» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1346 / 1490
»»

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borz...

35-45.500 za leto 2023.


Meni se zdi realno, da bi dosegel 35-45k USD, morda celo do 50k USD proti koncu 2023. Več kot 50k USD letos se mi zelo zelo malo verjetno.

Money is mindset!

Lennzi ::

Končno realne in zdrave analize.
Ne pa samo negativizem in napovedi apokalipse.
45k do konec leta zelo zelo verjetno.

PrihajaNodi ::

Lennzi je izjavil:

Končno realne in zdrave analize.
Ne pa samo negativizem in napovedi apokalipse.
45k do konec leta zelo zelo verjetno.


Ja. Verjetno jih je moderator odstranil. Pac ni blo normalno in nobenega razloga za padce. Blackrock dela svoje
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ajki ::

Prebranac je izjavil:

Nek jebeni icp


Prosim ne metat ICP v koš z ostalimi blockchaini, ker #InternetComputer je prihodnost če jutri vse kriptovalute izginejo in špekulativni coini sploh več ne obstajajo. Zakaj sem jaz toliko navdušen nad projektom imaš pa tu: https://twitter.com/ajki76/status/17160...
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

Senior Dev ::

Na 30k si izplačam BTC in grem v penzijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Ajki je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Nek jebeni icp


Prosim ne metat ICP v koš z ostalimi blockchaini, ker #InternetComputer je prihodnost če jutri vse kriptovalute izginejo in špekulativni coini sploh več ne obstajajo. Zakaj sem jaz toliko navdušen nad projektom imaš pa tu: https://twitter.com/ajki76/status/17160...


Itak. Koncno forum dobiva meaning.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Ajki je izjavil:

Prebranac je izjavil:

Nek jebeni icp


Prosim ne metat ICP v koš z ostalimi blockchaini, ker #InternetComputer je prihodnost če jutri vse kriptovalute izginejo in špekulativni coini sploh več ne obstajajo. Zakaj sem jaz toliko navdušen nad projektom imaš pa tu: https://twitter.com/ajki76/status/17160...


STFU. Kot xaurum in viberate in ostalo. Ena in ista mlm fora, piramida. Spokaj.

PrihajaNodi ::

Zelo grdo se obnasas in krsis pravila
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zelo grdo se obnasas in krsis pravila


Razmisli malo ce si bil kdaj pri pouku logike. Vsak trdi da je njegov projekt najboljsi. Kateri projekt je potem slab? Ali nikjer potem pubeci ne izgubljate penezof? Če so projekti super. Rugpull so vsi. Še btc je brez uporabne vrednosti. Piramida ki dela dokler nekdo vnasa denar. Ko poberejo fse nimas niti bureka za nakazati. Fsi ki shortate in daily tredate ste po zakonu v prekrsku, saj se to smatra kot dejavnost in je od nje pri nakazilu na trr potrebno placati kapitalski davek. PIKA

Sam sem hodler do smrti. In davka nea placam pa tudi ce spet dobim 200k nazaj, na kar niti ne upam. Fsaj pozitivna nula. Kot pa da sem v prekrsku po kazenskem zakoniku in FURSU. Fsi ste za AI, ali mislite da furs nea bo nabavil takih kompjuterof ki vas bodo razkrinkali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Prebranac ()

Prebranac ::

Realnost

Ajki ::

Prebranac je izjavil:


STFU. Kot xaurum in viberate in ostalo. Ena in ista mlm fora, piramida. Spokaj.


Razen da tam so bile obljube tu imaš že delujoči produkt in appe na njemu, da lahko sam sprobaš delovanje.

Mislim res komedija ko gledam neke nove projekte ki se hvalijo oh in sploh kaj bodo delali na večini niti smart contractov še ne podpirajo pa imajo večji MC kot ICP in vse v čem so dobri je premakni token iz walleta A v wallet B.

Ne govorim ti kupi #ICP sam pričakujem še konkretne padce celega crypto trga pred BTC halvingom in upam da ga uspem še dokupiti z 50%+ popusti.

