» »

kripto splošna debata

kripto splošna debata

Temo vidijo: vsi
««
1347 / 1490
»»

Alien123 ::

Saj ste imeli prav za black swan, treba je samo monitor obrnit :))

Kripto ::

Bitcoin dela na polno. Kot sem že pred časom napisal glede na situacijo je bilo bolje ostati v bitcoinu kot ne.

Money is mindset!

PrihajaNodi ::

35.5 -45.5 k v roku tega tedna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sivistol ::

pa lih začetk oktobra nabavu 2btc , pa lp, teslaSplaid here i come
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Mato989 ::

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!


Ja, obadva sta degena en bolj ko tadrug.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!



Ce prej nisi prodal, tudi zdaj ne bi. Ne vem kaj se mesas zdaj. PRav sem imel pa vseeno. Black swan smo dobili, drop pa se pride. Vsi, ki zdaj kupujete ste samo likvidnost, ki jo bomo potrebovalo shorterji. Kdor se zadnji smeje se najslajse smeje. Zdaj pa adijo, se vidimo cez nekaj dni :))

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!



Ce prej nisi prodal, tudi zdaj ne bi. Ne vem kaj se mesas zdaj. PRav sem imel pa vseeno. Black swan smo dobili, drop pa se pride. Vsi, ki zdaj kupujete ste samo likvidnost, ki jo bomo potrebovalo shorterji. Kdor se zadnji smeje se najslajse smeje. Zdaj pa adijo, se vidimo cez nekaj dni :))


Cez nekaj dni konc septembra? Ok!

Saj ne kupujem samo zdaj mam možnost da če začne dropat da prodam za več... torej je potencialno dobro za mene!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dope1337 ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!



Ce prej nisi prodal, tudi zdaj ne bi. Ne vem kaj se mesas zdaj. PRav sem imel pa vseeno. Black swan smo dobili, drop pa se pride. Vsi, ki zdaj kupujete ste samo likvidnost, ki jo bomo potrebovalo shorterji. Kdor se zadnji smeje se najslajse smeje. Zdaj pa adijo, se vidimo cez nekaj dni :))


A se lahko vidimo malo kasneje? Tak … cez par mescev bi bilo ravno prav.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mater, dobro da nisem prodal BTCja in poslušal Rossija in Boga... bo pa zdaj treba bit pripravljen na prodajo in popravke!



Ce prej nisi prodal, tudi zdaj ne bi. Ne vem kaj se mesas zdaj. PRav sem imel pa vseeno. Black swan smo dobili, drop pa se pride. Vsi, ki zdaj kupujete ste samo likvidnost, ki jo bomo potrebovalo shorterji. Kdor se zadnji smeje se najslajse smeje. Zdaj pa adijo, se vidimo cez nekaj dni :))


A black swan 2.0?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dreta ::

Rosi kje si???

Da se ni zagungal na short striku?

deco16 ::

Hehe,

volume je še vedno relativno majhen.

PrihajaNodi ::

deco16 je izjavil:

Hehe,

volume je še vedno relativno majhen.


To skoz nabijate.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

24h volumen je 103 milijarde... čisto ok imo.

Od tega je 45 milijard BTC volume
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kripto mesi ::

Kriptobogi je spet mel prav, služi se s shorti, čeprav je btc 20% višje :)) Pada že od septembra od kar se je oglasil. #inside_info #swan_event

PrihajaNodi ::

On tvega samo 0,5%
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Do konca tedna od 85k do 314k za en BTC. Rezistanc je samo en in to je nebo.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

deco16 ::

Moonboysi na sceni ;)

Lennzi ::

Bog I batina in Valentino pa v shortu...
Ampak ni panike, samo 0,5% portfelja imata v kriptu. Ostalo imata v bolj resnih investicijah.

Lennzi ::

Lennzi je izjavil:

Bog I batina in Valentino pa v shortu...
Ampak ni panike, samo 0,5% portfelja imata v kriptu. Ostalo imata v bolj resnih investicijah.

Ampak njuna analiza štima, mi smo pa vsi bedaki...medtem pa btc z njunih Valentina 20 do 23k in Bog 18k ali nižje...na 35k

PrihajaNodi ::

Mina pa 100 posto gor...

