» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1348 / 1490
»»

deco16 ::

Alti še vedno zgubljajo glede na BTC, razen pač mana, mina in še par :) Noben ni reku da prodat alte za stablecoine ampak za BTC, če bi poslušali bi še vedno bli na boljšem.

globoko grlo ::

Kdaj se INJ proda?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Rossi V ::

A sem samo jaz še v šortih,rdeč so pobarvani ....my god

Ashrack ::

Senior Dev je izjavil:

Glede na to koliko ljudi stoji na Petrolu v vrsti za nakup BTC... Imam enega znanca na Petrolu in pravi, da so zaloge omejene, ker je kao število BTC omejeno. Torej lahko gre samo gor.
Na Petrolu so sicer naročili nove BTC, ampak pridejo šele v začetku novembra. Danes in jutri bo še zaloga, potem pa že vprašanje.

Je to sarkazem ali resnično?
....

PrihajaNodi ::

Ashrack je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Glede na to koliko ljudi stoji na Petrolu v vrsti za nakup BTC... Imam enega znanca na Petrolu in pravi, da so zaloge omejene, ker je kao število BTC omejeno. Torej lahko gre samo gor.
Na Petrolu so sicer naročili nove BTC, ampak pridejo šele v začetku novembra. Danes in jutri bo še zaloga, potem pa že vprašanje.

Je to sarkazem ali resnično?



Je res. Prijatelj mi je potrdil da folk stoji v vrstah in kupuje btc ko zmešan.

Rossi V je izjavil:

A sem samo jaz še v šortih,rdeč so pobarvani ....my god


No sej, opravičil si se. Drugič pa poslušej mene ko ti javim kaj bo robot naredil!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PersonaRuda ::

Ashrack je izjavil:

Senior Dev je izjavil:

Glede na to koliko ljudi stoji na Petrolu v vrsti za nakup BTC... Imam enega znanca na Petrolu in pravi, da so zaloge omejene, ker je kao število BTC omejeno. Torej lahko gre samo gor.
Na Petrolu so sicer naročili nove BTC, ampak pridejo šele v začetku novembra. Danes in jutri bo še zaloga, potem pa že vprašanje.

Je to sarkazem ali resnično?

Pa dobro no, SeniorDev je eden najboljših trolov v tej temi in zelo redkokdaj razočara. Ko sem to bral sem se spet nasmejal kot že dolgo ne. Tip res obvlada. In zna polepšati dan. Vsaka čast! Samo tako dalje. Palec gor.

merlin2 ::

"All of the Bitcoin Spot ETFs will be denied.

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.

Now that enough retail are suckered in, whales will exit, leave retail holding worthless bags that lose most of its value as the ETFs get denied one by one.

It's basically just a giant game of musical chairs at this point. And the music is about to stop. Happens very time."

Orkester igra dalje ...

Lp

Mato989 ::

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.


Brez dokaza je to kr nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

wilbur ::

Mato989 je izjavil:

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.


Brez dokaza je to kr nekaj

Se strinjam. Lahko pa da je govorica, z namenom še enkrat dumpnit, da se naredi še kak poceni nakup pred poletom.

Lennzi ::

merlin2 je izjavil:

"All of the Bitcoin Spot ETFs will be denied.

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.

Now that enough retail are suckered in, whales will exit, leave retail holding worthless bags that lose most of its value as the ETFs get denied one by one.

It's basically just a giant game of musical chairs at this point. And the music is about to stop. Happens very time."

Orkester igra dalje ...

Lp


Zavarovalničar spet ščije proti vetru.

Prebranac ::

merlin2 je izjavil:

"All of the Bitcoin Spot ETFs will be denied.

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.

Now that enough retail are suckered in, whales will exit, leave retail holding worthless bags that lose most of its value as the ETFs get denied one by one.

It's basically just a giant game of musical chairs at this point. And the music is about to stop. Happens very time."

Orkester igra dalje ...