Resno naredi si Internet Identity in sprobaj appse v eco sistemu, ne potrebuješ kupiti niti enega samega ICPja za uporabo, ker ICP ima reverse gas model tako kot vsi blockchainu ki imajo svoje spletne strani sedaj na cloud providerjih na #InternetComputer devi namesto da plačujejo AWS plačujejo v cycles tako da burnajo ICP.

https://internetcomputer.org/ecosystem
https://KriptoSlovenija.si
http://discord.kriptoslovenija.si (1000+ uporabnikov)

PrihajaNodi ::

Ne jim vec razlagat
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne jim vec razlagat


Z padcem pred halvingom in popusti se pa zelo strinjam. Pri mc ki je trikrat manjsi od prejsnjega bulla btc nabijejo na 30k. Samo caka se na hud pristanek. Ena plus ena je bear. Gdor pa nea zna racunati pa nazaj v gustava siliga.

Vman ::

Zame zelo zanimiv chain je migaloo, whale ima zaenkrat nizek mc, zanimiv alliance staking mehanizem.
Pred dobrim tednom je bil launch ginkou.io, kjer je moznost depozita usdc za lep apr.
Sam uporabljam njihovo borrow opcijo, kjer naredim depozit bwhale-a in nato izposojen usdc pretvorim v bwhale, ki ga stakam kot alliance asset na terri.
Potem nagrade v luni pretvorim v bwhale in ponovno depozit v ginkou.
Nfa, samo defi igra z majhnim vlozkom.

dope1337 ::

WhiteWhale je naredil lepo tranzicijo iz terra wasm-a, kjer so arbitriral po chainu, do samostojnega cosmosSDK/cometBFT chaina, kjer ponujajo vsecn defi.

Nasploh, mi je lepo videt, da na cosmosu uspevajo projekti, katerih founderji niso del originalne Tendermint ekipe. Vse skupaj je v mojih oceh izpadlo, kot en velik circlejerk. Poleg tega pa governance v njihovem stilu vec kot ocitno ne deluje, saj jim NIKAKOR ne uspe z nadaljnim razvojem CosmosHub-a. Ze ko se nekaj zmenijo, pride JaeKwon in pokne veto, pa ne mores nic.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Vman ::

dope1337 je izjavil:

WhiteWhale je naredil lepo tranzicijo iz terra wasm-a, kjer so arbitriral po chainu, do samostojnega cosmosSDK/cometBFT chaina, kjer ponujajo vsecn defi.

Nasploh, mi je lepo videt, da na cosmosu uspevajo projekti, katerih founderji niso del originalne Tendermint ekipe. Vse skupaj je v mojih oceh izpadlo, kot en velik circlejerk. Poleg tega pa governance v njihovem stilu vec kot ocitno ne deluje, saj jim NIKAKOR ne uspe z nadaljnim razvojem CosmosHub-a. Ze ko se nekaj zmenijo, pride JaeKwon in pokne veto, pa ne mores nic.

Se strinjam, ce se ne bo kmalu nekaj drasticno spremenilo, za cosmos ni lepe prihodnosti.
Tudi airdropi so v zatonu, high staking apr projekti ocitno ne pijejo vec vode.
Trenutno nekaj upov polagam v celestio, airdrop bi znal bit eden boljsih v zadnjem letu.

Neon87 ::

Ali je to SCAM? https://nuggetrush.io/

Lennzi ::

Čestitke vsem, ki niste poslušali Valentina in boga I batine. Sedaj ste v lepem plusu. Btc se končno decoupla od sp500. Btc bo očitno v težkih časih varno zatočišče (digital gold).
Vem, da se ponavljam. Ampak ne storite iste napake kot jo je Facebookdev prejšnji bull market. Btcja se v bullu ne shorta.

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Čestitke vsem, ki niste poslušali Valentina in boga I batine. Sedaj ste v lepem plusu. Btc se končno decoupla od sp500. Btc bo očitno v težkih časih varno zatočišče (digital gold).
Vem, da se ponavljam. Ampak ne storite iste napake kot jo je Facebookdev prejšnji bull market. Btcja se v bullu ne shorta.


