samsungov s6/7.
Ne zagovarjam pa Applovih praks glede odziva na njihove napake v dizajnu (iPhone 7 audio IC, iPhone X touch issues, iPhone 6+ touch issues itd.)

shadeX ::

Menja se baterija (ko battery health pade recimo pod 85% je že kar slabo)


Spet laž. Tisti battery health sploh ni absoluten pokazatelj zdravja baterije. 83% mi kaže odkar je prišel ven ta feature (mislim da iOS 11), pa kot že zgoraj napisano, mi baterija zdrži do večera oz. po občutku ni nekih drastičnih razlik kot prvi dan. Medtem, ko je partnerka dobila defektno baterijo (serijsko), ji je health kazal 94%, ampak je bila tako rekoč že za v smeti.

hojnikb ::

Pr men je bla na iphone6 z healthom na 90% baterija na dejanskih 1100mAh. iPhone7, ki mi trenutno čepi na 80% je pa po "filingu" tut nekje na polovici dejanske kapacitete. Zmerim dejansk celico, k menjam.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

shadeX je izjavil:

Menja se baterija (ko battery health pade recimo pod 85% je že kar slabo)


Spet laž. Tisti battery health sploh ni absoluten pokazatelj zdravja baterije. 83% mi kaže odkar je prišel ven ta feature (mislim da iOS 11), pa kot že zgoraj napisano, mi baterija zdrži do večera oz. po občutku ni nekih drastičnih razlik kot prvi dan. Medtem, ko je partnerka dobila defektno baterijo (serijsko), ji je health kazal 94%, ampak je bila tako rekoč že za v smeti.

Večinoma je odvisno od uprabnika do uporabnika, večina jih pri 85% ni več zadovoljna z baterijo. Težko se lažem, če sem jih menjal 300+....
Je pa res, da ta podatek ni mirodajen, je pa dovolj dober pokazatelj v večini primerov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

klinker ::

DeeCoy je izjavil:


Matična na kitajcih rabi dve do tri leta, da kaka komponenta odleti in je telefon za v smeti, ker ni več vreden 50€. Če se to slučajno ne zgodi (imam napram iphonom ogromno teh primerov), pa telefon rata neznosno počasen po parih letih. Če se tudi to ne zgodi, pa telefon v dveh-treh letih izgubi podporo in ne dobiva več popravkov.


Resnica.
Gled popravkov je pa odvisno. Xiaomi je npr. tu precej ok, spet nek tretjerazredni sploh vprasanje ce kaj dobi.

beethoven ::

leo876 je izjavil:

Kaj pravite? Se splača kupiti ali ne, toliko denarja za "star" model? Hvala vsem.


Imam ga par mesecev in moj vtis, se splača, če ti je všeč Applov iOS in ekosistem in kompaktnost telefona. Kupil sem ga ker je to moj prvi iPhone in sem želel za "malo" denarja sprobati iOS. Zaenkrat nimam večjih težav z njim, je pa res da je baterija bolj boga. Zdrži dan normalne uporabe, ampak, če si bolj intenziven uporabnik se splača kupiti kaj z večjo baterijo. Druga stvar so fotografije v slabi svetlobi, nima nočnega načina fotografiranja, kot nekateri Android konkurentje v tem cenovnem rangu, to so edine pripombe, ki jih imam. Všeč mi je kompaktnost in hitrost, dejansko je to iPhone 11 pro v telesu iphona 7/8, tako da da gre za star model samo po videzu in ne po specsih.

poweroff ::

Jaz osebno sem lastnik iPhona in lahko iz prve roke potrdim, da je iPhone bolj ali manj navadno sranje. Sicer je čisto uporaben izdelek, vendar brez nekih presežkov in bistveno predrag.
sudo poweroff

Ashrack ::

poweroff je izjavil:

Jaz osebno sem lastnik iPhona in lahko iz prve roke potrdim, da je iPhone bolj ali manj navadno sranje. Sicer je čisto uporaben izdelek, vendar brez nekih presežkov in bistveno predrag.

Tvoj komentar je popolnoma brez predmeten. Škoda bajtov.

Prosim, da argumentiras kar si napisal.
....

hojnikb ::

jah, ce kupis ferrarija za po njivi vozit, mas lahko tezave ja :)
#brezpodpisa

XS!D3 ::

poweroff je izjavil:

Jaz osebno sem lastnik iPhona in lahko iz prve roke potrdim, da je iPhone bolj ali manj navadno sranje. Sicer je čisto uporaben izdelek, vendar brez nekih presežkov in bistveno predrag.