Lp


Res je. Zelo smrdi riba pri kitih. Kokos je zelo tezak. Ko se vtrze bo pogrom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Alien123 ::

merlin2 je izjavil:

"All of the Bitcoin Spot ETFs will be denied.

The only reason the price pumped in the first place is because Tether injected a record amount of unbacked dollars and bought up Bitcoin.

Now that enough retail are suckered in, whales will exit, leave retail holding worthless bags that lose most of its value as the ETFs get denied one by one.

It's basically just a giant game of musical chairs at this point. And the music is about to stop. Happens very time."

Orkester igra dalje ...

Lp


:)):))

deco16 ::

Ki ste zdej moonboysi, iBTC je zginu, pol se nazaj pojavu. Bo kaj z temi ETFji al ne.

Al če drugače vprašamo when 40k?

Motion ::

Lennzi je izjavil:

Black swan uspel. Btc iz 25k na 33k...naslednji teden 40k, ker po 33k ni enega resistenca.

še vedno rabiš kapital... in nisem siguren da ga je

PrihajaNodi ::

deco16 je izjavil:

Ki ste zdej moonboysi, iBTC je zginu, pol se nazaj pojavu. Bo kaj z temi ETFji al ne.

Al če drugače vprašamo when 40k?


Ja, naslednji leg up je 45 k mogoce do konc tedna
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

merlin2 ::

"BREAKING NEWS

THE CEO OF HSBC IS WARNING THAT THE WORLD IS AT A TIPPING POINT ON DEBT THAT THREATENS TO SPARK A GLOBAL RECKONING AFTER YEARS OF GOVERNMENT BORROWING BINGES

This is a massive bank.

People are officially waking up."

deco16 ::

Dej nehi no, živimo v unicorn landu, vsi bodo denar v BTC zdej dali, vse je super ;)

Alien123 ::

merlin2 je izjavil:

"BREAKING NEWS

THE CEO OF HSBC IS WARNING THAT THE WORLD IS AT A TIPPING POINT ON DEBT THAT THREATENS TO SPARK A GLOBAL RECKONING AFTER YEARS OF GOVERNMENT BORROWING BINGES

This is a massive bank.

People are officially waking up."


Hitro denar pod pojšter

merlin2 ::

PrihajaNodi ::

Mato se mal pa si bos lahko novo stanovanje kupil

The price of one Bitcoin would depend on the number of Bitcoins in circulation at the time the market cap reaches 8 trillion, as well as other market factors such as demand and supply. To estimate the potential price of a single Bitcoin at an 8 trillion market cap, we can use the formula:

Price of Bitcoin = Total Market Cap / Number of Bitcoins in Circulation

Assuming the current circulating supply of Bitcoin is approximately 18.7 million and the market cap reaches 8 trillion, the potential price of a single Bitcoin would be:

Price of Bitcoin = 8 trillion / 18.7 million = $427,807.49

However, it's important to note that this is a theoretical estimate and the actual price could be higher or lower depending on a range of factors, including market sentiment, regulatory developments, and other economic and geopolitical factors. Also, please note that cryptocurrencies are highly volatile and investing in them comes with significant risks. It's important to do your own research and consult with a financial advisor before making any investment decisions.

No ali pa dva
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hangman ::

Si glih dopisujem z eno (morda tudi z enim - saj ne vem zagotovo, kdo je zadaj) in mi razlaga, kako je v crypto vložila $100 in s tem zaslužila $15,000. Če vam kaj pomaga, prilagam printscreen slikico, ki mi jo je poslala:


Ko sem jo spraševal naprej, zgleda, da je kar v tem poslu. Dala mi je celo nek link (gre za Telegram profil) do EXMO Crypto Exchange admina. Tega naj bi kontaktiral in povedal, da me je ona priporočila. Jaz sem glede crypta brez ene same izkušnje in vse skupaj mi je malo sumljivo: Zakaj bi nekoga moral kontaktirat in mu razlagat, kdo me mi je dal njegov kontakt? Je sploh možen tak zaslužek (iz $100 na $15,000)? Morda lahko tudi iz slike kaj več poveste?