:))
Z mojimi trejdi ki sem jih objavil bi vseeno pokasiral nekaj % ;) Se dobro da nismo v bull marketu. Pobrskaj za analizo, ki sem jo objavil julija. se manka do bulla. Pa tudi, ce odpres kak visji tf hitro vidis kje smo.

Smo pa videli koliko te znalci pokasirali :))

PrihajaNodi ::

In kdaj po tvoje bo bul? 500 k vrzes v en zanikrn xrp nsmest v btcctakrat pa bi mel konkretno vec v btcju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Prebranac ::

Seveda poševnooki z svojim gurujem CZ ter dvosnernimi trgovalnimi boti poskušajo privabit ribice. Le kaj drugega bi pricakoval. Se nic uporabnega ni prislo od tam. Samo covid, vojne in pokvarljiva roba.

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

In kdaj po tvoje bo bul? 500 k vrzes v en zanikrn xrp nsmest v btcctakrat pa bi mel konkretno vec v btcju.


Pobrskaj po temi. Sem objavil. Mojih 500k naj te pa ne skrbi. Bom imel več, kot ti v btcju. Pa tudi, če pušnem. Drobiž.

Pa pazi z btc. da ne bo preveč joka :=

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

PrihajaNodi ::

ti si itak nejboljsi. blackswan je prisel pa noben ga ni vidu:)ti si kot nek nostradamus
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

ti si itak nejboljsi. blackswan je prisel pa noben ga ni vidu:)ti si kot nek nostradamus


Nikoli nisem rekel, da sem najboljši. Ni to tekmovanje. Samo zanimivo je, da tisti, ki ste najglasnejši in najpametnejši niste ustvarili nič omembe vrenega profita.

chucki ::

Cz rabi kes in se igra z vami, da pokrije dvige iz bankomatov do 23.decembra. potem pa kartica visa pa pa
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Tatrader74 ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

ti si itak nejboljsi. blackswan je prisel pa noben ga ni vidu:)ti si kot nek nostradamus


Nikoli nisem rekel, da sem najboljši. Ni to tekmovanje. Samo zanimivo je, da tisti, ki ste najglasnejši in najpametnejši niste ustvarili nič omembe vrenega profita.


Kako nismo? jaz mam že skoraj 500k profita8-)

Kripto ::

Bitcoin se še vedno odlično drži. Akumulacija poteka na polno. Lahko da bomo videli konkreten premik bitcoina navzgor v naslednjih tednih.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

Eh akumulacija se koncuje. Bla je med 25 in 26 k tam so eni se cakal na 22. 22 btc ne bo vec
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mihy11 ::

Že kr 31300. Lepo tole rine gor. Čakam še na priliv komentarjev v tole temo. Takrat pol zares vemo, da se je bull začel.
"Computers are good at following instructions, but not at reading your mind."
by Donald Knuth

Alien123 ::

Pa se je zaslužlo spet za en avto 8-)

Kripto ::

PrihajaNodi je izjavil:

Eh akumulacija se koncuje. Bla je med 25 in 26 k tam so eni se cakal na 22. 22 btc ne bo vec


Odvisno kako gledaš in kje vidiš nov ATH. Jaz bi rekel, da je akumulacija tam nekje do 35k USD. Velika verjetnost je za masiven bitcoin bull run, ker smo vsak dan bližje halvingu in pa seveda 9 kandidatov za bitcoin ETF spot. Če se poklopijo prave stvari je z zelo zelo veliko verjetnostjo neizbežno, da se bo zgodil masiven bitcoin bull run. Velik demand bo nastal.

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()

Senior Dev ::

Večina je zdaj odšla v penzijo. Hvala bogu za to kriptomanijo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

link_up ::

Se je se kdo pozabil pohvalit?
In and Out

immortan ::

pred parimi mesci sem fukno not 5k, zdaj sem v plusu 50k

chucki ::

daruj mi jurja:D
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

PrihajaNodi ::

link_up je izjavil:

Se je se kdo pozabil pohvalit?



Jst. Smo skoz govoril faze akumulacije, ne trejdat ampak akumulirajte. Pa vas je rossi speljal na led
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

Ponavadi je bil september dober mesec za nakupe.

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

link_up je izjavil:

Se je se kdo pozabil pohvalit?