Sej je brezveze, sta izginila iz teme
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

link_up ::

Minaaaaa :D
In and Out

Rossi V ::

Ne Rossi ni na striku

Yes I didnt expect this
I was wrong ,didnt take 6 digits profit from 31k
Huge mistake
But already move on

Lennzi ::

I wish it was that simple.

Problem je, ker si imel napade in samogovore na forumu, kako smo vsi bedaki, kako gre to na 20k do 23k.
V resnih državah odgovarjaš za širjenje laži, tudi če je samo obskurni kripto forum.
Zaradi tebe sem jaz in verjetno še kdo v velikem minusu.
Realno nimaš pojma, samo v vednost.

Rossi V ::

Odprtih imamo ene 15 trajdov,kjer tolcemo pare

Na btc smo popusili na celi crti

Jebi ga

Rossi V ::

Lennzi je izjavil:

I wish it was that simple.

Problem je, ker si imel napade in samogovore na forumu, kako smo vsi bedaki, kako gre to na 20k do 23k.
V resnih državah odgovarjaš za širjenje laži, tudi če je samo obskurni kripto forum.
Zaradi tebe sem jaz in verjetno še kdo v velikem minusu.
Realno nimaš pojma, samo v vednost.



Primceska delaj svoje analize
Kdo ti je kriv ce samo sledis
Kot vidim si brez mene prodajal bottom in se hvalil s 300 profita

U glavnem

Yes I didnt expect this

Kar se tice btc sem zajebal na celi crti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rossi V ()

PrihajaNodi ::

To sem ti skoz govoril da je faza akumulacije in bo robot naredu kontra kar pises
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Lennzi ::

Ti vsaj priznaš napako, pohvalno.
Medtem ko bog I batina pa še vedno trdi, da je on bog

Rossi V ::

Jaz sem še vedno prepičan,da vas bodo na FOMO usekali,bomo videli

Tegale kar se je zgodilo pa zagotovo nisem pričakoval v tem obdobju

Tatrader74 ::

Rossi V je izjavil:

Odprtih imamo ene 15 trajdov,kjer tolcemo pare

Na btc smo popusili na celi crti

Jebi ga

Najlažje je trgovati na BTC ju.Če si to zajebal, potem nimaš pojma od pojma na drugih trgih

Mato989 ::

Rossi V je izjavil:

Ne Rossi ni na striku

Yes I didnt expect this
I was wrong ,didnt take 6 digits profit from 31k
Huge mistake
But already move on



Gremo dalje v nove zmage

Če do jutri ne pade BTC pod 33k je to je confirmation
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Rossi V ::

Tatrader74 je izjavil:

Rossi V je izjavil:

Odprtih imamo ene 15 trajdov,kjer tolcemo pare

Na btc smo popusili na celi crti

Jebi ga

Najlažje je trgovati na BTC ju.Če si to zajebal, potem nimaš pojma od pojma na drugih trgih



Odpri si eno pivo,mogoče spet vidiš BTC na 250k zacetek 2023

PrihajaNodi ::

250 je mal huda 100 k pa kar realno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rossi V ::

Nisem se prišel sem kregat
Oglasil sem se ,da ne bi mislili,da sem vas skušal namerno zavesti in potem izginil iz teme

Moji obcutki
Zdi se mi,da je Blackrock že v igri

S fake news so porinili BTC navzgor in zdi se mi ,da bodo uporabljene še hujše manipulacije in svinjarije kot smo jih bili navajeni do zdaj


Že dolgo nisem bil šokiran,kot sem bil zdaj,nisem navajen da se motim


In meni tole smrdi,zelo smrdi

Bomo videli

deco16 ::

Smrdi tako, da se še sosedi sprašujejo :)

Ampak ja ko je bla velka inflacija ni nobenga brigalo, da bi vložil v nekaj kar je defilacisko, sedaj pa ko smo na robu recesije je pa all in.
Orkester je seveda US in odobritve(manupulacije ali ne), vse skupaj je mal smešno, jst sem še vedno bearish.