Rad bi razumel za kakšno foro to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hangman ()

kronos_10_ ::

Haha tudi mene so kontaktirali. Še malo sem napihnil zadevo kako sem močno zaslužil s kripto :D seveda je oseba na drugi strani spoznala, da iz te moke ne bo kruha in me blokirala. Tako, da ne nasedaj. Mogoče pa za zabavo kot sam rad počnem :)
In ne klikat kakih linkov in nikoli s kako denarnico se povezat ali izdat svoj seedphrase.

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Hangman je izjavil:

Si glih dopisujem z eno (morda tudi z enim - saj ne vem zagotovo, kdo je zadaj) in mi razlaga, kako je v crypto vložila $100 in s tem zaslužila $15,000. Če vam kaj pomaga, prilagam printscreen slikico, ki mi jo je poslala:


Ko sem jo spraševal naprej, zgleda, da je kar v tem poslu. Dala mi je celo nek link (gre za Telegram profil) do EXMO Crypto Exchange admina. Tega naj bi kontaktiral in povedal, da me je ona priporočila. Jaz sem glede crypta brez ene same izkušnje in vse skupaj mi je malo sumljivo: Zakaj bi nekoga moral kontaktirat in mu razlagat, kdo me mi je dal njegov kontakt? Je sploh možen tak zaslužek (iz $100 na $15,000)? Morda lahko tudi iz slike kaj več poveste?

Rad bi razumel za kakšno foro to gre.


Zelo simple pravilo upoštevaj. Vse je SCAM dokler se ne dokaže nasprotno. Enako velja v tem primeru.

Money is mindset!

miha98 ::

Povejte do kod vo šlo? Kdaj naj prodam? Pri 35 ali 40 k?

PrihajaNodi ::

Zakaj bi prodajal in ne dokupoval?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Pri 35k bo večina prodala ter vložila v nepremičnine, zlate palice in obveznice.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

_wtf_ ::

miha98 je izjavil:

Povejte do kod vo šlo? Kdaj naj prodam? Pri 35 ali 40 k?


samo nebo je granica

Kripto mesi ::

miha98 je izjavil:

Povejte do kod vo šlo? Kdaj naj prodam? Pri 35 ali 40 k?

Če si bil pameten si prodal pred blackswan eventom na 27k. :))

A. Smith ::

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

merlin2 ::

Nič kaj lepa slika ..

https://conservativeroof.com/largest-am...

Ah saj nismo v recesiji .. Vse je ok :)):|

Lp

dope1337 ::

A. Smith je izjavil:

Za razmislek.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status...


Hm … izgleda da Peter se ni slisal za kriptoboga. Njega ne more nic presenetit.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

ViperR ::

Kaj pa s tem tellor coinom dela, kdo ve zakaj?

Lennzi ::

dope1337 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Za razmislek.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status...


Hm … izgleda da Peter se ni slisal za kriptoboga. Njega ne more nic presenetit.

Peter je niko I ništa I nima dostopa do grup in informacij kot bog I batina.

Hangman ::

Kripto je izjavil:

Hangman je izjavil:

Si glih dopisujem z eno (morda tudi z enim - saj ne vem zagotovo, kdo je zadaj) in mi razlaga, kako je v crypto vložila $100 in s tem zaslužila $15,000. Če vam kaj pomaga, prilagam printscreen slikico, ki mi jo je poslala:


Ko sem jo spraševal naprej, zgleda, da je kar v tem poslu. Dala mi je celo nek link (gre za Telegram profil) do EXMO Crypto Exchange admina. Tega naj bi kontaktiral in povedal, da me je ona priporočila. Jaz sem glede crypta brez ene same izkušnje in vse skupaj mi je malo sumljivo: Zakaj bi nekoga moral kontaktirat in mu razlagat, kdo me mi je dal njegov kontakt? Je sploh možen tak zaslužek (iz $100 na $15,000)? Morda lahko tudi iz slike kaj več poveste?