Jst. Smo skoz govoril faze akumulacije, ne trejdat ampak akumulirajte. Pa vas je rossi speljal na led


Ce si bebec. S trejdanjem se zasluci veckratni kot s tvojim holdanjem, kar dokazuje tudi stanje na tvojem trr

A. Smith ::

Večkratnik lahko tudi izgubiš, ne samo zaslužiš. Veliko jih je že.

Za nekoga, ki ni vešč borznih inštrumentov, je nakup in prodaja s sredstvi brez katerih lahko shaja, več kot dovolj.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

deco16 ::

Ampak ko se večkratnik zgubi se noben ne pohvali ;)

PrihajaNodi ::

Kriptobog ma vedno risk ratio 0.5 %
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kriptobog ma vedno risk ratio 0.5 %


Sploh ves kaj je risk ratio? 0.5% je samo risk na trejd. Risk to reward ratio imam pa minimalno 1:5. Ce imam po analizi manj, potem ne grem v trejd. Tvegam pa 0.5% glavnice na trejd.

A. Smith je izjavil:

Večkratnik lahko tudi izgubiš, ne samo zaslužiš. Veliko jih je že.

Za nekoga, ki ni vešč borznih inštrumentov, je nakup in prodaja s sredstvi brez katerih lahko shaja, več kot dovolj.


tudi pri nakupu lahko. Jih je veliko, ko so kupovali na vrhu in potem slabe volje prodajali. Poznam tudi nekoga, ki je vzel kredit, da je kupil btc na 18k, prodal pod 10k. Lahko si predstavljate kaj mu je delalo v glavi ko je sel na nov ath...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

Alien123 ::

kriptobog je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kriptobog ma vedno risk ratio 0.5 %


Sploh ves kaj je risk ratio? 0.5% je samo risk na trejd. Risk to reward ratio imam pa minimalno 1:5. Ce imam po analizi manj, potem ne grem v trejd. Tvegam pa 0.5% glavnice na trejd.

A. Smith je izjavil:

Večkratnik lahko tudi izgubiš, ne samo zaslužiš. Veliko jih je že.

Za nekoga, ki ni vešč borznih inštrumentov, je nakup in prodaja s sredstvi brez katerih lahko shaja, več kot dovolj.


tudi pri nakupu lahko. Jih je veliko, ko so kupovali na vrhu in potem slabe volje prodajali. Poznam tudi nekoga, ki je vzel kredit, da je kupil btc na 18k, prodal pod 10k. Lahko si predstavljate kaj mu je delalo v glavi ko je sel na nov ath...



Meni bot po 20% glavnice meče na trejd po 10x-20x leverage. Zadnjič mi je vse zmetal not pri dca-ju :)) ampak na koncu je vedno profit.

TheMentor ::

Nc...smo v disbelieve fazi. Gremo proti 50k. Btc nad 30k bo mel premike kot alt

The iShares Bitcoin Trust has been listed on the DTCC.

The Ticker of the BlackRock #Bitcoin  Spot ETF will be: $IBTC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TheMentor ()

PrihajaNodi ::

Mogoče pa 100 k letos pa mi ga more warkraft potegnt?
Black swan, kra, kra, kra...Še dane ga vidimo kako leta
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mogoče pa 100 k letos pa mi ga more warkraft potegnt?
Black swan, kra, kra, kra...Še dane ga vidimo kako leta


Tablete popustile?

Lennzi ::

Black swan uspel. Btc iz 25k na 33k...naslednji teden 40k, ker po 33k ni enega resistenca.

kriptobog ::

Lennzi je izjavil:

Black swan uspel. Btc iz 25k na 33k...naslednji teden 40k, ker po 33k ni enega resistenca.


Je uspel. Se bolje, kot sem mislil. In kaj je 33k da potem ni nicesar? A ni bil ath visje? :)) Sicer pa analiza iz julija kdaj se isce long in kdaj short ;)

PrihajaNodi ::

Lennzi je izjavil:

Black swan uspel. Btc iz 25k na 33k...naslednji teden 40k, ker po 33k ni enega resistenca.


35.5 -45.5 k v naslednjih tednih
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
1346 / 1490
»»