Če se prav spomnim teme, si bil “prisiljen” v uporabo in ti gre že iz principa na jetra vse, kar je pač možno. Če si pa po tistem, še osebno kupil izdelek za katerega meniš, da je navadno sranje pa nimam komentarja :)

PINki ::

Ga imam. Zadovoljen. Le baterija bo švoh na dolgi rok gledano. Zaenkrat zdrzi cez dan z light-medium uporabo. Vkljuceni vsi porabniki.

Nekdo je omenjal manjko night moda. To se enostavno reši z uporabo appov, ki izkoristijo nov procesor za ta feature. Apple je pac to izpustil, da navlece kupce k 11ki.

Za primerjavo, Samsungov midrange protikandidat ima "night mode", ki prispeva bore malo in se kosa z SE-jem v standard modu. So na YT primerjave. Applov procesor v "najslabsem" iphonu pelje scat najdrazje androide. Kar pomeni, da je future proof za posodobitve.

Seveda pa vsak ima svoje potrebe glede uporabe telefona. Ce te ios ne zanima nimas kaj sprasevati po iphonu...

poweroff ::

Kot rečeno, iPhone je načeloma povsem soliden izdelek, ki svojo funkcijo zadovoljivo opravlja. Telefoniranje, pošiljanje sporočil, e-pošta ter brskanje po internetu.

Problem je, da je Apple pohlepen in iPhone prodaja po bistveno previsoki ceni - funkcionalno primerljivi izdelki so precej cenejši. Je pa res, da Apple prodaja "design" (pod to štejem tudi usability) in "cool faktor".

Kar se tiče usabilitya, ima CraApple nekatere stvari precej neintiutivno rešene. Določene UX rešitve bi se dalo precej bolje implementirati - to dokazuje tudi konkurenca. Je pa res, da je Apple na nekaterih področjih UX rešitev daleč pred konkurenco. Je pa težko biti kritičen do famoznega UX-a, ker Apple verniki takoj ponorijo, če jim samo na daleč omeniš, da je kakšna stvar implementirana slabo ali vsaj neoptimalno. Precej o tem sem že pisal - recimo nepotrebno večkratno vpisovanje gesel, itd., se pa dosti tega najde tudi na internetu.

Kar pa se tiče "cool faktorja", je pa to bolj področje religije, kot resne (tehnične) uporabnosti. Skratka, gre za predrag izdelek.

Prav tako Apple skuša uporabnika čim bolj zapreti v zlato kletko, mu prodati kup predragih dodatkov/nadomestnih delov, ga sili v njihov cloud, v nakupe v iStoru, itd. Prav tako mi ni blizu filozofija "CrApple misli namesto vas". Posledica tega je, da si uporabnik ne more kaj dosti prilagajati izgleda in ostalih funkcij, saj je vendar uporabnik zabit, sveti Apple pa je domislil najbolj ustrezno rešitev!

Da ne govorimo o zaprtosti, ki jo CrApple opravičuje z varnostjo. Na iPhone se ne da namestiti alternativnega firmwarea, ali ga odkleniti. No, ko smo pa pri varnosti, je pa zanimivo koliko ranljivosti se zadnje čase najde na iOS... Safari je pa sploh eden izmed biserov, kar se tega tiče.

Če bi zadeva stala 300 - 400 EUR, bi rekel, ajde, gre za povsem soliden izdelek za tako ceno. Za 900 EUR plus, pa pričakuješ, da bo zadeva špilala brez napakice.

Ne smem pa pozabiti omeniti niti tega, da je z iPhonom malce podobno kot z BMWjem. Saj načeloma je kul, ampak ker ga večinoma uporabljajo kreteni, si takoj tudi ti označen za kretena, če ga imaš. :))

No, jaz ga uporabljam iz različnih razlogov, med drugim tudi zato, ker želim biti seznanjen z iOS (in redna uporaba je eden izmed načinov). Imam pa še vedno isti iPhone in ga ne mislim zamenjati dokler bo ta delal. Je pa res, da potem verjetno ne spadam v kategorijo vernikov, ki bi svojo dušo vsako leto na novo želeli prodati hudiču.