Rad bi razumel za kakšno foro to gre.


Zelo simple pravilo upoštevaj. Vse je SCAM dokler se ne dokaže nasprotno. Enako velja v tem primeru.


Še zmeraj pa ne razumem bistva.
Na eni strani imam uporabnika, ki mi pravi (čeprav niti 1/4 tega ne verjamem), kako je to dobičkonosno in mi celo posreduje Telegram account nekega EXMO admina.
Na drugi strani imam EXMO admina, ki naj bi ga kontaktiral in povedal, da me je k njemu poslal ta in ta (prvi) uporabnik.

Ne vem, kakšen bi bil "efekt", če bi tega admina kontaktiral, vsekakor pa me crypto ne zanima toliko, da bi si ustvarjal neke accounte ali komu posredoval kakšne občutljive podatke.
Probam razumet, kakšen profit ima od tega prvi uporabnik, če vstopim v kontakt s tem adminom. Zakaj bi mi sicer nekdo kar tako "svetoval" kako zaslužiti? Nenazadnje se lahko tudi zlažem prvemu uporabniku in rečem, da sem admina kontaktiral.

Pod pretvezo, da potrebujem priimem če me slučajno admin vpraša, sem sedaj uspel dobiti priimek prvega uporabnika. Zanimivo je, da Google o tem uporabniku ne najde nobenih social channelov. Tudi kombinacija imena in priimka ni ravno značilna za državo, iz katere naj bi uporabnik prihajal. Vsekakor je sumljivo, vendar probam razumet celotno zgodbo.

PrihajaNodi ::

telor je bil 100 x coin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Vsi pametni ,na koncu bull run pa vsi na sociali in z dragimi kovanci v rokah

zanimivo

Lennzi je izjavil:

dope1337 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Za razmislek.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status...


Hm … izgleda da Peter se ni slisal za kriptoboga. Njega ne more nic presenetit.

Peter je niko I ništa I nima dostopa do grup in informacij kot bog I batina.


Prineska ne bodi glasn s 300 eur profita

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PacificBlue ::

I’m out.
:3

Rossi V ::

Lennzi je izjavil:

dope1337 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Za razmislek.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status...


Hm … izgleda da Peter se ni slisal za kriptoboga. Njega ne more nic presenetit.

Peter je niko I ništa I nima dostopa do grup in informacij kot bog I batina.



Ves si se sopirila,kako si s 300 eur profita prodal,kolikor je jasna slika si prodajal pred pumpo


Vsaj tokrat ni kriv kriptobog in jaz ;-)

Rossi V je izjavil:

Lennzi je izjavil:

dope1337 je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Za razmislek.

https://twitter.com/PeterLBrandt/status...


Hm … izgleda da Peter se ni slisal za kriptoboga. Njega ne more nic presenetit.

Peter je niko I ništa I nima dostopa do grup in informacij kot bog I batina.



Ves si se sopirila,kako si s 300 eur profita prodal,kolikor je jasna slika si prodajal pred pumpo


Vsaj tokrat ni kriv kriptobog in jaz ;-)


Budalo delaš iz sebe drama queen ;-)

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj bi prodajal in ne dokupoval?



zato,da kupi nizje recimo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

sam je pa res pomoje gre na 120 k zdaj :-)....feeling sarkastično

midva s kriptobog se prilagodiva

kot sem rekel prodajal sem praktično na top,kupoval bottom,vse ostalo je samo nekaj umes,trejdi 90 x dobis ,10 x zgubiš


Vi pač ugibajte :-)

PrihajaNodi ::

pa tak mir je bil že kle evo spet si notr. Pa oblubu si mi da greš vn pr 30 k zdej je 35.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

kriptobog je imel pravo sliko,nascali so 90% trejderjev


Kako bodo sele vas :-)

PrihajaNodi je izjavil:

pa tak mir je bil že kle evo spet si notr. Pa oblubu si mi da greš vn pr 30 k zdej je 35.