Pa sem recimo 60% notr na hold tko da sploh ni panike, sam sumljivo mi je vse skupaj.

In ja sej so cikli, ampak to je pač prezgodaj. Wake me up when november ends baje.

Bot pa lepo trejda, kar naj :D

strawman ::

Če bi bile pri premikih ta teden v glavni vlogi večje inštitucije, bi se to poznalo na OTC metrikah. Pa se ne.

Senior Dev ::

Danes čez 40k, jutri do 80k.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Dejansko lahko ja. Ne glih jutri ampak do konc tedna
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dreta ::

Rossi V je izjavil:

Nisem se prišel sem kregat
Oglasil sem se ,da ne bi mislili,da sem vas skušal namerno zavesti in potem izginil iz teme



Samo da si ziv :)

Prevec te tako ali tako nebi pogresli :P

PrihajaNodi ::

ze pod 30k ne gremo. Kovanci dol 99 posto vi pa se kr cakal...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ashrack ::

Rossi V analiza je imela veliko teznjo glede BTC. Vecina indikatorjev je kazalo da gre za fake pump, kar je se vedno mozno. Mozno je pa tudi, da je bil plan MM v osnovi tak da bi ceno spustili na 23k ampak so se vmes premislili in potisnili ceno navzgor.

ps. Tisti ki se pa pizdite cez njega, pa delajte sami TA. Jaz osebno sem zasluzil in se tudi naucil z Rossi V namigi.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

PrihajaNodi ::

Ashrack je izjavil:

Rossi V analiza je imela veliko teznjo glede BTC. Vecina indikatorjev je kazalo da gre za fake pump, kar je se vedno mozno. Mozno je pa tudi, da je bil plan MM v osnovi tak da bi ceno spustili na 23k ampak so se vmes premislili in potisnili ceno navzgor.

ps. Tisti ki se pa pizdite cez njega, pa delajte sami TA. Jaz osebno sem zasluzil in se tudi naucil z Rossi V namigi.


Ja, samo folk je na podlagi teh bedarij prodajal alte ki so bli 99.9 posto dol namest da bi dokupoval!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Začnem prodajat ko bo marketcap okoli 3T in potem postopoma prodajam po 10% portfelja. 3T se mi zdi že balon.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Se do 6 bo slo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Senior Dev ::

Glede na to koliko ljudi stoji na Petrolu v vrsti za nakup BTC... Imam enega znanca na Petrolu in pravi, da so zaloge omejene, ker je kao število BTC omejeno. Torej lahko gre samo gor.
Na Petrolu so sicer naročili nove BTC, ampak pridejo šele v začetku novembra. Danes in jutri bo še zaloga, potem pa že vprašanje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

A mas slike od vrste? So slovenci res tolk napumpal btc?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

globoko grlo ::

Fantje ne se zajebavat, povejte kdaj bo korekcija, da se mal dokupim.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

PrihajaNodi ::

Ne bo je. Hre direkt na 45 k
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kripto ::

Bitcoin je v taki fazi (bitcoin ETF spot vsak čas in vsak dan bližje halving), da znamo videti eksplozije z zelenimi vertikalami po 3-5k USD. Da ne bo kdo presenečen. Skoraj vse gre v bitcoin, ker je to najbolj varno in velika verjetnost za 5-7x in še višje. Naj vas v tej situaciji ne zavede, da to ni možno ker ni volumna, ker je bearish ipd. Če se poklopijo prave stvari, zagrabi FOMO in zavladajo emocije trgu...bo letelo. Glejte grafe za primerjavo bitcoin in NASDAQ, SP500 indexa, popolnoma druga situacija. Pišem o tem kaj je bolj verjetno in kaj je manj verjetno! Da ne bo kdo razumel, da je to 100%. Bitcoin kokosov oreh bo tokrat rasel še lep čas preden bo postal velik in pretežek.

Prodaja bitcoina z idejo, da bi kupili ob padcih ali še huje shortanje v naslednjih mesecih je kot da bi se igrali s pobiranjem žajfe pod tušem v zaporu. Kdor misli drugače, srečno !!!

Money is mindset!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kripto ()
««
1347 / 1490
»»