Bo dovolj dobra utemeljitev? :))
sudo poweroff

dexterboy ::

@Matthai;
se ti lahko pridružim k postu? Ker sem istega mnenja. Imel winphone, android uporabljam ker je privat, dobil 11-ko v službi, da jo osvojim. In da, RES JE, jabuk je predrag za to kar prodaja, ampak vsak razpolaga s svojim denarjem...
Ko sem dobil ejpla, sem moral vse iz nule; račun, konfiguracijo, kakšen program... ja, še vedno imam premalo ur uporabe, da bi bil merodajen za oceno, ampak do sedaj so pa ene stvari reeeees "bolne";
- pogrešam čitalnik prsta. odklep z geslom in face ID je premalo...
- karkoli naložim iz appstoreja, moram vnašati geslo...WTF?
- SMSji; kako je lahko tovarniška aplikacija TAKO GLUPA, če želim izbrisati SMS ali več njih?
- POSEBEJ GUMB za silent mode? WTF? Moj Xiaomi ima to rešeno veliko lažje.
- če želim spremeniti jakost zvoka za multimedijo, ne da bi tisti trenutek kaj gledal ali poslušal, moram odkleniti telelfon... ne me jebat, no... đizs
- ker nisem vnesel številke kreditne kartice, imam stalno rdeči klical v nastavitvah... đizs, NOČEM jo vnesti, zakaj mora zaradi tega težiti, da naprava NI skonfigurirana?
- modri zob? Ako izberem off mode, PRIČAKUJEM tudi off mode! Ne, on pa že ne bo izklapljal blutatuta za druge jabčke...
- oblačna shramba; JEBENIH 5 GIGA ?!?!?! Podjetje, ki ne ve, kam bi z denarjem, ima TEŽAVE ponuditi uporabniku več oblačnega prostora? Beee, Beee, še to mi je preveč ( sarkazem detektor )
Mogoče sem še kaj pozabil, ampak priznam, ne uporabljam ga prav pogosto, ker mi je primarni še veno Mi Max 3.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Problem je, da je Apple pohlepen in iPhone prodaja po bistveno previsoki ceni - funkcionalno primerljivi izdelki so precej cenejši.


Prodane enote zadnjih 10 let pravijo da to ni problem. Ce bi spuščal ceno bi sami sebe streljal v koleno. Primerljivih izdelkov ni, če hočeš ios in apple ekosistem nimaš izbire.

Jerry000 ::

Vazelin je izjavil:

Ne, stotaka manj bi moral biti za priporočn nakup

Tak kot vsi iPhoni :D

poweroff ::

Seveda prodaja gre. Ker se prodaja religija. Tudi RKC z naberkami dobro služi.

Kar pa še ne pomeni, da izdelek ni predrag. Zgolj dokazuje, da je dovolj ovc, ki so pripravljene dovolj glasno blejati.
sudo poweroff

hojnikb ::

kot da samsung al pa huawei za jurja ni predrag... aja ne, ima 25 kamer, good value!
#brezpodpisa

shadeX ::

- POSEBEJ GUMB za silent mode?


Smešno ampak tole zastopiš šele po določenem času.

Moj Xiaomi ima to rešeno veliko lažje.


Kako? Tako da moraš telefon odklent pa nastavit silent mode?

oblačna shramba; JEBENIH 5 GIGA ?!?!?!


Pozabljaš, da si telefon dobil zastonj in si kot privat lastiš poceni kitajca. Normalno, da nisi pravi naslov, da boš odprl še mal mošnjička, če pa šparaš že v štartu. Drugače pa so cene iClouda povsem primerljive z Googlovim cloudom.

- karkoli naložim iz appstoreja, moram vnašati geslo...WTF?


Ni potreba - faceId oz. fingerprint ima to rešeno.

- pogrešam čitalnik prsta. odklep z geslom in face ID je premalo...


Zakaj?

- ker nisem vnesel številke kreditne kartice, imam stalno rdeči klical v nastavitvah... đizs, NOČEM jo vnesti, zakaj mora zaradi tega težiti, da naprava NI skonfigurirana?


Tako kot tistih 599 e-mailov, ki jih nisi prebral v gmail appu :P

hojnikb ::

- ker nisem vnesel številke kreditne kartice, imam stalno rdeči klical v nastavitvah... đizs, NOČEM jo vnesti, zakaj mora zaradi tega težiti, da naprava NI skonfigurirana?

lol, thats simply not true.

- POSEBEJ GUMB za silent mode?

fucking yes. V zepu samo pretipas in tocno ves, ali je na glas.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone nasveti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20526863 (16595) buttcrack
»

Apple predstavil nov poceni iPhone SE (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
32849353 (34076) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023978 (20793) Mavrik
»

Prehod iz Androida na iOS, mnenja za in proti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13235833 (31161) klinker

Več podobnih tem