Ne Nodi nisi mi dal roke,ker nisi vedel kaj govoriš:-)
# xs sem to prosil če velja :-)

PrihajaNodi je izjavil:

pa tak mir je bil že kle evo spet si notr. Pa oblubu si mi da greš vn pr 30 k zdej je 35.


Se pa za ta forum zdele strinjam s tabo

poudarek je na " TA FORUM "

Btc do 45 k prez problema

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Kakšne roke neki. Spet brundaš neki. Nič nas ne bodo nascali tiste ki holdamo, Prosim če prenehaš komentirat plus polovica strani je tvoje ker ne znaš citiriat.


kriptobog je imel pravo sliko,nascali so 90% trejderjev


daleč od tega. Meni se je smejal ko sem rekel da bo robot naredu obratno kar piše, torej da bo šlo gor.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

pa tak mir je bil že kle evo spet si notr. Pa oblubu si mi da greš vn pr 30 k zdej je 35.



Pa čist tako dobronamerno v razmislek


Pričakuješ ceno BTC v topu 80-100 k ,kar se mi zdi realna


Ti ni mal čudno,da se bull run še ni zacel,ti govoriš pa o 45 k? :-)


Samo v razmislek

PrihajaNodi ::

Bull se je začel. Rečmo temu faza in akumulacija retaila in frizerk. A zdj je pa 80 do 100k kr naenkrat realno? Jasno da je. Celo 120k je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bull se je začel. Rečmo temu faza in akumulacija retaila in frizerk. A zdj je pa 80 do 100k kr naenkrat realno? Jasno da je. Celo 120k je.


Bull run se zacne tri -4 mesece po halvingu :-)

zelo zelo počasi ;-)

Vsakih 10k ,ki vam jih nato poberejo pet. ....zame ni bull run

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

Ok, kdo pa pravi da se ponovilo isto kot prej? Tvoje sveče?

Dal sem ti nasvete, namesto da se zahvališ pa bi kupoval si trejdal. 90% trejderjev puši.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Kaj se zdaj name spravljaš?
Samo povem, da imamo na tem forumu večje znalce od dotičnega Petra.
Da se ti pri vseh milijonih da z nami socialci kregati...

Rossi V ::

Poglej ,jaz sem kupoval med 16k in 18k

Si res nekdo ,ki bi i lahko dajal nasvete pri nakupu 28K/ Nodi ?


Trejd je eno ,hodl je drugo

Lennzi je izjavil:

Kaj se zdaj name spravljaš?
Samo povem, da imamo na tem forumu večje znalce od dotičnega Petra.
Da se ti pri vseh milijonih da z nami socialci kregati...


A nisi obljubil da greš princeska ?

Pa se ne vtikam v vaše razmišljanje ,ne pa napadat kriptoboga,ker sliko je imel pravo


Poglej si svojo sliko Nodi brez sveč
Bull run se niti ni zacel
Ti govoriš o 45k
pričakuješ pa v bull run 100k ,neki pomoje tudi teb ne štima k ne ;-)

Se pravi pred bull run pol cene
Ja super

Neki ne štima k ne ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

Rossi V ::

Pa nič vas nočem strašit,da ne bo pomote
Ne srat pa po kriptobog ,black swan

Midva verjemte ,da bova največ iztržila iz bull run :-)

Kripto mesi je izjavil:

miha98 je izjavil:

Povejte do kod vo šlo? Kdaj naj prodam? Pri 35 ali 40 k?

Če si bil pameten si prodal pred blackswan eventom na 27k. :))



Lessi ,pejd domov z briketi te čakajo
Drugega kot bevskat ne znaš,od tebe tu nič uporabnega :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

ViperR ::

Dej če nimate kej pametnega napisat bodte tiho pizda ste dosadni.
««
1348 / 1490
»»